Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o Pepíčkovi
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Pepíček

  Jde kolem domu dědeček a vidí Pepíčka, který se snaží dosáhnout na zvonek. A tak se ho zeptá: "Nechceš, abych na ten zvonek zazvonil, chlapečku?" Pepíček na to: "Tak jo." Dědeček zazvonil a Pepíček zakřičí: "A teď zdrháme dědo."

  27. července 2013
  Pepíček

  Pepíčku,jaká je tvoje nejoblíbenější bajka?Hmmmm,čabajka.

  22. července 2013
  Pepíček

  Maminka se ptá Pepíčka: „Proč dáváš ten mokrý kapesník na stěnu?“ Pepíček jí odpoví: „Protože mi tatínek říkal, že mám dát obklad tam, kam jsem se uhodil."

  21. července 2013
  Pepíček

  Pepíček řekne Mařence:"Mařenko?Budeme si hrát na doktora?"Mařenka odpoví:"jo jo".A pepíček na to:"30 korunek!"

  14. července 2013
  Pepíček

  Pepíček zazvoní u sousedů.„Paní Svobodová,našel jsem vašeho kanárka!“„Tohle není kanárek,to je kocour, Pepíčku.“„Já vím,kanárek je uvnitř!“

  9. července 2013
  Pepíček

  Ptá se máma Pepíčka:,,Proč krmíš slepice čokoládou?On odpoví:,,Aby mi snesly kindrvejce.

  9. července 2013
  Pepíček

  Učitelka: "Pepíčku dům má 8 pater, do každého vede 25 schodů. Kolik schodů musíš vyjít aby ses dostal do osmého patra? Pepíček: "Pokud jede výtah, tak žádný, paní učitelko.

  28. června 2013
  Pepíček

  Učitelka: "Vymyslete věty se slovem pakliže." Anička: "Květiny by se měli zalévat, pakliže je horko" Pepíček: "Když jsme jeli s tatínkem na hory, na tatínka spadl batoh a pak lyže."

  anička999, 27. června 2013
  Pepíček

  Pepíček: Mami, víš kolik je pasty v jedné tubě? Maminka: Nevím, Pepíčku. Pepíček: Ale já to teď už vím! Přesně od křesla až po televizi.

  anička999, 20. června 2013
  Pepíček

  Pepíček je ve školce a kreslí tatínka...najednou přijde paní vychovatelka a ptá se Pepíčka : "Pepíčku, nakresli tatínkovi taky vlasy." a Pepíček odpoví : "Já nemám plešatou pastelku."

  19. června 2013
  Pepíček

  Pepíček se ptá po škole maminky: „ Mami? Můžu se vykoupat zítra v rybníku? Maminka se ho zeptá také: ,,A jakém rybníku?“ Pepíček jí odpoví: „No, přece v tom co je po cestě ze školy!“ „Ne, to tedy nemůžeš, ať tě to ani nenapadne!“ Rázně říká maminka. Další den:¨ Pepíček přijde domů ze školy, maminka si všimne že má suché oblečení, ale mokré vlasy. Pepíček hned vyhrkne: „ Víš mami, já jsem spadl do rybníka.“ Maminka se zeptá: „ A jak to, že máš suché oblečení?“ Pepíček odpovídá: „No, já jsem měl takový zvláštní pocity, že bych tam mohl spadnout, tak jsem si ho radši sundal!“

  19. června 2013
  Pepíček

  Pepíček byl první den ve škole.Další den ráno ho matka budí:"Pepíčku ,vstávej , musíš jít do školy ! " "Cože ? Ještě jednou?"

  18. června 2013
  Pepíček

  Pepíček přijde domů a chlubí se mamince:"Dnes jsme se učili o výbušninách." Maminka se Pepíčka zeptá:"Co se budete učit zítra?" Pepíček odpoví:"V jaké škole?"

  17. června 2013
  Pepíček

  Pan učitel napíše na tabuli příklad 4:2 a ptá se: "Co zbývá dopsat,děti?" Přihlásí se Pepíček: "Názvy týmů,pane učiteli."

  17. června 2013
  Pepíček

  "Paní, řekněte svému synovi, ať mě nenapodobuje!" "Pepíčko, prosím, přestaň ze sebe dělat hlupáka."

  17. června 2013
  Pepíček

  "Pepíčku?" ptá se tatínek:"jakto že jsi dostal poznámku?" Pepíček odpoví : "to je nějaký omyl já dnes ve škole ani nebyl:"

  16. června 2013
  Pepíček

  Tatínek koupí Pepíčkovi autíčko a říká:"Jak se říká?" Pepíček odpoví: "Nevím?" A tatínek řekne: "Co mi říká maminka když donesu výplatu?" A Pepíček si vzpomene: "Aha už vím !" "A to je všechno???"

  11. června 2013
  Pepíček

  Pepíček přijde ze školy a říká dědečkovi. "Dědečku ve škole byli hasiči a říkali nám co máme volat když hoří." "A co máte volat?" "150", říká Pepíček. To je divné my když hořelo jsme volali HOŘÍ!!!HOŘÍ!!!

  11. června 2013
  Pepíček

  Ptá se Pepíček maminky: Mami odkud se berou děti? Maminka: "Přinese je čáp." Pepíček: "Aha, a odkud se berou čápi?"

  11. června 2013
  Pepíček

  Školní psycholožka se ptá drzého Pepíčka: "Je tvoje maminka jedináček?" "Ne, má dvojče." "Zajímavé. Hodně se podobají?" "To ano." "Ale ty přesto dokážeš rozeznat, která je tvoje maminka, že?" "Bezpečně. Strýc Richard nosí bradku."

  11. června 2013
  Pepíček

  Ptá se Pepíček tatínka : „ Tati co je to kamzík ?“ tatínek na to : to je taková hloupá ryba a Pepíček:„ ale tady píšou že skáče po skalách?!“ a táta : no vidíš jak je hloupá?"

  10. června 2013
  Pepíček

  Anička volá Pepíčkovi: "Pepíčku, přijď dneska večer k nám, nikdo nebude doma." Pepíček se navoní, učeše, obleče, přijde, zazvoní... a nikdo není doma…

  10. června 2013
  Pepíček

  "Mami hoří stromeček!" "Pepíčku stromeček svítí." "Mami záclony svítí!"

  10. června 2013
  Pepíček

  Jede Pepíček na kole a volá na tátu: "Tati já jedu bez jedné ruky." Za chvíli:"Tati já jedu bez druhé ruky."A potom: "Tatí já jedu bez zubů.

  9. června 2013
  Pepíček

  Pepíček si hraje na počítači hry. Přijde maminka a říká: " Pepíčku, už stačí. Běž se navečeřet. " Pepíček odpoví: " Ale mami, vždyť jsem na počítači sotva dvě hodiny! Ještě chvíli, prosím. " Maminka: " Dobře Pepíčku, ale řekni mi, co dělají děti, které nemají počítač. Kde hrají hry jako ty? " Pepíček s radostí odpoví: " Mami, děti, který nemají počítač hrají hry na tabletu nebo na mobilu! "

  5. června 2013