Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o Pepíčkovi
  Přidej si vtipy na web!

  Pepíček
  Jede Pepíček na kole a volá na tátu: "Tati já jedu bez jedné ruky." Za chvíli:"Tati já jedu bez druhé ruky."A potom: "Tatí já jedu bez zubů.
  9. června 2013
  Pepíček
  Pepíček si hraje na počítači hry. Přijde maminka a říká: " Pepíčku, už stačí. Běž se navečeřet. " Pepíček odpoví: " Ale mami, vždyť jsem na počítači sotva dvě hodiny! Ještě chvíli, prosím. " Maminka: " Dobře Pepíčku, ale řekni mi, co dělají děti, které nemají počítač. Kde hrají hry jako ty? " Pepíček s radostí odpoví: " Mami, děti, který nemají počítač hrají hry na tabletu nebo na mobilu! "
  5. června 2013
  Pepíček
  Ptá se Pepíček maminky: "Mami mohu jít ven?" "A to chceš jít s tou dírou na kalhotách?" "Ne! S Aničkou..."
  4. června 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá maminky: "Mami, nekoupíme si velblouda?" "A čím bychom ho krmili?" "Koupíme si toho ze ZOO, ten se krmit nesmí!!
  drak778, 4. června 2013
  Pepíček
  Maminka říká Pepíčkovi: "Oznamuji, že se letošní Vánoce ruší. Podle všeho jsi TY napsal Ježíškovi, že jsi byl celý rok hodný. Chudák se zadusil smíchy."
  zek7, 4. června 2013
  Pepíček

  Přijde Pepíček domů a povídá: „Mami, představ si, že jsem dostal jedničku z matematiky.“ Maminka: „Vážně?“ Pepíček: „Ale nééé, jenom si to představ.“

  4. června 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka: "Pepíčku co to děláš?!" Pepíček odpoví: "Papám vteřinové lepidýlko." "Cože?" "Mnhmmppmnmhmmpmnmhmnpmnmmmmrmýýmdlm..."
  4. června 2013
  Pepíček
  Paní učitelka nemůže Pepíčka naučit kolik je 5×6, a tak mu řekne "Na, tady máš pětikorunu a jdi si do lékárny koupit rozum." Pepíček jde, ale u dveří se zastaví a řekne "A mám říct že je to pro vás?"
  4. června 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá tatínka: "Prosím tě, tati, je inkoust hodně drahý?" "Ale ne, není." "Tak to nechápu, proč máma tak nadávala, když jsem ho vylil na tu novou pohovku!"
  4. června 2013
  Pepíček
  Pani učitelka říká dětem ať napíší slohovou práci o pořekadlu lež má krátké nohy.. No tak děti píší a Pepíček to má během 10 minut hotové... Paní učitelce je to divné, jde za Pepíčkem a diví se co vytvořil..Ať jí to přečte.A tak Pepíček čte: " Byli jsme s Karlem na louce, leželi jsme a najednou se na kopečku objevila pěkná holka." Pepíček se chce zvednout, ale Karel se na ni podíve a říká: " lež , ta má krátké nohy."
  4. června 2013
  Pepíček
  Je Pepíček ve škole a paní učitelka ho vyvolá "Pepíčku jak se válčilo v první světové válce?" "Nevím." "A Pepíčku kdo umřel v druhé světové válce?" "Nevím." "A Pepíčku jak je velký vesmír?" "Nevím." Paní učitelka dá Pepíčkovi pětku. Pepíček přijde domů a ptá se tatínka "Tatínku jak se válčilo v první světové válce?" "Padaly bomby, střílelo se." "A tatínku kdo umřel v druhé světové válce?" "Ooo ten Hitler" "A tatínku jak je velký vesmír?" "To nebylo ještě vědecky prokázáno." Druhý den přijde do školy a paní učitelka Pepíčka vyvolá "Co na tu pětku říkala maminka?" "Padaly bomby, střílelo se." "A co na to tatínek?" "Ooo ten Hitler." "A Pepíčku máš ty vůbec rozum?" "To nebylo ještě vědecky prokázáno."
  3. června 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, co to děláš?" "Hledám ovladač." "Ty jsi ho ztratil?" "Ne, hrajeme si spolu na schovku."
  3. června 2013
  Pepíček
  Ptá se učitelka Pepíčka: "Který pták je nejchytřejší?" "Vlaštovka" "Proč zrovna vlaštovka?" "Protože v září, na začátku školního roku, odlétá."
  3. června 2013
  Pepíček
  Paní učitelka říká: "Pepíčku, řekni 2 zájmena!" Pepíček odpovídá: "Kdo? Já?" Paní učitelka: "Výborně, Pepíčku!"
  3. června 2013
  Pepíček
  Jednou vypnou elektriku a Pepíček říká "Je tu tma, já rozsvítím!"
  3. června 2013
  Pepíček
  Pepíček: "Tatínku, dnes jsem ušetřil 10 korun!" "Jo, a jak?" "Běžel jsem celou cestu do školy za autobusem." "Tak zítra běž za taxíkem, ušetříš dvě stě!"
  zek7, 3. června 2013
  Pepíček
  "Pepíčku, skloňuj slovo chléb." "Kdo, co? - Chléb." "S kým, s čím? - Se salámem." "Komu, čemu? - Mně."
  3. června 2013
  Pepíček
  Pepíček přijde ze školy a ptá se: „Mami, nejsou dneska náhodou Velikonoce?” „Ne, ty budou až za dva týdny. Proč se ptáš?” „No, že jsem si vykoledoval pětku...”
  3. června 2013
  Pepíček
  Pan učitel v hodině fyziky se zeptá žáků: "Víte děti jak pomocí vody získáme světlo?" A Pepíček vykřikne:"Stačí umýt okna pane učiteli!"
  1. června 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů a povídá: "Mami, představ si, že jsem dostal jedničku z matematiky." Maminka: "Vážně?" Pepíček: "Ale nééé, jenom si to představ."
  1. června 2013
  Pepíček
  Pepíček udělá úkoly a tatínek je zkonztoluje: ,,Tohle máš dobře, tohle taky, proč je tady moje fotka?" ,,Protože učitelka chtěla vidět toho blbce, co mi kontroluje úkoly!"
  1. června 2013
  Pepíček
  Alenka se ptá Pepíčka: ,,Pepo, kde jsi sehnal nový mobil? " ,,V závodě. Běželi jsme tři:Já, policajt a majitel mobilu."
  30. května 2013
  Pepíček
  Pepíček měl za domácí úkol nakreslit tatínka, ale kreslí maminku. Tatínek se ho zeptá.,,Proč kreslíš maminku a ne mne? Pepíček odpoví:,,Protože nemám plešatou pastelku!!!!!!!"
  30. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka:" Jak se říká ptákům, kteří odlétají na zimu do teplých krajin?" Pepíček odpoví:" Na shledanou!"
  30. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá malého Pepíka: "Co nám můžeš povědět o vlaštovkách?" "Jsou to velice moudří ptáci - jak začne škola, odletí do jižních krajin!"
  30. května 2013