Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o Pepíčkovi
  Přidej si vtipy na web!

  Pepíček
  Pepíček měl za domácí úkol nakreslit tatínka, ale kreslí maminku. Tatínek se ho zeptá.,,Proč kreslíš maminku a ne mne? Pepíček odpoví:,,Protože nemám plešatou pastelku!!!!!!!"
  30. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka:" Jak se říká ptákům, kteří odlétají na zimu do teplých krajin?" Pepíček odpoví:" Na shledanou!"
  30. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá malého Pepíka: "Co nám můžeš povědět o vlaštovkách?" "Jsou to velice moudří ptáci - jak začne škola, odletí do jižních krajin!"
  30. května 2013
  Pepíček
  "Dobrý den paní učitelko, Pepíček nemůže přijít do školy je hrozně nemocný." "V pořádku a kdo volá?" "Můj táta."
  30. května 2013
  Pepíček
  Přijde Františka za Pepíčkem: "Pepíčku, co by jsi dělal, kdyby si byl na stromě a pod tebou puma, lev a jaguár?" Pepíček se zamyslí a odpoví:"Skočil bych ze stromu dolů, nazul si Pumy, nasedl do Jaguara a přejel lva!"
  gabriela515, 29. května 2013
  Pepíček
  Je 1. dubna. Pepíček běží za maminkou a říká: Mami, na půdě se oběsil tatínek! Maminka se zhrozí a běží na půdu. Na půdě není nikdo a maminka říká pepíčkovi: Pepíčku, že tys mě nachytal?! Pepíček odpoví: Apríl, oběsil se ve sklepě!
  17. května 2013
  Pepíček
  Pepíček s Aničkou: Maminko my bysme chtěli k Vánocům pejska a kočičku. Do toho přijde tatínek. Maminka s tatínkem se a sebe podívají a po chvíli řeknou: Na to zapomeňte, budete mít kapra a brambory jako všichni ostatní.
  17. května 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka:"Pepíčku proč krmíš slepice čokoládou?"Pepíček odpoví:"Aby snášely kinder vajíčka."
  16. května 2013
  Pepíček
  Pepíček se o přestávce baví sprostě se svým kamarádem. Přijde k němu paní učitelka a řekne:" Tedy Pepíčku, ty jsi tak ošklivě sprostý, že mě z tebe jde mráz po zádech!" Pepíček paní učitelce odpoví:" Tak to když byste slyšela mluvit mého tátu, tak byste zmrzla!!!!!!!!"
  16. května 2013
  Pepíček
  Pepíčkovi se nechce do školy a telefonuje panu učiteli: Prosím omluvte mého syna Josefa, je nemocný. A kdo je u telefonu? ptá se pan učitel. Můj tatínek.
  16. května 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček ze školy a říká: Mami, dneska jsem se jediný z celé třídy přihlásil! No to je pěkné, říká maminka, a na co se paní učitelka ptala? Kdo rozbil okno na chodbě.
  16. května 2013
  Pepíček
  PEPÍČEK JE VE ŠKOLE Paní učitelka stojí před tabulí a říká "Ten kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví." Postaví se Pepíček. Paní učitelka říká: "Pepíčku, proč si myslíš že jsi hloupý?" Pepíček odpoví: "Já se postavil, ne že jsem hloupý, ale abyste nestála sama."
  16. května 2013
  Pepíček
  Pepíček píše dopis Santovi: "Milý Santo, pošli mi bratříčka." Santa si to přečte a odepíše: "Milý Pepíčku, pošli mi maminku."
  petra2010, 16. května 2013
  Pepíček
  Pepíček sedí v tramvaji a zpívá si: Průvodčí je vůl, Průvodčí je vůl, Přijde k němu průvodčí a povídá: Ještě jednou to řekneš a vyhodím ti kufr z okna, Pepíček si ho nevšímá a dál si zpívá: Průvodčí je vůl, Průvodčí je vůl, Přijde k němu naštvaný průvodčí a vyhodí mu ten kufr z okna, Pepíček mu odpoví, Průvodčí je vůl, Ten kufr nebyl můj.
  petshopacek2000, 16. května 2013
  Pepíček
  Příjde Pepíček do školy a paní učitelka se ho ptá:"Pepíčku,který ptáček je nejchytřejší?"Pepíček:Vlaštovka.Paní učitelka se na něj udiveně koukne:"A proč,Pepíčku?"Pepíček:"Protože v září,když začíná škola,tak odlétá.
  14. května 2013
  Pepíček
  Pepíčku kdy si opravíš tu 5 z fyziky?Zatím nemám přístup k třídní knize!
  12. května 2013
  Pepíček
  Pepík přijde domů a táta se ho ptá:"Tak jakou známku jsi dnes dostal ve škole?" Pepík odpoví: "Dostal jsem pětku ze zeměpisu, nemohl jsem na mapě najít Vietnam."Táta mu řekne:"Pepíku ty jseš hloupej, podej mi prosím plánek Prahy." Pepík mu podá plánek a táta v něm začne hledat a řekne:" No Vietnam tady nikde nevidím, ale ke mně do práce jezdí vietnamci na kole."
  10. května 2013
  Pepíček
  "Pepíčku když si chceš koupit autíčko za 250 korun a máš jen 25korun, kolik ještě potřebuješ vidělat?" "Já myslím že nula."
  mazanakocka, 9. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá dětí:"Víte jaký rozdíl je mezi NEHODOU a NEŠTĚSTÍM?" Pepík říká:"Nehoda je, když ztratím žákajdu a neštěstí je když jí táta najde..."
  9. května 2013
  Pepíček
  Pepíček prosí tátu: ,,Tati, kup mi buben." ,,Ne, budeš mě rušit při práci." ,,Neměj starosti. Budu bubnovat, jen když spíš."
  9. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka:"Pepíčku znáš nějakého savce co nemá zuby?"Pepíček odpoví:"můj děda."
  adam656, 9. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka říká dětem ať vymyslí větu se slovem pakliže.Anička se hlásí "musíme zalévat kytky pakiže je horko..Hlásí se Pepíček"jeli jsme s fotrem ve vlaku a spadl na něho batoh a pak lyže."
  9. května 2013
  Pepíček
  Jde Pepíček do lesa,a potká tam žábu. Žába mu řekne:"polib mě."Pepíček jí políbí a zeptá se:"A co za to dostanu?"žába:"přece můj exém!"
  9. května 2013
  Pepíček
  Příjde Pepíček do ztrát a nálezu a ptá se."Nemohl bych u vás ztratit housle?"
  9. května 2013
  Pepíček
  Pepíček volá do řeznictví a ptá se:"máte prasečí hlavu?""Ano mám" ,"a máte presečí ocásek?""ano mám,"a máte prasečí nohy""ano mám",a pepíček mu odpoví,"vy tedy musíte vypadat."
  Májika, 9. května 2013