Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o Pepíčkovi
  Zahraj si Šibenici!

  Pepíček
  Pepíček se ve škole zeptá paní učitelky: "Paní učitelko, máte prsa." A paní učitelka odpoví: "Ano Pepíčku, proč?" Pepíček odpoví: Tak je koukejte nosit!
  3. června 2013
  Pepíček
  Pepíček přijde ze školy a ptá se: „Mami, nejsou dneska náhodou Velikonoce?” „Ne, ty budou až za dva týdny. Proč se ptáš?” „No, že jsem si vykoledoval pětku...”
  3. června 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se zeptá Pepíčka : ,,Pepíčku jaký je to čas- budu se vdávat." A Pepíček odpoví : ,,Čas nejvyšší paní učitelko!"
  2. června 2013
  Pepíček
  Pan učitel v hodině fyziky se zeptá žáků: "Víte děti jak pomocí vody získáme světlo?" A Pepíček vykřikne:"Stačí umýt okna pane učiteli!"
  1. června 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů a povídá: "Mami, představ si, že jsem dostal jedničku z matematiky." Maminka: "Vážně?" Pepíček: "Ale nééé, jenom si to představ."
  1. června 2013
  Pepíček
  "Tati, dostal jsem ve škole pětku," povídá Pepíček. "No, každá koruna dobrá."
  1. června 2013
  Pepíček
  Pepíček udělá úkoly a tatínek je zkonztoluje: ,,Tohle máš dobře, tohle taky, proč je tady moje fotka?" ,,Protože učitelka chtěla vidět toho blbce, co mi kontroluje úkoly!"
  1. června 2013
  Pepíček
  Alenka se ptá Pepíčka: ,,Pepo, kde jsi sehnal nový mobil? " ,,V závodě. Běželi jsme tři:Já, policajt a majitel mobilu."
  30. května 2013
  Pepíček
  Pepíček měl za domácí úkol nakreslit tatínka, ale kreslí maminku. Tatínek se ho zeptá.,,Proč kreslíš maminku a ne mne? Pepíček odpoví:,,Protože nemám plešatou pastelku!!!!!!!"
  30. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka:" Jak se říká ptákům, kteří odlétají na zimu do teplých krajin?" Pepíček odpoví:" Na shledanou!"
  30. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá malého Pepíka: "Co nám můžeš povědět o vlaštovkách?" "Jsou to velice moudří ptáci - jak začne škola, odletí do jižních krajin!"
  30. května 2013
  Pepíček
  Pepík se ptá maminky: "Táta mi říkal, že pocházíme z opice, je to pravda?" "Nevím Pepíku, já všechny příbuzné z tátovi strany neznám!"
  30. května 2013
  Pepíček
  "Dobrý den paní učitelko, Pepíček nemůže přijít do školy je hrozně nemocný." "V pořádku a kdo volá?" "Můj táta."
  30. května 2013
  Pepíček
  Přijde Františka za Pepíčkem: "Pepíčku, co by jsi dělal, kdyby si byl na stromě a pod tebou puma, lev a jaguár?" Pepíček se zamyslí a odpoví:"Skočil bych ze stromu dolů, nazul si Pumy, nasedl do Jaguara a přejel lva!"
  gabriela515, 29. května 2013
  Pepíček
  Je 1. dubna. Pepíček běží za maminkou a říká: Mami, na půdě se oběsil tatínek! Maminka se zhrozí a běží na půdu. Na půdě není nikdo a maminka říká pepíčkovi: Pepíčku, že tys mě nachytal?! Pepíček odpoví: Apríl, oběsil se ve sklepě!
  17. května 2013
  Pepíček
  Pepíček s Aničkou: Maminko my bysme chtěli k Vánocům pejska a kočičku. Do toho přijde tatínek. Maminka s tatínkem se a sebe podívají a po chvíli řeknou: Na to zapomeňte, budete mít kapra a brambory jako všichni ostatní.
  17. května 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka:"Pepíčku proč krmíš slepice čokoládou?"Pepíček odpoví:"Aby snášely kinder vajíčka."
  16. května 2013
  Pepíček
  Pepíček se o přestávce baví sprostě se svým kamarádem. Přijde k němu paní učitelka a řekne:" Tedy Pepíčku, ty jsi tak ošklivě sprostý, že mě z tebe jde mráz po zádech!" Pepíček paní učitelce odpoví:" Tak to když byste slyšela mluvit mého tátu, tak byste zmrzla!!!!!!!!"
  16. května 2013
  Pepíček
  Pepíčkovi se nechce do školy a telefonuje panu učiteli: Prosím omluvte mého syna Josefa, je nemocný. A kdo je u telefonu? ptá se pan učitel. Můj tatínek.
  16. května 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček ze školy a říká: Mami, dneska jsem se jediný z celé třídy přihlásil! No to je pěkné, říká maminka, a na co se paní učitelka ptala? Kdo rozbil okno na chodbě.
  16. května 2013
  Pepíček
  PEPÍČEK JE VE ŠKOLE Paní učitelka stojí před tabulí a říká "Ten kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví." Postaví se Pepíček. Paní učitelka říká: "Pepíčku, proč si myslíš že jsi hloupý?" Pepíček odpoví: "Já se postavil, ne že jsem hloupý, ale abyste nestála sama."
  16. května 2013
  Pepíček
  Pepíček píše dopis Santovi: "Milý Santo, pošli mi bratříčka." Santa si to přečte a odepíše: "Milý Pepíčku, pošli mi maminku."
  petra2010, 16. května 2013
  Pepíček
  Pepíček sedí v tramvaji a zpívá si: Průvodčí je vůl, Průvodčí je vůl, Přijde k němu průvodčí a povídá: Ještě jednou to řekneš a vyhodím ti kufr z okna, Pepíček si ho nevšímá a dál si zpívá: Průvodčí je vůl, Průvodčí je vůl, Přijde k němu naštvaný průvodčí a vyhodí mu ten kufr z okna, Pepíček mu odpoví, Průvodčí je vůl, Ten kufr nebyl můj.
  petshopacek2000, 16. května 2013
  Pepíček
  Příjde Pepíček do školy a paní učitelka se ho ptá:"Pepíčku,který ptáček je nejchytřejší?"Pepíček:Vlaštovka.Paní učitelka se na něj udiveně koukne:"A proč,Pepíčku?"Pepíček:"Protože v září,když začíná škola,tak odlétá.
  14. května 2013
  Pepíček
  "Pepíčku,Václav Klaus odchází z hradu,je to čas minulý budoucí a nebo přítomný?"....Pepíček odpoví:"já si paní učitelko myslím že nejvyšší!"
  13. května 2013