Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o Pepíčkovi
  Zahraj si Šibenici!

  Pepíček
  "Pepíčku,Václav Klaus odchází z hradu,je to čas minulý budoucí a nebo přítomný?"....Pepíček odpoví:"já si paní učitelko myslím že nejvyšší!"
  13. května 2013
  Pepíček
  Pepíčku kdy si opravíš tu 5 z fyziky?Zatím nemám přístup k třídní knize!
  12. května 2013
  Pepíček
  Pepík přijde domů a táta se ho ptá:"Tak jakou známku jsi dnes dostal ve škole?" Pepík odpoví: "Dostal jsem pětku ze zeměpisu, nemohl jsem na mapě najít Vietnam."Táta mu řekne:"Pepíku ty jseš hloupej, podej mi prosím plánek Prahy." Pepík mu podá plánek a táta v něm začne hledat a řekne:" No Vietnam tady nikde nevidím, ale ke mně do práce jezdí vietnamci na kole."
  10. května 2013
  Pepíček
  "Pepíčku když si chceš koupit autíčko za 250 korun a máš jen 25korun, kolik ještě potřebuješ vidělat?" "Já myslím že nula."
  mazanakocka, 9. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá dětí:"Víte jaký rozdíl je mezi NEHODOU a NEŠTĚSTÍM?" Pepík říká:"Nehoda je, když ztratím žákajdu a neštěstí je když jí táta najde..."
  9. května 2013
  Pepíček
  Pepíček prosí tátu: ,,Tati, kup mi buben." ,,Ne, budeš mě rušit při práci." ,,Neměj starosti. Budu bubnovat, jen když spíš."
  9. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka:"Pepíčku znáš nějakého savce co nemá zuby?"Pepíček odpoví:"můj děda."
  adam656, 9. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka říká dětem ať vymyslí větu se slovem pakliže.Anička se hlásí "musíme zalévat kytky pakiže je horko..Hlásí se Pepíček"jeli jsme s fotrem ve vlaku a spadl na něho batoh a pak lyže."
  9. května 2013
  Pepíček
  Jde Pepíček do lesa,a potká tam žábu. Žába mu řekne:"polib mě."Pepíček jí políbí a zeptá se:"A co za to dostanu?"žába:"přece můj exém!"
  9. května 2013
  Pepíček
  Na dějepise: „Znáš jméno nějakého významného Slovana, Pepíčku?” „Ano, prosím. Slovan Liberec, Slovan Bratislava...”
  9. května 2013
  Pepíček
  Příjde Pepíček do ztrát a nálezu a ptá se."Nemohl bych u vás ztratit housle?"
  9. května 2013
  Pepíček
  Pepíček volá do řeznictví a ptá se:"máte prasečí hlavu?""Ano mám" ,"a máte presečí ocásek?""ano mám,"a máte prasečí nohy""ano mám",a pepíček mu odpoví,"vy tedy musíte vypadat."
  Májika, 9. května 2013
  Pepíček,Vysvědčení
  V den rozdávání vysvědčení: Mamíí já mám samí. Říká Pepíček mamice. No super Pepíčku. Ale trojky dodá Pepíček.
  8. května 2013
  Pepíček
  "Pepíčku kde leží Troja ?" "Mezi dvójou a čtýrou".
  7. května 2013
  Pepíček
  Pepíček jde ze školy a vidí sušenku, na které je napsáno: Když mě sníš, budeš škytat. Pepíček ji sní, a nic. jde dál a uvidí sušenku, na které je napsáno: Když mě sníš, budeš mlaskat. Pepíček ji sní, a nic. Jde dál a uvidí sušenku, na které je napsáno: Když mě sníš, budeš zpívat. Pepíček ji sní, a nic. Jde domů a maminka se ho ptá: Co bylo dnes ve škole? Pepíček odpoví: škyt, mlask, tralala.
  6. května 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá maminky: "Mami je dneska krásný den?" "Moc krásný není," odpoví maminka."Proč se ptáš?" "No,paní učitelka říkala,že se z nás jednoho krásného dne zblázní."
  6. května 2013
  Pepíček
  Ptá se paní učitelka co dostaly děti k vánocům. Vyvolá Pepíčka a ptá se: "Pepíčku,copak jsi dostal k vánocům ty?" Pepíček odpoví:"Já jsem dostal psp." "Aha,to je ta nová hra,viď Pepíčku?" "Ne,to jsou punčocháče,slipy a ponožky."
  6. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka vyvolá Pepíčka: Pepíčku, uveď příklad dvou zájmen. Pepíček se vylekaně ptá: Kdo? Já? Paní učitelka ho chválí: Výborně.
  5. května 2013
  Pepíček
  Pepíčku,proč jsi přišel pozdě do školy?Ptá se paní učitelka.Pepíček odpoví:Viděl jsem na ulici značku-Pozor!Škola!Zpomal!tak jsem poslechl.
  5. května 2013
  Pepíček
  Pani učitelka řiká dětem :"Když doplníte D do jména jednoho zvířátka,vznikne vám část lidského těla" Nikdo se nehlásí a pani učitelka řekne :" Přeci laň, doplnim D a je to dlaň" A Pepíček se nakloní k Frantovi a řekne :"Já jsem věděl že to nebude kuna."
  petra2010, 5. května 2013
  Pepíček
  Pan Novák přistihne ve své zahradě Pepíčka, jak mu trhá třešně a začne řvát: ,,Počkej, já to řeknu tvému tatínkovi, až ho uvidím.’’ ,,To můžete třeba hned, ’’ odvětí Pepíček, ,,je pár větví nade mnou!’’
  5. května 2013
  Pepíček
  „Pepíčku, skloňuj slovo chléb." „Kdo, co? - Chléb." „S kým, s čím? - Se salámem." „Komu, čemu? - Mně."
  4. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá při matematice Pepíčka: ,,Když ti dá maminka jednu žvýkačku a tatínek dvě, co budeš mít?’’ ,,Prosím, svěží dech.’’
  4. května 2013
  Pepíček
  Pepíček křičí: "Mamí? mamí!!!" "Hele, to že žiju s tvým tatínkem ještě neznamená, že jsem tvoje máma!" Pepíček vykulí oči: "A jak ti teda mám říkat?" "No normálně, jako všichni ostatní. Karle."
  4. května 2013
  Pepíček
  Tři čeští kluci ve Vídni se jdou ubytovat do hotelu. Žena na recepci na ně mluví německy. Dva z nich nerozumí, jen Pepíček začne říkat: "Ja.. ja.. ja..ja.." zatímco recepční hovoří. Když domluví, ptají se ho ostatní, co říkala. "Ja.. ja.. já neumim německy."
  4. května 2013