Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o Pepíčkovi
  Přidej si vtipy na web!

  Pepíček
  Jednou šahá pepíček aničce pod suknia řekne jí:aničko,ty jsi taky chlapeček?a anička řekne:né,já kakám!
  1. května 2013
  Pepíček
  Pepíček jde s babičkou na procházku a najednou uvidí na zemi padesátikorunu. Chce jí zvednout, ale babička řekne: Pepíčku, co je na zemi, to se nezvedá! Tak jdou dál a za chvíli uvidí na zemi stokorunu. Chce jí zvednout, ale babička zase řekne: Pepíčku, říkala jsem ti, že co je na zemi, to se nezvedá! A tak jdou dál a najednou spadne babička do otevřeného kanálu a volá na Pepíčka: Pepíčku, pomoz mi ven! A Pepíček odpoví: Co je na zemi, to se nezvedá!
  1. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka říká dětem před prázdninami ať si sbírají kamínky za každé sprosté slovo. po prázdninách se ptá učitelka dětí tak kolik máte kamínků?Ptá se Aničky jeden paní učitelko,Maruško kolik jich máš ty ani jeden paní učitelko, najednou uslyší hluk a do třídy vejde Pepíček a volá:uhni účo vezu šterk.
  1. května 2013
  Pepíček
  Pepíčku, vyjmenuj deset zvířat, která žijí v Africe.Jeden slon a devět žiraf....
  1. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se postaví a ptá se dětí.Kdo si myslí že je hloupý ať se postaví. Pepíček se postaví.A paní učitelka se ho ptá. Pepíčku ty si myslíš že si hloupý?Ne,jen nechci aby jste stála sama.
  TerezkaVáclavů, 1. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka vysvětluje třídě: "Říkáme že kočka se okotila, kráva se otelila, řekne někdo další příklad?" Pepíček se hlásí:"Prosím žralok se ožral."
  30. dubna 2013
  Pepíček
  Pepíčkova sestra se chlubí: "Dnes jsem si v zoo našla nového kamaráda!" Pepíček: " Super, ve kterém je výběhu???"
  25. dubna 2013
  Pepíček
  Paní učitelka: " Pepíčku, proč jsi včera nepřišel do školy?" "No vy jste řekla, že kdo nemá domácí úkol ať se tu ani neukazuje!"
  18. dubna 2013
  Pepíček
  Běží vám lednička? ptá se Pepíček babičky. Ano beží! řekne babička. Tak jí běžte chytit!!!!! odpový vysmátej Pepík
  7. dubna 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá svojí maminky: "Táta mi říkal, že pocházíme z opic, je to pravda?" Maminka se zamyslí a odpoví synovi na otázku: "Nevím Pepo, já totiš všechny příbuzné z tátovi strany neznám.."
  viky290, 7. dubna 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá při matematice Pepíčka: "Když ti dá maminka jednu žvýkačku a tatínek dvě, co budeš mít?" - "Prosím, svěží dech."
  7. dubna 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů ze školy,a chlubí se mamince: "Maminko, dnes jsem se hlásil jediný z celé třídy"!!! "Tak to je pěkné,Pepíčku". "A na co jsi se hlásil"? "Paní učitelka se ptala,kdo ve škole na záchodě rozbil okno".
  7. dubna 2013
  Pepíček,Vánoce
  Maminka řekne Pepíčkovi: "Pepíčku, zapal stromeček!" "A mami, svíčky taky?"
  7. dubna 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá tatínka:" Tati, víš který vlak má největší zpoždění???" ,,Ne, to opravdu nevím Pepíčku." ,,Ten, který jsi mi předloni slíbil k narozeninám."
  3. dubna 2013
  Vánoce,Pepíček
  Maminka říká Pepíčkovi: "Oznamuji, že se letošní Vánoce ruší. Podle všeho jsi TY napsal Ježíškovi, že jsi byl celý rok hodný. Chudák se zadusil smíchy."
  31. března 2013
  Pepíček
  Jede Pepíček výtahem a v 1. patře slyší: Já já já jenom já. A v 2. patře slyší: Raketometem raketometem. V 3. patře slyší: Tam za vodou v rákosí. A ve 4. patře slyší: Až se z lochu vrátím hubu Ti rozmlátím. Dojede do 5. patra tam jsou policajti a jeden se ho ptá: "Pepíčku, nevíš kdo to udělal?" ,,Já já já jenom já." ,, A čím jsi to udělal Pepíčku?" ,,Raketometem, raketometem." ,,A kde jsi to udělal?",, Tam za vodou v rákosí." ,,Ale Pepíčku za to můžeš jít do vězení." ,,Až se z lochu vrátím hubu Ti rozmlátím."
  26. března 2013
  Pepíček
  Je Pepíček ve škole a paní učitelka ho vyvolá "Pepíčku jak se válčilo v první světové válce?" "Nevím." "A Pepíčku kdo umřel v druhé světové válce?" "Nevím." "A Pepíčku jak je velký vesmír?" "Nevím." Paní učitelka dá Pepíčkovi pětku. Pepíček přijde domů a ptá se tatínka "Tatínku jak se válčilo v první světové válce?" "Padali bomby střílelo se." "A tatínku kdo umřel v druhé světové válce?" "Ooo ten Hitler" "A tatínku jak je velký vesmír?" "To nebylo ještě vědecky prokázáno." Zítra přijde do školy a paní učitelka Pepíčka vyvolá "Co na tu pětku říkala maminka?" "Padali bomby střílelo se." "A co na to tatínek?" "Ooo ten Hitler." "A Pepíčku máš ty vůbec rozum?" "To nebylo ještě vědecky prokázáno."
  14. března 2013
  Pepíček
  Tatínek hubuje Pepíčkovi "jak to že máš zase pětku z Dějepisu!?". Pepíček odpoví "za to může ten zatracený Alexander Veliký" Tatínek na to "tak si najdi jiného kamaráda!!"
  10. března 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů a povídá: "Mami, představ si, že jsem dostal jedničku z matematiky." Maminka: "Vážně?" Pepíček: "Ale nééé, jenom si to představ."
  4. března 2013
  Pepíček
  Paní učitelka píše Pepíčkovi do žákovské knížky. Smrdí, umývat! Tatínek odepíše :Učit, nečuchat!
  25. února 2013
  Pepíček
  Učitelka se ptá Pepíčka. Pepíčku,co dává ovečka? Pepíček odpoví: vlnu. Pepíčku, co dáva prasátko? Pepíček odpoví: maso. A Pepíčku, co dává kravička. Pepíček odpoví: domácí úkoly.
  24. února 2013
  Pepíček
  Pan učitel v hodině fyziky se zeptá žáků: "Víte děti jak pomocí vody získáme světlo?" A Pepíček vykřikne:"Stačí umýt okna pane učiteli!"
  24. února 2013
  Vánoce,Pepíček
  Pepíček volá do kuchyně:" Mami náš vánoční stromeček hoří!" Maminka na to:"Pepíčku, neříká se že hoří, ale že svítí." Za chvíli se ozve:" Mami záclony už také svítí!"
  18. února 2013
  Pepíček
  Učitelka říká Pepíčkovi: "Nakresli bod A ve středu tabule. Proč nic neděláš?" "Paní učitelko vy jste řekla, že ten bod mám napsat ve středu a dneska je pondělí."
  4. února 2013
  Pepíček
  Pepíček vidí poprvé páva a říká babičce: "Babi slepice nám kvete."
  irisinka8, 31. ledna 2013