Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o Pepíčkovi
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Pepíček

  Pepíček jde poprvé do Zoo a uvidí paní pokladní a vykřikne "Hele mami opice, maminka se koukne a povídá "Né Pepíčku to je paní pokladní!"

  16. dubna 2013
  Pepíček

  Běží vám lednička? ptá se Pepíček babičky. Ano beží! řekne babička. Tak jí běžte chytit!!!!! odpový vysmátej Pepík

  7. dubna 2013
  Pepíček

  Pepíček se ptá svojí maminky: "Táta mi říkal, že pocházíme z opic, je to pravda?" Maminka se zamyslí a odpoví synovi na otázku: "Nevím Pepo, já totiš všechny příbuzné z tátovi strany neznám.."

  viky290, 7. dubna 2013
  Pepíček

  Paní učitelka se ptá při matematice Pepíčka: "Když ti dá maminka jednu žvýkačku a tatínek dvě, co budeš mít?" - "Prosím, svěží dech."

  7. dubna 2013
  Pepíček

  Přijde Pepíček domů ze školy,a chlubí se mamince: "Maminko, dnes jsem se hlásil jediný z celé třídy"!!! "Tak to je pěkné,Pepíčku". "A na co jsi se hlásil"? "Paní učitelka se ptala,kdo ve škole na záchodě rozbil okno".

  7. dubna 2013
  Pepíček

  Maminka řekne Pepíčkovi: "Pepíčku, zapal stromeček!" "A mami, svíčky taky?"

  7. dubna 2013
  Pepíček

  Pepíček se ptá tatínka:" Tati, víš který vlak má největší zpoždění???" „Ne, to opravdu nevím Pepíčku.“ „Ten, který jsi mi předloni slíbil k narozeninám.“

  3. dubna 2013
  Pepíček

  Maminka říká Pepíčkovi: "Oznamuji, že se letošní Vánoce ruší. Podle všeho jsi TY napsal Ježíškovi, že jsi byl celý rok hodný. Chudák se zadusil smíchy."

  31. března 2013
  Pepíček

  Jede Pepíček výtahem a v 1. patře slyší: Já já já jenom já. A v 2. patře slyší: Raketometem raketometem. V 3. patře slyší: Tam za vodou v rákosí. A ve 4. patře slyší: Až se z lochu vrátím hubu Ti rozmlátím. Dojede do 5. patra tam jsou policajti a jeden se ho ptá: "Pepíčku, nevíš kdo to udělal?" „Já já já jenom já.“ „ A čím jsi to udělal Pepíčku?“ „Raketometem, raketometem.“ „A kde jsi to udělal?“„ Tam za vodou v rákosí.“ „Ale Pepíčku za to můžeš jít do vězení.“ „Až se z lochu vrátím hubu Ti rozmlátím.“

  26. března 2013
  Pepíček

  Je Pepíček ve škole a paní učitelka ho vyvolá "Pepíčku jak se válčilo v první světové válce?" "Nevím." "A Pepíčku kdo umřel v druhé světové válce?" "Nevím." "A Pepíčku jak je velký vesmír?" "Nevím." Paní učitelka dá Pepíčkovi pětku. Pepíček přijde domů a ptá se tatínka "Tatínku jak se válčilo v první světové válce?" "Padali bomby střílelo se." "A tatínku kdo umřel v druhé světové válce?" "Ooo ten Hitler" "A tatínku jak je velký vesmír?" "To nebylo ještě vědecky prokázáno." Zítra přijde do školy a paní učitelka Pepíčka vyvolá "Co na tu pětku říkala maminka?" "Padali bomby střílelo se." "A co na to tatínek?" "Ooo ten Hitler." "A Pepíčku máš ty vůbec rozum?" "To nebylo ještě vědecky prokázáno."

  14. března 2013
  Pepíček

  Tatínek hubuje Pepíčkovi "jak to že máš zase pětku z Dějepisu!?". Pepíček odpoví "za to může ten zatracený Alexander Veliký" Tatínek na to "tak si najdi jiného kamaráda!!"

  10. března 2013
  Pepíček

  Přijde Pepíček domů a povídá: "Mami, představ si, že jsem dostal jedničku z matematiky." Maminka: "Vážně?" Pepíček: "Ale nééé, jenom si to představ."

  4. března 2013
  Pepíček

  Paní učitelka píše Pepíčkovi do žákovské knížky. Smrdí, umývat! Tatínek odepíše :Učit, nečuchat!

  25. února 2013
  Pepíček

  Učitelka se ptá Pepíčka. Pepíčku,co dává ovečka? Pepíček odpoví: vlnu. Pepíčku, co dáva prasátko? Pepíček odpoví: maso. A Pepíčku, co dává kravička. Pepíček odpoví: domácí úkoly.

  24. února 2013
  Pepíček

  Pan učitel v hodině fyziky se zeptá žáků: "Víte děti jak pomocí vody získáme světlo?" A Pepíček vykřikne:"Stačí umýt okna pane učiteli!"

  24. února 2013
  Pepíček

  Pepíček volá do kuchyně:" Mami náš vánoční stromeček hoří!" Maminka na to:"Pepíčku, neříká se že hoří, ale že svítí." Za chvíli se ozve:" Mami záclony už také svítí!"

  18. února 2013
  Pepíček

  Učitelka říká Pepíčkovi: "Nakresli bod A ve středu tabule. Proč nic neděláš?" "Paní učitelko vy jste řekla, že ten bod mám napsat ve středu a dneska je pondělí."

  4. února 2013
  Pepíček

  Pepíček vidí poprvé páva a říká babičce: "Babi slepice nám kvete."

  irisinka8, 31. ledna 2013
  Pepíček

  Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, jakou květinu máš rád?" "Chryzantému" odpoví Pepíček. "Tak mi to napiš na tabuli". "V tom případě mám nejraději mák.

  29. ledna 2013
  Pepíček

  Pepíčku,proč tatínkovi maluješ modré vlasy? Pepa: "Protože nemám plešatou pastelku. "

  29. ledna 2013
  Pepíček

  Přijde Pepíček ze školy a říká: "Mami, dneska jsem se jediný z celé třídy přihlásil!" "No to je pěkné," říká maminka, "a na co se paní učitelka ptala?" "Kdo rozbil okno na chodbě."

  29. ledna 2013
  Pepíček

  Pepíčku, řekni dvě zájmena. Kdo? Já? Výborně Pepíčku.

  24. ledna 2013
  Pepíček

  Pepíček jde do obchodu a říká: "To je hloupá vláda, zdražila se čokoláda." Pocestný mu říká: "Pepíčku, jestli tohleto budeš zpívat a uslyší tě páni od policie, tak tě naloží do auta a zavezou tě za ministrem financí." A Pepa: "SUPER." Na druhý den jde Pepíček schválně do krámu zas na čokoládu a zpívá to samé. Páni od policie ho opravdu naloží a jedou za ministrem. Jak dojeli, tak Pepíka postavili před ministra financi a ministr říkí: "Zazpívej mi." A Pepík: "Hloupá vláda, zdražila se čokoláda." Ministr přemýšlí a pak povídá: "Ty jsi hloupé děcko, zdražíme vám všecko."

  13. ledna 2013
  Pepíček

  "Pepíčku, řekni dvě zájmena." "Kdo, já?" "Výborně!"

  13. ledna 2013
  Pepíček

  Jde Pepíček do obchodu a říká: "Prosím jednu vydvu." "Vydvu? Ty asi neumíš r..", říká paní prodavačka. Pepíček jde domů a na schodech jsou policajti. Ptají se: "Co to tady smrdí, Pepíčku?" "Vydva."

  13. ledna 2013