Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o policajtech
  Zahraj si Šibenici!

  Policajti
  Policie zastaví auto a říká řidiči: "Pane řidiči, vyhráváte 20 000 Kč za vzornou jízdu." Ŕidič na to: "Peníze? To jako fakt? Už deset let si chci udělat řidičák." Spolujezdec na to: "Neberte ho vážně. On když pije tak neví, co mluví." Zezadu se ozve babka: "Já jsem vám řikala, že s kradeným autem nemáme jezdit do města." A z kufru se ozve: "Už jsme za hranicema?"
  18. října 2013
  Policajti
  Dva policajti se dohodnou, že oklamou svého šéfa. Vyrobili papírovou 3000 korunu a šli za šéfem, ať jim rozmění. Po chvíli vyjdou z kanceláře a jeden povídá: "Ten náš šéf je ale hňup, rozměnil nám ji na dvě 1500 koruny a ničeho si nevšimnul !!"
  18. října 2013
  Policajti
  Nový náčelník policie řekne: ,,Jsem vám ochoten sloužit 25 hodin denně. "
  Starosta:,,Ale den má 24 hodin. "
  Policajt:,,To je jedno, tak budu vstávat o hodinu dřív."
  18. října 2013
  Policajti
  Policajt: - Kde jsi schoval peníze? Tlumočník: - Kde jsi schoval peníze? Zloděj: - Neřeknu. Tlumočník: - Neřekne. Policajt: - Když neřekneš, zavřeme tě na 10 let. Tlumočník: - Když neřekneš, zavřou tě na 10 let. Zloděj: - Neřeknu. Tlumočník: - Neřekne. Policajt: - Když neřekneš, zastřelíme tě. Tlumočník: - Když neřekneš, zastřelí tě. Zloděj: - Zakopal jsem je v kuchyni. Tlumočník: - Že prý stejně nepoví.
  18. října 2013
  Policajti
  Víte, proč policajti olizují hodinky?
  Protože Tic-Tac je tak svěží...
  9. října 2013
  Policajti
  Víte jak policisté otevírají plechovku?? 
  Zaklepou a zavolají, haló tady policie!!!
  6. října 2013
  Policajti
  Tři policajti stojí a jeden z nich jde pro kávu. Zbylí dva čekají 10 minut...30 minut....hodinu.
   A už toho mají dost tak jdou pro toho třetího policajta. Najdou ho jak hází mince a vytahuje kávu - to samé pořád dokola. První Policajt:,,Co to děláš?"
   Druhý policajt:,, Nerušit, vyhrávám!"
  ZUZIK765, 1. října 2013
  Policajti
  Víte proč si policajt olizuje hodinky?
  Protože Tic-Tac osvěží
  1. října 2013
  Policajti
  Jde policajt po cestě, na zemi uvidí zrcátko. Podívá se do něj a povídá : Jé,moje fotka! Strčí si zrcátko do kapsy a jde domů .. Doma zrcátko najde jeho dcera, podívá se do něj a říká :,, Mamííí, táta měl v kapse nějakou fotku cizí ženský!" Přijde máma, podívá se do zrcátka a říká : ,,Fuj,ta je ale hnusná."
  15. září 2013
  Policajti
  Policajti mají výplatu, nadporučík volá podle jména: "Novák!" "Tady!" "24.800 Kč" a Novák si jde pro prachy. "Mrkvička!" "Zde!" "25.200 Kč" a Mrkvička si jde pro prachy. "Souhrn!" Nikdo se neozývá. "Souhrn!!!" Zase ticho. "To je blbec, má tady 183.400 Kč a nechce si to vybrat..."
  13. září 2013
  Policajti
  Jdou si takhle policajti na procházku a viděj u silnice válet mrtvolu. První policajt povídá: ,,Hele mrtvola co s ní uděláme?" Druhej povídá: ,,Doneseme jí na stanici" První: ,,Né, to si budou myslet, že jsme to udělali my.'' Druhej: ,,Spálíme ji." A hodili jí do kopřiv.
  22. července 2013
  Policajti
  Jede pán s vozem,který táhne kůň a veze velkou káď .Zastaví ho policista a ptá se : ,,Co to vezete?" Pán odpovídá: ,, To je banánova šťáva, ochutnejte." Policista tedy ochutná:,,Fuj! Vždyť je to močůvka." A pán s vozem se zasměje, mrskne bičem a zavolá na koně: ,, Hyjéé, Banáne!"
  28. června 2013
  Policajti
  Otec straší malého syna: „Ty, když budeš zlobit, půjdu za policajtem a povím mu to, a on tě zavře do vězení!” Synek jde druhý den do školy a uvidí policajta, tak jde za ním a ptá se, zda si na něho otec stěžoval. Policajt nebyl blbý: „Ano, byl tu a říkal, že ho moc neposloucháš...” Chlapec se naštval a říká: „No, když je on takový, já na něj taky něco povím. Ve sklepě má přístroj a dělá na něm slivovici!”
  18. června 2013
  Policajti
  Policajt zastaví auto a říká řidiči: "Pane řidiči, už po páté jsem vás zastavil a popáté vám opakuji, že vám z vozidla teče voda!" Řidič: "A já vám popáté říkám, že tohle je kropicí vůz!"
  17. června 2013
  Policajti
  Je presně dvanáct hodin... upozornění pro policisty, nehledejte malou ručičku, je za velkou.
  17. června 2013
  Policajti
  Policajti řeší úmrtí stařenky, která se udusila rybí kostí a ptají se dědy který je hluchý : dědo, vy jste si ničeho nevšiml? děda odpoví : ona jenom koulela očima a otvírala pusu, tak jsem si myslel, že zpívala koledy.
  11. června 2013
  Policajti
  Policajt přijde do krámu a prosí tkaničky do bot. "Jaké?" "Jednu levou a jednu pravou!"
  10. června 2013
  Policajti
  Víte proč mají policajti na televizi žiletku? Aby měli ostřejší pohled.
  10. června 2013
  Policajti
  Zastaví tramvaj. Naskočí policajt a zařve: "Sledujte ten taxík!"
  4. června 2013
  Policajti
  Zastaví policajt blondýnku se psem: "Paní, váš pes nemá košík." A blondýna odpoví: "To nevadí, vždyť nejde nakupovat!" A policajt se zamyslí a říká: "Aha, tak to jsem nevěděl...
  3. června 2013
  Policajti
  Zastaví policista řidiče a říká: Budete foukat,pane řidič. Řidič odpoví: Rád kde vás to bolí?
  3. června 2013
  Policajti
  Policajt zastaví auto: "Dobrý den, jak vidím máte všichni správně zapnuty bezpečnostní pásy, a tak budete zařazeni do soutěže o 10 000 Kč. Smím se zeptat, pane řidiči, co byste dělal s výhrou?" Řidič: "No asi bych si nechal udělat řidičák" Spolusedící manželka: "Neberte ho vážně, pane policajt. Takhle mluví vždycky, když je opilý." Mezitím se na zadním sedadle probudí chlap, všimne si policisty a zvolá: "Jak poznal, že je to auto kradený?" A z kufru se ozve: "Už jsme za hranicemi?".
  petra2010, 2. června 2013
  Policajti
  Jdou dva policajti po ulici a najednou se jeden ohlédne a řekne: "Hele, pětistovka." Ten druhý se podívá a pak řekne: "Je falešná." Tak ten první, co ji našel, ji vezme, roztrhá na malé kousíčky a hodí do kanálu. Pak se svého společníka zeptá: "Jak jsi poznal, že je falešná?" A on odpověděl: "Odkdy má pětistovka tři nuly?"
  a_u, 2. června 2013
  Policajti
  Dva bratři chtějí udělat zkoušky, tak jdou k policajtům. Zavolají prvního bratra a ptají se ho na jméno, jméno otce atd. A pak, kdo byl vůdce komunismu. Mladík chvíli přemýšlí a pak řekne: „Lenin.” „Dobře,” pochválí ho policajt. „Kdo zavinil druhou světovou válku?” „Hitler.” „A co bylo dřív, vejce, nebo slepice?” „To ještě není vědecky dokázáno.” „Splnil jste zkoušky, bereme vás.” Kluk vyjde a radí bratrovi: „Řekni jenom Lenin, Hitler a To ještě není vědecky dokázáno.” Brácha vejde. „Vaše jméno?” „Lenin.” „Hmmm! Jméno otce?” „Hitler.” „Hmmm! A nejste vy náhodou blbec?!” „To ještě není vědecky dokázáno.”
  dablik923, 16. května 2013
  Policajti
  policista zastaví řidiče a povídá: budete foukat ! řidič odpoví: jistě, kde vás to bolí ???
  16. května 2013