Vtipy
o rodičích a dětech
slovensky
Rodiče a děti,Peníze
„Už spíš, tatí?“
„Co je?“
„Dej mi stovku.“
„Už spím, chlapče.“
Rodiče a děti
Syn: „Mám imaginární přítelkyni.“
Otec: „Víš, máš na víc.“
Syn: „Děkuji, tati.“
Otec: „To jsem říkal tvé přítelkyni.“
Černý humor,Rodiče a děti
Holčička si stěžuje mamince, že jí spolužáci říkají, že není normální.
Maminka: „My s tatínkem tě máme rádi.“
Holčička přikývne hlavou.
Maminka: „I babička a dědeček tě mají moc rádi.“
Holčička přikývne druhou hlavou.
Velikonoce,Rodiče a děti
O Velikonocích malá Anička rychle rozbaluje všechna čokoládová vajíčka.
„Poslouchej,“ říká jí maminka, „myslíš ty vůbec na svou sestřičku?“
Anička na to: „Jasně! Proto tak spěchám!“
Rodiče a děti,Škola
„Náš Jiříček je na svůj věk velmi vyspělý,“ chlubí se pyšná maminka, „chodí do dvojky a už nosí domů čtyřky.“
Rodiče a děti
Mafián daruje svému synovi k třináctým narozeninám pravou pistoli. Po pár dnech ji chce vidět, a tak přijde za synem, ať mu ji ukáže.
„Víš, tati, já ty zbraně moc nemusím, tak jsem ji vyměnil za tyhle nádherné hodinky, podívej.“
A otec mu na to říká: „Tony, Tony, až jednou přijdeš domů z práce a najdeš ve své posteli s tvojí ženou cizího chlapa, co uděláš? Vytáhneš hodinky a zeptáš se, jak dlouho se zdrží?!“
Pepíček,Škola,Rodiče a děti
Pepíček dostane poznámku, protože spal v hodině.
Táta: „Proč spíš při hodině?“
Pepíček: „To ve mně dříme talent!“
Rodiče a děti,Peníze
„Mami, dáš mi prosím 50 korun pro starého a chudého pána?“
„Ty jsi moc hodný, ale kde vlastně je?“
„Tady na rohu ulice, prodává zmrzlinu.“
Rodiče a děti,Vánoce
Rodiče, nechte své děti věřit na Ježíška. Vám taky nikdo nebere vaši víru na krémy proti vráskám, na celulitidu a šampóny proti padání vlasů.
Vánoce,Rodiče a děti
„Pepíčku, co jsi koupil babičce k Vánocům?“
„Fotbalový míč.“
„Míč? Ale babička přece nehraje fotbal.“
„No právě, já taky nečtu a pořád mi kupuje knížky!“
Rodiče a děti
„Můžu dostat k narozeninám nejnovější iPhone?“
„Řekni prve nějaké kouzelné slovíčko!“
„Veronika.“
„Kdo je to Veronika?“
„Tvoje holka, tati.“
„Chceš k tomu i nějaký dobrý kryt?“
Tatínek má kromě maminky i nějakou jinou „holku“, o které jeho dítě ví… Ale maminka by o ní skutečně vědět neměla!
Pepíček,Rodiče a děti
Maminka: Pepíčku, chutná ti ten bonbon, co jsem ti dala?
Pepíček: Ano, maminko, chutná.
Maminka: No vidíš! A náš Alík ho vyplivnul.
Pepíček,Rodiče a děti
Přijde Pepíček za maminkou a říká: „Mami, mě hrozně bolí bříško a měl jsem takový strašný sen, v němž jsem musel sníst velký maršmeloun.“
Maminka: „Pepíku, kde máš polštář?“
Rodiče a děti
Píšou si dva gayové na chatu:
„Já tě miluju.“
„Já tebe taky.“
„Jsi úžasný.“
„Ty taky.“
„Budeme se tu scházet častěji?“
„Ano, každý den.“
„Kde bydlíš?“
„Já bydlím v Praze.“
„Já taky.“
„Na Dejvický.“
„Ty bláho, já taky.“
„Číslo 150.“
„To není možný, já taky.“
„Karle?“
„Tati?!“
Rodiče a děti
Je chlapeček s maminkou na hřbitově a maminka mu vysvětluje, že v hrobech lidé spí. Najednou se ze tmy vynoří stará paní a chlapeček spustí: „Ta paní už se vzbudila.“
Rodiče a děti
Táta se ptá Honzíka:
„Honzíku, proč jsi nešel hrát karty s Lízou?“
„A ty bys šel hrát karty s někým, kdo podvádí?“
„To rozhodně ne!“
„Líza taky ne!“
Rodiče a děti
Když sní minci první dítě, rodiče s ním stráví noc na pohotovosti a strachují se o něj.
Když sní minci třetí dítě, strhnou mu to z kapesného.
Škola,Rodiče a děti
Chlapec doma ukazuje žákovskou a tatínek jen koulí očima:
„Koukej na ty známky z matematiky, to je katastrofa!“
Chlapec jen pokrčí rameny a tatínek rozhněvaně pokračuje:
„Já jsem si to spočítal a ty tu máš průměr 5,8! To by mě zajímalo, po kom jsi tak hloupý!“
Rodiče a děti
„Mami, proč ti šednou vlásky?“
„Protože hodně zlobíš.“
„Aha, tak já už vím, proč má babička šedou hlavu.“
Pepíček,Rodiče a děti
Malý Pepíček si se zájmem prohlíží svého nového bratra a ptá se maminky: „On přišel z nebe, že?“
„Ano, Pepíčku.“
„No, ani se nedivím, že ho odtamtud vyhodili.“
Rodiče a děti,Slovní hříčky
Jde holka s mámou na výlet. Když jdou kolem pole, něco tam smrdí.
„Mami, co to tady smrdí?“ ptá se holka.
„To je země,“ odpoví máma.
„Cože? Z tebe?“
Rodiče a děti
Přijde žena na sociálku pro podporu a přivede s sebou 15 dětí. Když vlezou do kanceláře, žena zavelí: „Pepo, sednout!“
Všechny děti se posadí. Úřednice chvíli překvapeně kouká a pak se zeptá, jak se jmenují, aby si je zapsala.
„To je jednoduché, kluci Josef a holky Josefína.“
„Opravdu?“
„Ano, hrozně to zjednodušuje život. Ráno zavelím Pepo, vstávat! a všichni vstanou. Když pak řeknu Pepo, jídlo!, tak se všichni nasnídají. A takhle to jde celý den.“
„Ale co když potřebujete zavolat na jedno konkrétní dítě?“
„Zavolám ho příjmením!“
Rodiče a děti
Syn přijde za svým otcem a zeptá se ho: „Tati, jak přišli lidé na svět?“
Otec mu odpoví: „No, jednou byli na světě dva lidé – Adam a Eva, a ti spolu měli děti a ty jejich děti, když vyrostly, měly také děti a takhle to pokračovalo dál.“
Syn si stále nebyl jistý, a tak se ještě zeptal maminky. Ta mu odpověděla: „No, jednou jsme byli všichni opičky a poté jsme se postupně vyvinuli do lidí.“
Syn byl v tu chvíli zmatený a řekl svému otci: „Tati, ty jsi říkal něco úplně jiného!“
Otec odpoví: „Ale maminka mluvila jenom o své části rodiny.“
| předchozí | 123456 | další |
