Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o škole
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Škola

  "Děti, když řeknu, "jsem hezká", jaký to je čas?" - Dávno minulý?"

  12. září 2013
  Škola

  Jé, paní učitelko Vám to dneska strašně sluší. - Apríl

  mazanakocka, 12. září 2013
  Škola

  Děti si mají přinést do školy svou oblíbenou hračku. Anička si donese panenku, Toník za se autíčko. Ale Pepíček si přinese dýchací přístroj. Paní učitelka se ho ptá: „Pepíčku, co to máš?“ Pepíček odpoví:„ To je dýchací přístroj, paní učitelko.“ Paní učitelka se ho zeptá:„ A kde jsi ho vzal Pepíčku?“ Pepíček odpoví:„ Půjčil jsem si ho od dědečka.“ Paní učitelka:„ A co na to dědeček říkal?“ Pepíček:„ ááááááá!“ (nemohl se nadechnout)

  2. srpna 2013
  Škola

  Při hodině matematiky, kdy učitelka celá rudá křičí na žactvo, že jsou nevzdělavatelní a že je všechny nechá propadnout, někdo zaklepe na dveře. Netrvá dlouho, dveře se otevřou a do třídy vejde smrtka, s kosou přes rameno. Všichni žáci se strašně vyděsí a smrtka povídá: "Klidně seďte, paní profesorka bude mít za chvíli infarkt tak jsem přišla dřív.

  1. srpna 2013
  Škola

  Paní učitelka se ptá dětí:"víte které zvířátko je nejpřítulnější?" Kubíček se hlásí a říká :"anakonda!Ta když někoho chytne tak ho už nepustí."

  1. srpna 2013
  Škola

  "Na obrázku vidíš vedle sebe králíka a zajíce.Jirko, řekni nám, který z nich je králík?" "To je ten vedle zajíce." "Dobře, a který je zajíc?" "Přece ten vedle králíka."

  29. července 2013
  Škola

  "Dnes mě při té písemce nic nenapadlo,odevzdal jsem čistý papír,"řekl Honzík. "Jéjé,aby si tak pan učitel myslel že jsem opisoval,"lekl se Pepík.

  27. července 2013
  Škola

  Ptá se otec syna: "Co to tam gumuješ, Pepíčku" "Pan učitel mi říkal, abych si co nejdříve opravil tu pětku!"

  27. července 2013
  Škola

  Paní učitelka ve škole vyvolá Pepíčka: ''Tak,Pepíčku,vyjmenuj mi aspoň dvě zájmena.'' Pepíček odpoví:''Kdo,já?'' ''Výborně,Pepíčku!''

  27. července 2013
  Škola

  Učitel ukazuje v hodině přírodopisu žákům zvíře: "Tak, kdo mi poví, co to je?" "To je, prosím, hranostaj lesní," ozývá se z první lavice Pepík. "No výborně. A podle čeho jsi to poznal?" "Podle té cedulky na podstavci."

  28. června 2013
  Škola

  V laboratoři paní učitelka tahá žáka za ucho: ,,Žáku Procházko, tvým úkolem bylo správně zapsat rovnici a spočítat množství reaktantů, a ne křičet Hrnečku, dost!''

  26. června 2013
  Škola

  Paní učitelka jde s 5.A na procházku. Na návsi uvidí děti okousanou lípu. "Helenko", ptá se paní učitelka "Kdopak to asi udělal?" Helenka: " Nechci žalovat, ale určitě někdo z béčka!"

  20. června 2013
  Škola

  Tereza přijde pozdě do školy a zrovna se vyučuje čeština. Paní učitelka jí hned říká:"Řekni mi větu tázací!" Tereza ji neposlouchala a zmateně říká: "Co že mám dělat?"

  runp, 19. června 2013
  Škola

  Paní učitelka se ptá dětí."Děti jak dělá koza? Děti odpoví:"mééé." "Jak dělá ovce." Ptá se ještě jednou paní učitelka. "Dětí odpoví bééé." "A jak dělá policie?" "Dobrý den řidičský průkaz prosím."

  18. června 2013
  Škola

  „Tak, a zítra budu zkoušet Světlou, Němcovou a Nerudu,“ říká profesorka. Zezadu se ozve: „Ty k nám ale nechodí!“

  17. června 2013
  Škola

  Jak vzniklo slovo ŠKOLA???: Š-šíleně K-kruté O-obtěžování L-líných A-adeptů!

  17. června 2013
  Škola

  Maturanti vzpomínají na brzké dětství: "Bývali jsme svatí... Ale změna je život."

  a_u, 11. června 2013
  Škola

  Paní učitelka se ptá Jardy, proč se ve slově hrady píše tvrdé y? Protože je z kamene.

  4. června 2013
  Škola

  "Kdo to byl Mozart?", ptá se paní učitelka. Zuzanka se přihlásí a řekne: "To byl prosím hudební skladatel.! Paní učitelka se opět zeptá:" Byl to Čech, děti?" Přihlásí se Anetka a povídá: "Néé, paní učitelko, Čech je fotbalista!"

  4. června 2013
  Škola

  Učitel: "O zahrady pečují zahradníci... A o sady?" "Sadisté", ozve se.

  3. června 2013
  Škola

  Víte jaký je rozdíl mezi žákem a slepicí? Slepice snáší vajíčka, žák musí snášet všechno!

  2. června 2013
  Škola

  Učitel zadá na začátku hodiny práci a říká: "ze strany 6 udělejte 1. 2. a 3. cvičení." Na konci hodiny se zeptá co kdo stihl a jeden žák se přihlásí a říká: "pane učiteli já jsem stihl datum."

  1. června 2013
  Škola

  ,,Jak se jmenovala žena, kvůli které se ve starém Řecku vedla slavná bitva?´´ ptá se paní učitelka Heleny. ,,Nevím.´´ ,,No přece jako ty!´´ ,,Cože? Kropáčková?´´

  1. června 2013
  Škola

  Čeká tatínek na svou dceru před třídou. Kolem projde učitelka a ptá se: "Vy čekáte dítě?"„Ne.“ odpoví otec „Já jsem takhle tlustý pořád.“

  30. května 2013
  Škola

  Poznámka ze žákovské knihy: Dává pozor, jestli já dávám pozor, a když nedávám pozor, tak nedává pozor.

  panglaq, 30. května 2013