Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  TOP!
  Zahraj si Šibenici!

  Blázni
  Jsou dva blázni a ten jueden říká druhému: "Hádej jakou barvu má můj kůň, černou nebo bílou? Když to uhádneš, dám ti ho." on mu na to odpoví: "Máš bílýho koně!" ten první blázen se mu vysměje: "Ne! Mám černýho!" "Aha... a můžu hádat ještě jednou?" "No jistě, proč ne?" "Tak máš teda koně černýho!" "Kurňa! Jak jsi to uhodl?"
  28. července 2013
  Hlášky
  Víte co je vrchol hygieny? Umývat si ruce v rukavicích, aby vám je nezašpinila voda.
  28. července 2013
  Ostatní
  Jedna babka povídá té druhé: "Dnešní mládež je na tom zdravotně hůř než my - vnuk mi povídal, že už polovina jeho třídy má tablety!"
  27. července 2013
  Muži a ženy
  Sedí naproti sobě manželský pár ve vlaku. Manžel řekne manželce: ,, Pojď si sednout vedle mě". Manželka se k manželovi přitulí a řekne: ,,Co tak najednou? " Manžel jí na to odpoví: ,,Ale, už jsem nemohl vydržet se na tebe dívat. "
  27. července 2013
  Škola
  Ptá se otec syna: "Co to tam gumuješ, Pepíčku" "Pan učitel mi říkal, abych si co nejdříve opravil tu pětku!"
  27. července 2013
  Pepíček
  "Rodino,dostal jsem prémie! Poletíme k moři! Prosím tě,proč brečíš,Pepíčku?" "Když já s vámi nemůžu,já ještě neumím létat!"
  27. července 2013
  Pepíček
  Paní učitelka zadá domácí úkol přes prázdniny:"žáci přes prázdniny mi napíšete sloh s minimálně 1000 slovy. A můžete už začít hned teď."Pepíček napíše slovo Raffaelo a řekne paní učitelce že už to má hotové. Učitelka: "Ale Pepíčku to není více než tisíc slov!" Pepíček:"Ale je! Vy nevíte? Raffaelo více než tisíc slov."
  27. července 2013
  Pepíček
  Pepíček jde domů a maminka na něj křičí: "Proč si snědl ty peníze?!" A Pepíček odpoví: "Ale mami vždyť jsi mi je dala na oběd."
  27. července 2013
  Pepíček
  Jde kolem domu dědeček a vidí Pepíčka, který se snaží dosáhnout na zvonek. A tak se ho zeptá: "Nechceš, abych na ten zvonek zazvonil, chlapečku?" Pepíček na to: "Tak jo." Dědeček zazvonil a Pepíček zakřičí: "A teď zdrháme dědo."
  27. července 2013
  Škola
  Paní učitelka ve škole vyvolá Pepíčka: ''Tak,Pepíčku,vyjmenuj mi aspoň dvě zájmena.'' Pepíček odpoví:''Kdo,já?'' ''Výborně,Pepíčku!''
  27. července 2013
  Blondýny
  Chlápek v baru povídá blondýnce: "Chtěl bych ti zavolat." "Fajn, moje číslo je v telefonním seznamu." "Ale nevím, jak se jmenuješ." "Jméno je tam taky."
  27. července 2013
  Hlášky
  Stěžuje si telefonní číslo:"to je život furtmě někdo vytáčí!"
  27. července 2013
  Ostatní
  Ptá se turista starého kolemjdoucího dědy:"prý tu poblíž je mlýn a že v něm straší." A děda odpoví:"jak by tu mohlo strašit, já tu bydlím už 350 let a ještě jsem žádné strašidlo neviděl."
  22. července 2013
  Zvířata
  Říká kočka praseti:"Já vím co z tebe bude až vyrosteš!" Prase: " Vážně?Ty jsi četla horoskop?" Kočka: " Ne,já četla kuchařku!
  21. července 2013
  Černý humor
  ,,Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam stačí škrtnout zápalku a letíš do nebes."
  21. července 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka: „Proč dáváš ten mokrý kapesník na stěnu?“ Pepíček jí odpoví: „Protože mi tatínek říkal, že mám dát obklad tam, kam jsem se uhodil."
  21. července 2013
  Černý humor
  Přijde kovboj do stáje koupit si koně. Vybere si koně a říká:„Chci tohohle!“ Řeknou mu: Dobrá! Ale ten neslyší na hyjé ani prrrrrr. Hyjé je pro něj "Bohu díky" a prrrr je "Amen". Tak vyleze kovboj na koně a řekne: „Bohu díky!" Kůň se rozjede. A kovboj před sebou uvidí jámu a volá: „PRRRRR! PRRRRR! PRRRR!“ Ale kůň neposlouchá. Kovboj se začne modlit: „Ve jménu otce, i syna, i ducha svatého, amen.“ Kůň zastaví. Kovboj si setře pot z čela a říká: „Bohu díky!"
  21. července 2013
  Zvířata
  Víte, proč mají včely tolik medu? Protože mají královnu. Kdyby měly vládu, jako my, tak nemají nic, jako my!
  18. července 2013
  Zvířata
  Jde zajíc po poušti a táhne sebou dveře od auta.Potká velblouda a ten se ho zeptá: "Proč s sebou táhneš dveře od auta?" A zajíc odpoví: "Když mi bude horko, tak si otevřu okýnko."
  14. července 2013
  Ostatní
  Pan Horák si koupil dům a rozhodl se že které první slovo uslyší tak svůj dům pojmenuje uslyšel slovo keř tak svůj dům pojmenoval keř druhý den si pan Horák koupil garáž a zase se rozhodl že které první slovo uslyší tak svojí garáž pojmenuje uslyšel slovo trenky tak svojí garáž pojmenoval trenky a další den si koupil auto a zase které slovo uslyší tak svoje auto pojmenuje uslyšel slovo pindík tak svoje auto pojmenovalpindík další den panu Horákovi ukradli auto tak šel na policii a pan policajt mu řekl tak jak se to stalo no vylezl jsem z keře,koukl do trenek a pindík byl fuč!!!
  14. července 2013
  Blondýny
  Jak blondýnka zabíjí kapra? Snaží se ho utopit.
  9. července 2013
  Pepíček
  Pepíček zazvoní u sousedů.,,Paní Svobodová,našel jsem vašeho kanárka!",,Tohle není kanárek,to je kocour, Pepíčku.",,Já vím,kanárek je uvnitř!"
  9. července 2013
  Pepíček
  Ptá se máma Pepíčka:,,Proč krmíš slepice čokoládou?On odpoví:,,Aby mi snesly kindrvejce.
  9. července 2013
  Zvířata
  Potkaj se dvě želvy. Ta jedna na druhou vykulí voči a ptá se:"Kde máš krunýř???" "Ále utekla jsem z domova!"
  9. července 2013
  Zvířata
  Zajíce už delší dobu štve medvěd. Jednou k večeru potká hodně opilého medvěda na lesní cestě a ucítí svoji příležitost. Vezme klacek a bezbranného medvěda desetkrát flákne. Druhý den medvěd svolá zvířátka na mýtinu a vylíčí, co se mu stalo. Nepoznal ale útočníka, pamatuje jen, že byl menší postavy a na hlavě měl dva dlouhé výstupky. Zajíc sklopí uši, nakloní se k sousedovi a říká: "Šneku, asi máš problém
  28. června 2013