Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  trapné
  Zahraj si Šibenici!

  Politika
  Je Jiří Paroubek, Miloš Zeman a Václav Klaus. A jsou v pekle. A pekelná brána se začne otvírat a z brány vyjde hnusná tlustá ženská ve vlasech červy a ďábel povídá Miloši zhřešil si musíš do konce života být v posteli s touto ženštinou, a zmizí v oblaku kouře. Poté se začne otevírat druhá brána a vyjde žena, která nemá oči je odporná a ďábel povídá Václave zhřešil si musíš do konce života být v posteli s touto ženštinou, a zmizí. Teď už tam stojí jenom Jiří Paroubek třese se před třetí bránou a ta se začne otevírat a najednou vyjde Marilyn Monroo v úžasných bílých bykinách Paroubek nevěří svým očím a ďábel povídá Marilyn zhřešila jsi!a zmizí.
  2. května 2013
  Ostatní
  Šel vtip, zakopl o vtip a stal se vtipem!
  2. května 2013
  Ostatní
  Milionář je daleko v cizině, zastaví se u jednoho stánku a ptá se: co by jste mi mohl nabídnout? No máme tu zaječí uši,prasečí ocasy, vlčí zuby.... a milionář na to ježkovy oči. Dobrá volba!
  2. května 2013
  Ostatní
  Muž mě přivítal ve spodním prádle s pouty. Svůdným hlasem mi řekl: "Spoutej mě a dělej, co se ti zlíbí!" Tak jsem ho připoutala k posteli a šla jsem na diskotéku.
  2. května 2013
  Policajti
  Víte proč policajti sedí v zimně v rohu? Je tam 90 stupňů.
  2. května 2013
  Blondýny
  Blondýnka hovoří muži: ´´Jdu na 5minut ke kamarádce.Každou půl hodinu promíchej guláš!
  2. května 2013
  Ostatní
  Jdou Čech, Američan a Francouz k moři a vsadí se kdo přeplave moře. První jde Francouz, plave, plave, plave a najednou se ve vodě vynoří žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Francouz začne zpívat ale žralok ho sežere. Plave Američan, doplave k půlce a před ním se vynoří zase ten žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Američan začne zpívat a žralok ho sežere. Plave Čech, už je skoro u konce ale vynoří se zase ten žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Čech začne zpívat: Kdé domóv můůj, kdé domóv můůj.. a žralok bezdomovce nežeru.
  2. května 2013
  Ostatní
  Karel Gott sedí na stromě a zpívá "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?" Pod ním se ozve, sedíš mi na něm!
  2. května 2013
  Pepíček
  Pepíček jde na nákup a potká ho policie,, chlapečku jak je to možné že nemáš košík?"Pepíček na to ,,Proč vždyť já ho přece nechci koupit!"
  2. května 2013
  Pepíček
  Pepíček je na záchodě. Tatínek:Pane bože ty jsi pořád na záchodě? Pepíček se zamyslí: to by mě zajímalo kde je?
  1. května 2013
  Blondýny
  Stojí dvě blodýnky na autobusovém nádraží a jedna se ptá té druhé hele prosimtě kolikátkou jedeš a ona odpoví já jedu č.1 a ty jedeš kolikátkou no já č.2 hele 12 můžeme jét společně!
  1. května 2013
  Blondýny
  Jde jedna blondýna do obchodu a koupí si 2 laky. Pta se té druhé:jestli uhádneš kolik jsem si koupila laků dam ti oba dva.
  1. května 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů a maminka se ptá:Pepíčku,jak bylo ve škole?" "Dobře" řekne Pepíček ,,až na to že si přijde paní učitelka stěžovat že mým výpočtům nerozumí."
  1. května 2013
  Policajti
  Zločinec:nemůžu si odsedět trest dlouhý 45let vždyť je mi 72. Policajt: to nevadí odsedíte co zvládnete.
  1. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá dětí:O jakém ptákovy se říká že je chytrý?, no co třeba ty Pepíčku,víš to? Pepíček na to: Ano vím je to Vlaštovka!
  1. května 2013
  Pepíček
  Pepíček přijde ze školy a říká mamince:Maminko dneska ve škole jsem se naučil počítat do 20.Maminka:Tak počítej!Pepiček:1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,13,14,15,16,17,18,19,20.Maminka:Pepíčku a kde jsi nechal 5 a 12?Pepíček:5 jsem dostal ve škole a 12 jsem vypil za rohem.
  1. května 2013
  Hádanky
  Kdy sedí dvě krávy na stromě? Když se jim nechce stát.
  1. května 2013
  Pepíček
  Pepíček jde s babičkou na procházku a najednou uvidí na zemi padesátikorunu. Chce jí zvednout, ale babička řekne: Pepíčku, co je na zemi, to se nezvedá! Tak jdou dál a za chvíli uvidí na zemi stokorunu. Chce jí zvednout, ale babička zase řekne: Pepíčku, říkala jsem ti, že co je na zemi, to se nezvedá! A tak jdou dál a najednou spadne babička do otevřeného kanálu a volá na Pepíčka: Pepíčku, pomoz mi ven! A Pepíček odpoví: Co je na zemi, to se nezvedá!
  1. května 2013
  Škola
  Paní učitelka vysvětluje dětem látku: Děti,kočka kotí koťata a řekněte mi,prosím jiný příklad!Pepíček se přihlásí a po chvíli řekne: Tak šlo by třeba 21+1?? Paní učitelka odpoví: Nedáváš pozor Pepo,poslechni si prosím Michaelku!!!!!! Pepíček se zeptá: A nebude můj výklad za pět? Paní učitelka odpoví: To nevím.Michaelko tak mluv!! Michaelka řekne: Prosím,žralok se ožral!!!!
  1. května 2013
  Černý humor
  Jedno letadlo letělo v bouřce a najednou ho zasáhl blesk.Pilot si toho všimnul jako první a říká letušce:"Paní letuško,měla byste trochu rozveselit pasažéry, budou mít strach... " Letuška vyjde s kabiny k pasažérům a říká:"Trááálalala hoooříme,trááálalala hoooříme."A pasažéři začali.:"Šalarala dooby schuby dooby..."
  1. května 2013
  Ostatní
  Kolik tajných agentů je třeba k vyměnění jedné žárovky? To nesmím říct je to tajné.
  1. května 2013
  Vánoce
  ´´Tatínku, odkud přichází Ježíšek?´´ ptá se Pepíček. ´´Pokud mohu posoudit podle původu dárků, tak asi z Číny´´ odpoví tatínek.
  Misuzu_Be, 1. května 2013
  Blondýny
  Eva:Víte jak se pozná že majitelkou parkoviště je blondýnka?? Auta jsou seřazena podle barvy:))
  1. května 2013
  Blondýny
  Eva:Víte jak se pozná že majitelkou parkoviště je blondýnka?? Auta jsou seřazena podle barvy.
  1. května 2013
  Ostatní
  Blondýnka potká nějakého týpka a už sním má rande a říká mu mám místenku na Titanik .... Pluje titanikem a ten se potopí!!!!! Týpek se to dozví a řekne :stejně mám manželku.
  1. května 2013