Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Pohádky
  Jde Karkulka lesem a potká lišku. Liška se na ni podívá a řekne: "Karkulko, ty jsi kráva." Karkulka jde dál a potká jezevce. Jezevec jí řekne: "Karkulko, ty jsi ale kráva." Jde dál a potká vlka. Vlk se zase na Karkulku podívá a řekne: "Karkulko, ty jsi kráva." Karkulka jde dál, celá nešťastná a potká veverku. "Prosím tě, veverko," ptá se Karkulka, "proč mi všichni říkají, že jsem kráva?" Veverka se na Karkulku podívá a řekne: "Karkulko, vždyť ty nemáš košíček!" A Karkulka se plácne do čela: "Já jsem ale kráva!"
  a_u, 18. září 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris dojel na konec kruhového objezdu.
  18. září 2013
  Zvířata
  Medvěd se zajícem chytí zlatou rybku a ta má každému splnit 3 přání. První si přeje medvěd: "Já chci pořádně macatou medvědici ." Když ji dostane, přeje si zajíc: "Já chci rychlou motorku." Když má zajíc motorku, má medvěd druhé přání: "Chci mít harém takových medvědic." Zajíc má druhé přání: "Chci, aby v té motorce byl pořád benzín." Medvěd - třetí přání: "Chci mít v lese deset takových harémů." A konečně zajíc - třetí přání: "Já chci, aby byl medvěd homosexuál!" Na ta slova zajíc nasedá na motorku a uhání pryč.
  18. září 2013
  Mezinárodní
  Hádá se Čech, Číňan a Japonec, kdo má více. Číňan:,,My máme 10 000 ozbrojených tanků a letadel." Japonec:,,My máme 100 000 ozbrojených tanků a letadel." Čech:,,A my máme cikány a oni vám to všechno seberou."
  18. září 2013
  Ostatní
  Je jednou jedna maminka a má dva syny kteří se jmenujou Mozeček a Držhubu. Jednou pošle Mozečka do kina a Držhuba nakoupit. Držhubu stojí u pokladny a prodavačka se ho ptá. ,,Chlapečku, jak se jmenuješ?'' ,,Držhubu.'' Neštve ji to a tak se ptá znovu: ,,Chlapečku, jak se jmenuješ?'' ,,Vždyť vám říkám Držhubu!'' Prodavačka se rozzuří a říká ,,Okamžitě mi řekni jak se jmenuješ nebo zavolám policii!'' ,,Vy jste hluchá? Držhubu!'' Přijedou policajti a ptají se Držhuba : ,,Chlapečku, jak se jmenuješ? A řekni nám to, nebo zavoláme tvé mamince a ona sem přijde!'' ,,Držhubu.'' klidně odpovídá chlapeček. Poldi zavolají Držhubovu matku. Policajt se jí ptá : ,,Paní, jakpak se jmenuje váš syn?'' ,,Držhubu.'' odpoví klidně maminka. ,,A máte vy vůbec mozeček?'' ptá se rozzuřený policat. ,,Ale samozřejmě, je zrovna v kině!''
  18. září 2013
  Chuck Norris
  Bůh umí chodit po vodě, ale Chuck Norris umí plavat v betonu.
  17. září 2013
  Blondýny
  Proč blondýna hází do záchoda rohlíky?????????????? KRMÍ WC KACHNY!!!!!!
  17. září 2013
  Restaurace,Pohádky

  „Pane vrchní, mám hlad jako vlk.“
  „Lituji, ale Červené Karkulky nevedeme.“

  17. září 2013
  Zvířata
  Přijde králík do železářství a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" A prodavač povídá: " Nemáme králíku a už sem nechoď." Tak přijde králík druhý den a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" "Nemáme králíku a jestli ještě jednou přijdeš pověsím tě tam na ten hřebík." Králík zase přijde třetí den a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" Tak prodavačka pověsí králíka na hřebík vedle obrazu Václava Havla a králík povídá: "Tys taky chtěl těfnění?"
  17. září 2013
  Zvířata
  Sedí žába na studni, slyší přijíždět prince a už na něj z dálky křičí :,,Když mě políbíš,něco dostaneš." Princ žábu políbí a žába ihned reaguje: ,,Dostaneš ekzém!!!!!"
  17. září 2013
  Blondýny
  V hořícím pokoji leží muž když v tu otevře dveře blondýnka a řekne: " O promiňte, asi jsem si spletla pokoj, jo a s tím topením byste to neměl přehánět, mate tu vedro.,,
  17. září 2013
  Černý humor
  "Jednou kolem mě šli malé děti a chtěli pochovat, tak jsem je pochoval" řekl hrobař
  17. září 2013
  Muži a ženy
  Manžel přijde v noci domů a manželka řve:"Zase jsi přišel domů opilý!" "Ne,jen si jdu pro kytaru."
  17. září 2013
  Hádanky
  Je to malé, žluté a hrabe to v zemi? Číňan hledá minu. Je to malé, žluté a letí to? Číňan našel minu!
  a_u, 17. září 2013
  Mezinárodní
  Vsadí se Američan, Rus a tlustej Čech, kdo přeplave jako první moře. První plave Američan - sežere ho žralok. Plave Rus - sežere ho žralok. Plave tlustej Čech - sežere žraloka...
  17. září 2013
  Pepíček
  Pepíček přijde do školy pozdě a ani nezaklepe nepozdraví a rovnou si jde sednout do lavice.Ale paní učitelce rupnou nervy a řekne ať pepíček vejde do třídy jako jeho otec.A Pepíček vejde do třídy jako jeho otec. Vyrazí dveře a řekne: ,,Čágo, jak se máte bando!"
  17. září 2013
  Právníci
  Přijde chlap k jednomu pánovi domů a povídá:,,Dobrý den, já jsem domácí právník,nemáte zájem?? No víte, třeba sousedův pes štěká moc nahlas, nebo sousedovi větve stromu dosahují na moji zahradu, vždycky se něco najde." Muž kroutí hlavou a povídá:,,Já mám dobrý sousedy." Domácí právník mu dá papír a povídá: ,,Tak sejdeme se zítra v pět hodin u soudu, protože váš soused zájem měl. Nashledanou."
  Trecool, 17. září 2013
  Pepíček
  Paní učitelka: Děti, dám vám otázku a kdo na ní odpoví tak může jít domů. Najednou z okna letí aktovka. Paní učitelka: Kdo to hodil?! Pepíček: Já, nashledanou.
  16. září 2013
  Mezinárodní
  Letí Čech, Rus, Američan a Němec. Letadlo se najednou začne řítit k zemi. V letadle jsou však jen 3 padáky. Stoupne si Američan a řekne: "Jelikož jsem občanem nejinteligentnějšího státu mám právo vzít si první padák!" vezme padák a vyskočí z letadla. Rus si vezme druhý padák a se slovy "Jsem občanem nejsilnějšího státu mám právo na tento padák!" vyskočí. Němec se podívá na Čecha a říká "Vezměte si ho já tu zůstanu." Čech na to: "To je dobrý skočíte taky. Vlastník nejinteligentnějšího státu si vzal můj batoh."
  16. září 2013
  Ostatní
  ,,Mami, proč jsi v bílém?" ptá se syn. ,,Protože je to nejšťastnější den mého života!" odpoví maminka. ,,Tak už chápu proč je táta v černém."
  16. září 2013
  Blázni
  Doktor jde zkontrolovat blázny v blázinci. Jde do prvního pokoje a tam se všichni blázni drží na stropě. Řekne: ,,Listopad! " Všichni blázni spadnou na zem. Jde do druhého pokoje a tam je to stejné. Jde do třetího a všichni blázni zase na stropě. Jako obvykle řekne: ,, Listopad! " Spadnou jen dva. ,,Co se to děje?" Jeden blázen odlepí hlavu ze stropu a křičí: ,, My jsme jehličnatý! "
  16. září 2013
  Blondýny
  Manžel dojel ze služební cesty, otevře dveře a tam velká kopa nastrouhaného rohlíku. Muž ji překročí, a tam druhá, překročí, a tam třetí. Muž něco slyší, tak překročí i tu třetí a tam jeho vyčerpaná manželka blondýnka se snaží celá zpocená strouhat rohlík. "Co to děláš?" ptá se. "Nic já jen vařím recept, strouhejte tři dny staré rohlíky!"
  gabriela515, 16. září 2013
  Zvířata
  Potká se žirafa z myškou a dají se do řeči.Žirafa:,,Ty hele myško víš jaká je to bomba mít tak dlouhej krk?" A myš povídá: ,,Nevím." Žirafa:,,No, když dosáhnu na ty šťavnatý listy a oni mi pak kloužou v tom krku až do žaludku to je krása." Myš: ,,No, to je fakt supr. Žirafa: ,,Nebo¨, když piju a ona mi ta voda tak hezky teče krkem do žaludku to je tak hezký......co ty na to to myško? " A myš na to :,,Žirafo, a už si někdy blinkala ?"
  16. září 2013
  Blondýny
  Jede blondýna autem a v rádiu jsou zrovna vtipy o blondýnách. Jede dál, a za chvíli vidí blondýnu, jak sedí v kajku uprostřed kukuřičného pole a pádluje. První blondýna ( ta v autě) se naštve, vyleze z auta a křičí :,,Jsi padlá na hlavu? Kvůli takovým jako ty se o nás vypráví hloupé vtipy! Kdybych uměla plavat, tak bych si tě podala!"
  16. září 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá pepíčka: "Proč jsi namaloval tatínkovi zelené vlasy?" Pepíček odpoví: "Hmm....protože nemám plešatou pastelku,ne??
  Linda-Le, 16. září 2013