Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zahraj si Šibenici!

  Zvířata
  Stojí dvě blechy na cestě a jedna blecha říká:tak co půjdeme pěšky a nebo počkáme na psa?
  28. června 2013
  Škola
  Učitel ukazuje v hodině přírodopisu žákům zvíře: "Tak, kdo mi poví, co to je?" "To je, prosím, hranostaj lesní," ozývá se z první lavice Pepík. "No výborně. A podle čeho jsi to poznal?" "Podle té cedulky na podstavci."
  28. června 2013
  Hádanky
  Proč mají gorily velké nosní dírky? Protože mají velké prsty.
  28. června 2013
  Hádanky
  Dva sloni, tři psi, pět hadů, jedno prase, dva nosorožci, želva a kočka se všichni vecpali pod jeden deštník. Kdo všechno zmoknul? Nikdo, protože nepršelo.
  28. června 2013
  Zvířata
  Víte, co musíte udělat, když potkáte hladového medvěda v Tatrách? Nemusíte dělat nic, medvěd udělá všechno za vás.
  28. června 2013
  Policajti
  Jede pán s vozem,který táhne kůň a veze velkou káď .Zastaví ho policista a ptá se : ,,Co to vezete?" Pán odpovídá: ,, To je banánova šťáva, ochutnejte." Policista tedy ochutná:,,Fuj! Vždyť je to močůvka." A pán s vozem se zasměje, mrskne bičem a zavolá na koně: ,, Hyjéé, Banáne!"
  28. června 2013
  Zvířata
  Přijde medvídek do doupěte a povídá bratrovi: "Dostali jsme deset pohárků medu. Spravedlivě jsem je rozdělil- mně osm a tobě osm." Bráška mu odporuje: "Ale počkej, počkej, osm a osm není deset." "To je jedno. Já si svých osm už snědl."
  28. června 2013
  Zvířata
  Přijde černoch do obchodu a na rameni mu sedí papoušek. Prodavačka se rozplývá: "Jé, ten je ale krásný, kde jste ho vzal?" "V Africe, tam jich je plno," odpoví papoušek.
  28. června 2013
  Černý humor
  Hádají se tři kluci o to, kdo má silnějšího dědu. První kluk říká:" na mého dědu spadl stůl a řekl jenom au. To nic není říká druhý, na mého dědu spadlo auto a řekl au. To nic není říká třetí, na mého dědu spadl barák a neříkal nic.
  28. června 2013
  Pepíček
  Učitelka: "Pepíčku dům má 8 pater, do každého vede 25 schodů. Kolik schodů musíš vyjít aby ses dostal do osmého patra? Pepíček: "Pokud jede výtah, tak žádný, paní učitelko.
  28. června 2013
  Vánoční šibenice
  Rodiče a děti
  Ráno před školou říká otec své dceři: "Jestli tu písemku nenapíšeš za 1, tak zapomeň že jsem tvůj otec!" Odpoledne přijde dcera domů: "Tak co písemka?" ptá se otec. A dcera na to: "A ty jsi jako kdo?"
  28. června 2013
  Černý humor
  V Somálsku běží kus šunky po ulici, co ji síly stačí a za tou šunkou běží horda Somálců. Šunka vběhne do postranní uličky a tam vidí, jak se na jednom kontejneru opaluje řízek. Tak se šunka udýchaně ptá: "Jak to že tebe Somálci nehoní?" A řízek si v pohodě sundá sluneční brýle, usměje se a odpoví: "Mě tady nikdo nezná."
  a_u, 27. června 2013
  Zvířata
  Vsadí se Rus, Američan a Čech, kdo přejde jeskyni strachu. Američan v půlce slyší: "Stáhnu tě z kůže, sním a zahodím!". Američan uteče, Rus v půlce slyší to samé a uteče nakonec jde Čech v půlce slyší stáhnu tě z kůže sním a zahodím. Čech jde dál a vidí opici která loupe banán a zpívá:"stáhnu tě z kůže sním a zahodím!!
  bv100, 27. června 2013
  Černý humor
  Víte jaká je výhoda stáří? Můžete si čistit zuby a zpívat...
  27. června 2013
  Hlášky
  Proč vlaštovky odlétají na zimu do Afriky? Protože by tam pěšky nedošly.
  27. června 2013
  Pepíček
  Učitelka: "Vymyslete věty se slovem pakliže." Anička: "Květiny by se měli zalévat, pakliže je horko" Pepíček: "Když jsme jeli s tatínkem na hory, na tatínka spadl batoh a pak lyže."
  anička999, 27. června 2013
  Hádanky
  Co je to? Když se to vyhodí nahoru nic to není a když to spadne dolů je to tísícovka.Já nevím ale kdybych to věděla dělám to od rána do večera.
  27. června 2013
  Hlášky
  Víte jaký je rozdíl mezi mužem a písmenem Q ??Žádný, muž je nula s ocáskem.
  27. června 2013
  Zvířata
  Na větvi visí dva lenochodi. První den nic, druhý den nic, třetí to samé. Čtvrtý den pootočí jeden hlavou a druhý to komentuje: "Ty seš nějak nervózní!"
  27. června 2013
  Ostatní
  Jaký je rozdíl mezi pádem z prvního a desátého patra? Z prvního je to: "Buch... Ááá." Z desátého: "Ááááá... Buch."
  27. června 2013
  Zvířata
  Přijde zebra k fotografovi a ten se jí zeptá: '' Fotečky by ste chtěla barevné nebo černobílé?''
  26. června 2013
  Hádanky
  Jaký je rozdíl mezi tchýní a nemluvnětem? Žádný...stačí pochovat a je klid!
  26. června 2013
  Zvířata
  Potkají se dvě želvy: ,,Kde máš krunýř?'' ptá se vyděšeně první. ,,Ále, utekla jsem z domova.''
  26. června 2013
  Černý humor
  Češi přistanou na neznámém ostrově, kde je zajmou kanibalové. Jejich Šaman se chlubí: ,,Já jsem studoval v Americe.'' Čech se ho ptá: ,,A to pořád jíte lidi?'' ,,Ano, ale teď už nožem a vidličkou!''
  26. června 2013
  Černý humor
  Římský císař promlouvá ke Gladiátorům: ,,Gladiátoři, dnes budete zápasit ve vodním pólu. Mužstvo, které vyhraje, dostane svobodu!'' ,,A jak poznáme soupeře?'' ,,Snadno, krokodýli budou mít bílé čepičky.''
  26. června 2013