Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Hlášky
  Jdou dvě sušenky po cestě. Jednu zajede auto a ta druhá říká: Pojď a nedrob!
  3. června 2013
  Policajti
  Zastaví policista řidiče a říká: Budete foukat,pane řidič. Řidič odpoví: Rád kde vás to bolí?
  3. června 2013
  Rodiče a děti
  REKLAMA: Maminko, jak je možné že máš tak hebké ruce? Protože nádobí umývá tatínek!
  3. června 2013
  Zvířata
  Plazí se dva hadi syn a otec a syn povídá:"tatijsmejedovatíhadi?" otec:"Co to povídáš?" Syn:"Jestli jsme jedovatí hadi?" otec:" a proč se ptáš?" syn:"No já jsem se kousnul do jazyka."
  2. června 2013
  Černý humor
  Plazí se chlápek po poušti a je k smrti vysílený, když se konečně doplazí k oáze. Poprosí o sklenici vody a prodavač mu odpoví: „Bohužel, já prodávám jen kravaty.” „Tak nashledanou,” zasípe chlápek a plazí se dál. Narazí na další oázu a tam na první palmě visí výstražná cedule: „Vstup pouze s kravatou!”
  2. června 2013
  Škola
  Víte jaký je rozdíl mezi žákem a slepicí? Slepice snáší vajíčka, žák musí snášet všechno!
  2. června 2013
  Policajti
  Policajt zastaví auto: "Dobrý den, jak vidím máte všichni správně zapnuty bezpečnostní pásy, a tak budete zařazeni do soutěže o 10 000 Kč. Smím se zeptat, pane řidiči, co byste dělal s výhrou?" Řidič: "No asi bych si nechal udělat řidičák" Spolusedící manželka: "Neberte ho vážně, pane policajt. Takhle mluví vždycky, když je opilý." Mezitím se na zadním sedadle probudí chlap, všimne si policisty a zvolá: "Jak poznal, že je to auto kradený?" A z kufru se ozve: "Už jsme za hranicemi?".
  petra2010, 2. června 2013
  Ostatní
  V restauraci:"Naší specialitou jsou šneci!" "Vím,jeden už mě obsluhoval."
  L1111L, 2. června 2013
  Blondýny
  Baví se dva muži o ženách. A najednou kolem nich projde blondýnka. "Hele Pepo, tudle bych tipoval, že bydlí v našem hlavním městě" řekne jeden z nich. Blondýna se otočí a řekne: "No dovolte já jsem z Prahy."
  delfinka, 2. června 2013
  Zvířata
  V jeskyni visí netopýři, a jeden je hlavou nahoru. Malý netopýrek se ptá tatínka:"tati proč ten netopýr je hlavou nahoru??" Tatínek odpoví:"to je jasný omdlel!"
  2. června 2013
  Rodiče a děti
  ,,Soutěžili jsme, kdo hodí dál kamenem!říká otci Ondráš.A kdo vyhrál?Já! chlubí se Ondra.Jsi šikovný kluk!Tak to okno zaplatíš,že,tati?
  2. června 2013
  Ostatní
  Povídá slepec svému kamarádovi:Tak jsem dostal nového slepeckého psa, ale budu ho muset vrátit.Prosím tě, proč? zeptá se kamarád.Protože mě vždycky zavede domů.Co si stěžuješ, vždyt ten tvůj předchozí pes tohle vůbec nezvládal.Tobě se to řekne, ale mě už nebaví bydlet v psí boudě!
  2. června 2013
  Policajti
  Jdou dva policajti po ulici a najednou se jeden ohlédne a řekne: "Hele, pětistovka." Ten druhý se podívá a pak řekne: "Je falešná." Tak ten první, co ji našel, ji vezme, roztrhá na malé kousíčky a hodí do kanálu. Pak se svého společníka zeptá: "Jak jsi poznal, že je falešná?" A on odpověděl: "Odkdy má pětistovka tři nuly?"
  a_u, 2. června 2013
  Zvířata
  Jde koza do města a říká kůzlatům: "Když někdo bude chtít jít dovnitř tak se zeptejte na heslo. Heslo je - polib si vemínko." Vlk to zaslechl a jak koza odešla, hned zaťukal. A řekl: "Kůzlátka otevřete! Já jsem maminka." A to nejchytřejší se zeptalo: "Jaké je naše heslo?" Vlk řekl: "Polib si vemínko." A kůzlata: "A ty si polib prdel my máme kukátko."
  2. června 2013
  Černý humor
  Smrtka obchází nemocnici pokoj po pokoji a každému říká, jak dlouho tu ještě bude, než si pro něj přijde. Jeden děda ji zpozoruje a uteče se schovat k novorozencům. I tam se však smrtka zajde podívat. Jde od dítěte k dítěti a říká: "Ty tady budeš jestě 55 let, ty tak dlouho ne, ty máš jenom poslednich pár dnů. Dojde k dědovi v dětské postýlce. "A co ty tady děláš?" ptá se smrtka. "Pinkam, pinkam," odpoví děda.Smrtka na to: "Tak pěkně pinkej, já si pro tebe zítra přijdu a půjdeme papa."
  2. června 2013
  Rodiče a děti
  Kluk s provinilým výrazem ve tváři přijde večer do ložnice:,,Tati umíš psát ve tmě?'' ,,No,myslím,že jo.Co mám napsat a kam?'' ,,Svoje jméno do mojí žákovské knížky.''
  2. června 2013
  Rodiče a děti
  Pětkař přijde domů a volá: „Mámo, táto, dostal jsem dvojku!” „No výborně, a z čeho?” „Z chování.”
  2. června 2013
  Rodiče a děti
  Holčička udiveně pozoruje maminku, jak si nanáší pleťovou masku. „Proč to děláš?” vyzvídá. „Abych byla krásná,” odpoví maminka. Po chvíli si začne krém stírat. „Co se děje?” nechápe holčička. „Vzdáváš to?”
  2. června 2013
  Blondýny,Pohádky

  Je čarodějnice, Ital a chytrá blondýna. Soutěžili o to, kdo bude nejrychlejší. Čarodějnice jede na koštěti. Ital po schodech. A chytrá blondýna jede výtahem. Kdo bude nejrychleji dole? Ital po schodech, protože čarodějnice neexistuje a chytrá blondýnka taky ne.

  2. června 2013
  Zvířata
  Potkají se dvě klíšťata. "Tak co, jak jde život"? "Ani se neptej? je teprve poledne a už mě dvakrát vytočili!"
  2. června 2013
  Zvířata
  Sedí žába v louži a jde kolem žabák, a ptá se:"tak co jaká je vodička?" Žába na to:"copak vypadám snad jako teploměr?"
  1. června 2013
  Ostatní
  Co je největším přáním majitele Trabantu? Dostat pokutu za překročenou rychlost.
  1. června 2013
  Blondýny
  Blondýnka a brunetka vypadnou z letadla. Která dopadne první? Brunetka, protože blondýnka se musí ptát na cestu.
  1. června 2013
  Ostatní
  Jedou dva chlapci v nacpaném autobuse a najednou se jeden začne usmívat. Ten druhý se ho ptá: "Co ti je na té tlačenici k smíchu?" "Ale, ten chlap vedle si strčil svoji peněženku do mojí kapsy!"
  A-G-N-E-S18, 1. června 2013
  Blondýny
  Blondýnka se ptá pána na ulici:,,Dobrý den, prosim vás nevíte kolik je hodin?"Pán odpoví:,,14:41". Blondýnka se nevěřícně dívá.Pán jí říká:,,Co je na tom divného?" Blondýnka odpoví:,,Právě, že je to divné, celý den se na to ptám různých lidí a každý mi odpoví něco úplně jiného!"
  1. června 2013