Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Obchody
  Králík přijde do květinářství a ptá se:,,Máte konvalinky"?Prodavačka odpoví:,,Ne"a králík odejde.Další den přijde králík do květinářství a znova se ptá:,, Máte konvalinky"?Prodavačka odpoví:,,Ne"a králík odejde.Prodavačka se nad králíkem slituje a na druhý den objedná konvalinky.Králík znova přijde a znova se ptá:,,Máte konvalinky"?Prodavačka odpoví:,,Ano".A králík odpoví:,,Tak je vyhoďte, jsou jedovaté"!
  25. září 2013
  Škola
  Přijde kluk pozdě do školy a říká profesorovi: "Dobrý den já jdu pozdě, já jsem Maňas,, profesor říká: "To jste.,, Pak ale zjistí že se kluk jmenuje Jan
  25. září 2013
  Blondýny
  Víš co dělá blondýna na sluníčku????-STÍÍÍÍN
  25. září 2013
  Zvířata
  Přijde kachna do hospody a zeptá se: "Máš chleba?" "Nemám," odpoví hostinský. "Máš chleba?" ptá se znovu kachna. "Nemám," odpoví hostinský. "Máš chleba?"ptá se zase kachna. Hostinský se už naštve a říká:"Jestli se ještě jednou zeptáš, jestli mám chleba, tak tě přibiju hřebíkem sem za pult. A tak se kachna zeptá: "Máš hřebík?" "Nemám," řekne hostinský. "Máš chleba?"
  a_u, 24. září 2013
  Víra
  Na kostele opravují střechu a řemeslník pokládá tašky. Jedna mu spadne na zem a on zanadává "Hergot, vedle!" Přijde pan farář a povídá, "Nemluvte sprostě nebo na vás Pán Bůh sešle blesky." Tak pokládá dál a znovu mu spadne taška na zem. "Hergot , vedle!!" Přijde pan farář a povídá "Nemluvte sprostě nebo na vás Pán Bůh sešle blesky." Pracuje stále dál a když mu potřetí spadne taška na zem, zvolá "Hergot, vedle!!!", přijde pan farář. Ale než stačí něco říct, rozestoupí se oblaka a blesky zasáhnou pana faráře. Z oblohy se ozve "Hergot, vedle!!!!!"
  24. září 2013
  Mezinárodní
  Slováci vyrobí jadernou zbraň. Dzurinda říká: „Tak ji někde vyzkoušíme. Pošleme ji na USA, ti se rychle ozvou…“ Vystřelí tedy na Ameriku a čekají na odezvu. Nic. Dzurinda tedy povídá: „Asi to spadlo někam do pouště, Amerika je přeci jen velká. Vystřelíme tedy na New York, toho už si určitě všimnou.“ New York je tedy srovnán se zemí, ale opět žádná odezva. „To není možný. Zaměříme tedy přímo Bílý dům, to už nemůžou přehlídnout,“ povídá Dzurinda a vystřelí tedy třetí raketu. Zase nic. Nechápavě tedy volá Dzurinda Obamovi: „Nazdar Obamo, jak se máš? Vysvětli mi, jak je možný, že jsme na vás poslali tři atomovky a vy jste si toho vůbec nevšimli?“ a Obama odpovídá: „Jen počkej, až vás najdeme na mapě!“
  24. září 2013
  Hlášky
  Dva muffiny se pečou v troubě a jeden říká:,,Jééé tady je ale vedro." Druhý muffin:,,ÁÁÁÁÁÁ mluvící muffin."
  24. září 2013
  Blondýny
  Víte, proč se blondýna opaluje na zahradě nahá? Aby přitáhla slunce.
  24. září 2013
  Ostatní
  Muž, který spáchal sebevraždu, zanechal následující dopis na rozloučenou: "Oženil jsem se s vdovou, která měla dospělou dceru. Můj otec se zamiloval do mé nevlastní dcery a vzal si ji za ženu, čímž se stal mým zetěm a moje nevlastní dcera se stala mou matkou. Moje žena mi porodila syna, který byl samozřejmě švagrem mého otce a také mým strýcem, protože byl bratrem mé nevlastní matky. Žena mého otce se stala matkou syna, který byl samozřejmě mým bratrem, ale zároveň i vnukem, protože to byl syn mé nevlastní dcery. Následkem toho byla moje žena babičkou, protože byla matkou mé matky a já byl manželem své ženy a současně jejím vnukem. Jelikož manžel něčí babičky je dědečkem, stal jsem se tedy sám svým dědečkem. To snad jako důvod odchodu ze života stačí..."
  a_u, 24. září 2013
  Hádanky
  Proč se krab nechce ženit? Nechce mít za manželku krabici!
  andrea216, 23. září 2013
  Blondýny
  Jde blondýna a bruneta do kavárny, číšník je osloví. ,,Co si dáte?" Bruneta: ,,Dvě kávy." A blondýna řekne: ,,Máš recht já si dám taky dvě."
  23. září 2013
  Blondýny
  VÍTE, PROČ SI BLONDÝNA STRKÁ ROHLÍK DO NOSU??? KRMÍ HOLUBY
  23. září 2013
  Blondýny
  Jsou dvě sestry. Blondýnky. Jedna říká té druhé: ,, Hele moje máma letí zíjtra do Ameriky. " Ta druhá na to: ,, Fakt ta moje taky! "
  23. září 2013
  Blázni
  Jdou dva blázni. První díry vykopává a za ním jde druhý a ten díry zakopává. Jde kolem pán a ptá se:,,Co to děláte? Vždyť ta vaše práce nemá žádný význam." První blázen se zastaví a povídá: ,,My jsme totiž pracovali ve třech, ale kolega co sází stromky je nemocný, tak to musíme dělat bez něj."
  23. září 2013
  Blondýny
  Dvě blondýny si zabouchli auto, a začne pršet. Ta jedna povídá: ,, Ježiši Jano, prší, a my jsme nezatáhli střechu!
  MAruzs, 23. září 2013
  Pepíček
  Ptá se otec syna: "Co to tam gumuješ, Pepíčku?" "Pan učitel mi říkal, abych si co nejdříve opravil tu pětku!"
  Linda-Le, 22. září 2013
  Ostatní
  Svatý Petr se ptá tří mužů, jak zemřeli. První muž říká: "Vrátil jsem se ze služební cesty dřív, protože jsem si myslel, že je mi žena nevěrná. Vběhnu na balkon a tam se drží chlap zábradlí. Vzal jsem na něj kladivo, mlátil ho do rukou a on se pustil. Dole byli stěhováci a on jim dopadl do křesla. Tak jsem popadl lednici a hážu ji na něj, jenže jsem se převážil. No a jsem tady." Druhý povídá: "Já zaléval kytky v 11. patře. Moc jsem se nahnul a padal dolů. Stačil jsem se chytit zábradlí v 5. patře, ale přišel chlap a mlátil mě kladivem. Tak jsem spadl stěhovákům do křesla, kouknu vzhůru a letí na mě lednice s chlapem. Tak jsem tady. "A co ty?" obrátí se Petr na třetího. "No, já si tak sedím v lednici..."
  vila7, 22. září 2013
  Hádanky
  VÍTE , KOLIK LIDÍ SE SEJDE NA PROJEVU PRESIDENTA VÁCLAVA KLAUSE? 0 PROTOŽE VÁCLAV KLAUS UŽ NENÍ PRESIDENT!
  22. září 2013
  Blázni
  Jde blázen po ulici a na provázku za sebou táhne cihlu. Jde kolem policista a vychytrale říká: ,,To je krásný pejsek." povídá. A blázen na to. ,,To není pes, ale to je cihla." Policista se urazí a odejde. Blázen se potichu uchichtne a řekne. ,,To jsme ho ale převezli, viď Alíku!" :)
  IQfish03, 22. září 2013
  Muži a ženy
  Jede Ivánek s Nastěnkou po řece v loďce. Ivánek sedí a zpívá si. Nastěnka pádluje z posledních sil. Ivan na ni křičí: "Pádluj rychle, makej, makej!" Vtom potkají kamaráda a ten říká: "Ahoj, Ivane, pojď na kus řeči, popijeme vodky, ožereme se." Ivan odpovídá: "Ne, nemám čas." Plují dál, Ivan usnul na zádi lodi a Nasťa pádluje jako o život. Vtom potkají druhého kamaráda a ten říká: "Ahoj Ivane, pojď na kus řeči, popijeme vodky, ožereme se." Ivan odpovídá: "Ne, nemám čas." A jedou dál. Nasťa je na konci sil, ale stále pádluje, co jí síly stačí. Vtom potkají třetího kamaráda a ten říká: "Ahoj, Ivane, pojď na kus řeči, poklábosíme, popijeme vodky." Ivan odpoví: "Ne, nemám čas." Ale kamarád se ptá: "A proč?" Ivan odpovídá: "Vezu Nastěnku do porodnice!"
  a_u, 22. září 2013
  Rodiče a děti
  Jde Mařenka za maminkou a ptá se: ,,Mami, když člověk umře, promění se v prach??" ,, Ano Mařenko, promění se v prach" odpoví maminka. ,,Tak to už za naší skříní umřelo hodně lidí."
  22. září 2013
  Ostatní
  Přijde mladík na Valentýna do cukrárny a ptá se prodavačky: "Máte perníkové srdce s nápisem JSI MOJE JEDINÁ?" "Ano, máme." "Výborně, tak si jich vezmu pět."
  vila7, 22. září 2013
  Blondýny
  Blondýna listuje telefonním seznamem: "Novák, Novák, Novák.......Teda to je neuvěřitelný, kolik ten člověk může mít telefonů!"
  Linda-Le, 22. září 2013
  Zvířata
  Jde vlk lesem a najednou slyší v křoví: "Méé, méé!" Tak vlk skočí do toho křoví, ale v něm jsou dva medvědi. Po vydatné hostině jeden řekne: "Vidíš, říkal jsem ti, že učit se cizí jazyk má výhodu!"
  a_u, 22. září 2013
  Rodiče a děti
  Mami, myslíš že máš ráda číslo 5? Jak kde Šimonku, určitě ne v žákovské.
  22. září 2013