Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Blondýny
  Blondýnka a brunetka vypadnou z letadla. Která dopadne první? Brunetka, protože blondýnka se musí ptát na cestu.
  1. června 2013
  Ostatní
  Jedou dva chlapci v nacpaném autobuse a najednou se jeden začne usmívat. Ten druhý se ho ptá: "Co ti je na té tlačenici k smíchu?" "Ale, ten chlap vedle si strčil svoji peněženku do mojí kapsy!"
  A-G-N-E-S18, 1. června 2013
  Blondýny
  Blondýnka se ptá pána na ulici:,,Dobrý den, prosim vás nevíte kolik je hodin?"Pán odpoví:,,14:41". Blondýnka se nevěřícně dívá.Pán jí říká:,,Co je na tom divného?" Blondýnka odpoví:,,Právě, že je to divné, celý den se na to ptám různých lidí a každý mi odpoví něco úplně jiného!"
  1. června 2013
  Černý humor
  Sedí voják a cucá patronu, a patrona vybouchne a roztrhne vojákovi pusu od ucha k uchu. Přijde další voják a říka: ,,Ty blázne, ty se tomu směješ, vždyť Tě to mohlo zabít!!!"
  1. června 2013
  Zvířata
  Králík potká hada a říká: ,,Sorry za to jak jsem se ti smál, že nemáš nohy." Had říká: ,,To je v pohodě." Králík: ,,Tak jo, tak ruku na to!"
  1. června 2013
  Černý humor
  "Vážení cestující, vítáme vás na palubě našeho letadla. Podíváte-li se vpravo, vidíte veliké město. Podíváte-li se vlevo, vidíte malé město. Podíváte-li se pod sebe, ne přátelé, to nejsou malé obláčky, to jsou padáky naší posádky, která se s vámi tímto loučí a přeje vám příjemný zbytek letu!"
  Kiti, 1. června 2013
  Muži a ženy
  Dvě kamarádky si povídají a jedna řekne:"Tak co, jak sis užila dovolenou u moře?"Druhá na to:"Perfektně,ale vzala jsem si s sebou moc blbostí." "A jakých?" "Například muže a děti..."
  1. června 2013
  Ostatní
  Na hokejovém zápase se ptá pořadatel malého chlapce: ,, Kde jsi přišel k tomu lístku?" ,, Doma." ,, A kde máš tatínka?" ,, Taky doma, ........... hledá ten lístek!"
  1. června 2013
  Pepíček
  Pan učitel v hodině fyziky se zeptá žáků: "Víte děti jak pomocí vody získáme světlo?" A Pepíček vykřikne:"Stačí umýt okna pane učiteli!"
  1. června 2013
  Škola
  ,,Jak se jmenovala žena, kvůli které se ve starém Řecku vedla slavná bitva?´´ ptá se paní učitelka Heleny. ,,Nevím.´´ ,,No přece jako ty!´´ ,,Cože? Kropáčková?´´
  1. června 2013
  Ostatní
  Představte si, pane doktore, když před někým řeknu ABRAKADABRA, tak zmizí! A sakra... pane doktore, kde jste?
  1. června 2013
  Blondýny
  17 blondýn stojí před kinem a kolem jde bruneta a ptá se, na co tu čekáte?Ještě na jednu, protoze kino je až od 18.
  1. června 2013
  Blondýny
  Jaký je rozdíl mezi zubem a blondýnou?Zub ví kdy má vypadnout.
  kadet-Naty2003, 1. června 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů a povídá: "Mami, představ si, že jsem dostal jedničku z matematiky." Maminka: "Vážně?" Pepíček: "Ale nééé, jenom si to představ."
  1. června 2013
  Hurvínek
  Hurvínek z Máničkou jsou v kině. Hurvínek:"Máničko sedí se ti dobře?" "Ano!" Hurvínek:"vidíš dobře?" "Ano!" "Tak si to pojť se mnou vymněnit!"
  1. června 2013
  Ostatní
  Pane vrchní co dělá moucha na mém zmrzlinovém poháru? Nevím pane asi lyžuje.
  Trecool, 1. června 2013
  Černý humor
  Jdou slepý a jednooký k babičce, procházejí lesem a jednooký si větví vypíchne i to druhé oko a povídá: "Tak jsme došli." Slepá na to : "Ahoj babi."
  petra2010, 1. června 2013
  Rodiče a děti
  Malý Jirka zůstane dva dny sám doma, protože rodiče odjeli na služební cestu. Chtěl je překvapit a proto zašel do obchodu: ,,Dobrý den, nemáte něco levného, čím bych rodiče překvapil?" Prodavačka chvíli přemýšlí: ,,Na, tu máš, vezmi si jedny zápalky."
  1. června 2013
  Blondýny
  Víte,proč blondýna otevírá v obchodě mléko??? Protože je na krabičce Zde otevřít.
  1. června 2013
  Pepíček
  Pepíček udělá úkoly a tatínek je zkonztoluje: ,,Tohle máš dobře, tohle taky, proč je tady moje fotka?" ,,Protože učitelka chtěla vidět toho blbce, co mi kontroluje úkoly!"
  1. června 2013
  Ostatní
  Nechal byste sednout starou paní v autobuse? Ne. Ani kdyby měla hůl a nesla těžkou tašku? Ne. Ale proč ???? Protože jsem řidič.
  1. června 2013
  Blondýny
  Jde blondýnka, bruneta a rusovláska po 100 schodech do nebe a bůh říká: ,,Na každém schodě je jeden vtip když se až do nebe dostanete bez zasmání vyhrajete" Jde bruneta a zasmějese hned na prvním schodě. Jde rusovláska a taky se zasměje na prvním schodě. Když jde blondýnka tak se zasměje až na posledním schodě a bůh říká: ,,Proč jses zasmála proč jsi to nevydržela?" a blondýnka říká: ,,No já jsem teprve pochopila ten první vtip"
  1. června 2013
  Blondýny
  Co má společného UFO a chytrá blondýnka? O obojím se často mluví ale nikdo to ještě opravdu neviděl.
  31. května 2013
  Pohádky
  Rodiče chtějí, aby jsme se chovali slušně když: -Tarzan žije polonahý.. -Popelka se vrací domů o půlnoci.. -Pinocchio stále lže.. -Aladdin je král zlodějů.. -Batman jezdí rychlostí 480 km/hod.. -Šípková Růženka je lenivá.. -Sněhurka žije se sedmi chlapy.. ...Neměli by být rodiče překvapení, když to máme ze svých pohádek...
  31. května 2013
  Blondýny
  Víte jak se pozná blondýnka ve škole?Když paní učitelka smaže tabuli,ona smaže sešit.
  atenalp, 31. května 2013