Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Pepíček
  Pepíček je ve škole a ztratí se mu guma, hledá ji po zemi a po lavici. Mezi tím se paní učitelka ptá dětí, co by jí napsali na náhrobek kdyby umřela. Vyvolá Aničku a Anička povídá: ,,Byla to moc hodná učitelka." Vyvolá Toníčka a ten povídá: ,,Moc nás toho naučila." Paní učitelka chce vyvolat Pepíčka a Pepíček zrovna najde tu gumu a povídá: ,,Ha, tak tady leží ta sviňa."
  klarkasid, 16. září 2013
  Zvířata
  Jde žába kolem rybníku a vidí kachnu. Kachna:,,Hihi haha." Žába se kachny ptá, co se jí stalo a kachna odpoví, že za rybníkem kouří jezevec trávu. Žába se tam jde podívat, jezevec ji uvidí a zeptá se jestli chce taky. Žába přikývne. Jezevec jí řekne, ať se tady nadechne, podplave rybník a vydechne. Žába to udělá. Za chvíli jde kolem rybníku hroch uvidí žábu. Žába:,,Hihi haha."Hroch se jí ptá, co se jí stalo a žába odpoví, že jezevec za rybníkem kouří trávu. Hroch se za jezevcem také vydá. Jak tak k jezevci plave, ty jeho velký oči mu čouhají ven z vody, uvidí ho jezevec a zařve:,,Ty vole žábo vydechni!!!"
  16. září 2013
  Muži a ženy
  Sedí chlapy v hospodě. Zazvoní mobil. Jeden z chlapů ho vezme a slyší že tam mluví manželka nějakého kamaráda. A ptá se ho :,,Můžu si koupit kabelku za 5 tisíc? " ,,Ano." Odpoví chlap a žena pokračuje:,,Můžu si koupit šaty za 10 000 a boty za 15 000?" Chlap řekne, že si může koupit co chce. Muž položil telefon a zeptal se kamarádů:,,Čí to byl mobil?"
  16. září 2013
  Blondýny
  Brunetka říká blondýnce: ,, Něco ti řeknu a vsadím se, že na to skočíš. " ,,Dobře, tak tedy povídej," řekne blondýnka. ,,Vsadím se o to,že řekneš červená," a začne blondýnku zkoušet. ,,Kolik ti je let? " Ona řekne: ,,15" ,,Kolik měříš?" zeptá se brunetka. Blondýnka řekne: ,,165." ,,Ha," řekne brunetka ,,nachytala jsem tě, řekla jsi 165." A blondýnka : ,,Ale nenachytala, měla jsem říct červená." A brunetka: ..Vidíš, řekla si to!"
  16. září 2013
  Blondýny
  Víte, proč blondýna kouká přes neprůhledné sklo? Aby viděla co je na druhé straně.
  16. září 2013
  Blondýny
  Víte proč má blondýna na břiše brýle? Protože zjistila, že má slepé střevo!
  Linda-Le, 15. září 2013
  Ostatní
  "Splnilo se ti někdy nějaké přání z dětství?" "Ano." "A jaké?" "Když mě otec tahal za vlasy, vždy jsem si přál, abych byl plešatý."
  15. září 2013
  Doktoři
  V ordinaci: Pane doktore, když před někým řeknu ABRAKADABRA, tak okamžitě zmizí! A sakra! Pane doktore, kde jste?!
  15. září 2013
  Doktoři
  Přijde starý pán do nemocnice. Přijde na recepci a tam mu paní povídá. "Pane, do prvního patra jděte se stolicí a do druhého s močí". "Paní, to je na mně moc schodů, nebude jednodušší, když vám tu nechám moje trenky, v nich je všechno".
  Kildovakaček, 15. září 2013
  Policajti
  Jde policajt po cestě, na zemi uvidí zrcátko. Podívá se do něj a povídá : Jé,moje fotka! Strčí si zrcátko do kapsy a jde domů .. Doma zrcátko najde jeho dcera, podívá se do něj a říká :,, Mamííí, táta měl v kapse nějakou fotku cizí ženský!" Přijde máma, podívá se do zrcátka a říká : ,,Fuj,ta je ale hnusná."
  15. září 2013
  Ostatní
  Je to modré s černýma vlasama ,hrozně rychlé a předjíždí ferari.Co je to??? Ruda z Ostravy na mopedu předjíždí Leoše Mareše
  Trecool, 15. září 2013
  Hádanky
  Víte, jak čínani poznají, že je pes nedopečený¨? Protože štěká.
  15. září 2013
  Hádanky
  Proč lidi čtou tento vtip? Protože chtějí vědět konec? Jako ty.
  anička999, 15. září 2013
  Hádanky
  Je to barevné a není to vidět, co je to ?????? Zakopané pastelky
  15. září 2013
  Pepíček
  "Pepíčku, pročpak jsi přišel pozdě do školy?" "Protože jedna paní ztratila tisícikorunu." "A tys jí pomáhal hledat, viď?" "Ne, stál jsem na bankovce a čekal, až odejde."
  15. září 2013
  Chuck Norris
  Víte, že Bermudský trojúhelník byl dříve Bermudský čtverec? Do té doby, než mu Chuck Norris neukopl roh.
  15. září 2013
  Ostatní
  Jdou dvě sušenky přes silnici a tu jednu přejede auto.A ta druhá říká:,,Nedrob!"
  Trachtova, 15. září 2013
  Ostatní
  Vtip zakopl o vtip a bylo po vtipu.
  15. září 2013
  Pepíček
  Pepíček říká:,,Tati ušetřil jsem 20 Kč. ,,Jak to? " Ptá se tatínek ,,Běžel jsem za autobusem ." ,,Vidíš to, příště poběžíš za taxíkem."
  15. září 2013
  Rodiče a děti
  Tati bila tě někdy maminka?? Ne jen ta tvoje :-D
  15. září 2013
  Hádanky
  Je to zlaté a lítá to, co to je? Vysmátá moucha se zlatým zubem...
  15. září 2013
  Černý humor
  Potkají se dva kamarádi a ten jeden povídá druhému: "Tak co, jak to de?" První mu na to odpoví: "No, manželka šla pro brambory a srazilo ji auto." Druhý se zděsí a povídá: "Ježíšikriste, to je strašný, co teď budeš dělat?!" První se zamyslí a po chvíli odpoví: "No, já nevím, asi rýži!"
  15. září 2013
  Restaurace
  Chlapík si po obědě v restauraci prdne. Strašně se stydí, a tak aby zakryl, co se stalo, trochu zavrže židlí. Nahne se k němu chlapík od vedlejšího stolu a říká: ,, Úplně jiný zvuk co! "
  15. září 2013
  Zvířata
  Veverka sedí na stromě a louská oříšky. Rozlouskne první - stříbrné šaty. Rozlouskne druhý - zlaté šaty. Rozlouskne třetí - svatební šaty. Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká: "Já se kvůli tý blbý pohádce nikdy nenažeru!!!"
  15. září 2013
  Hádanky
  Víte proč ptáci lítají na jih ? Protože pěšky je to daleko.
  capriola, 15. září 2013