Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Škola
  ,,Tati, dostal jsem ve škole pětku!'' ,,No,... každá koruna dobrá.''
  30. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka:" Jak se říká ptákům, kteří odlétají na zimu do teplých krajin?" Pepíček odpoví:" Na shledanou!"
  30. května 2013
  Blondýny
  Jde blondýna a drolí si rohlík do nosu. Potká kamarádku blondýnu a kamarádka blondýna se ptá:"proč si drolíš rohlík do nosu?" A blondýna povídá: no přece krmím holuby!
  30. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá malého Pepíka: "Co nám můžeš povědět o vlaštovkách?" "Jsou to velice moudří ptáci - jak začne škola, odletí do jižních krajin!"
  30. května 2013
  Pepíček
  "Dobrý den paní učitelko, Pepíček nemůže přijít do školy je hrozně nemocný." "V pořádku a kdo volá?" "Můj táta."
  30. května 2013
  Pepíček
  Přijde Františka za Pepíčkem: "Pepíčku, co by jsi dělal, kdyby si byl na stromě a pod tebou puma, lev a jaguár?" Pepíček se zamyslí a odpoví:"Skočil bych ze stromu dolů, nazul si Pumy, nasedl do Jaguara a přejel lva!"
  gabriela515, 29. května 2013
  Muži a ženy
  Manželka se ptá manžela : "Jak se oblíká ta tvoje nová sekretářka?" A manžel na to : "Nó, když to tak vezmu, tak vlastně docela rychle!"
  28. května 2013
  Muži a ženy
  Babička z dědečkem se koukají na televizi a zrovna běží reklama na niveu:nivea vás o 20 let omladí. Tak si jí koupí namažou si jí na chleba a sní to. Další den se ptá babička dědečka jak to zabralo. Dědeček:"já běžel na záchod jako 20ti letý." "Já jsem se pokakala jako tříletá."
  28. května 2013
  Blondýny
  Víte jaký je rozdíl mezi blondýnou a šamponem ? Žádný oba jsou na hlavu.
  28. května 2013
  Ostatní
  V Číně se staví mrakodrap. Když ho Číňani postavili, tak mrakodrap po několika dnech spadl. Číňani se divili a tak pátrali, kde udělali chybu. Tak šli za cihlou a ptali se: "Cihlo, co se to stalo?" A cihla na to: "Já za nic nemůžu, já jsem dobře vypálená, tak mě neobviňujte." Tak Číňani šli dál. Došli za pískem a povídají: "Písku, co se stalo, že mrakodrap spadl?" A písek na to: "Já taky za nic nemůžu, já jsem v pořádku, jsem přivezen z dobrého místa, tak mě neobviňujte." Číňani přemýšlej dál, koho by se mohli optat. Tu se najednou podívají na cement. A cement na ně hned volá: "Na mě nekoukejte, já tam nebyl!"
  28. května 2013
  Hlášky
  Včera v noci jsem si lehl do postele a díval se na noční oblohu. A pak mě napadlo: Kde mám zatraceně střechu?!
  28. května 2013
  Blondýny
  Sejdou se dvě blondýnky v kavárně a jedna povídá: Hele včera jsem byla na těhotenským testu. A druhá odpoví: Vážně? A jaký byly otázky?
  28. května 2013
  Blondýny
  Proč blondýnky mají šnorchl a potápěčské brýle do lesa? Aby věděly jak je hlubokej :-)
  28. května 2013
  Ostatní
  Lékař a rehabilitační sestra Vám radí: Nejlepší prevence infarktu je poslat do háje každého dříve, než Vás stačí naštvat!!!
  23. května 2013
  Ostatní
  Bezdomovci na ulici leští kontejner jako diví. Udivený kolemjdoucí se ptá, co to dělají. Jeden z bezdomovců mu oznámí: „Víte, máme domovní úklid.”
  22. května 2013
  Blondýny
  Proč má blondýnka při bouřce pořád úsměv? Myslí si, že ji někdo fotí.
  20. května 2013
  Zvířata
  Říká slepice druhé:"...a já měla takovou teplotu,že jsem snášela vejce na tvrdo."
  20. května 2013
  Blondýny
  Ptá se kamarádka blondýny: máte lžíce na boty? Nééé my boty nejíme!!!!!!
  20. května 2013
  Ostatní
  Čech, Rus a Američan se trumfujou, kdo umí vyrobit lepší věc ze skla. Rus povídá:,,My umíme vyrobit takový sklo, že jím dohlédnem až na dno oceánu a říkáme tomu oceánohled." Američan na to:,, To nic není, my umíme udělat sklo, kterým je vidět na konec vesmíru a říkáme tomu kosmohled." No a Čech:,, To my, my umíme udělat sklo, kterým je vidět skrz zeď." ,,A jak tomu říkáte?" ,,Okno."
  19. května 2013
  Ostatní
  Indiáni se jdou zeptat šamana, jaká bude zima. Šaman odpoví: ,,Nevím, štípejte dříví." A tak štípají dříví a znovu se zeptají. Šaman odpoví: ,,Nevím, štípejte dříví dál!" A poté se jde šaman zeptat do místní meteorologické stanice. A tam mu odpoví: ,,Asi velká, když tyhle indiáni pořád štípou dříví."
  panglaq, 19. května 2013
  Zvířata
  Víš jak můžeš pštrosovi zbůsobit otřes mozku?? Bafni na něj na betonu!!
  19. května 2013
  Ostatní
  Hele, kámo já jsem včera přeci nebyl tak opilej né jasně házel si s mím křečkem a řikal jsi Pikachu volím si tebe potom si vlezl do mí skříně a křičel jsi vchod do Narnie nefunguje potom si bouchal na moje auto a křičel si Optime transformuj se já vím že to jsi ty a potom jsi skočil na bezdomovce z okna a křičel jsi Brumbále ty žiješ.
  17. května 2013
  Pepíček
  Je 1. dubna. Pepíček běží za maminkou a říká: Mami, na půdě se oběsil tatínek! Maminka se zhrozí a běží na půdu. Na půdě není nikdo a maminka říká pepíčkovi: Pepíčku, že tys mě nachytal?! Pepíček odpoví: Apríl, oběsil se ve sklepě!
  17. května 2013
  Obchody
  Přijde holčička se šlupkou od banánu do obchodu Ovoce a Zeleniny. Paní prodavačka se jí ptá co si přeje. Holčička ukáže na šlupku od banánu kterou drží a řekne: "Prosím novou náplň."
  17. května 2013
  Hlášky
  Ze žákovské knížky: Kouše spolužáka zubní protézou svého dědečka.
  Ančičí, 17. května 2013