Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Pepíček
  Ptá se otec syna: "Co to tam gumuješ, Pepíčku?" "Pan učitel mi říkal, abych si co nejdříve opravil tu pětku!"
  Linda-Le, 22. září 2013
  Ostatní
  Svatý Petr se ptá tří mužů, jak zemřeli. První muž říká: "Vrátil jsem se ze služební cesty dřív, protože jsem si myslel, že je mi žena nevěrná. Vběhnu na balkon a tam se drží chlap zábradlí. Vzal jsem na něj kladivo, mlátil ho do rukou a on se pustil. Dole byli stěhováci a on jim dopadl do křesla. Tak jsem popadl lednici a hážu ji na něj, jenže jsem se převážil. No a jsem tady." Druhý povídá: "Já zaléval kytky v 11. patře. Moc jsem se nahnul a padal dolů. Stačil jsem se chytit zábradlí v 5. patře, ale přišel chlap a mlátil mě kladivem. Tak jsem spadl stěhovákům do křesla, kouknu vzhůru a letí na mě lednice s chlapem. Tak jsem tady. "A co ty?" obrátí se Petr na třetího. "No, já si tak sedím v lednici..."
  vila7, 22. září 2013
  Hádanky
  VÍTE , KOLIK LIDÍ SE SEJDE NA PROJEVU PRESIDENTA VÁCLAVA KLAUSE? 0 PROTOŽE VÁCLAV KLAUS UŽ NENÍ PRESIDENT!
  22. září 2013
  Blázni
  Jde blázen po ulici a na provázku za sebou táhne cihlu. Jde kolem policista a vychytrale říká: ,,To je krásný pejsek." povídá. A blázen na to. ,,To není pes, ale to je cihla." Policista se urazí a odejde. Blázen se potichu uchichtne a řekne. ,,To jsme ho ale převezli, viď Alíku!" :)
  IQfish03, 22. září 2013
  Muži a ženy
  Jede Ivánek s Nastěnkou po řece v loďce. Ivánek sedí a zpívá si. Nastěnka pádluje z posledních sil. Ivan na ni křičí: "Pádluj rychle, makej, makej!" Vtom potkají kamaráda a ten říká: "Ahoj, Ivane, pojď na kus řeči, popijeme vodky, ožereme se." Ivan odpovídá: "Ne, nemám čas." Plují dál, Ivan usnul na zádi lodi a Nasťa pádluje jako o život. Vtom potkají druhého kamaráda a ten říká: "Ahoj Ivane, pojď na kus řeči, popijeme vodky, ožereme se." Ivan odpovídá: "Ne, nemám čas." A jedou dál. Nasťa je na konci sil, ale stále pádluje, co jí síly stačí. Vtom potkají třetího kamaráda a ten říká: "Ahoj, Ivane, pojď na kus řeči, poklábosíme, popijeme vodky." Ivan odpoví: "Ne, nemám čas." Ale kamarád se ptá: "A proč?" Ivan odpovídá: "Vezu Nastěnku do porodnice!"
  a_u, 22. září 2013
  Rodiče a děti
  Jde Mařenka za maminkou a ptá se: ,,Mami, když člověk umře, promění se v prach??" ,, Ano Mařenko, promění se v prach" odpoví maminka. ,,Tak to už za naší skříní umřelo hodně lidí."
  22. září 2013
  Ostatní
  Přijde mladík na Valentýna do cukrárny a ptá se prodavačky: "Máte perníkové srdce s nápisem JSI MOJE JEDINÁ?" "Ano, máme." "Výborně, tak si jich vezmu pět."
  vila7, 22. září 2013
  Blondýny
  Blondýna listuje telefonním seznamem: "Novák, Novák, Novák.......Teda to je neuvěřitelný, kolik ten člověk může mít telefonů!"
  Linda-Le, 22. září 2013
  Zvířata
  Jde vlk lesem a najednou slyší v křoví: "Méé, méé!" Tak vlk skočí do toho křoví, ale v něm jsou dva medvědi. Po vydatné hostině jeden řekne: "Vidíš, říkal jsem ti, že učit se cizí jazyk má výhodu!"
  a_u, 22. září 2013
  Rodiče a děti
  Mami, myslíš že máš ráda číslo 5? Jak kde Šimonku, určitě ne v žákovské.
  22. září 2013
  Hlášky
  Sedí myška v rohu má v pastičce nohu, sedí tiše, občas pípne, ale za to brzy chcípne.
  sluníčkooo, 22. září 2013
  Muži a ženy
  Chlápek na nádraží osloví slečnu, táhnoucí těžký kufr: "Slečno, nebolí vás z toho ruka?" "Ano," odpoví slečna v očekávání galantní pomoci. "Tak proč si to nevezmete do druhý?"
  22. září 2013
  Obchody
  Přijde pán do obchodu se zámky. "Prosil bych patentní zámek." "Nemáme." "Tak visací." "Ten bohužel také nemáme." "Tak aspoň obyčejný." "Nemáme." "Tak proč máte vlastně otevřený obchod, když nemáte ani jeden zámek." Prodavačka klidně odpoví: "Protože nemáme zámek."
  22. září 2013
  Hádanky
  Je to barevné ale nevidíte to..? Pastelky za rohem.
  azulik99, 22. září 2013
  Hádanky
  Víte, proč nosí policisté v autě motorovou pilu? Aby mohly řezat zatáčky!
  22. září 2013
  Zvířata
  Přijde žába k jámě a řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočila. Pak jde jelen řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočil. Pak jde kobylka a řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočila. Pak jde klokan a řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočil. Pak jde tygr a řekne: ,,Když ji oni nepřeskočily já nebudu tak hloupej a obejdu ji."
  22. září 2013
  Blázni
  Šli 2 blázni na procházku a našli papír. ,,Co s ním uděláme?" ptá se jeden. ,,Spálíme ho" řekne druhý. ,,Tak jo". Tak šli a hodili ho do kopřiv.
  20. září 2013
  Chuck Norris
  Slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. Škoda, že neplakal. Nikdy.
  A-G-N-E-S18, 20. září 2013
  Pepíček
  ,,Mami, tati, rozhodl jsem se osamostatnit" řekl Pepíček. ,,To je skvělé Pepíčku" řekl tatínek. ,,Dobře, kufry máte před domem" řekl Pepíček.
  20. září 2013
  Ostatní
  Pozdě večer prochází tmavým parkem osamělá žena. Ze tmy se naráz ozve: "Stůj!" - žena se zastavila. "Lehni!" - žena si lehla na zem. "Plazit!" - vyděšená žena se raději začala plazit. Po chvíli se nad ní skloní muž a ptá se jí: "Paní je vám něco? Já tu sice cvičím svého psa, ale doběhnu vám pro doktora, jestli potřebujete?!"
  20. září 2013
  Hádanky
  Jak se pozná veselý cyklista? Má na zubech mušky.
  20. září 2013
  Hlášky
  Nejde rozsvítit! Tak zhasni....
  20. září 2013
  Pepíček
  Anička volá Pepíčkovi: "Pepíčku,přijď dneska večer k nám,nikdo nebude doma." Pepíček se navoní, učeše, obleče, přijde, zazvoní... a nikdo není doma…
  Dendii, 20. září 2013
  Hádanky
  Proč se had nechce ženit? Protože nechce za ženu hadici!!
  andrea216, 20. září 2013
  Obchody
  Zákazník v supermarketu vyložil na pult svůj nákup - deset konzerv pro psy a dvě láhve Whisky. Pokladní nákup prohlédla a řekla: "Á, pán má doma asi skotského teriéra, že?"
  20. září 2013