Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Ostatní
  Zkouší si děda v obchodě nové boty a když si je nazouvá, upšoukne si. "Omlouvám se, skutečně je mi to trapné." "To nic dědo, až vám řeknu, kolik stojí, tak se poděláte úplně."
  3. srpna 2013
  Škola
  Děti si mají přinést do školy svou oblíbenou hračku. Anička si donese panenku, Toník za se autíčko. Ale Pepíček si přinese dýchací přístroj. Paní učitelka se ho ptá: ,,Pepíčku, co to máš?" Pepíček odpoví:,, To je dýchací přístroj, paní učitelko." Paní učitelka se ho zeptá:,, A kde jsi ho vzal Pepíčku?" Pepíček odpoví:,, Půjčil jsem si ho od dědečka." Paní učitelka:,, A co na to dědeček říkal?" Pepíček:,, ááááááá!" (nemohl se nadechnout)
  2. srpna 2013
  Hlášky
  Nečtěte na počítači vtipy o počítači mohl by se urazit a vypnout se!
  2. srpna 2013
  Blondýny
  Prohlíží si krásná blondýnka spodní prádlo,když přijde prodavač a ptá se: ,,Co pro vás mohu udělat?" ,,Kolik stojí tato podprsenka?" A prodavač: ,,Pro vás za hubičku." Blondýna sáhne po procházejícím seniorovi a řekne: ,,Tak já si jich vezmu dvacet a platí za mně můj děda."
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Jede medvěd do obchodu na motorce a potká zajíce. Zajíc se zeptá: ,,Svezeš mě do města?" ,,Že jsi to ty, zajíci..." Tak jedou a medvěd přidá plyn. ,,Bojíš se?" Zeptá se zajíce. ,,Ne" Znovu přidá. ,,Bojíš se?" ,,Ne" Přidá potřetí. ,,Bojíš se?" ,,Ne. A nemohl bych to taky zkusit?" Ptá se zajíc. ,,Když jsi to ty..." Zajíc řídí, pridá plyn a zeptá se:,,Bojíš se?" ,,Ne" Znovu přidá. ,,Bojíš se?" ,,Ne" Zajíc přidá potřetí a ptá se medvěda: ,,Bojíš se?" Medvěd nato: ,,Ne" a zajíc na to: ,,To bys měl protože já nedosáhnu na brzdy."
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Je žirafa a myška. Žirafa povídá myšce: ,,Škoda, že nemáš tak krásný dlouhý krk jako já,vždy, když jím listí ze stromu, krásně to mým krkem proklouzne a když piju, celou mě to osvěží." Myška povídá: ,,Hm! a už jsi někdy blila?"
  1. srpna 2013
  Chuck Norris
  "Chuck Noriss rozplakal cibuli!"
  1. srpna 2013
  Pepíček
  Pepíček běží k benzinové pumpě a křičí: ,, Deset litrů benzínu! Deset litrů benzínu!" A pán z pumpy se ho ptá.,,A proč?" A Pepíček na to: ,,Hoří naše škola, ale nějak to uhasíná."
  1. srpna 2013
  Doktoři
  U zubaře v Angli: Dobrý den bolí mě zub, bolí mně to „tu“. Zubař vezme kleště vyrve mu dva zuby. Odejde a povídá: „Vyrve mně dva zuby a ten bolavý mně tam nechá“? Přijde ke kámošovi a on, co jsi mu řekl? Že mně to bolí „tu“. Tu je anglicky číslovka, musíš mu ukázat „ten“ zub. Tak tam přijde a řekne pane doktore „ten“. Teď ho nebolí žádný.
  Kildovakaček, 1. srpna 2013
  Škola
  Při hodině matematiky, kdy učitelka celá rudá křičí na žactvo, že jsou nevzdělavatelní a že je všechny nechá propadnout, někdo zaklepe na dveře. Netrvá dlouho, dveře se otevřou a do třídy vejde smrtka, s kosou přes rameno. Všichni žáci se strašně vyděsí a smrtka povídá: "Klidně seďte, paní profesorka bude mít za chvíli infarkt tak jsem přišla dřív.
  1. srpna 2013
  Černý humor
  Sestřička v porodnici jde za tatínkem a říká: "Tatínku, narodilo se vám digitální miminko. Nemá ručičky."
  Roos, 1. srpna 2013
  Ostatní
  "Proč pořád louskáš prsty?" „Abych zahnal tygry." " Ale u nás přece žádní nejsou." „Vydíš jak je to účinné."
  duhovka36, 1. srpna 2013
  Pepíček
  Pepíček táhne z jezera motorku a Tonda se ho ptá:"Tys tam spadl?" Pepíček:"Ne já tam mám garáž."
  1. srpna 2013
  Blondýny
  Víte, proč má blondýna na nočním stolku, když jde spát, jednu sklenici plnou vody a druhou sklenici prázdnou? Plnou má, kdyby měla žízeň a prázdnou, kdyby žízeň neměla.
  Ssíma, 1. srpna 2013
  Černý humor
  Farář zpovídá mladou dívku: "A jiné hříchy už nemáte, milé dítě?" Dívka nesměle: "No, snad už jen, že se každé ráno prohlížím v zrcadle, jak jsem hezká." Farář mávne rukou a říká: "Ale to není hřích, milé dítě, to je oční vada!"
  Ssíma, 1. srpna 2013
  Hurvínek
  Hurvínek šel na očkování, a křičí přes celou ordinaci.Spejbl ho uklidňuje:,,Hurvajs nekřič vždyť ani nevíš proti čemu tě očkují.",,Vím proti mé vůli."
  1. srpna 2013
  Chuck Norris
  Říká se, že Chuck Norris nemá pod vousy bradu, ale třetí pěst.
  1. srpna 2013
  Černý humor
  Mladý pilot, velký frajer, jde na svoje první samostatné noční přistání. Namísto obvyklého hlášení se dispečerovi letiště zahlásí do vysílačky:,,Hádej kdo?´´ Hravý dispečer vypne světla na celé přistávací dráze a odpoví:,,Hádej kam?´´
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Víte co dělá osel na sluníčku...STÍN!!
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Přijde tučňák se zebrou, že by se chtěli nechat vyfotit. Fotograf je vyfotí a fotku jim ukáže. A tučňák říká:"Ale my jsme tu fotku chtěli barevnou."
  1. srpna 2013
  Pepíček
  Sedí děti ve škole a mají před důležitou písemkou. Pan učitel říká:"Pepíčku doufám že ti neuvidím opisovat!Pepík odpoví:"Já taky pane učiteli,já taky!"
  1. srpna 2013
  Škola
  Paní učitelka se ptá dětí:"víte které zvířátko je nejpřítulnější?" Kubíček se hlásí a říká :"anakonda!Ta když někoho chytne tak ho už nepustí."
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Chodí medvěd v lednu po lese, naštvaný do všeho kope a nadává: "Já si to kafe v září neměl dávat!"
  31. července 2013
  Blondýny
  Vrátí se muž ze služební cesty a vidí svou ženu blondýnku sedět na židli a po kolena má samou strouhanku. Blondýna ale stále dál strouhá další a další rohlíky. Tak se jí zeptá: "Proboha, co to tady vyvádíš?" Blondýna odpoví: "Chtěla jsem ti na přivítanou udělat řízky a recept v kuchařce začíná: Strouhej tři dny staré rohlíky."
  31. července 2013
  Zvířata
  Co vznikne když zkřížíte žirafu s krtkem? Vrtná věž.
  Matthew, 31. července 2013