Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Pepíček
  Přijde Pepíček do ztrát a nálezů:''Prosím vás,mohl bych u vás ztratit housle?''
  12. září 2013
  Ostatní
  Jiří Paroubek navštíví jeden selský dvůr a uspořádá při té příležitosti tiskovou konferenci. Jeden fotograf ho vyblejskne v prasečím chlívku mezi prasátky. Paroubek to komentuje: „Doufám, že se v novinách pod obrázkem neobjeví něco hloupého, jako třeba: Paroubek s prasaty...” „Ne, ne, to je přece jasné!” Příští den vyjde článek o návštěvě a pod obrázkem je text: „Jiří Paroubek (třetí zleva).”
  12. září 2013
  Hlášky
  Je to modré a lítá to... ....................... ....................... ....................... komár s křečovou žílou.
  6. srpna 2013
  Ostatní
  Víte proč je Japonsko tak inteligentní zamě? Protože ta nejsou blondýny.
  6. srpna 2013
  Zvířata
  "Slyšel jsem, že pan Pulec leží v nemocnici, je to pravda?" "Jo, včera se chlubil v hospodě, že i když je opilý, dokáže přesně vypočítat dráhu a rychlost střely, ale kam se má uhnout, když letí, to už vypočítat neuměl."
  acek, 6. srpna 2013
  Hlášky
  Jsou všechny houby jedlé? Ano! Ale některé jen jednou.
  6. srpna 2013
  Černý humor
  Dceruška jde k rodičům do ložnice a vzbudí tatínka : " Tatínku, tatínku, vstávej, hoří nám domeček !! " Tatínek řekne : " Tak pojď, ale potichu, ať nevzbudíš maminku ! "
  5. srpna 2013
  Muži a ženy
  Žena říká muži: "Sundáš mi tričko?" Muž: "Jo." Žena: "A sundáš mi podprsenku?" Muž: " Jasně." Žena: " A sundáš mi kalhotky?" Muž na to: "Jo." Žena na to: " A kolíky nech na sušáku."
  5. srpna 2013
  Zvířata
  Přiletí čáp k žábě a žába povídá:,,Aaaahoooj čááááápe co taadyy dělááš?" Čáp odpoví:,,Hledám žábu s velkou hubou." Žába:,,Tady žádná není!"
  5. srpna 2013
  Lordi
  Lord a jeho manželka jedou na dovolenou. Jsou na letišti, nesou si kufry a vtom se lord obrátí na svoji manželku: "Drahoušku, přibalila jsi do kufru klavír?" Manželka vytřeští oči: "Na co proboha klavír?" "Ležely na něm naše letenky."
  a_u, 5. srpna 2013
  Černý humor
  Dva kamarádi ztroskotají v poušti a jeden povídá: ,,Mám pro Tebe dvě zprávy - jednu dobrou a druhou špatnou. Kterou chceš slyšet první?" ,,Raději tu špatnou." A první povídá: ,,Naší jedinou obživou v příštích dnech bude písek. Ta dobrá je, že máme velké zásoby jídla..."
  Adík152, 5. srpna 2013
  Hádanky
  Co je to: Je tomodré a leze topo stromech. Veverka v monterkách!
  5. srpna 2013
  Vánoce
  Povídá Pavel kamarádovi:"Já se tak těším na Vánoce." "To dostaneš tolik dárků?" "To ani ne, ale nebudu se muset koupat protože ve vaně je kapr."
  katkapetricakova, 5. srpna 2013
  Lordi
  "Jean, prší na ulici?" "Nevím pane, šel jsem po chodníku."
  5. srpna 2013
  Ostatní
  Chlap ve školce: "Dobrý den, přišel jsem si pro dítě." "A které?" "A není to jedno? Stejně ho zítra ráno zase přivedu."
  5. srpna 2013
  Černý humor
  Kanibal letí poprvé v letadle, přijde k němu letuška a ptá se: "Co vám mohu nabídnout k jídlu?" "Napřed mi přineste seznam posádky!"
  5. srpna 2013
  Zvířata
  Jde beruška na karneval a má tváře nacpané tvarohem. Přijde k ní šneček a ptá se za co jde. Beruška si zmáčkne tvráře a řekne: "Za bedara."
  natyo, 5. srpna 2013
  Pepíček
  Učitelka se ptá ve škole žáků, jak se vyrábí elektřina. Pepíček se hlásí: ´´Prosím elektřina se vyrábí v chlívě!´´ ´´Jak si na to přišel, Pepíčku?´´ ´´No když minule vypnuli elektřinu, tatínek křičel: ´´Co tam ty svině s tou elektřinou zase dělaj?!?´´
  5. srpna 2013
  Zvířata
  Leží moucha na zádech a třepe nožičkama. Přiletí k ní druhá moucha a ptá se: "Aerobic?" A moucha odpoví : "Ne, biolit."
  3. srpna 2013
  Víra
  V kostele si babička vzpomene,že doma nechala zapnutý sporák.Začne se modlit:,,Andělíčku můj strážníčku,opatruj mi mou plotničku,dej ji z šestky na jedničku."
  Marina11, 3. srpna 2013
  Ostatní
  Zkouší si děda v obchodě nové boty a když si je nazouvá, upšoukne si. "Omlouvám se, skutečně je mi to trapné." "To nic dědo, až vám řeknu, kolik stojí, tak se poděláte úplně."
  3. srpna 2013
  Škola
  Děti si mají přinést do školy svou oblíbenou hračku. Anička si donese panenku, Toník za se autíčko. Ale Pepíček si přinese dýchací přístroj. Paní učitelka se ho ptá: ,,Pepíčku, co to máš?" Pepíček odpoví:,, To je dýchací přístroj, paní učitelko." Paní učitelka se ho zeptá:,, A kde jsi ho vzal Pepíčku?" Pepíček odpoví:,, Půjčil jsem si ho od dědečka." Paní učitelka:,, A co na to dědeček říkal?" Pepíček:,, ááááááá!" (nemohl se nadechnout)
  2. srpna 2013
  Hlášky
  Nečtěte na počítači vtipy o počítači mohl by se urazit a vypnout se!
  2. srpna 2013
  Blondýny
  Prohlíží si krásná blondýnka spodní prádlo,když přijde prodavač a ptá se: ,,Co pro vás mohu udělat?" ,,Kolik stojí tato podprsenka?" A prodavač: ,,Pro vás za hubičku." Blondýna sáhne po procházejícím seniorovi a řekne: ,,Tak já si jich vezmu dvacet a platí za mně můj děda."
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Jede medvěd do obchodu na motorce a potká zajíce. Zajíc se zeptá: ,,Svezeš mě do města?" ,,Že jsi to ty, zajíci..." Tak jedou a medvěd přidá plyn. ,,Bojíš se?" Zeptá se zajíce. ,,Ne" Znovu přidá. ,,Bojíš se?" ,,Ne" Přidá potřetí. ,,Bojíš se?" ,,Ne. A nemohl bych to taky zkusit?" Ptá se zajíc. ,,Když jsi to ty..." Zajíc řídí, pridá plyn a zeptá se:,,Bojíš se?" ,,Ne" Znovu přidá. ,,Bojíš se?" ,,Ne" Zajíc přidá potřetí a ptá se medvěda: ,,Bojíš se?" Medvěd nato: ,,Ne" a zajíc na to: ,,To bys měl protože já nedosáhnu na brzdy."
  1. srpna 2013