Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zahraj si Šibenici!

  Ostatní
  Přijde chlap k jednomu pánovi domů a povídá:,,Dobrý den, já jsem domácí právník,nemáte zájem?? No víte, třeba sousedův pes štěká moc nahlas, nebo sousedovi větve stromu dosahují na moji zahradu, vždycky se něco najde." Muž kroutí hlavou a povídá:,,Já mám dobrý sousedy." Domácí právník mu dá papír a povídá: ,,Tak sejdeme se zítra v pět hodin u soudu, protože váš soused zájem měl. Nashledanou."
  Trecool, 17. září 2013
  Ostatní
  Jde opilec po chodníku a na druhé straně jde liška. Opilec se k lišce přiřítí a roztrhá ji na cucky a praví:,, Teda Batmane, myslel jsem si, že jsi silnější."
  17. září 2013
  Ostatní
  Guláš si spokojeně leží v žaludku a najednou se vodka objeví vedle něj. ,,Tam je nějakej mejdan" říká si žaludek .............. ,,půjdu se tam podívat"
  16. září 2013
  Pepíček
  Paní učitelka: Děti, dám vám otázku a kdo na ní odpoví tak může jít domů. Najednou z okna letí aktovka. Paní učitelka: Kdo to hodil?! Pepíček: Já, nashledanou.
  16. září 2013
  Hádanky
  Je to zelené, leží to ve strouze a dělá to šlip šlip co je to??? Ožralý myslivec a chce zpívat šly panenky silnicí.
  anefis, 16. září 2013
  Mezinárodní
  Letí Čech, Rus, Američan a Němec. Letadlo se najednou začne řítit k zemi. V letadle jsou však jen 3 padáky. Stoupne si Američan a řekne: "Jelikož jsem občanem nejinteligentnějšího státu mám právo vzít si první padák!" vezme padák a vyskočí z letadla. Rus si vezme druhý padák a se slovy "Jsem občanem nejsilnějšího státu mám právo na tento padák!" vyskočí. Němec se podívá na Čecha a říká "Vezměte si ho já tu zůstanu." Čech na to: "To je dobrý skočíte taky. Vlastník nejinteligentnějšího státu si vzal můj batoh."
  16. září 2013
  Ostatní
  ,,Mami, proč jsi v bílém?" ptá se syn. ,,Protože je to nejšťastnější den mého života!" odpoví maminka. ,,Tak už chápu proč je táta v černém."
  16. září 2013
  Blázni
  Doktor jde zkontrolovat blázny v blázinci. Jde do prvního pokoje a tam se všichni blázni drží na stropě. Řekne: ,,Listopad! " Všichni blázni spadnou na zem. Jde do druhého pokoje a tam je to stejné. Jde do třetího a všichni blázni zase na stropě. Jako obvykle řekne: ,, Listopad! " Spadnou jen dva. ,,Co se to děje?" Jeden blázen odlepí hlavu ze stropu a křičí: ,, My jsme jehličnatý! "
  16. září 2013
  Hlášky
  Jediné povolání ve kterém uplatníš máminu větu ,,Ukliď to!" bude mafie...
  16. září 2013
  Blondýny
  Manžel dojel ze služební cesty, otevře dveře a tam velká kopa nastrouhaného rohlíku. Muž ji překročí, a tam druhá, překročí, a tam třetí. Muž něco slyší, tak překročí i tu třetí a tam jeho vyčerpaná manželka blondýnka se snaží celá zpocená strouhat rohlík. "Co to děláš?" ptá se. "Nic já jen vařím recept, strouhejte tři dny staré rohlíky!"
  gabriela515, 16. září 2013
  Chuck Norris
  Když Chuck Norris plivl, vznikly moře a oceány!!!
  16. září 2013
  Pepíček
  Paní učitelka zadá žákům úkol aby do zítřejšího dne napsali nejdelší slovo na světě. Pepíček tedy druhý den příde do školy paní učitelka ho vyvolá a řekne "Pepíčku řekni mi jaké je podle tebe nejdelší slovo na světě" "Guma" odpoví Pepíček. "Jakto kdyď toto slovo má jen 4 písmena" "Ale guma se dá natáhnout" odpoví Pepíček
  16. září 2013
  Zvířata
  Potká se žirafa z myškou a dají se do řeči.Žirafa:,,Ty hele myško víš jaká je to bomba mít tak dlouhej krk?" A myš povídá: ,,Nevím." Žirafa:,,No, když dosáhnu na ty šťavnatý listy a oni mi pak kloužou v tom krku až do žaludku to je krása." Myš: ,,No, to je fakt supr. Žirafa: ,,Nebo¨, když piju a ona mi ta voda tak hezky teče krkem do žaludku to je tak hezký......co ty na to to myško? " A myš na to :,,Žirafo, a už si někdy blinkala ?"
  16. září 2013
  Blondýny
  Jede blondýna autem a v rádiu jsou zrovna vtipy o blondýnách. Jede dál, a za chvíli vidí blondýnu, jak sedí v kajku uprostřed kukuřičného pole a pádluje. První blondýna ( ta v autě) se naštve, vyleze z auta a křičí :,,Jsi padlá na hlavu? Kvůli takovým jako ty se o nás vypráví hloupé vtipy! Kdybych uměla plavat, tak bych si tě podala!"
  16. září 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá pepíčka: "Proč jsi namaloval tatínkovi zelené vlasy?" Pepíček odpoví: "Hmm....protože nemám plešatou pastelku,ne??
  Linda-Le, 16. září 2013
  Hádanky
  Které auto vydrží člověku do konce života? To, které nemá brzdu.
  coolrock09, 16. září 2013
  Zvířata
  Houser z husou si povídaly a najednou je ulovil lovec. Housera omylem pustil a houser křičí: ,,Jdu tě zachránit lásko."
  16. září 2013
  Zvířata
  Plave velryba s velrybátkem okolo ponorky a velrybáko se ptá:,,Co to je?" Mamka velryba odpoví :,,To nic to jsou jen lidi v konzervě!"
  16. září 2013
  Hlášky
  Co koukáš jako bacil do lékárny????
  16. září 2013
  Zvířata
  Letí vrána v lese a kráká :,,Krá, krá, krá." V tom narazí do stromu a spadne na zem. Zvedne se a povídá: ,,Ku, ku, hů, hů, píp. Sakra jak to bylo?"
  16. září 2013
  Blondýny
  Víte, proč blondýnka musí sedět v kině jenom v první řadě? Aby viděla film jako první!
  16. září 2013
  Hádanky
  Co to je? Bílá, černá, bílá, černá....??? Tučňák co válí sudy.
  16. září 2013
  Ostatní
  Znám benzínovou studánku kde naftový je les, tam stačí škrtnout zápalkou a letíš do nebes.
  16. září 2013
  Rodiče a děti
  Tatínek: ,,Tak chlapče, je ti 16 tak si něco povíme o sexu." Syn: ,,Tak dobře tati. A co chceš slyšet?..."
  16. září 2013
  Chuck Norris
  KAŽDÁ SOUTĚŽ SE HODNOTÍ OD DRUHÉHO MÍSTA. PRVNÍ MÍSTO VYHRÁVÁ AUTOMATICKY CHUCK NORRIS
  16. září 2013