Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Hlášky
  Ze žákovské knížky: Kouše spolužáka zubní protézou svého dědečka.
  Ančičí, 17. května 2013
  Blondýny
  Blondýna nabourá do auta. Z něj vystoupí chlap a říká: Co děláte?! Blondýna: Co děláte vy? Já na rozdíl od vás dělala třikrát autoškolu!
  17. května 2013
  Pepíček
  Pepíček s Aničkou: Maminko my bysme chtěli k Vánocům pejska a kočičku. Do toho přijde tatínek. Maminka s tatínkem se a sebe podívají a po chvíli řeknou: Na to zapomeňte, budete mít kapra a brambory jako všichni ostatní.
  17. května 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka:"Pepíčku proč krmíš slepice čokoládou?"Pepíček odpoví:"Aby snášely kinder vajíčka."
  16. května 2013
  Pepíček
  Pepíček se o přestávce baví sprostě se svým kamarádem. Přijde k němu paní učitelka a řekne:" Tedy Pepíčku, ty jsi tak ošklivě sprostý, že mě z tebe jde mráz po zádech!" Pepíček paní učitelce odpoví:" Tak to když byste slyšela mluvit mého tátu, tak byste zmrzla!!!!!!!!"
  16. května 2013
  Ostatní
  Říka holčička klukovi: „Zahrajeme si na doktory?“ „Dobře, prosím 30 korun.“
  16. května 2013
  Ostatní
  Dohadují se Rus, Američan a Čech, kdo umí vyrobit nejlepší věc ze skla. Rus říká: "To my, u nás v Rusku, dokážeme vyrobit tak dlouhou skleněnou trubku, že s ní vidíme až na dno nejhlubšího oceánu!" ... "A jak tomu říkáte?" ... "Oceánohled". Američan na to řiká: "To nic neni ... to u nás, v Americe, dokážeme vyrobit tak silnou čočku, že s ní vidíme do nejvzdálenějšího vesmíru! říkáme tomu kosmohled." A Čech na to: "To my v Čechách dokážeme vyrobit takovou věc ze skla, že s ní vidíme skrz zeď!" Ostatní se diví: "To není možný ... Jak tomu říkáte?" ........... "OKNO!"
  16. května 2013
  Blondýny
  Víte, proč blondýna leze přes skleněnou zeď? Aby se podívala, co je na druhé straně...
  16. května 2013
  Obchody
  Jde jeden chlap v Supermarketu na záchod. Vedle něho se najdenou ozve "Tak co, jak žiješ?" Chlap se zamračí a řekne "No,dobře ... no ... děkuji" "A co manželka?" ozve se zase., "No, hezká ... hodná ... no" odpoví překvapeně. "Tak se sejdem jo?" se zase ozve. "No, dobře ... tak potom u umyvadel ..." zakřičí chlap. A odvedle se ozve "Hele, já ti zavolám za chvíli ..... Tady vedle do toho někdo furt kecá!"
  16. května 2013
  Ostatní
  Jsou beznohý a slepý ve městě a beznohý říká slepému: "Já bych tě nejraději nakopnul!" A slepý odpoví: "Tak to chci vidět!"
  16. května 2013
  Policajti
  Dva bratři chtějí udělat zkoušky, tak jdou k policajtům. Zavolají prvního bratra a ptají se ho na jméno, jméno otce atd. A pak, kdo byl vůdce komunismu. Mladík chvíli přemýšlí a pak řekne: „Lenin.” „Dobře,” pochválí ho policajt. „Kdo zavinil druhou světovou válku?” „Hitler.” „A co bylo dřív, vejce, nebo slepice?” „To ještě není vědecky dokázáno.” „Splnil jste zkoušky, bereme vás.” Kluk vyjde a radí bratrovi: „Řekni jenom Lenin, Hitler a To ještě není vědecky dokázáno.” Brácha vejde. „Vaše jméno?” „Lenin.” „Hmmm! Jméno otce?” „Hitler.” „Hmmm! A nejste vy náhodou blbec?!” „To ještě není vědecky dokázáno.”
  dablik923, 16. května 2013
  Blondýny
  Baví se 2 blondýnky. Jedna řekne: "To si představ, dostala jsem pokutu a vůbec nechápu za co. Jela jsem na kruhový objezd, kde byla značka 30, tak jsem ten kruháč 30x objela."
  Luisa2003, 16. května 2013
  Ostatní
  Sedí veverka na stromě a má chuť na oříšky. Rozlouskne první - zlaté šaty. Rozlouskne druhý - stříbrné šaty. Rozlouskne třetí - diamantové šaty! Veverka začne brečet a říká: Já se snad kvůli té hloupé Popelce nenajím.
  16. května 2013
  Pepíček
  Pepíčkovi se nechce do školy a telefonuje panu učiteli: Prosím omluvte mého syna Josefa, je nemocný. A kdo je u telefonu? ptá se pan učitel. Můj tatínek.
  16. května 2013
  Rodiče a děti
  Babička: Janičko,ty se mi tak moc podobáš. Janička: Mamí, babička mě straší.
  16. května 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček ze školy a říká: Mami, dneska jsem se jediný z celé třídy přihlásil! No to je pěkné, říká maminka, a na co se paní učitelka ptala? Kdo rozbil okno na chodbě.
  16. května 2013
  Muži a ženy
  Probudí se manžel a říká "Já chci umřít." A jeho manželka taky a říká "Já taky." A manžel na "Tak to já už ne."
  16. května 2013
  Ostatní
  Paní učitelka na konci školního roku: Tak děti, za každé sprosté slovíčko, co řeknete o prázdninách, si přinesete kamínek. Na začátku školního roku: Tak děti, kolik máte kamínků? Anička řekne "Já ani jeden.", Pepíček řiká "Já pět!" Příjde Dežo a říká "Mam štěrk!".
  16. května 2013
  Rodiče a děti
  Bratr se kouká na břicho starší sestry a povídá: Co to máš? Sestra odpoví: Miminko. Bratr: A máš ho ráda? Sestra: Ano. Bratr: Tak proč si ho snědla?
  16. května 2013
  Pepíček
  PEPÍČEK JE VE ŠKOLE Paní učitelka stojí před tabulí a říká "Ten kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví." Postaví se Pepíček. Paní učitelka říká: "Pepíčku, proč si myslíš že jsi hloupý?" Pepíček odpoví: "Já se postavil, ne že jsem hloupý, ale abyste nestála sama."
  Barbuš, 16. května 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris nemá bankovní konto. Vždy jen oznámí bance, kolik potřebuje.
  16. května 2013
  Blondýny
  Víte jak zabavit blondýnu? Postavte ji před zrcadlo a řekněte jí aby hrála kámen-nůžky-papír, dokud nevyhraje.
  16. května 2013
  Ostatní
  Proč mají kachny ploché nohy? Aby mohly zašlapávat lesní požáry... A proč mají sloni ploché nohy? Aby mohli zašlapávat hořící kachny...:)
  16. května 2013
  Rodiče a děti
  "Pane doktore podíval byste se na mojí dceru? Poslední dobou má takové vytřeštěné oči!" "Povolte jí gumičku ve vlasech."
  16. května 2013
  Pepíček
  Pepíček píše dopis Santovi: "Milý Santo, pošli mi bratříčka." Santa si to přečte a odepíše: "Milý Pepíčku, pošli mi maminku."
  petra2010, 16. května 2013