Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Zvířata
  JEDE CHLAP PO SILNICI A SRAZÍ PTÁČKA. TAK JE NA SILNICI, JEŠTĚ ŽIJE, ALE V BEZVĚDOMÍ. TAK HO DÁ DO KLECE, MÁ TAM CHLEBA A VODU. ZA PÁR DNÍ SE PTÁČEK PROBUDÍ A ŘÍKÁ: ,,JEŽIŠI ŠMARJA JÁ JSEM HO SNAD ZABIL."
  sabca00, 20. září 2013
  Blondýny
  Víte, proč blondínka sype slámu po přechodu? Krmí zebru
  19. září 2013
  Rodiče a děti
  Povídá maminka pětiletému Davídkovi: "Té šlehačky se nesmíš dotknout ani prstem!" "A jazykem můžu?"
  19. září 2013
  Hádanky
  Co to je je to velké modré a žere to cvrčky? Velký modrý cvrčkožrout.
  petshopacek2000, 19. září 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka: ,,Pepíčku, proč brečíš? Pepíček:,, Škola shořela! Maminka:,, To se ti jen něco zdálo." Pepíček:,, No práávěěěěěěěě."
  MAruzs, 19. září 2013
  Blondýny
  Sedí dvě blondýnky v kavárně a ta jedna se ptá: "Tak co? Jak si složila řidičák?" Druhá blondýnka smutně odpoví: "Ne, vyhodili mě." "Vážně? Ale proč?" "No, protože před kruhovým objezdem bylo na značce napsáno 30, tak jsem ho 30× objela!" První blondýnka na to: "A nepřepočítala ses?"
  19. září 2013
  Mezinárodní
  Sázeli se Čech, Angličan a bezdomovec ,kdo vydrží nejdéle v jeskyni, ve které bydlí tchoř. Jako první do jeskyně šel Čech a vyšel po 5 minutách, jako druhý tam šel Angličan vydržel 10 minut a jako poslední bezdomovec ,ale pozor ,po 45 minutách vyšel tchoř, který říká: ,,TEN BEZDOMOVEC STRAŠNĚ SMRDÍ."
  19. září 2013
  Pepíček
  Přijde paní učitelka do třídy a ptá se dětí. ''Děti, kdo si o sobě myslí že je hloupý, ať si stoupne.'' Děti mlčí a najednou se zvedne Pepíček. Paní učitelka se zeptá Pepíčka: ,,Pepíčku, proč si o sobě myslíš že jsi hloupý?" Já si nemyslím, že jsem hloupý, jen mě přišlo nefér, nechat vás stát samotnou..
  19. září 2013
  Zvířata
  Medvěd, pán lesa zakázal zvířátkům kadit v lese. Zajíčkovi se moc chce a tak utíká z lesa, ale už to nestihne a tak si sedne a udělá potřebu. Najednou se objeví medvěd. A zajíc se lekne a hovínko zakryje tlapkou. Medvěd se ho zeptá: "Co tam máš?" Zajíc: " Motýlka." Medvěd:" Ukaž!" Zajíc zvedne tlapku a nevěřícně vyvalí oči."Darebák, uletěl! Ale kolik toho tady nechal!"
  19. září 2013
  Hádanky
  Víte, proč ženy a děti mívají přednost? Protože muži půjdou radši poslední, aby nemuseli hlídat děti.
  18. září 2013
  Rodiče a děti
  Anička jde domů ze školy a říká mamince, mami dneska jsem dostala dvojku a trojku. To není možné, paní učitelka mi říkala, že jsi dostala za 5. Vždyť jo 2 a 3 je 5.
  18. září 2013
  Blondýny
  Dva kamarádi si povídají v autobuse. Jeden říká tomu druhému vtip:"Víš, co mají blondýny v hlavě?" "Ne, nevím." "Vatu!" "Ha ha ha ha..." Nato se otočí blondýna sedící na sedadle před nimi a povídá:"No, vždycky lepší něco nežli nic!"
  18. září 2013
  Pepíček
  Paní učitelka: "Tak dětičky! Ted´ mi řekněte větu se slovem ananas." Honzíček: "My na zahradě pěstujeme ananas." Mánička: "Ananas je moc dobré ovoce." Pepíček: "Tatínek jede na dovolenou a na nás se vykašlal!"
  Linda-Le, 18. září 2013
  Hlášky
  Zdá se vám že vaše kočka není příliš hebká, použijte aviváž zaručeně zhebne.
  18. září 2013
  Hurvínek
  Přijde Mánička k Hurvínkovi na návštěvu a povídá "Teda Hurvínku, já nechápu jak vy to tady děláte, že nemáte hodiny. Jak víte, kolik je hodin?" A Hurvínek na to "To je jednoduchý. Z pokoje vidím na kostelní věž." Ale Mánička se ptá dál "Ale Hurvínku, jak to děláte, když potřebujete v noci vědět, kolik je hodin? To přece na věž nedohlédneš!" A Hurvínek si poskočí a povídá "To je jednoduchý. Rozrazím okno a zatroubím na tuhletu trubku. Vždycky se někdo ozve: Kterej blázen tady vytrubuje ve tři hodiny ráno?! "
  18. září 2013
  Obchody
  Přijde pán k pokladně a přeje si tramvajenku (jízdenku na tramvaj, která trvá delší dobu). A paní pokladní se sladce usměje a zeptá se "A budete si ji přát na měsíc?" "Ne, do Brna, ty trdlo."
  18. září 2013
  Blondýny
  Víte, jak blondýnka zabíjí komára? Hodí ho z útesu!
  18. září 2013
  Ostatní
  Jde opilec lesem, vrazí do stromu a řekne: "Promiňte, já nechtěl." Pak vrazí do dalšího stromu a řekne: "Pardon, opravdu jsem vás neviděl." Když se to stane asi tak po desáté, odevzdaně si sedne na pařez a řekne: "No nic, počkám, až ten průvod přejde..."
  a_u, 18. září 2013
  Hlášky
  V pivu je vitaminů málo, proto se ho pije hodně.
  Linda-Le, 18. září 2013
  Ostatní
  Povídá v hospodě jeden pán pánům: "Na internetu je hodně podvodníků! Dejte mi 2 000Kč a já vám řeknu jak na ně!"
  Linda-Le, 18. září 2013
  Blondýny
  Blondýna se chlubí druhé, že potkala kouzelného dědečka který ji slíbil splnit přání. " A co ti nabídl?" Ptá se ta druhá. "Buď výtečnou paměť nebo velké poprsí." "A co sis vybrala?" "Já už si to nepamatuju!"
  18. září 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka : ,,Pepíčku, jakých deset zvířátek je v Africe? " Pepíček řekne :,,Jeden slon a devět žiraf."
  18. září 2013
  Hádanky
  Má to osm ruk a jeden kufr.Co je to? Chobotnice co jede na dovolenou.
  18. září 2013
  Hádanky
  Víte, jaký je rozdíl, mezi motorkou a slupkou od banánu?? Žádný, šlápneš a jedeš.
  18. září 2013
  Ostatní
  Jde Karkulka lesem a potká lišku. Liška se na ni podívá a řekne: "Karkulko, ty jsi kráva." Karkulka jde dál a potká jezevce. Jezevec jí řekne: "Karkulko, ty jsi ale kráva." Jde dál a potká vlka. Vlk se zase na Karkulku podívá a řekne: "Karkulko, ty jsi kráva." Karkulka jde dál, celá nešťastná a potká veverku. "Prosím tě, veverko," ptá se Karkulka, "proč mi všichni říkají, že jsem kráva?" Veverka se na Karkulku podívá a řekne: "Karkulko, vždyť ty nemáš košíček!" A Karkulka se plácne do čela: "Já jsem ale kráva!"
  a_u, 18. září 2013