Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zahraj si Šibenici!

  Obchody
  Stojí vedle sebe v jedné ulici dva obchody.Majitel obchodu vpravo vyvěsí ceduli: Máme nejnižší ceny. Majitel obchodu vlevo vyvěsí ceduli: Máme nejkvalitnější zboží. Majitel obchodu uprostřed dlouho přemýšlí a nakonec vyvěsí ceduli: Hlavní vchod je zde!
  12. května 2013
  Pepíček
  Pepíčku kdy si opravíš tu 5 z fyziky?Zatím nemám přístup k třídní knize!
  12. května 2013
  Zvířata
  Příjdou zebra a tučňák k fotografovi a on se jich ptá:''Tak jak to bude,barevně nebo černobíle?"
  11. května 2013
  Blondýny
  Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová tak to polož." "Jak ji ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."
  11. května 2013
  Blondýny
  Ptá se bruneta blondýny:"Máš lžíci na boty?"Blondýna ne my boty nejíme."
  11. května 2013
  Blondýny
  Sedějí dvě blondýnky v kavárně a ta jedna povídá:"Včera jsem byla na těhotenským testu." A ta druhá:"Vážně? A jaký byly otázky?"
  lokalos, 11. května 2013
  Mezinárodní
  Černoch vytáhne z vody zlatou rybku.Ta rybka říká:"když mě pustíš splním ti 3 přání."Černoch říká :"tak jo,chci být bílej,chci být v balíku a chci aby se na mě ženský lepily. Rybka říká:"dobře,čári mári kuří nožka ať je z tebe olvais vložka!"
  11. května 2013
  Mezinárodní
  Vsadí se Rus, Američan a Číňan o to kdo má nejlepší agenty a jak udrží tajemství. Nejdřív si vezmou do parády Američana po dvou hodinách mučení vše vyzradí. Čínan vydržel o hodinu víc a pak taky vše vyzradil. Rus vydržel den dva tak uznají, že je nejlepší. A jdou se na něj podívat do cely. A tym vidí Rusa jak mlátí hlavou do zdi a řiká"Sakra Borisy vzpomeň si nebo tě zabijou.
  11. května 2013
  Hlášky
  Víte proč musí být v ordinaci klid? Aby se neprobudili prášky na spaní.
  11. května 2013
  Zvířata
  Slepice říká svým dětem kuřatům:kdyby váš tatínek viděl jak zlobíte tak by se i na roštu obrátil.
  11. května 2013
  Ostatní
  Ztratil se mi pes,povídá muž svému kamarádovi. Tak dej oznámení do novin poradí mu ten druhý muž. To je strašné řekne muž,on neumí číst!
  Trecool, 11. května 2013
  Ostatní
  Během návštěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda bude jeden blázen zavřen nebo ne. Ředitel vysvětluje: No, my napustíme vanu vodou, dáme bláznovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnili. Návštěvník povídá: "Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl aby to šlo rychleji že?" Ředitel:"Ne, normální člověk vytáhne špunt!"
  A-G-N-E-S18, 11. května 2013
  Blondýny
  Novomanžel se rýpe v jídle a ptá se: "Miláčku, to jídlo je zase z plechovky?" A jeho blonďatá manželka odpovídá: "Ano drahý, byl na ní takový krásný pejsánek a nápis "Pro Vašeho miláčka.,,
  11. května 2013
  Černý humor
  Smrtí nic nekončí...Následuje hniloba a rozklad...
  10. května 2013
  Rodiče a děti
  Malá Petra se ptá maminky: "Mami, kdy jsem se narodila?" "Dvacátého července." "To je ale náhoda! Zrovna na mé narozeniny."
  10. května 2013
  Škola
  "Máte velmi pěkné zuby, paní učitelko!" Nová učitelka se polichoceně usmívá: "To mám po mojí mamince." "A sedí vám dobře?"
  10. května 2013
  Pepíček
  Pepík přijde domů a táta se ho ptá:"Tak jakou známku jsi dnes dostal ve škole?" Pepík odpoví: "Dostal jsem pětku ze zeměpisu, nemohl jsem na mapě najít Vietnam."Táta mu řekne:"Pepíku ty jseš hloupej, podej mi prosím plánek Prahy." Pepík mu podá plánek a táta v něm začne hledat a řekne:" No Vietnam tady nikde nevidím, ale ke mně do práce jezdí vietnamci na kole."
  10. května 2013
  Zvířata
  Zajíc a medvěd jedou v autě. Medvěd jede stovkou a ptá se zajíce:"Bojíš se?" Zajíc odpoví:"Ne nebojím se!"Medvěd si vymění místo a začne řídit zajíc. Zajíc jede také stovkou a zeptá se medvěda:"Tak co, bojíš se?" Medvěd odpoví:"Jasně že se nebojím!" "Ale měl bys, mám krátké nohy a nedosáhnu na brzdy!", řekne zajíc.
  10. května 2013
  Škola
  Nováku, na vaší lavici je 7 much. Když zabijete jednu, kolik jich tam zbude? Jedna,ta mrtvá.Ostatni uletí.
  10. května 2013
  Rodiče a děti
  "Tati, přeložili mě do zvláštní školy." "Výborně synku, když na to máš, tak studuj!"
  10. května 2013
  Ostatní
  "Co jsi dostal k vánocům?"ptá se zástupce ředitele."Vidíš támhle venku to auto?"odpoví ředitel."No,vidím."Říká zástupce."Tak v takové barvě jsem dostal tepláky."říká ředitel.
  10. května 2013
  Škola
  Pan učitel píše na tabuli vzorec HO2 a ptá se podřimujícího Petra co je to za vzorec?Petr koktá:,,Pane učiteli mám to na jazyku"."Tak to honem vyplivni ,protože to je kyselina."
  10. května 2013
  Černý humor
  Pán sedí smutně u jídla. Druhý pán se ho zeptá:"Proč nejíte?"První pán:"Já jsem ztratil zuby."Druhý pán vytáhne z kapsy hrst protéz a první pán si vybere,která mu pasuje a děkuje,ale ještě se ho ptá:"Co za ně chcete?"Nic." "Jěště jednou děkuji, jste velice laskav, vy jste zubař?" "Ne jenom hrobník."
  10. května 2013
  Blondýny
  Kdy si blondýnka spálí ucho ? Když žehlí a zrovna zazvoní telefon.
  10. května 2013
  Černý humor
  Koupe se Vašek ve vaně a najednou začne křičet: "Mami ta voda je moc horká!" Matka na to: "A to si myslíš, že tě budeme jíst syrovýho?"
  10. května 2013