Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zahraj si Šibenici!

  Škola
  "Na obrázku vidíš vedle sebe králíka a zajíce.Jirko, řekni nám, který z nich je králík?" "To je ten vedle zajíce." "Dobře, a který je zajíc?" "Přece ten vedle králíka."
  29. července 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, co je dál, Čína nebo Měsíc?" Pepíček odpoví: "Čína je dál. Měsíc vidím každý den".
  29. července 2013
  Muži a ženy
  Taťka se ptá mamky: "Jak vypadá voda v bazénu?" Mamka: "Mokře."
  29. července 2013
  Blondýny
  Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Přijde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."
  29. července 2013
  Blondýny
  Jak si blondýnka zlomila nohu při hrabání listí? Spadla ze stromu.
  -Taylor_Lautner-, 29. července 2013
  Černý humor
  Víte, jaký rozdíl je mezi babkou a budíkem , budík se napřed natáhne aa potom běží , ale babka napřed běží a potom se natáhne.
  29. července 2013
  Muži a ženy
  Žena volá svému manželovi ,,miláčku zapomněl sis doma mobil.Proč mi neodpovídáš? hej miláčku?!''
  28. července 2013
  Blázni
  Jsou dva blázni a ten jueden říká druhému: "Hádej jakou barvu má můj kůň, černou nebo bílou? Když to uhádneš, dám ti ho." on mu na to odpoví: "Máš bílýho koně!" ten první blázen se mu vysměje: "Ne! Mám černýho!" "Aha... a můžu hádat ještě jednou?" "No jistě, proč ne?" "Tak máš teda koně černýho!" "Kurňa! Jak jsi to uhodl?"
  28. července 2013
  Zvířata
  Víte jak se nejlíp loví pštros?Bafnete na něj na betonovém chodníku.
  28. července 2013
  Hlášky
  Víte co je vrchol hygieny? Umývat si ruce v rukavicích, aby vám je nezašpinila voda.
  28. července 2013
  Pepíček
  ,,Paní učitelko,kam jste říkala,že máme dát ty uvozovky?´´ ,,Pepíčku,ted nemám čas,zatím je někam polož.´´
  27. července 2013
  Ostatní
  Víte jaký je rozdíl mezi mužem a mrakem? Žádný, když odtáhnou nastane krásný den.
  ZUZIK765, 27. července 2013
  Ostatní
  Jedna babka povídá té druhé: "Dnešní mládež je na tom zdravotně hůř než my - vnuk mi povídal, že už polovina jeho třídy má tablety!"
  27. července 2013
  Muži a ženy
  Sedí naproti sobě manželský pár ve vlaku. Manžel řekne manželce: ,, Pojď si sednout vedle mě". Manželka se k manželovi přitulí a řekne: ,,Co tak najednou? " Manžel jí na to odpoví: ,,Ale, už jsem nemohl vydržet se na tebe dívat. "
  27. července 2013
  Škola
  "Dnes mě při té písemce nic nenapadlo,odevzdal jsem čistý papír,"řekl Honzík. "Jéjé,aby si tak pan učitel myslel že jsem opisoval,"lekl se Pepík.
  27. července 2013
  Škola
  Ptá se otec syna: "Co to tam gumuješ, Pepíčku" "Pan učitel mi říkal, abych si co nejdříve opravil tu pětku!"
  27. července 2013
  Pepíček
  V tělocviku děti cvičí. Pepíček dělá jeden cvik špatně a učitelka mu povídá: ,,Pepíčku, vypni tu hruď!" A pepíček odpoví:,,Paní učitelko, ale já nemám ovladač."
  27. července 2013
  Pepíček
  "Rodino,dostal jsem prémie! Poletíme k moři! Prosím tě,proč brečíš,Pepíčku?" "Když já s vámi nemůžu,já ještě neumím létat!"
  27. července 2013
  Černý humor
  Majitel stáje odjede na 2 roky na dovolenou.Když se vrátí,jsou jeho koně velmi vyhublí.Ptá se krmičů:,,Co se to stalo?" "Víte,když oni nám řekli,že jí jenom obrok."
  27. července 2013
  Lordi
  "Jean!" "Ano?" "Bouchni pořádně rukou do stěny!" "Proč, pane? "Jsem rozlobený!"
  27. července 2013
  Pepíček
  Učitelka se otočí a začne křičet: "Kdo se to pořád otáčí?" Pepíček odpoví: "Země! Učitelka se naštve a řekne: "kdo to řekl a pepíček: "Galileo Galilei!"
  27. července 2013
  Chuck Norris
  Neexistuje žádné "globální oteplování"to jen Chuck Noris natočil slunce,aby mu nebyla zima.
  27. července 2013
  Pepíček
  Paní učitelka zadá domácí úkol přes prázdniny:"žáci přes prázdniny mi napíšete sloh s minimálně 1000 slovy. A můžete už začít hned teď."Pepíček napíše slovo Raffaelo a řekne paní učitelce že už to má hotové. Učitelka: "Ale Pepíčku to není více než tisíc slov!" Pepíček:"Ale je! Vy nevíte? Raffaelo více než tisíc slov."
  27. července 2013
  Ostatní
  Velitel roty říká vojínům: "Zítra jdeme do divadla na Figarovu svatbu, přijďte vzorně upraveni. Druhého dne se sejdou před divadlem a všichni jsou vzorně oblečeni a v rukou drží malý dárek. Velitel se jich zeptá: "Proč jste přinesli ty dárky??" A vojáci odpoví: "Jdeme přece na svatbu ne?" To není opravdová svatba, praví velitel. To je divadelní hra. Za chvíli šeptá jeden vojín druhému: "Teď machří, ale když jsme šli minule na Labutí jezero, nesl největší pytel s chlebem."
  27. července 2013
  Pepíček
  Pepíček jde domů a maminka na něj křičí: "Proč si snědl ty peníze?!" A Pepíček odpoví: "Ale mami vždyť jsi mi je dala na oběd."
  27. července 2013