Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Ostatní
  Bohatý synáček Araba je učitel v ČR a volá domů: ,,Mě je trapný, když všichni ostatní učitelé jezdí do práce metrem a já zlatou helikoptérou!" Táta odpoví: ,,Tak já ti pošlu prachy a kup si tu tramvaj taky!"
  10. června 2013
  Hurvínek
  Mánička: "Je pravda že po smrti zbyde z člověka jen prach?" Hurvínek: "Říká se to." Mánička: No, tak to ti tady pod postelí někdo umřel."
  10. června 2013
  Zvířata
  Sedí dvě mouchy na lejnu, jedna si z nich si uprdne a ta druhá říká: "fuj teď při jídle?!"
  sabca00, 10. června 2013
  Blondýny
  Bruneta si povídá s blondýnkou: Bruneta:" Chceš dát hádanku?" Blondýna: "Jo!" Bruneta:" Tak fajn. Má to čtyři nohy a ocas." Blondýna ji přeruší:" Tak to vím, to je pes!" Bruneta:"Počkej, ještě jsem to nedopověděla. Má to uši." Blondýna:"Ty jo! To fakt nevím!"
  10. června 2013
  Pepíček
  Ptá se Pepíček tatínka : ,, Tati co je to kamzík ?" tatínek na to : to je taková hloupá ryba a Pepíček:,, ale tady píšou že skáče po skalách?!" a táta : no vidíš jak je hloupá?"
  10. června 2013
  Ostatní
  Verunka přijde domů a radostně hlásí matce:" Mami, dneska mě na ulici oslovil mladý muž!" Maminka jí odpoví: "To víš, Verunko, rosteš do krásy, už to začíná, nejdřív tě požádá o ruku, pak se vdáš a můžeš založit rodinu. A co ti vlastně řekl?" "Uhni z cesty, huso!"
  a_u, 10. června 2013
  Ostatní
  Víš jaký je rozdíl mezi Eskymákem a Evropanem? Eskymáci se převlíkají rychle, ale Evropan celý půl rok(dokud mu není zima).
  -rostanda-, 10. června 2013
  Ostatní
  Těhotná bezdomovkyně oznamuje svému muži: „Dělám si starosti s tím, kde bude bydlet náš maličký, když my bydlíme v kontejneru.” „Ničeho se neboj, už jsem to zařídil,” uklidňuje ji manžel. „Sehnal jsem pro něj úplně novou popelnici!”
  10. června 2013
  Blondýny
  Přihlásily se tři ženské do soutěže - plavání stylem prsa přes kanál La Manche. Vyhrála brunetka, pár minut po ní dorazila zrzka a asi za hodinu totálně vyčerpaná blondýnka. Když ji zabalili do dek a nalili do ní pár loků kávy, vzpamatovala se a povídá: "Nechci si stěžovat, ale mám pocit, že ty zbylé dvě soutěžící používaly ruce!"
  10. června 2013
  Pepíček
  Anička volá Pepíčkovi: "Pepíčku, přijď dneska večer k nám, nikdo nebude doma." Pepíček se navoní, učeše, obleče, přijde, zazvoní... a nikdo není doma…
  10. června 2013
  Pepíček,Vánoce
  "Mami hoří stromeček!" "Pepíčku stromeček svítí." "Mami záclony svítí!"
  10. června 2013
  Rodiče a děti
  Přijde vystrašený syn k tátovi a povídá:" Tati věříš na duchy?!" Otec se na syna podívá a odpoví :"Ne, protože jsem jaksi žádného neviděl!" Syn na to: "Opravdu?" Otec se na syna pousměje a odpoví:" Duchové prostě neexistují!" Syn se podívá do země a smutně odpoví:" Ale naše pokojská říkala, že tu máme duchy!" Otec se zalekne, odloží noviny a jen odpoví: "Sbal si a jedem na návštěvu k babičce!" Syn se jen nechápavě podívá na svého otce a odpoví: "PROČ?!" Otec :"Protože mi pokojskou nemáme!"
  10. června 2013
  Ostatní
  Matka s malým dítětem se usazuje v letadle, sundá dítěti čepici. Vedle sedící pán se podívá na dítě a pronese."To je nejošklivější dítě, jaké jsem kdy viděl. Vždyť vypadá jak opice!" Matka se rozpláče. Vidí to letuška, přispěchá k ní a snaží se jí pomoct: "Co pro vás mohu udělat? Čaj, kávu, mléko nebo banán pro opičku?"
  10. června 2013
  Blondýny
  Blondýnka a černovláska si povídají o tom jak vyply proud. Černovláska říká:" no já jsem se zasekla ve výtahu a než mě vyprostily tak jsem tam byla 4 h." A blondýnka říká :"já jsem to měla horší !!!!Zasekla jsem se na jezdících schodech!"
  10. června 2013
  Černý humor
  Mladý indián si stěžuje u náčelníka:,, Proč máme všichni takový hloupý jména?" Náčelník se zamyslí a povídá:,,Copak se Ti nelíbí jména jako silný buvol nebo bystrý jeřáb?" Malý indián přikývne, že jo. ,,Tak proč si stěžuješ smrdutý skunku?"
  10. června 2013
  Hurvínek
  Hurvínek brečí v pokojíčku. Za chvilku za ním přijde Spejbl.,,Co se stalo , Hurvajz?" ,,Škola shořela!" ,,To se ti jenom zdálo." ,,No právě!!"
  10. června 2013
  Policajti
  Víte proč mají policajti na televizi žiletku? Aby měli ostřejší pohled.
  10. června 2013
  Zvířata
  Víš, jak se nejlépe loví pštros? Bafneš na něj na betonovým dvorku.
  10. června 2013
  Černý humor
  Víte jaký je rozdíl mezi budíkem a babkou?Budík se nejdřív natáhne a pak poběží a babka nejdřív poběží a pak se natáhne.
  10. června 2013
  Pepíček
  Jede Pepíček na kole a volá na tátu: "Tati já jedu bez jedné ruky." Za chvíli:"Tati já jedu bez druhé ruky."A potom: "Tatí já jedu bez zubů.
  9. června 2013
  Ostatní
  Chlubí se těhotná paní sousedce: „Naše dceruška je rozená herečka, už čtyřikrát hrála, že chce na svět!”
  9. června 2013
  Blondýny
  Na ostrově ztroskotají 3 blondýnky.Najednou se jim zjeví víla a povídá: ,,všem vám splním jedno přání." První blondýnka si přeje, aby byla chytřejší.Najednou se promění v brunetku a přeplave na pevninu. 2 blondýnka si přeje, aby byla ještě chytřejší než ta první. Najednou se promění v zrzku, vyrobí si člun z rákosí a odjede. 3 blondýnka si přeje, aby byla ještě chytřejší než ta předtím. Najednou se změní v muže a odejde přes MOST!!!!!
  9. června 2013
  Blondýny
  Rozhodnou se dvě blondýny že si udělají piknik. Ta první navrhuje že by se měly posadit pod stromem. Ale ta druhá říká: "Ne, ne, pojďme si sednout sem, doprostřed silnice, je tu krásný výhled!" Tak si sednou na silnici. Po chvíli jede auto a řidič prudce cukne volantem, aby do blondýnek nenaboural a narazil do stromu. Blondýna, co navrhovala piknikování na silnici se otočí na tu druhou a říká: "Jen se podívej, jak bychom dopadly, kdybychom si sedly pod ten strom!"
  5. června 2013
  Víra

  V městečku je potopa. Všichni utíkají, jenom pan farář se modlí k bohu: „Já utíkat nebudu protože vím, že mě zachráníš, ó mocný bože!“ Tak přijede auto: „Honem pane, my vás zachráníme, nastupte si!“ „Ne, bůh mě zachrání!!!“ řekl farář. Tak přijelo další auto: „Rychle pane faráři, my vás zachráníme!“ „Ne bůh mě zachrání!“ Tak přiletěl vrtulník: „Honem pane my vás zachráníme!“ „Ne, bůh mě zachrání.“ A už se utopil. Tak je v nebi u boha: „Ach bože, já v tebe věřil a ty jsi mi nepomohl!“ „Co to tady plácáš za nesmysly, vždyť sem ti poslal dvě auta a jedem vrtulník, odmítl jsi je, tak co chceš víc?“

  5. června 2013
  Blondýny,Počasí
  Jede blondýna v autě a najedenou ji potká sněhová bouře. Vzpomene si jak jí táta říkal, že když uvízne ve sněhové bouři tak má počkat než kolem neprojede nějaký sněhový pluh a pak má jet za ním. Tak čeká a najednou kolem ní ten pluh projede. Blondýna se za ním tedy vydá. Jezdí za ním asi tři čtvrtě hodiny a pak řidič pluhu vystoupí a řekne jí: co to děláte? Blondýna odpoví: Otec mi vždy říkal, že ve sněhové bouři se mám držet za pluhem. Pluhař: Aha no tak s parkovištěm před Hypernovou jsem hotový tak jestli chcete tak se mnou můžete jet ke Kauflandu.
  5. června 2013