Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Pepíček
  Pepíček si hraje na počítači hry. Přijde maminka a říká: " Pepíčku, už stačí. Běž se navečeřet. " Pepíček odpoví: " Ale mami, vždyť jsem na počítači sotva dvě hodiny! Ještě chvíli, prosím. " Maminka: " Dobře Pepíčku, ale řekni mi, co dělají děti, které nemají počítač. Kde hrají hry jako ty? " Pepíček s radostí odpoví: " Mami, děti, který nemají počítač hrají hry na tabletu nebo na mobilu! "
  5. června 2013
  Pepíček
  Paní učitelka říkala ve škole žákům. Dám vám hádanku. Jaké zvíře má pruhy a žije v Africe. Nikdo se nehlásil. Paní učitelka jim napověděla začíná na z....ze.... Přihlásí se Pepíček a říká: že by to byl tygr?
  5. června 2013
  Blondýny
  Jede cestář a za ním blondýnka. Na semaforu blondýnka vystoupí z auta a říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad." Muž na to nereaguje a jede dál. Na dalším semaforu blondýnka znovu vystoupí a říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad." Muž na to opět nereaguje a jede dál. Když se to opakuje i na třetím semaforu a blondýnka říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad," muž vystoupí z auta a povídá: "Já jsem Karel, je zima a sypu."
  5. června 2013
  Obchody
  Jde němý do obchodu a chce si koupit kartáček na zuby. Tak předvede čištění zubů a tím způsobem se dorozumí s prodavačem a ten mu ho prodá. Ale co udlá slepý, když si chce koupit peněženku? . . . . . . . Otevře pusu a řekne: "Rád bych si koupil peněženku."
  4. června 2013
  Pepíček
  Ptá se Pepíček maminky: "Mami mohu jít ven?" "A to chceš jít s tou dírou na kalhotách?" "Ne! S Aničkou..."
  4. června 2013
  Restaurace
  Víte, jak se říká jídlu které rychle běhá? Rychlé občerstvení.
  4. června 2013
  Zvířata
  Potká žába čápa a žába říká: čauuuuu čáááápééééé cooo děláááááššš? A čáp odpoví: Hledám žáby z velkou hubou! A žába rychle odpoví: Tady žádná není!
  4. června 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá maminky: "Mami, nekoupíme si velblouda?" "A čím bychom ho krmili?" "Koupíme si toho ze ZOO, ten se krmit nesmí!!
  drak778, 4. června 2013
  Zvířata
  Potkají se dvě kočky jedna povídá: "Ahoj!" A druha na to "Meee!" Co blbneš? Učím se nový jazyk...
  4. června 2013
  Škola
  Paní učitelka se ptá Jardy, proč se ve slově hrady píše tvrdé y? Protože je z kamene.
  4. června 2013
  Hlášky
  Jedna z posledních hlášek před smrtí: "Cítím plyn! Nemám rozsvítit?"
  4. června 2013
  Zvířata
  Prase, umíš francouzsky? Vý, Vý, Vý...
  4. června 2013
  Škola
  "Kdo to byl Mozart?", ptá se paní učitelka. Zuzanka se přihlásí a řekne: "To byl prosím hudební skladatel.! Paní učitelka se opět zeptá:" Byl to Čech, děti?" Přihlásí se Anetka a povídá: "Néé, paní učitelko, Čech je fotbalista!"
  4. června 2013
  Pepíček
  Maminka říká Pepíčkovi: "Oznamuji, že se letošní Vánoce ruší. Podle všeho jsi TY napsal Ježíškovi, že jsi byl celý rok hodný. Chudák se zadusil smíchy."
  zek7, 4. června 2013
  Blondýny
  Co dělá sedmnáct blondýnek před kinem? Čekají, až přijde ještě jedna, protože film je přístupný až od osmnácti.
  4. června 2013
  Povolání
  Pilot si zavolá letušku: "Oznamte nějak cestujícím, aby nepanikařili, že nám hoří letadlo." Letuška jde a zpívá: "Hoří nám letadlo!" A všichni cestující na to "Šála lála la!"
  4. června 2013
  Rodiče a děti
  "Tati, přeložili mě do zvláštní školy." "Výborně, synku. Když na to máš, tak studuj!"
  4. června 2013
  Policajti
  Zastaví tramvaj. Naskočí policajt a zařve: "Sledujte ten taxík!"
  4. června 2013
  Ostatní
  Chlápek poprosí souseda, jestli by mu pomohl protlačit dveřmi pohovku. Po dvou hodinách namáhavé práce se nikam nepohnuli. "Kašlem na to, tohle dovnitř nedostaneme." "Dovnitř?!"
  -rostanda-, 4. června 2013
  Zvířata
  Přijde šneček k veterináři a má na hlavě černou ponožku. Veterinář se ptá: "Copak se ti stalo, šnečku?" A šneček odpoví: "Drž hubu! Tohle je přepadení!"
  4. června 2013
  Zvířata
  Jdou dvě myši kolem jeskyně a z té vylétl netopýr. Jedna myš povídá: "Jee! Koukej! Anděl!"
  4. června 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů a povídá: "Mami, představ si, že jsem dostal jedničku z matematiky." Maminka: "Vážně?" Pepíček: "Ale nééé, jenom si to představ."
  4. června 2013
  Muži a ženy
  Víte, jak uděláte z mužského mozku hrášek? Hodně, hodně ho nafouknete a nabarvíte na zeleno.
  4. června 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka: "Pepíčku co to děláš?!" Pepíček odpoví: "Papám vteřinové lepidýlko." "Cože?" "Mnhmmppmnmhmmpmnmhmnpmnmmmmrmýýmdlm..."
  4. června 2013
  Blondýny
  Zrzka, černovláska a blondýna se rozhodly, že budou cestovat vlakem načerno. V nákladovém prostoru si všechny tři vlezly do pytlů a když šel kontrolor, kopl do pytle se zrzkou a ozve se "haf!". Kopne do pytle s černovláskou a ozve se "mňau!". Kopne ještě do třetího pytle, kde je blondýnka, a ozve se "brambory".
  4. června 2013