Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Ostatní
  K Novákům příjde podomní prodavač vysavačů.Na zem vysype spoustu odpadků a povídá:,,Všechno,co tenhle vysavač nevysaje,tak sním.",,Hm,"zabručí pan Novák,,,tak to přeji dobrou chutˇ,od včerejška nám nejde proud."
  9. července 2013
  Pepíček
  Pepíček zazvoní u sousedů.,,Paní Svobodová,našel jsem vašeho kanárka!",,Tohle není kanárek,to je kocour, Pepíčku.",,Já vím,kanárek je uvnitř!"
  9. července 2013
  Obchody
  Do obchodu s oblečením vstoupí kluk a ptá se:,,Slečno,máte nějakou černou kšiltovku?,,Ne" A máte skejtˇácký kalhoty?,,Také ne" A máte dnes večer čas?,,Mám,"vydechne nadšeně prodavačka.,,Tak si večer sedněte a napište na to všechno objednávku..."
  9. července 2013
  Pepíček
  Ptá se máma Pepíčka:,,Proč krmíš slepice čokoládou?On odpoví:,,Aby mi snesly kindrvejce.
  9. července 2013
  Ostatní
  Na břehu ostrova stojí zarostlý vousatý muž a mává rukama na lodˇ plující okolo.,,Kdo je to?ptá se jeden pasažér kapitána." ,,Nevím,ale vždy se takhle raduje,když jedeme okolo."
  9. července 2013
  Černý humor
  Víš jak sundáš jednorukého ze stromu?Zamáváš mu.
  9. července 2013
  Ostatní
  Příjde Miloš k lékaři s opuchlou tváří,a doktor se ho ptá:,,Tak co,sedla ti včelička na nos?" ,,Sedla,sedla,ale poštípat nestihla.Bratr jí zabil lopatou."
  9. července 2013
  Ostatní
  Přijde jednou chlap do baru a rozrazí dveře. "Kde mám svého koně rozkřikne se, okamžitě mi ho vraťte nebo udělám to co můj pradědeček před 50 lety."Chvíli je ticho než jeden pán řekne "máš ho za barem." Pak mu to ale nedá a zeptá se:"a co vlastně udělal váš pradědeček před 50 lety?" "Šel domů pěšky!"
  9. července 2013
  Ostatní
  Kdo jinému jámu kopá..... měl by vědět rozměry!
  9. července 2013
  Zvířata
  Potkaj se dvě želvy. Ta jedna na druhou vykulí voči a ptá se:"Kde máš krunýř???" "Ále utekla jsem z domova!"
  9. července 2013
  Chuck Norris
  Víte kdo vymyslel teorii relativity?? Albert Einstein ale opisoval z materiálů Chucka Norrise.
  1. července 2013
  Zvířata
  Zajíce už delší dobu štve medvěd. Jednou k večeru potká hodně opilého medvěda na lesní cestě a ucítí svoji příležitost. Vezme klacek a bezbranného medvěda desetkrát flákne. Druhý den medvěd svolá zvířátka na mýtinu a vylíčí, co se mu stalo. Nepoznal ale útočníka, pamatuje jen, že byl menší postavy a na hlavě měl dva dlouhé výstupky. Zajíc sklopí uši, nakloní se k sousedovi a říká: "Šneku, asi máš problém
  28. června 2013
  Zvířata
  Stojí dvě blechy na cestě a jedna blecha říká:tak co půjdeme pěšky a nebo počkáme na psa?
  28. června 2013
  Škola
  Učitel ukazuje v hodině přírodopisu žákům zvíře: "Tak, kdo mi poví, co to je?" "To je, prosím, hranostaj lesní," ozývá se z první lavice Pepík. "No výborně. A podle čeho jsi to poznal?" "Podle té cedulky na podstavci."
  28. června 2013
  Hádanky
  Proč mají gorily velké nosní dírky? Protože mají velké prsty.
  28. června 2013
  Hádanky
  Dva sloni, tři psi, pět hadů, jedno prase, dva nosorožci, želva a kočka se všichni vecpali pod jeden deštník. Kdo všechno zmoknul? Nikdo, protože nepršelo.
  28. června 2013
  Zvířata
  Víte, co musíte udělat, když potkáte hladového medvěda v Tatrách? Nemusíte dělat nic, medvěd udělá všechno za vás.
  28. června 2013
  Policajti
  Jede pán s vozem,který táhne kůň a veze velkou káď .Zastaví ho policista a ptá se : ,,Co to vezete?" Pán odpovídá: ,, To je banánova šťáva, ochutnejte." Policista tedy ochutná:,,Fuj! Vždyť je to močůvka." A pán s vozem se zasměje, mrskne bičem a zavolá na koně: ,, Hyjéé, Banáne!"
  28. června 2013
  Zvířata
  Přijde medvídek do doupěte a povídá bratrovi: "Dostali jsme deset pohárků medu. Spravedlivě jsem je rozdělil- mně osm a tobě osm." Bráška mu odporuje: "Ale počkej, počkej, osm a osm není deset." "To je jedno. Já si svých osm už snědl."
  28. června 2013
  Zvířata
  Přijde černoch do obchodu a na rameni mu sedí papoušek. Prodavačka se rozplývá: "Jé, ten je ale krásný, kde jste ho vzal?" "V Africe, tam jich je plno," odpoví papoušek.
  28. června 2013
  Černý humor
  Hádají se tři kluci o to, kdo má silnějšího dědu. První kluk říká:" na mého dědu spadl stůl a řekl jenom au. To nic není říká druhý, na mého dědu spadlo auto a řekl au. To nic není říká třetí, na mého dědu spadl barák a neříkal nic.
  28. června 2013
  Pepíček
  Učitelka: "Pepíčku dům má 8 pater, do každého vede 25 schodů. Kolik schodů musíš vyjít aby ses dostal do osmého patra? Pepíček: "Pokud jede výtah, tak žádný, paní učitelko.
  28. června 2013
  Rodiče a děti
  Ráno před školou říká otec své dceři: "Jestli tu písemku nenapíšeš za 1, tak zapomeň že jsem tvůj otec!" Odpoledne přijde dcera domů: "Tak co písemka?" ptá se otec. A dcera na to: "A ty jsi jako kdo?"
  28. června 2013
  Chuck Norris
  Dobro a zlo vymyslel Chuck Norris pro snadnější kategorizaci svých skutků.
  a_u, 28. června 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris svým kloboukem přikryje Slunce.
  a_u, 28. června 2013