Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zahraj si Šibenici!

  Zvířata
  Říká papoušek svému chovateli: Tady je ale život! Ve dne říká zebra vtipy a v noci se jim žirafa směje!
  13. června 2013
  Lordi
  ,,Jean, vyleštěte tu televizi v jídelně. Včera v noci jsem přes ty černé šmouhy na obrazovce skoro nic neviděl!". ,,Ale pane, v jídelně žádná televize není. Je tam pouze krb." ,,Aha, to vysvětluje, proč mi nešel přepnout ten katastrofický film o požárech."
  13. června 2013
  Černý humor
  Sedí nevidomý(slepý), hluchý a bez nohou na lavičce a čekají na vlak. Nevidomý říká: !Já už ho VIDÍM!" Hluchý na to:"Já ho už SLYŠÍM!" Bez nohou odpoví: "Tak POBĚŽME!!!"
  13. června 2013
  Hlášky
  Jak se řekne polsky holicí strojek? Kombajn papulovy.
  a_u, 11. června 2013
  Hlášky
  Jak se řekne polsky ježek? Kaktus pochodowy.
  a_u, 11. června 2013
  Hlášky
  Víte, jak se řekne indicky uklízečka? Hádramašmátrá.
  a_u, 11. června 2013
  Hlášky
  Jak se řekne japonsky česká silnice? Sama jama.
  a_u, 11. června 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýna má na břichu brejle? Protože zjistila že má slepí střevo.
  11. června 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris nechodí na houby. Vycvičil si je, aby se samy hlásily u dveří jeho domu.
  11. června 2013
  Blondýny
  "Včera jsem si u vás koupila tužkové baterie!"Svěřuje se blondýnka v trafice. "No a?"Reaguje prodavačka. A vůbec nepíší!"
  11. června 2013
  Černý humor
  Jak se řekne maďarsky rakev? Vegetbedna.
  a_u, 11. června 2013
  Škola
  Maturanti vzpomínají na brzké dětství: "Bývali jsme svatí... Ale změna je život."
  a_u, 11. června 2013
  Zvířata
  Sedí dvě vrány na stromě. A najednou FRRR! letí hejno slonů. A ta první vrána říká: "Hele! Tam letí hejno slonů!" A ta druhá vrána: "No a co?" A najednou FRRR! Druhé hejno slonů. A první vrána: "Hele tam je letí druhý hejno slonů!" A druhá vrána:"No a co má být?" A najednou FRRR! Třetí hejno slonů. A první vrána:"Hele tam letí třetí hejno slonů!" A druhá vrána:"Asi mají někde blízko hnízdo."
  11. června 2013
  Pepíček
  Tatínek koupí Pepíčkovi autíčko a říká:"Jak se říká?" Pepíček odpoví: "Nevím?" A tatínek řekne: "Co mi říká maminka když donesu výplatu?" A Pepíček si vzpomene: "Aha už vím !" "A to je všechno???"
  11. června 2013
  Zvířata
  Jde pes a uvidí steak."Jak se máš steaku?" "Dobře, A jak ty?" "MŇAMMMM!!!!!"
  11. června 2013
  Pepíček
  Pepíček přijde ze školy a říká dědečkovi. "Dědečku ve škole byli hasiči a říkali nám co máme volat když hoří." "A co máte volat?" "150", říká Pepíček. To je divné my když hořelo jsme volali HOŘÍ!!!HOŘÍ!!!
  11. června 2013
  Pepíček
  Ptá se Pepíček maminky: Mami odkud se berou děti? Maminka: "Přinese je čáp." Pepíček: "Aha, a odkud se berou čápi?"
  11. června 2013
  Policajti
  Policajti řeší úmrtí stařenky, která se udusila rybí kostí a ptají se dědy který je hluchý : dědo, vy jste si ničeho nevšiml? děda odpoví : ona jenom koulela očima a otvírala pusu, tak jsem si myslel, že zpívala koledy.
  11. června 2013
  Blázni
  Ředitel blázince jde na obhlídku bláznů a vejde do jednoho pokoje. Tam sedí tři blázni. Ředitel se obrátí na prvního a ptá se ho: "Kolik je 2 x 2?" "Letadlo!" odpoví blázen. Otočí se tedy na druhého: "Kolik je 2 x 2?" "Pátek!" odpoví blázen. Ředitel zakroutí hlavou a otočí se na třetího: "Kolik je 2 x 2?" "4!" vykřikne blázen okamžitě. "Jak jste na to přišel?" diví se ředitel. "Jednoduše - vydělil jsem letadlo pátkem!"
  11. června 2013
  Muži a ženy
  Žena vyruší manžela sledujícího fotbal: "Můžeš opravit světlo na chodbě? Dlouho nesvítí." "Teď? Mám snad na čele napsáno elektrikář?" "A co dveře u ledničky? Nedovírají." "Cože? Mám snad na čele napsáno Opravář ledniček?" "Tak aspoň oprav schody, můžu se na nich zabít." "Mám snad na čele napsané tesař - OBI? Mám toho dost. Jdu do hospody, tam bude klid." Po pár hodinách v hospodě začne hlodat svědomí. Vrací se domů a kouká. Schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo z lednice, je opravená. Říká manželce: "Teda, jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno dokázala?" "Já ne, seděla jsem venku a brečela. Kolem šel jeden mladík a ptal se, proč brečím. Tak mu to povídám a on na to, že to všechno opraví, když se s ním buď vyspím, anebo mu upeču buchty." "A jaký jsi mu upekla?" "Mám snad na čele napsáno Dr. Etker?"
  petra2010, 11. června 2013
  Lordi
  "Jáne, přineste mi klavír." "A nač, pane?" "Zapomněl jsem si na něm doutník."
  acek, 11. června 2013
  Muži a ženy
  Malá Bětka se ptá maminky: "Proč má nevěsta na svatbě oblečené bílé šaty?" "Protože je bílá barvou radosti." "A proč má ženich černý oblek?"
  11. června 2013
  Pepíček
  Školní psycholožka se ptá drzého Pepíčka: "Je tvoje maminka jedináček?" "Ne, má dvojče." "Zajímavé. Hodně se podobají?" "To ano." "Ale ty přesto dokážeš rozeznat, která je tvoje maminka, že?" "Bezpečně. Strýc Richard nosí bradku."
  11. června 2013
  Blázni
  Blázen povídá druhému:"když uhodneš kolik mám housek tak dostaneš všechny čtyři."
  10. června 2013
  Blondýny,Víra
  Ve Vatikánu: na náměstí se shromáždily lidi a papež jezdí v papaautě a chválí ty lidi a blondýna se prodírala tím davem k papaautu a říká u okýnka:"jednu vanilkovou a jednu citronovou."
  10. června 2013