Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Pepíček
  Pepíček se ve škole zeptá paní učitelky: "Paní učitelko, máte prsa." A paní učitelka odpoví: "Ano Pepíčku, proč?" Pepíček odpoví: Tak je koukejte nosit!
  3. června 2013
  Ostatní
  Sedí bába na stromě . Jde kolem mladej chlap a volá: Tak co babi Redbull? Ale NEE! Pitbul!
  3. června 2013
  Blondýny
  Co dělá blondýna když hází hodiny z okna? Chce vidět jak ten čas letí.
  3. června 2013
  Pepíček
  Pepíček přijde ze školy a ptá se: „Mami, nejsou dneska náhodou Velikonoce?” „Ne, ty budou až za dva týdny. Proč se ptáš?” „No, že jsem si vykoledoval pětku...”
  3. června 2013
  Blondýny
  Jede blondýnka autem a v rádiu říkají zrovna vtipy o blondýnkách. Blondýnka zrovna jela kolem pole a uviděla blondýnku v kánoi pádlovat na poli. Blondýnka vylezla z auta a začala na tu druhou křičet "Slyšela jsi to. Všichni se nám smějou přesně kvůli takovým lidem jako si ty. Kdybych uměla plavat, skočila bych tam za tebou a utopila tě!"
  3. června 2013
  Hlášky
  Jdou dvě sušenky po cestě. Jednu zajede auto a ta druhá říká: Pojď a nedrob!
  3. června 2013
  Blondýny
  Blondýna jde po ulici a vidí milionáře a ptá se ho: Hej ty! Co děláš jak se máš? Milionář: Co? Kdo jsi? Blondýna: Jsem blbá a švihlá blondýna!
  3. června 2013
  Policajti
  Zastaví policista řidiče a říká: Budete foukat,pane řidič. Řidič odpoví: Rád kde vás to bolí?
  3. června 2013
  Rodiče a děti
  REKLAMA: Maminko, jak je možné že máš tak hebké ruce? Protože nádobí umývá tatínek!
  3. června 2013
  Zvířata
  Plazí se dva hadi syn a otec a syn povídá:"tatijsmejedovatíhadi?" otec:"Co to povídáš?" Syn:"Jestli jsme jedovatí hadi?" otec:" a proč se ptáš?" syn:"No já jsem se kousnul do jazyka."
  2. června 2013
  Černý humor
  Plazí se chlápek po poušti a je k smrti vysílený, když se konečně doplazí k oáze. Poprosí o sklenici vody a prodavač mu odpoví: „Bohužel, já prodávám jen kravaty.” „Tak nashledanou,” zasípe chlápek a plazí se dál. Narazí na další oázu a tam na první palmě visí výstražná cedule: „Vstup pouze s kravatou!”
  2. června 2013
  Škola
  Víte jaký je rozdíl mezi žákem a slepicí? Slepice snáší vajíčka, žák musí snášet všechno!
  2. června 2013
  Policajti
  Policajt zastaví auto: "Dobrý den, jak vidím máte všichni správně zapnuty bezpečnostní pásy, a tak budete zařazeni do soutěže o 10 000 Kč. Smím se zeptat, pane řidiči, co byste dělal s výhrou?" Řidič: "No asi bych si nechal udělat řidičák" Spolusedící manželka: "Neberte ho vážně, pane policajt. Takhle mluví vždycky, když je opilý." Mezitím se na zadním sedadle probudí chlap, všimne si policisty a zvolá: "Jak poznal, že je to auto kradený?" A z kufru se ozve: "Už jsme za hranicemi?".
  petra2010, 2. června 2013
  Ostatní
  V restauraci:"Naší specialitou jsou šneci!" "Vím,jeden už mě obsluhoval."
  L1111L, 2. června 2013
  Blondýny
  Baví se dva muži o ženách. A najednou kolem nich projde blondýnka. "Hele Pepo, tudle bych tipoval, že bydlí v našem hlavním městě" řekne jeden z nich. Blondýna se otočí a řekne: "No dovolte já jsem z Prahy."
  delfinka, 2. června 2013
  Zvířata
  V jeskyni visí netopýři, a jeden je hlavou nahoru. Malý netopýrek se ptá tatínka:"tati proč ten netopýr je hlavou nahoru??" Tatínek odpoví:"to je jasný omdlel!"
  2. června 2013
  Policajti
  Z policejního hlášení: Poškozený byl zasažen čtyřmi výstřely. Dva byly smrtelné, další dva naštěstí ne.
  2. června 2013
  Rodiče a děti
  ,,Soutěžili jsme, kdo hodí dál kamenem!říká otci Ondráš.A kdo vyhrál?Já! chlubí se Ondra.Jsi šikovný kluk!Tak to okno zaplatíš,že,tati?
  2. června 2013
  Ostatní
  Povídá slepec svému kamarádovi:Tak jsem dostal nového slepeckého psa, ale budu ho muset vrátit.Prosím tě, proč? zeptá se kamarád.Protože mě vždycky zavede domů.Co si stěžuješ, vždyt ten tvůj předchozí pes tohle vůbec nezvládal.Tobě se to řekne, ale mě už nebaví bydlet v psí boudě!
  2. června 2013
  Policajti
  Jdou dva policajti po ulici a najednou se jeden ohlédne a řekne: "Hele, pětistovka." Ten druhý se podívá a pak řekne: "Je falešná." Tak ten první, co ji našel, ji vezme, roztrhá na malé kousíčky a hodí do kanálu. Pak se svého společníka zeptá: "Jak jsi poznal, že je falešná?" A on odpověděl: "Odkdy má pětistovka tři nuly?"
  a_u, 2. června 2013
  Zvířata
  Jde koza do města a říká kůzlatům: "Když někdo bude chtít jít dovnitř tak se zeptejte na heslo. Heslo je - polib si vemínko." Vlk to zaslechl a jak koza odešla, hned zaťukal. A řekl: "Kůzlátka otevřete! Já jsem maminka." A to nejchytřejší se zeptalo: "Jaké je naše heslo?" Vlk řekl: "Polib si vemínko." A kůzlata: "A ty si polib prdel my máme kukátko."
  2. června 2013
  Černý humor
  Smrtka obchází nemocnici pokoj po pokoji a každému říká, jak dlouho tu ještě bude, než si pro něj přijde. Jeden děda ji zpozoruje a uteče se schovat k novorozencům. I tam se však smrtka zajde podívat. Jde od dítěte k dítěti a říká: "Ty tady budeš jestě 55 let, ty tak dlouho ne, ty máš jenom poslednich pár dnů. Dojde k dědovi v dětské postýlce. "A co ty tady děláš?" ptá se smrtka. "Pinkam, pinkam," odpoví děda.Smrtka na to: "Tak pěkně pinkej, já si pro tebe zítra přijdu a půjdeme papa."
  2. června 2013
  Rodiče a děti
  Kluk s provinilým výrazem ve tváři přijde večer do ložnice:,,Tati umíš psát ve tmě?'' ,,No,myslím,že jo.Co mám napsat a kam?'' ,,Svoje jméno do mojí žákovské knížky.''
  2. června 2013
  Rodiče a děti
  Pětkař přijde domů a volá: „Mámo, táto, dostal jsem dvojku!” „No výborně, a z čeho?” „Z chování.”
  2. června 2013
  Rodiče a děti
  Holčička udiveně pozoruje maminku, jak si nanáší pleťovou masku. „Proč to děláš?” vyzvídá. „Abych byla krásná,” odpoví maminka. Po chvíli si začne krém stírat. „Co se děje?” nechápe holčička. „Vzdáváš to?”
  2. června 2013