Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Zvířata
  „Kouše ten pes?” ptá se známý majitele zvířete. „Ne.” „Škoda, chtěl jsem mu dát klobásku!”
  dablik923, 9. dubna 2013
  Hádanky
  Víte, jak se nejlíp loví pštros? Bafnete na něj na betonovým dvorku...
  dablik923, 9. dubna 2013
  Ostatní
  Stojí narkoman před zrcadlem a dumá: „Bože, co se to se mnou děje? Tady jsem já i tam jsem já.” V tom kdosi zaklepe na dveře. „Kdo je tam?” ptá se narkoman. „Já,” ozve se zpoza dveří. „Ježišikriste! I tam jsem já!”
  dablik923, 9. dubna 2013
  Blázni
  Jí blázen na zastávce lentilky, a jedna mu spadne na zem. Blázen jí poručí :,,Pojd´ zpátky!" Ale lentilka nejde protože je lentilka. Blázen se naštve a rozsype všechny lentilky na zem a řekne :,,Tak a přived´te ji!"
  9. dubna 2013
  Hádanky
  Jaká je nejoblíbenější barva Číňanů? Rýžová.
  evisiki, 9. dubna 2013
  Ostatní
  Potká blbý blbého a jeden blbý pravý :,,Když uhodneš kolik mám dětí, ukážu ti všechny tři!"
  9. dubna 2013
  Ostatní
  Podívej,Martínku!To je "brmbrm"! Babi! To nebylo !brmbrm"! To byl sedan BMW s čtyřválcovým motorem o obsahu 1,9l.
  7. dubna 2013
  Blondýny
  Volají si blondýnka a bruneta. Bruneta se ptá: ,, Půjdeš se mnou zítra do kina? " uběhne 1 minuta, 2 minuty hodina ,3 hodiny a bruneta naštvaně vykřikne: ,,Krucinál odpovíš mi už!!" a blondýnka řekne: ,,Vždyť jsem kejvala!"
  7. dubna 2013
  Pepíček
  Běží vám lednička? ptá se Pepíček babičky. Ano beží! řekne babička. Tak jí běžte chytit!!!!! odpový vysmátej Pepík
  7. dubna 2013
  Blondýny
  Bruneta, zrzka a blondýna se rozhodly předstoupit před zrcadlo. To ale nebylo obyčejné. Když k němu někdo přistoupil a řekl něco nepravdivého, propadl se do pekla. Jako první šla před zrcadlo bruneta: "Já myslím, že jsem krásná." PRÁSK! Bruneta se propadla do pekla. A za ní zrzka: "Já myslím, že jsem chytrá." PRÁSK! Propadla se i zrzka. Nakonec přijde na řadu blondýna a začne přemýšlet: "Hmm, já myslím..." PRÁSK!
  7. dubna 2013
  Restaurace
  Z kuchyně spěchá do sálu číšník a úslužně se klaní před hostem: "Nesu vám radostnou správu, pane! Měl jste úplnou pravdu. Nebyla to polévka, byla to voda na nádobí!"
  kiki82, 7. dubna 2013
  Blázni
  V blázinci povídá ošetřovatel 3 bláznům: "Tak se podíváme jak jste pokročili. Kolik je 2x2?" První blázen: "To vím, to je tisíc!!" Druhý blázen s nadšením odpoví: "Modrá!" Ošetřovatel jenom zklamaně sklopí hlavu a optá se třetího blázna: "Kolik je 2x2?" Ten se chvíli zamyslí a potom potichounku řekne: "Č-Čtyři?" Nato ošetřovatel: "A jak jsi přišel ke 4?" Blázen jenom s úsměvem odpoví: "Tisíc jsem vydělil modrou..."
  7. dubna 2013
  Rodiče a děti,Ochrana soukromí

  Syn křičí na rodiče: „Už toho mám dost! Nemám skoro žádné soukromí! Nemůžu být dlouho venku a musím chodit brzo spát! Jdu pryč!“ Dojde ke dveřím a dodá: „Tati, nesnaž se mě zastavit.“ A táta odpoví: „Neboj se, synu, bránit ti nebudu. Já jdu s tebou.“

  7. dubna 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá svojí maminky: "Táta mi říkal, že pocházíme z opic, je to pravda?" Maminka se zamyslí a odpoví synovi na otázku: "Nevím Pepo, já totiš všechny příbuzné z tátovi strany neznám.."
  viky290, 7. dubna 2013
  Rodiče a děti
  Jednou jde otec učit svoji dceru Helenku jezdit na kole. Po dvou dnech jí to v celku jde a tak tatínek stojí na místě a nechá svou dceru jezdit samotnou. Dcera objede jedno kolo a povídá: "Tati, tati, jde mi to, jde mi to!" Druhé kolo: "Tati, tati, bez držení, bez držení!!" Třetí kolo: "Tati, tati, bez žubů, bez žubů!!"
  7. dubna 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá při matematice Pepíčka: "Když ti dá maminka jednu žvýkačku a tatínek dvě, co budeš mít?" - "Prosím, svěží dech."
  7. dubna 2013
  Blondýny
  Blondýnka a brunetka vypadnou z letadla. Která dopadne první? Brunetka, protože blondýnka se musí ptát na cestu.
  7. dubna 2013
  Zvířata
  Kočka říká praseti: "Znám tvoji budoucnost." Prase jí odpoví: "Ty jsi četla horoskop?" Kočka řekne: "Ne, kuchařku!"
  7. dubna 2013
  Hlášky
  Jedna z posledních hlášek před smrtí: "Pusť mně k tomu, já tomu rozumím!"
  7. dubna 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů ze školy,a chlubí se mamince: "Maminko, dnes jsem se hlásil jediný z celé třídy"!!! "Tak to je pěkné,Pepíčku". "A na co jsi se hlásil"? "Paní učitelka se ptala,kdo ve škole na záchodě rozbil okno".
  7. dubna 2013
  Pepíček,Vánoce
  Maminka řekne Pepíčkovi: "Pepíčku, zapal stromeček!" "A mami, svíčky taky?"
  7. dubna 2013
  Ostatní
  Povídá jedna ježibaba druhé: "Radím vám, dejte si pojistit chaloupku!" "A proč, kolegyně?" "Minulý týden mi Jeníček s Mařenkou sežrali půl střechy!"
  7. dubna 2013
  Policajti
  "Víte proč policisté mají kulatý dům?" "Aby je nepřepadli za rohem!"
  7. dubna 2013
  Ostatní
  Muž umřel a dostal se do nebe. Když se dostal za nebeskou bránu, uviděl velikou zeď plnou hodin. „K čemu jsou ty hodiny?“ Zeptal se. „To jsou hodiny lží.“ Řekl sv. Petr. „Každý má jedny. Kdykoliv někdo zalže, ručičky na těch jeho se pohnou.“ „Wow..“ Řekl ten muž. „Čí jsou tyto hodiny?“ „Ty jsou Marie Terezie. Nikdy se nepohnuly, což znamená, že Marie Terezie nikdy nelhala.“…„A čí jsou tyto?“ „Ty jsou Abrahama Lincolna. Pohnuly se dvakrát, což znamená, že Abraham Lincoln lhal dvakrát v životě.“ „Aha.. A kde jsou Kalouskovy hodiny?“ Zeptal se muž, rozhlížejíc se po stěně. Sv. Petr odpověděl: „Mám je v pracovně, používám je jako větrák.
  7. dubna 2013
  Mezinárodní
  Čech, rus a američan se vsadí, kdo nejdýl vydrží v mraveništi. 1. jde rus vydrží tam 1 hodinu. 2. jde američan, vydrží tam 3 hodiny. 3. jde čech a vydrží tam 24 hodin. Druhý den se potkají a ptají se ho, jak tam tak dlouho mohl vydržet. "Zabil jsem královnu a ostatní jí šli na pohřeb."
  7. dubna 2013