Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zahraj si Šibenici!

  Pepíček
  Učitelka: "Vymyslete věty se slovem pakliže." Anička: "Květiny by se měli zalévat, pakliže je horko" Pepíček: "Když jsme jeli s tatínkem na hory, na tatínka spadl batoh a pak lyže."
  anička999, 27. června 2013
  Hádanky
  Co je to? Když se to vyhodí nahoru nic to není a když to spadne dolů je to tísícovka.Já nevím ale kdybych to věděla dělám to od rána do večera.
  27. června 2013
  Hlášky
  Víte jaký je rozdíl mezi mužem a písmenem Q ??Žádný, muž je nula s ocáskem.
  27. června 2013
  Zvířata
  Na větvi visí dva lenochodi. První den nic, druhý den nic, třetí to samé. Čtvrtý den pootočí jeden hlavou a druhý to komentuje: "Ty seš nějak nervózní!"
  27. června 2013
  Ostatní
  Jaký je rozdíl mezi pádem z prvního a desátého patra? Z prvního je to: "Buch... Ááá." Z desátého: "Ááááá... Buch."
  27. června 2013
  Zvířata
  Přijde zebra k fotografovi a ten se jí zeptá: '' Fotečky by ste chtěla barevné nebo černobílé?''
  26. června 2013
  Hádanky
  Jaký je rozdíl mezi tchýní a nemluvnětem? Žádný...stačí pochovat a je klid!
  26. června 2013
  Zvířata
  Potkají se dvě želvy: ,,Kde máš krunýř?'' ptá se vyděšeně první. ,,Ále, utekla jsem z domova.''
  26. června 2013
  Škola
  V laboratoři paní učitelka tahá žáka za ucho: ,,Žáku Procházko, tvým úkolem bylo správně zapsat rovnici a spočítat množství reaktantů, a ne křičet Hrnečku, dost!''
  26. června 2013
  Černý humor
  Češi přistanou na neznámém ostrově, kde je zajmou kanibalové. Jejich Šaman se chlubí: ,,Já jsem studoval v Americe.'' Čech se ho ptá: ,,A to pořád jíte lidi?'' ,,Ano, ale teď už nožem a vidličkou!''
  26. června 2013
  Černý humor
  Římský císař promlouvá ke Gladiátorům: ,,Gladiátoři, dnes budete zápasit ve vodním pólu. Mužstvo, které vyhraje, dostane svobodu!'' ,,A jak poznáme soupeře?'' ,,Snadno, krokodýli budou mít bílé čepičky.''
  26. června 2013
  Škola
  Paní učitelka jde s 5.A na procházku. Na návsi uvidí děti okousanou lípu. "Helenko", ptá se paní učitelka "Kdopak to asi udělal?" Helenka: " Nechci žalovat, ale určitě někdo z béčka!"
  20. června 2013
  Blondýny
  Blondýnka říká druhé blondýnce: Když uhodneš kolik mám laků na nehty, dám ti oba dva. Druhá blondýnka říká: Tři?
  20. června 2013
  Zvířata
  Přijde medvěd za zajíčkem: "Pojď na diskotéku:" - "Nejdu, ještě tam mně malého někdo zmlátí." Medvěd ho přemluví, u vchodu zajíček uvidí velblouda a uteče: "Nikam nejdu, mně neochráníš, podívej, jaké boule udělali koňovi!"
  20. června 2013
  Ostatní
  "Pane průvodčí,vlak má zpoždění už půl hodiny!" "Jen se nerozčilujte.Váš lístek platí tři dny!"
  L1111L, 20. června 2013
  Pepíček
  Pepíček: Mami, víš kolik je pasty v jedné tubě? Maminka: Nevím, Pepíčku. Pepíček: Ale já to teď už vím! Přesně od křesla až po televizi.
  anička999, 20. června 2013
  Pepíček
  Pepíček je ve školce a kreslí tatínka...najednou přijde paní vychovatelka a ptá se Pepíčka : "Pepíčku, nakresli tatínkovi taky vlasy." a Pepíček odpoví : "Já nemám plešatou pastelku."
  19. června 2013
  Škola
  Tereza přijde pozdě do školy a zrovna se vyučuje čeština. Paní učitelka jí hned říká:"Řekni mi větu tázací!" Tereza ji neposlouchala a zmateně říká: "Co že mám dělat?"
  runp, 19. června 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá po škole maminky: ,, Mami? Můžu se vykoupat zítra v rybníku? Maminka se ho zeptá také: ,,A jakém rybníku?" Pepíček jí odpoví: ,,No, přece v tom co je po cestě ze školy!" ,,Ne, to tedy nemůžeš, ať tě to ani nenapadne!" Rázně říká maminka. Další den:¨ Pepíček přijde domů ze školy, maminka si všimne že má suché oblečení, ale mokré vlasy. Pepíček hned vyhrkne: ,, Víš mami, já jsem spadl do rybníka." Maminka se zeptá: ,, A jak to, že máš suché oblečení?" Pepíček odpovídá: ,,No, já jsem měl takový zvláštní pocity, že bych tam mohl spadnout, tak jsem si ho radši sundal!"
  19. června 2013
  Černý humor
  Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkáři se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky naleje vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu všechno dojde, a říká: "Ty vole, já ho zabil!"
  19. června 2013
  Blondýny
  Víte co se stane, když se proti sobě rozběhnou dvě blondýny? Rozbije se zrcadlo.
  19. června 2013
  Ostatní
  Jde opilý chlap s hospody a zvrací ,přijde k tomu pes a začne ty zvratky lízat a chlap si řekne: "sakra to by mě zajímalo kde jsem sežral toho psa!!!!"
  19. června 2013
  Blondýny
  Víš proč blondýna nemá dveře u koupelny? Aby ji nikdo nesledoval klíčovou dírkou.
  18. června 2013
  Hádanky
  Víte kolik myší se vejde do podprsenky??? Hodně, když se tam vejdou dvě kozy.
  18. června 2013
  Černý humor
  Pan doktor se ptá: Co by se stalo, kdybych Vám uřízl ucho? Pacient: No neslyšel bych... Pan doktor:A co by se stalo, kdybych Vám uřízl i druhé? Pacient: Neviděl bych... Pan doktor: A pročpak?? Pacient: Spadly by mi brýle!
  18. června 2013