Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Černý humor
  Pan doktor se ptá: Co by se stalo, kdybych Vám uřízl ucho? Pacient: No neslyšel bych... Pan doktor:A co by se stalo, kdybych Vám uřízl i druhé? Pacient: Neviděl bych... Pan doktor: A pročpak?? Pacient: Spadly by mi brýle!
  18. června 2013
  Chuck Norris
  Nesnáším, když jedu autem a předjede mě Chuck Norris na rotopedu.
  18. června 2013
  Škola
  Paní učitelka se ptá dětí."Děti jak dělá koza? Děti odpoví:"mééé." "Jak dělá ovce." Ptá se ještě jednou paní učitelka. "Dětí odpoví bééé." "A jak dělá policie?" "Dobrý den řidičský průkaz prosím."
  18. června 2013
  Černý humor
  U kanibalů doma ,,Já nechci sestřičku!" ,,Budeš jíst co ti dáme!"
  18. června 2013
  Pepíček
  Pepíček byl první den ve škole.Další den ráno ho matka budí:"Pepíčku ,vstávej , musíš jít do školy ! " "Cože ? Ještě jednou?"
  18. června 2013
  Ostatní
  Na táboře: „Půjčím ti na hodinu mobil, ale musíš mi slíbit, že s ním nebudeš volat a nebudeš tam vkládat žádná nová čísla.” „Dobře, dík.” Po hodině: „Ty jsi mě neuposlechl!” „Ale ano, netelefonoval jsem s ním, ani jsem ti tam nic nepřidával.” „Tak jaktože nemám kredit?” „Půjčil jsem tvůj mobil kamarádovi.”
  18. června 2013
  Muži a ženy
  Ženo můžeme si koupit uhlí a zahřát se prodal jsem kamna.
  klarimar, 18. června 2013
  Ostatní
  Tati, proč má helikoptéra tu velkou vrtuli?” „Hlavně k tomu, aby vzduch ochlazoval kabinu, aby se pilot nepotil.” „To je přece nesmysl!” „Není. Na vlastní oči jsem při letu helikoptérou viděl, jak se vrtule zastavila - a tos měl vidět, jak se pilot ihned začal potit.”
  18. června 2013
  Policajti
  Otec straší malého syna: „Ty, když budeš zlobit, půjdu za policajtem a povím mu to, a on tě zavře do vězení!” Synek jde druhý den do školy a uvidí policajta, tak jde za ním a ptá se, zda si na něho otec stěžoval. Policajt nebyl blbý: „Ano, byl tu a říkal, že ho moc neposloucháš...” Chlapec se naštval a říká: „No, když je on takový, já na něj taky něco povím. Ve sklepě má přístroj a dělá na něm slivovici!”
  18. června 2013
  Rodiče a děti,Vysvědčení
  Otec si prohlíží vysvědčení se samými jedničkami a jeho dítě mu k tomu říká: „Tati, prý jsi chtěl vidět hezké známky, tak jsem ti přinesl vysvědčení kamaráda Matěje.”
  18. června 2013
  Zvířata
  Jedou dvě mouchy na kole a jedna se ptá té druhé : Proč máš sluneční brýle? Aby mi nelítali mouchy do očí.
  18. června 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýnky nikdy nedělají americké brambory?......Protože netuší jak by dostali brambory z Ameriky k nám do Česka.
  18. června 2013
  Blondýny
  Jde bruneta po silnici a vidí jak blondýnka dře jahody o silnici a ptá se jí: ,, Co děláš?" A blondýnka odpoví: ,, Dělám jahodovou dřeň."
  18. června 2013
  Zvířata
  Letí vrána po lese: "Krá, krá, krá!" Najednou narazí do stromu, padne na záda a chvíli leží omráčená. Pak se zvedne a letí dál: "Pipi, kukuku, húú, húú... Sakra, jak to bylo?"
  a_u, 18. června 2013
  Zvířata
  Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží si ho a celý se nad ním rozplývá: "Jaký má krásný očička a ten čumáček! A jaký má malinký zoubky a ty ouška! Ty ouška? Ty uši... Jen počkej, zajíci!"
  a_u, 18. června 2013
  Ostatní
  "Pane vrchní! Mám v polévce umělý chrup!" "Ukafte?!"
  a_u, 18. června 2013
  Ostatní
  Na procházce si malé děvčátko zvědavě prohlíží těhotnou paní. „Vy máte v bříšku miminko?” ptá se se zájmem. „Ano,” odpoví paní. „A máte ho ráda?” „Ano, velice.” „Tak proč jste ho snědla?!”
  17. června 2013
  Černý humor
  Malý chlapeček se ptá maminky, jak přišel na svět. Ta přemýšlí, jak by mu to v jeho věku podala, a nakonec mu řekne: „To jsme se s tatínkem večer cukrovali, až ses nám narodil.” Chlapeček si večer vezme cukřenku, důkladně se pocukruje a jde spát. Ráno se vzbudí a kouká, plná postel mravenců. Navztekaně se rozkřikne: „Kdybych nevěděl, že jste moje děti, tak vás pozabíjím!”
  17. června 2013
  Zvířata
  Leží moucha na zádech a kope nožičkama. Jde kolem druhá a říká: „ aerobik?” A ta první: „ Ne biolit! ”
  17. června 2013
  Zvířata
  Malý velbloudek se ptá maminky: „Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" „Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." „Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" „Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." „Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" „ Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." „Aha. A maminko, není nám to všechno naprd, tady v liberecké ZOO?"
  17. června 2013
  Blázni
  Koupí si dva blázni rybu a když přijedou domů jeden se ptá:,,Hele, ale jak ji zabijem?",,Prostě ji utopíme ve vodě!"
  17. června 2013
  Hádanky
  Víš jaký je rozdíl mezi koněm a elektřinou? Žádný oba dva umí pořádně nakopnout.
  17. června 2013
  Policajti
  Policajt zastaví auto a říká řidiči: "Pane řidiči, už po páté jsem vás zastavil a popáté vám opakuji, že vám z vozidla teče voda!" Řidič: "A já vám popáté říkám, že tohle je kropicí vůz!"
  17. června 2013
  Policajti
  Je presně dvanáct hodin... upozornění pro policisty, nehledejte malou ručičku, je za velkou.
  17. června 2013
  Policajti
  Baví se dva policajti: "Už jsi slyšel, že v Rusku ukradli vodíkovou bombu?" "A k čemu je to?" "Jak k čemu? Taková stojí 100 miliónů dolarů!" "A doprčic, kdyby mi tak chtěla spadnout na dvorek!"
  17. června 2013