Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Zvířata
  Jde žába a najednou uvidí kachnu která se prostě směje: "Hihi haha hihi hahahaha!!!" Žába jí říká: "Chudáčko kachno, co se ti stalo?" Kachna: "Tam za rybníkem jezevec kouří trávu!" Tak žába že to taky zkusí (proč by ne!) tak jde a tam za rybníkem ten jezevec, ten doutníček prostě a kouří a žába řekne že to tedy taky zkusí tak jezevec řekne: "Musíš se nadechnout, podplavat rybník a vydechnout!!" Tak žába se nadechne na druhé straně rybníka vydechna a hned začne: "Hihi haha!!" Přijde tam hroch: " Žábo, co se ti stalo?" Žába: "Tam za rybníkem jezevec kouří trávu!!" Tak hroch plave tím rybníkem na druhem stranu k jezevcovi, takové ty jeho velké oči ty bulvy..Jezevec: "Ježiš žábo vydechni!!!!!"
  gabriela515, 20. května 2013
  Blondýny
  Proč má blondýnka při bouřce pořád úsměv? Myslí si, že ji někdo fotí.
  20. května 2013
  Ostatní
  Mám 3 kamarády a 3 bonbóny.Kolik komu dám?Nic.Sním je sám!
  20. května 2013
  Zvířata
  Říká slepice druhé:"...a já měla takovou teplotu,že jsem snášela vejce na tvrdo."
  20. května 2013
  Blondýny
  Ptá se kamarádka blondýny: máte lžíce na boty? Nééé my boty nejíme!!!!!!
  20. května 2013
  Ostatní
  Zloděj se chystá vykrást banku. Přijde k trezoru a slyší skřehotavý hlas, který říká:"Ježíš tě vidí!" ZLoděj si zaťuká na čelo a jde hledat paklíč. Hlas je slyšet znova po 5-ti minutách. Tak to jde 15 minut až se zloděj naštve a otočí se. Uvidí klec s papouškem a zasměje se, "tak ty jsi Ježíš?" ptá se. "Já nejsem Ježíš, jsem Mojžíš" říká papouch. "Ježíš je pitbul."
  20. května 2013
  Ostatní
  Čech, Rus a Američan se trumfujou, kdo umí vyrobit lepší věc ze skla. Rus povídá:,,My umíme vyrobit takový sklo, že jím dohlédnem až na dno oceánu a říkáme tomu oceánohled." Američan na to:,, To nic není, my umíme udělat sklo, kterým je vidět na konec vesmíru a říkáme tomu kosmohled." No a Čech:,, To my, my umíme udělat sklo, kterým je vidět skrz zeď." ,,A jak tomu říkáte?" ,,Okno."
  19. května 2013
  Blondýny
  Víte, proč má blondýna v rohlíku strčený nos? Protože krmí holuby.
  19. května 2013
  Ostatní
  Indiáni se jdou zeptat šamana, jaká bude zima. Šaman odpoví: ,,Nevím, štípejte dříví." A tak štípají dříví a znovu se zeptají. Šaman odpoví: ,,Nevím, štípejte dříví dál!" A poté se jde šaman zeptat do místní meteorologické stanice. A tam mu odpoví: ,,Asi velká, když tyhle indiáni pořád štípou dříví."
  panglaq, 19. května 2013
  Blondýny
  Kdo se směje naposled? Blondýna, která pochopí jako poslední vtip.
  19. května 2013
  Zvířata
  Víš jak můžeš pštrosovi zbůsobit otřes mozku?? Bafni na něj na betonu!!
  19. května 2013
  Ostatní
  Hele, kámo já jsem včera přeci nebyl tak opilej né jasně házel si s mím křečkem a řikal jsi Pikachu volím si tebe potom si vlezl do mí skříně a křičel jsi vchod do Narnie nefunguje potom si bouchal na moje auto a křičel si Optime transformuj se já vím že to jsi ty a potom jsi skočil na bezdomovce z okna a křičel jsi Brumbále ty žiješ.
  17. května 2013
  Pepíček
  Je 1. dubna. Pepíček běží za maminkou a říká: Mami, na půdě se oběsil tatínek! Maminka se zhrozí a běží na půdu. Na půdě není nikdo a maminka říká pepíčkovi: Pepíčku, že tys mě nachytal?! Pepíček odpoví: Apríl, oběsil se ve sklepě!
  17. května 2013
  Obchody
  Přijde holčička se šlupkou od banánu do obchodu Ovoce a Zeleniny. Paní prodavačka se jí ptá co si přeje. Holčička ukáže na šlupku od banánu kterou drží a řekne: "Prosím novou náplň."
  17. května 2013
  Hlášky
  Ze žákovské knížky: Kouše spolužáka zubní protézou svého dědečka.
  Ančičí, 17. května 2013
  Blondýny
  Blondýna nabourá do auta. Z něj vystoupí chlap a říká: Co děláte?! Blondýna: Co děláte vy? Já na rozdíl od vás dělala třikrát autoškolu!
  17. května 2013
  Pepíček
  Pepíček s Aničkou: Maminko my bysme chtěli k Vánocům pejska a kočičku. Do toho přijde tatínek. Maminka s tatínkem se a sebe podívají a po chvíli řeknou: Na to zapomeňte, budete mít kapra a brambory jako všichni ostatní.
  17. května 2013
  Ostatní
  Víte jak se říká brejlovci bez brejlí? Na přece slepýš!
  17. května 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka:"Pepíčku proč krmíš slepice čokoládou?"Pepíček odpoví:"Aby snášely kinder vajíčka."
  16. května 2013
  Blondýny
  Jde blondýna a slyší jak pán křičí "Se-e-dni!" A blondýna si sedne. "Le-ehni!" A blondýna si lehne. "Stoupni" a blondýna si stoupne. Pán říka "Paní jste normální? Já tady cvičím psa!"
  16. května 2013
  Pepíček
  Pepíček se o přestávce baví sprostě se svým kamarádem. Přijde k němu paní učitelka a řekne:" Tedy Pepíčku, ty jsi tak ošklivě sprostý, že mě z tebe jde mráz po zádech!" Pepíček paní učitelce odpoví:" Tak to když byste slyšela mluvit mého tátu, tak byste zmrzla!!!!!!!!"
  16. května 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýna v obchoďáku lozí po zemi? Protože hledá nízké ceny.
  16. května 2013
  Ostatní
  Říka holčička klukovi: „Zahrajeme si na doktory?“ „Dobře, prosím 30 korun.“
  16. května 2013
  Ostatní
  Dohadují se Rus, Američan a Čech, kdo umí vyrobit nejlepší věc ze skla. Rus říká: "To my, u nás v Rusku, dokážeme vyrobit tak dlouhou skleněnou trubku, že s ní vidíme až na dno nejhlubšího oceánu!" ... "A jak tomu říkáte?" ... "Oceánohled". Američan na to řiká: "To nic neni ... to u nás, v Americe, dokážeme vyrobit tak silnou čočku, že s ní vidíme do nejvzdálenějšího vesmíru! říkáme tomu kosmohled." A Čech na to: "To my v Čechách dokážeme vyrobit takovou věc ze skla, že s ní vidíme skrz zeď!" Ostatní se diví: "To není možný ... Jak tomu říkáte?" ........... "OKNO!"
  16. května 2013
  Blondýny
  Víte, proč blondýna leze přes skleněnou zeď? Aby se podívala, co je na druhé straně...
  16. května 2013