Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Blázni
  V lednu se potkají dva blázni. ,,Ahoj,kam jdeš?" ,,Na jahody!" ,,Co blbneš,teď v zimě?" ,,Neboj,mám bundu!"
  azulik99, 4. května 2013
  Zvířata
  Sedí jezevčík v okně a smutně kouká.Jde kolem buldok,zastaví se a volá na něj:,,Pojď si hrát!",,Nemůžu zamkli mě tady!",,Tak skoč dolů.",,To fakt ne!Nechci mít čumák jako ty!"
  azulik99, 4. května 2013
  Policajti
  Jde pán po ulici a slyší:"Já já já jenom já." Jde dál a slyší:" Sekerou sekerou."A za chvíli slyšel:"Tam za vodou v rákosí." Pán tak jde a zpívá si to. Jde a najednou ho zastaví policisté a ptají se:"Stala se vražda, nevíte, kdo to udělal?" Muž odpoví:" Já já já jenom já".Policisté se ptají:"A čím?" Muž odpoví:" Sekerou, sekerou." A policisté se zase ptají:"A kde?" Muž odpoví:" Tam za vodou v rákosí." Policisté říkají:"Tak pojďte!"
  4. května 2013
  Ostatní
  Na louce rezaví podkova vedle usychajícího čtyřlístku . "Proč nás nikdo nenašel?" ptá se podkova čtyřlístku. "Prostě nemáme štěstí."
  4. května 2013
  Zvířata
  Drahá, mám pocit, že mě tvuj pes má rád.Nespustil ze mě oči, co jsme sedli ke stolu.To bude asi tim, že jiš z jeho talíře.
  4. května 2013
  Policajti
  Pán v autě jede po silnici a zastaví u policajta a ptá se: Na Žďár? Na Žďár? A policajt odpoví: Nažďár taky bežžubej!
  4. května 2013
  Blázni
  Baví se dva blázni:Když uhodneš kolik je v té krabici housek tak ti všechny tři dám.
  4. května 2013
  Blondýny
  Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí. V tom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. Tak první blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní černovláska, ta najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž a odejde po mostě.
  4. května 2013
  Policajti
  Jede blondýna autem a zastaví ji policista.Paní, řidičský průkaz prosím.Blondýna hledá,ale najde jen zrcátko a policista odpoví:To jste měla říct hned,já nevěděl že jste taky policista.
  3. května 2013
  Blondýny
  Blondýnky Stojí na zastávce 2 blondýnky a ta jedna povídá:mě je zima na ruky.Ta druhá:a proč si je nedáš do kapsy.A ta první. protože tam mám rukavice.
  3. května 2013
  Ostatní
  Víte jaká je rozdíl mezi chlapem a dýní? Žádný. Oba mají IQ tykve.
  3. května 2013
  Blondýny
  Víte jak zabavit blondýnu na celý den? Dejte ji do kulaté místnosti a řekněte jí aby našla roh.
  3. května 2013
  Zvířata
  Sedí dvě blechy na patníku u cesty.Jde okolo pes.Jedna z blech prohodí:Dělej,už nám to jede.
  3. května 2013
  Blondýny,Vánoce
  Blondýny jdou do lesa pro vánoční stromeček.jsou tam hodinu,dvě a jedna říká tý druhý už jsi nějakej našla ne a ty já taky ne tak to budeme muset vzít nějakej neozdobenej.
  3. května 2013
  Ostatní
  Tati, proč se musím učit angličtinu?Víš synu,anglicky mluví půl světa.A to nestačí?
  3. května 2013
  Policajti
  Policista běží za zlodějem a křičí-stůj!Zloděj se otočí a křičí: ty stůj tebe nikdo nehoní!
  3. května 2013
  Policajti
  ,, Tady policie, otevřete! ",, A co chcete? ",, Chceme si promluvit! ",, A kolik vás je? ,, Dva. ",, Tak si promluvte!"
  3. května 2013
  Ostatní
  Babička se kouká s vnukem na televizi.A babička řekne týjo ty Šmoulové ale vyrostly.A vnuk odpoví baby to nejsou Šmoulové ale AVATAR.
  3. května 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris dokáže vysypat prázdný odpadkový koš.
  3. května 2013
  Obchody
  V obchodě: ,,Dobrý den, můžu si vyzkoušet ty šaty ve výloze?" ptá se žena. ,,Samozřejmě," odpovídá prodavač, ,,ale máme i zkušební kabiny!"
  3. května 2013
  Blondýny
  Přijde manžel domů a vidí svou blonďatou ženu jak dává mokrý ručník na zeď a ptá se jí co dělá. A ona odpoví, že byla u doktora on jí řekl ,že má dávat mokrý obklad na místo kde se uhodila.
  3. května 2013
  Blondýny
  Blondýnka volá druhé blondýnce: "Vařila jsem kafe a zbyla mi horká voda, nevíš co s ní mám udělat?" "Dej ji do mrazáku, horká voda se vždycky hodí."
  3. května 2013
  Blondýny
  Jde takhle večer blondýna po chodníku a na lampě uvidí inzerát: "Prodáme byt 3+1, prosíme zájemce, aby jen zaklepali." Najednou jde okolo policajt a ptá se blondýnky klepající na lampu. "Copak to děláte?" Blondýnka: Ale, visí tu inzerát a tak zkouším, jestli mi otevřou. Policajt se podívá nahoru na lampu a říká: "Ale svítěj, takže by měli být doma."
  3. května 2013
  Blázni
  Ptá se pán blondýny ,nevíte náhodou kde je Troja.No to je přece jasné mezi dvojou a čtvérou.
  3. května 2013
  Zvířata
  Přijde slepice do baru a ptá se číšníka: "Máte chleba?" Číšník odpoví: "Ne" Slepice opět: "Máte chleba??" "Ne!" "Máte chleba??" "Ne!! A ještě jednou se mě to zeptáte tak vás přitluču s kladivem na zeď!!" Slepice nato: "Máte hřebík??" "Ne" "Máte chleba??"
  3. května 2013