Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Černý humor
  Horoskop na zítřek : zítra vás budou lidé nosit v náručí a uctívat ,i když při pohřbu to tak chodí.
  1. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka říká dětem před prázdninami ať si sbírají kamínky za každé sprosté slovo. po prázdninách se ptá učitelka dětí tak kolik máte kamínků?Ptá se Aničky jeden paní učitelko,Maruško kolik jich máš ty ani jeden paní učitelko, najednou uslyší hluk a do třídy vejde Pepíček a volá:uhni účo vezu šterk.
  1. května 2013
  Černý humor
  Víš co znamená když čtiři chlapi nesou rakev? bylo nás pět.
  1. května 2013
  Ostatní
  Víš kdy kuře pípne naposledy?v tesku na pokladně.
  1. května 2013
  Ostatní
  Přijde kostra do řeznictví a řeznik jí říká tak co to bude? Ne ne nic, já se jen dívám co se teď nosí!
  1. května 2013
  Blondýny
  Přijde blondýna domů a stoupne si ke zrcadlu a říká zrcadlo,zrcadlo řekni mi kdo je na světě nejkrásnější .a zrcadlo odpoví : uhni nevidim!
  1. května 2013
  Ostatní
  Jde blázen po ulici a za sebou vleče kartáče.Potká ho psychiatr a zeptá se:"Pane,nemyslíte si snad,že je to váš pes,že ne?" "Ne!To je přeci kartáček."odpoví blázen. Když psychiatr odejde blázen řekne:"To jsme ho napálili viď Fifinko!"
  1. května 2013
  Černý humor
  Žena vyčítá muži: "Mohl by jsi pro mě něco udělat, abych nemusela stále chodit domů přes ten les? Večer tam bývá tma, co když mě tam někdo znásilní?" - "Neboj, taková tma nikdy nebude!"
  1. května 2013
  Ostatní
  Potkaly se dvě okurky a jedná řiká kam jdeš a ta druhá na to k doktorovi, mněla bys jsi nějáká zelená!
  1. května 2013
  Zvířata

  Žába je u rybníka a skáče kolem zajíc. Žába se uřvaně ptá: „Kam jdéééš, co chcéééš?“ Potom jde kolem rybníka straka a žába se uřvaně ptá: „Kam jdéééš, co chcéééš??“ A pak jde kolem liška a žába se uřvaně ptá: „Kam jdéééš, co chcéééš??“ Liška na to: „Hledám žáby s velkou hubou!!“ A žába tichým hláskem odpoví: „Tady žádné nejsou.“

  1. května 2013
  Pepíček
  Pepíčku, vyjmenuj deset zvířat, která žijí v Africe.Jeden slon a devět žiraf....
  1. května 2013
  Blázni

  Blázen stojí na zastávce a jí lentilky. Jedna mu upadne, tak řekne „přijď sem“. Lentilka zůstane ležet. Vysype všechny a řekne: „Přiveďte ji!“

  1. května 2013
  Muži a ženy
  Manželé jedou autem po dálnici a po dlouhém mlčení manželka povídá: - Už mě za těch 15 let začínáš iritovat, nechám se rozvést. Manžel mlčí. Manželka po chvíli: - Budu chtít náš dům. Manžel zase mlčí, ale přidá plyn. Manželka pak: - A obě konta a auto. Manžel pořád mlčí, zase zrychlí. Manželka říká: - A taky si nechám obě děti, vychovám z nich slušné lidi. Manžel stále mlčí, opět přidá plyn. Manželka se na něj podívá a pokračuje: - Stejně už nekolik let spím s tvým nejlepším přítelem. Manžel nic neříká, jen zase přidá plyn. Manželku to rozzlobí a ptá se: - Copak ty nic nechceš? Manžel s klidem odpoví: - Já mám všechno, co k životu potřebuju. A žena odsekne: - A co to je?! Muž: - AIRBAG !
  1. května 2013
  Ostatní
  Říká hloupý hloupému"když uhodneš kolik je v té krabici housek tak ti všechny 3 dám".
  1. května 2013
  Rodiče a děti,Pepíček

  Přijde Pepíček za tatínkem a ptá se ho: „Tati, proč se u nás Ježíšek svléká? A tatínek na to: „Jak jsi na to přišel?“ „Protože jsem slyšel maminku, jak říká ježíš, rychle se obleč a vyleť oknem, manžel je tady.“

  1. května 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýna leje do počítače vodu? Aby mohla surfovat na internetu.
  vendy1379, 1. května 2013
  Černý humor
  Po nezdařeném pokusu s v chemii se žáci rovnoměrně rozprostřeli po okolních střechách.
  1. května 2013
  Mezinárodní
  Vsadí se čech, rus a američan kdo nejdéle vydrží v lednici. Rus po třech minutách vyleze ven. Američan vydží 5 minut. Čech je tam 1 den, 2 dny a třetí den ho vytáhnou a ptají se ho : ,,Proč jsi nezavolal???" Čech jim odpoví: ,, Měl jsem lízátko, které mi přimrzlo k puse."
  1. května 2013
  Alkohol

  Leží guláš v žaludku a ze shora na něj spadne vodka a hned na to rum. Žaludek chvíli přemýšlí a pak si řekne: „Hmm tam nahoře se něco děje, jdu se tam podívat.“

  1. května 2013
  Zvířata
  Slon a mravenec se vlečou pouští. Žár, vedro a nikde ani kapka vody. "Už nemůžu," naříká slon, "umřu žízní!" "Seber se! Ještě kousek a dám ti napít ze své lahve ."
  1. května 2013
  Politika
  Potká se Paroubek s Obamou a ptá se ho: "Baracku, kolik si myslíš, že tě v USA nenávidí lidí?" Obama na to: "No, podle průzkumu tak maximálně 9 až 10 milionů." Paroubek: "Hm, tak to je všude tak stejný."
  1. května 2013
  Muži a ženy

  Přijde Pepa z hospody a praví k nakvašené ženě: „Hádej, co mám v kapse, začíná to na F.“
  „Fialky?“
  „Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse, začíná to na E.“
  „Tak to nevím.“
  „Eště jednu!“

  1. května 2013
  Sport
  Po skončení fotbalového zápasu všichni odcházejí, jenom parta mladíků leze přes plot. ,,Hej," křikne na ně pořadatel. ,,Nemůžete odejít kudy jste přišli?" Nejstarší z mladíků odpoví: ,,Však to taky děláme."
  1. května 2013
  Blondýny
  Stojí blondýna na mostě a volá na druhý most na druhou blondýnu: jak se dostanu na druhou stranu? a ta druhá řiká: diť seš na druhé straně!
  1. května 2013
  Blondýny
  Jede blondýna v neskutečné rychlosti a zastaví jí policajt a řiká: vy jste neviděla tu ceduli? a blondýna na to: jste blázen v takové rychlosti?
  1. května 2013