Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Zvířata
  Ve městě se otvírá noví obchod a řada je až na druhé straně města jako první stojí bobr a předběhne ho zajíc a bobr mu povídá ,, bobra nikdo předbíhat nebude ! " a hodí ho na konec řady králík se postaví a jde tam znovu bobr mu to zopakuje a hodí ho ještě dál králík tam ale jde znovu a bobr ho hodí co nejdál to jde králík se vzpamatuje sedne si a řekne ,, kurník já ten obchod dneska neotevřu "
  14. května 2013
  Zvířata
  Jde veverka po lese a zpívá:"Já jdu na medvěda, já jdu na medvěda."Poktá lišku a ta jí povídá:"Copak, copak, ty se nebojíš?" "Ne, nebojím.....Já jdu na medvěda, já jdu na medvěda." Potká medvěda."Cos to říkala?"A veverka odpoví:"Já jdu na maliny, kecám voloviny."
  14. května 2013
  Ostatní
  Kde najdete štěstí, lásku, peníze a zdraví? Ve slovníku!
  14. května 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris nemusí chodit do kostela. On si věří.
  14. května 2013
  Ostatní
  Pane vrchní co dělá ta moucha v mé zmrzlině?Nevím asi lyžuje.
  14. května 2013
  Rodiče a děti
  Tatínek si prohlíží dceřinu žákovskou knížku a říká,:"Jestli zítra přineseš druhou pětku s písemky tak už nejsem tvůj tatínek." Je druhý den a dcera příjde ze školy a tatínek:"tak co bylo dnes ve škole?"A dcera na to:"a vy jste kdo?"
  14. května 2013
  Blázni
  Víte proč blázni chodí u lékárny po špičkách ??? Aby nevzbudili spicí prášky!
  14. května 2013
  Černý humor
  Žena spadne ze třetího poschodí hnusného paneláku,a zemře. Manžel ji nachá na náhrobek vytesat: "Redbull selhal."
  13. května 2013
  Pepíček
  "Pepíčku,Václav Klaus odchází z hradu,je to čas minulý budoucí a nebo přítomný?"....Pepíček odpoví:"já si paní učitelko myslím že nejvyšší!"
  13. května 2013
  Lordi
  Lord popíjí svou oblíbenou whisky a když dopije vyhodí láhev z okna. Pod oknem se ozve výkřik. Tu se lord otočí na svého sluhu, povytáhne jedno obočí a otáže se: "Jean, v té láhvi byli lidé?"
  dablik923, 13. května 2013
  Blondýny
  Baví se dvě blondýnky na letišti:"Já nechápu jak vůbec ti teroristé tak velké letadlo unést." "Ty jsi ale koza!Vždy oni ho neunášejí na zemi ale ve vzduchu.Když je táááákhle malinké!"
  13. května 2013
  Hurvínek
  Mánička potká Hurvínka, a zeptá se: "Ahoj, Hurvínku! Co je nového?" "Ale, nic moc." "Nelži mi! Já poznám, když lžeš!" "Jóó? A kdy teda lžu?" Mánička se ušklíbne: "Pokaždé, když otevřeš pusu."
  13. května 2013
  Muži a ženy
  Kamarádka se kamarádce svěřuje,že dostala od milence krásný zlatý prstýnek.Bojí se ho ale nosit,protože má žárlivého manžela.Kamarádka ji poradí : ,,Až půjdete se psem do parku na procházku ,tak dělej že jsi ho tam našla." Stane se.Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí do trávy.Pak se sehne a říká : ,,Hele,Karle,já našla krásný zlatý prstýnek.I s kamínkem." nasadí si prstýnek na ruku a říká ? ,,A on mi je " manžel na ni kouká a říká : ,,To máš štěstí,já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi těsné."
  13. května 2013
  Chuck Norris
  Když de spát člověk podívá se jestli tam není duch,když jde spát duch podívá se jestli tam není Chuck Noriss.
  13. května 2013
  Ostatní
  V rozhlase se ozve : "prosím paní, která ztratila sandále ať si pro ně příjde k pavilonu tygrů."
  12. května 2013
  Zvířata
  Vyleze slon z rybníku a říká želvě, "kde mám ten župan?" Želva odpoví: "Na konci rybníka."
  12. května 2013
  Chuck Norris
  Bůh chtěl stvořit Zemi. Chuck Norris řekl, "Můžeš".
  12. května 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýna nechodí na počítač?Proto že se bojí myší!
  12. května 2013
  Muži a ženy
  Manžel přijde domů a říká manželce :"věděl jsem že by jsi nechtěla jít do divadla v těch starých šatech." "To jsi hodný že jsis vzpoměl" ,říká manželka."No a proto jsem koupil jen 1 lístek."
  12. května 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris nenapočítal dvakrát do nekonečna. On napočítal nekonečnokrát do dvou.
  12. května 2013
  Ostatní
  Novináři jdou do domova důchodců, aby se zeptali seniorů, co dělali, když byli mladí. Přijdou k jednomu starému dědečkovi a ptají se: ,,Dědečku, co jste dělal, když jste byl mladý?" Dědeček odpovídá: ,,Ale, nekouřil jsem, nepil jsem alkohol, nejedl jsem tučná jídla. No a teď je mi 80 let." Novináři uvidí dalšího, ještě staršího dědečka a znovu se ptají. Dědeček na to: ,,Já jsem denně cvičil, jedl bílý jogurt a udržoval se v kondici. No a teď je mi 89 let." Nakonec novináři spatří nesmírně vetchého stařečka a i toho se zeptají. Dědeček odpovídá: ,,Já kouřil, pil alkohol, necvičil a jedl fast food." Novináři se podiví: ,,A kolik je vám let, dědečku?" Dědeček se zamyslí a povídá: ,,45 let."
  12. května 2013
  Blázni
  Blázen se ptá blázna:"Co blázníš????"
  12. května 2013
  Ostatní
  Letí dva balonky a jeden říká: Pozor kaktusssssssssssss! Druhý na to: Kde ho vidíšššššššššššššš?
  Vaila, 12. května 2013
  Obchody
  Stojí vedle sebe v jedné ulici dva obchody.Majitel obchodu vpravo vyvěsí ceduli: Máme nejnižší ceny. Majitel obchodu vlevo vyvěsí ceduli: Máme nejkvalitnější zboží. Majitel obchodu uprostřed dlouho přemýšlí a nakonec vyvěsí ceduli: Hlavní vchod je zde!
  12. května 2013
  Pepíček
  Pepíčku kdy si opravíš tu 5 z fyziky?Zatím nemám přístup k třídní knize!
  12. května 2013