Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Pepíček
  Paní učitelka vyvolá Pepíčka: Pepíčku, uveď příklad dvou zájmen. Pepíček se vylekaně ptá: Kdo? Já? Paní učitelka ho chválí: Výborně.
  5. května 2013
  Zvířata
  Pes se vidí keř a snaží se ho přeskočit, skočí a spadne, znovu skočí a zase spadne. Přiskáče zajíc a ptá se ho: proč skáčeš na zeď?????
  5. května 2013
  Zvířata
  Sedí dvě blechy u cesty. Najednou kolem přeběhne pes. Ta jedna říká: "Honem,už ti to jede!"
  5. května 2013
  Černý humor
  Zas a znova jeli spolu, zas vypadl, kdo zbyl?
  5. května 2013
  Černý humor
  Jde slepej a jednookej lesem k babičce. Jednookému vypíchne oko a říká: "Tak jsme došli." Slepej na to: "Nazdar babi!!"
  5. května 2013
  Zvířata
  Hádá se česká,slovenská a polská slepice,která snese více vajíček za den.Já snesu za den 10 vajec řekne česká,já 20 řekne polská. A slovenská : Prečo bych si namahala riť keď sa daju kupit v obchodě.
  5. května 2013
  Blondýny
  Jdou blondýnka, brunetka a zrzka k zrcadlu a když něco řeknou špatně tak je vcucne. Jde brunetka a říká:,,Já si myslím, že jsem nejchytřejší na světě.'' Vcuc. Jde zrzka a říká: ,,Já si myslím, že jsem nejhezčí na světě''. Vcuc. Jde blondýna a řekne: ,,Já si myslím´´vcuc.
  5. května 2013
  Zvířata
  Kocour chodí v noci po střeše a namlouvá si kočku. Pořád jí lichotí až se k ní sehne a zašeptá: "Dal bych za tebe život!" Kočka se zvedne, podívá se na kocoura a zeptá se:"A kolikrát?"
  5. května 2013
  Ostatní
  V nemocnici řádí vražedkyně,jedna doktorka uteče na balkon a vezme si do ruky knížku:tady vůbec nepíšou jak zastavit vražedkyně, jů ale rýže tady je, jak uvařit rýži hm zajímavé!
  5. května 2013
  Zvířata
  Koza kůzlátkům říká: kůzlátka kdyby někdo chtěl jít dovnitř zeptejte se na heslo.Heslo je, polib si vemínko. Vlk to zaslechl a přichistal se,když koza odešla vlk šel a povídá, kůzlátka otevřete! Kůzlátka se ptají jaké je naše heslo, vlk povídá polib si vemínko.Kůzlátka říkají, a ty si polib šos, mi máme kukátko!
  5. května 2013
  Zvířata
  ZVÍŘATA:Lev ,protože je král zvířat povídá zvířátkům:,,Tak zvířátka zítra si vyjdeme na výlet.''A žába na to:,,Jo,jo zvířátka zítra si vyjdeme a výlet.''Lev:,,Vemte si jen malý baťůžek.''Žába:,,Jo,jo zvířátka vemte si jen malej baťůžek.''Lev:,,A další informace si upřesníme zítra ráno.''Žába:,,Jo,jo zvířátka další informace si ušetříme zítra ráno.''Lev:,,A ta zelená,ukecaná žába zůstane doma!!!''Žába:,,Chudák krokodýl on se na ten výlet tak těšil."
  5. května 2013
  Blondýny
  Víte do se stane blondýnce když ji otevřete hlavu a tam najdete provázek přešmikněteho a upadnou ji uši.
  5. května 2013
  Ostatní
  Letí babka z okna a před ní se objeví 1. anděl, 2. anděl, 3. anděl, 4. anděl, 5. anděl, 6. anděl a pak 7. anděl.. Pak babka dopadne a praví: Ty jo! Já jsem byla v sedmim nebi.
  5. května 2013
  Ostatní
  Dva zloději se snaží dostat z vězení, aby se dostali na svobodu, musí přelézt 100 zdí. A tak lezou,když přelezou 20 zdí, první se ptá druhého: "Ještě můžeš?" druhý na to: "Jo,jdeme dál." Když přelezou 99 zdí, první říká: "Já už nemůžu." a druhý na to:"Tak se vrátíme."
  5. května 2013
  Rodiče a děti
  Mami, svěřit dům Frankovi je jako nechat šimpanze řídit zoo. Frank: Opravdu? Tak až si tomu opičákovi řekneš o prachy a on ti dá buráky, tak se nediv.
  5. května 2013
  Počítače
  Hádají se: Wikipedia: Já vím všechno! Google: Já najdu všechno! Facebook: Já znám všechny! Internet: Beze mě jste všichni namydlení! Elektřina: A tak se uklidníme,jo?!
  5. května 2013
  Zvířata
  Potkají se dvě myši:,,Slyšela jsem že chodíš s netopýrem?!",,No tohle! A mě tvrdí že je pilot!"
  5. května 2013
  Hádanky
  Co má peněženka společného s cibulí? Když ji otevřete - pláčete.
  5. května 2013
  Muži a ženy
  Žena se ptá svého muže: Pepo, jsem ideální žena? Ne, ty totiž ideální ženu výrazně překonáváš!Jo? A o co? Tak o 100 kilo!
  5. května 2013
  Chuck Norris
  Kam se hrabe Chuck Norris.SpongeBob umí grilovat pod vodou.
  5. května 2013
  Pepíček
  Pepíčku,proč jsi přišel pozdě do školy?Ptá se paní učitelka.Pepíček odpoví:Viděl jsem na ulici značku-Pozor!Škola!Zpomal!tak jsem poslechl.
  5. května 2013
  Muži a ženy
  Potkají se tři muži v nebi.Před nimi stojí Svatý Petr, povídá:"Vítejte v nebi pánové,my to tu máme také zařízené jako v normálním světě.Každý kdo se do nebe dostane tak mu dáme dopravní prostředek podle toho jak se choval na pozemském světě.A prosím mluvte pravdu.První muž povídá:"No,jak asi víte já jsem měl spořádaný život a hodnou manželku,která mě nikdy neopustila".Svatý Petr říká:"My to o tobě víme.Dostaneš BMW".Druhý muž povídá:"No já jsem byl jednou rozvedený,ale jinak to bylo fajn.Petr:"My to víme.Dostaneš peugeot.Třetí povídá:"Já vám nebudu nic nalhávat byl jsem pětkrát rozvedený".Svatý Petr:"My to víme.Dostaneš škodu fabii".Zítra se ti tři potkají v baru.Ten první je dost rozčílený.Ti dva se ho ptají proč je tak naštvanej.Ten první odpoví:"Viděl jsem mojí ženu,jela na kole."
  5. května 2013
  Černý humor
  Rodina jí u stolu a tatínek se ptá :" Děti máte rádi babičku ? " "Ano" !"To jsem rád že vám chutná!"
  petra2010, 5. května 2013
  Povolání
  Hádají se kameník, tesař a elektrikář, které řemeslo je nejstarší.Kameník : " Naše řemeslo je nejstarší,koukněte se na pyramidy !"Tesař:"Nene, naše.. Noe už měl archu dávno před potopou světa!" Elektrikář :Nene, naše !" Ostatní se díví : " Jakto ? " Elektrikář :" No když pánbůh řekl budiž světlo, to my už jsme museli mít natahaný kabely!"
  petra2010, 5. května 2013
  Ostatní
  Doktor řiká herci :" Mám pro vás špatnou zprávu, budete už žít jenom rok " " No jo, ale z čeho ?? "
  petra2010, 5. května 2013