Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Ostatní
  Potkají se dva kamarádi a ten jeden povídá:,, Tak si představ, že se mi ztratila manželka"ten druhý :,, Nekecej, mně taky a jak vypadá ta tvoje?" ,, Metr osmdesát, dlouhý nohy, blonďatá a obrovský prsa a jak vypadá ta tvoje?" .,, Na tu kašli , jdeme hledat tu tvoji."
  2. května 2013
  Ostatní
  Šel vtip, zakopl o vtip a stal se vtipem!
  2. května 2013
  Ostatní
  Milionář je daleko v cizině, zastaví se u jednoho stánku a ptá se: co by jste mi mohl nabídnout? No máme tu zaječí uši,prasečí ocasy, vlčí zuby.... a milionář na to ježkovy oči. Dobrá volba!
  2. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka říká ve škole: Tak děti kdo mi správně odpoví na otázku může jít domů. Pepíček vyhodí tašku z okna a paní učitelka se ptá. Kdo to byl?!Pepíček řekne já!a běží domů.
  2. května 2013
  Pepíček
  Pepíček:mami mohl bych dostat k vánocům psa???? Maminka:ne!!!budeš mít kapra jako ostatní!!!
  2. května 2013
  Černý humor
  Pane doktore, kolik mi ještě zbývá života?Není to s vámi tak špatné... Ale být vámi, už bych nezačínal sledovat žádné nové televizní seriály.
  Mikky525, 2. května 2013
  Ostatní
  Muž mě přivítal ve spodním prádle s pouty. Svůdným hlasem mi řekl: "Spoutej mě a dělej, co se ti zlíbí!" Tak jsem ho připoutala k posteli a šla jsem na diskotéku.
  2. května 2013
  Policajti
  Víte proč policajti sedí v zimně v rohu? Je tam 90 stupňů.
  2. května 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček do obchodu a řekne: "Já chci vydvu." Paní prodavačka pochopí že chce vydru a tak mu jí dá. Pepíček jde po ulici a potká policajty. Ti se ho zeptají: "Co to tu smrdí?" Pepíček odpoví: "Vydva."
  anička999, 2. května 2013
  Blondýny
  Blondýnka hovoří muži: ´´Jdu na 5minut ke kamarádce.Každou půl hodinu promíchej guláš!
  2. května 2013
  Ostatní
  Jdou Čech, Američan a Francouz k moři a vsadí se kdo přeplave moře. První jde Francouz, plave, plave, plave a najednou se ve vodě vynoří žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Francouz začne zpívat ale žralok ho sežere. Plave Američan, doplave k půlce a před ním se vynoří zase ten žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Američan začne zpívat a žralok ho sežere. Plave Čech, už je skoro u konce ale vynoří se zase ten žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Čech začne zpívat: Kdé domóv můůj, kdé domóv můůj.. a žralok bezdomovce nežeru.
  2. května 2013
  Zvířata
  Kočka a prase.Kočka:znám tvoji budoucnost.Prase:ty jsi četla horoskop?Kočka:ne kuchařku!
  2. května 2013
  Černý humor
  Stojí Smrtka u domu a říká:"Dobrý den,odčítání lidu."
  2. května 2013
  Černý humor
  Přijde chlapeček do náboženského odchodu a říká prodavači: "Prosím Vás, já bych chtěl tamto letadýlko". "Ale to není letadélko chlapče, to je přeci kříž", prodavač na to. "Dobře, tak mi dejte to s tím pilotem"
  2. května 2013
  Ostatní
  Karel Gott sedí na stromě a zpívá "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?" Pod ním se ozve, sedíš mi na něm!
  2. května 2013
  Pepíček
  Pepíček jde na nákup a potká ho policie,, chlapečku jak je to možné že nemáš košík?"Pepíček na to ,,Proč vždyť já ho přece nechci koupit!"
  2. května 2013
  Obchody
  Jede řidič na benzínku a přijde k pokladně. "Kolik stojí kapka benzínu?" ptá se řidič." Nic." odpovídá prodavač."Tak mi nakapejte 20 litrů."říká řidič.
  2. května 2013
  Pepíček
  Pepíček je na záchodě. Tatínek:Pane bože ty jsi pořád na záchodě? Pepíček se zamyslí: to by mě zajímalo kde je?
  1. května 2013
  Blondýny
  Blondýnka si kupuje šalinkartu.Paní se jí ptá: "Chcete to na měsíc?" Blondýnka odpoví:"Ne,mně to stačí po Brně."
  1. května 2013
  Blondýny
  Stojí dvě blodýnky na autobusovém nádraží a jedna se ptá té druhé hele prosimtě kolikátkou jedeš a ona odpoví já jedu č.1 a ty jedeš kolikátkou no já č.2 hele 12 můžeme jét společně!
  1. května 2013
  Zvířata
  Malý dráček se ptá své maminky:Maminko,až umřu půjdu také do nebe? Ne synku,do muzea.
  1. května 2013
  Ostatní
  Jedou dva blázni autem až přijedou na světelnou křižovatku. Koukají na semafor - červená. Jeden říká druhému: "Hele, podívej, to je ale krásná barva". Druhý odpoví: "No jo, ale počkáme si, třeba bude ještě nějaká hezčí". Tak sedí v autě a čekají na další barvu. Najednou se na semaforu ukáže oranžová. "Dívej, tahle barva je ještě hezčí než ta první", říká jeden. Druhý na to: "No jo, ale počkejme, třeba tahle barva není nejhezčí". Čekají tedy na další barvu - zelená. "Hele, ta je ale nádherná!" "To jo, ale může být i hezčí", na to druhý. Tak pořád čekají, ostatní auta už na ně troubí.... Až náhle blikne na semaforu znovu červená a jeden z bláznů povídá: "Tu už jsme viděli, můžeme jet!"
  1. května 2013
  Blondýny
  Jde jedna blondýna do obchodu a koupí si 2 laky. Pta se té druhé:jestli uhádneš kolik jsem si koupila laků dam ti oba dva.
  1. května 2013
  Ostatní
  ON:Ale já nebyl tak opilej! ONA: Ne...? Hodil jsi s mým křečkem a řval "Pikaču, volím si tebe!".Potom jsi hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje a když jsi vylezl, stál jsi v krbu a neustále křičel "Příčná ulice!".Poté jsi se zavřel do gauče a tvrdil, že jsi Avatar. Zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema a když ses vracel domů, stál jsi u mého auta a křičel: "Optime, transformuj se!" .Když tě to přestalo bavit,skočil jsi po bezdomovci a nadšeně křičel "Brumbále, Ty žiješ!"
  Garfíldek12, 1. května 2013
  Ostatní
  Příjdou dva zloději k domu jednoho milionáře. Zaklepou, on jim otevře a ptá se, co chcou. Chceme zlato, odpoví mu zloději. A kolik kilo ho chcete?, zeptal se. 100 kilo. A může být sto deset?, zeptá se muž. Dva zloději se na sebe podívají a říkají: Může. Milionář zavolá na svoji manželku a řekne jí: Zlato, pojď, přišli si pro tebe.
  1. května 2013