Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Pepíček
  Pan učitel vysvětluje žákům: „Tak děti, co se stane, když se zvířátku narodí miminko? No přece kráva se okraví, kočka se okotí... Co bys řekla třeba ty, Maruško?” Holčička povídá: „Slepička se oslepičí.” „Výborně!” pochválí ji kantor. Přihlásí se Pepíček a říká: „Prosím, a žralok se ožral!”
  4. května 2013
  Blondýny
  Jedou 2 blondýny ve výtahu a výtah se zasekne. 1. začne křičet poooooomooooooc a 2. říká tohle nám nepomůže musíme volat spolu spoooooooluuuuu spooooooluuuuuu!
  4. května 2013
  Blondýny
  Jde manžel blondýnky do práce a začne se chlubit .Moje manželka dnes zachránila život stovky lidem !!! No nepovídej kdy a kde ??? ::: nenastartovala letadlo.
  4. května 2013
  Blondýny
  Víte proč je blondýnka vlezená ve skříni?Poslouchá Kabáty!
  4. května 2013
  Blázni
  V lednu se potkají dva blázni. ,,Ahoj,kam jdeš?" ,,Na jahody!" ,,Co blbneš,teď v zimě?" ,,Neboj,mám bundu!"
  azulik99, 4. května 2013
  Zvířata
  Sedí jezevčík v okně a smutně kouká.Jde kolem buldok,zastaví se a volá na něj:,,Pojď si hrát!",,Nemůžu zamkli mě tady!",,Tak skoč dolů.",,To fakt ne!Nechci mít čumák jako ty!"
  azulik99, 4. května 2013
  Policajti
  Jde pán po ulici a slyší:"Já já já jenom já." Jde dál a slyší:" Sekerou sekerou."A za chvíli slyšel:"Tam za vodou v rákosí." Pán tak jde a zpívá si to. Jde a najednou ho zastaví policisté a ptají se:"Stala se vražda, nevíte, kdo to udělal?" Muž odpoví:" Já já já jenom já".Policisté se ptají:"A čím?" Muž odpoví:" Sekerou, sekerou." A policisté se zase ptají:"A kde?" Muž odpoví:" Tam za vodou v rákosí." Policisté říkají:"Tak pojďte!"
  4. května 2013
  Ostatní
  Na louce rezaví podkova vedle usychajícího čtyřlístku . "Proč nás nikdo nenašel?" ptá se podkova čtyřlístku. "Prostě nemáme štěstí."
  4. května 2013
  Zvířata
  Drahá, mám pocit, že mě tvuj pes má rád.Nespustil ze mě oči, co jsme sedli ke stolu.To bude asi tim, že jiš z jeho talíře.
  4. května 2013
  Policajti
  Pán v autě jede po silnici a zastaví u policajta a ptá se: Na Žďár? Na Žďár? A policajt odpoví: Nažďár taky bežžubej!
  4. května 2013
  Blázni
  Baví se dva blázni:Když uhodneš kolik je v té krabici housek tak ti všechny tři dám.
  4. května 2013
  Muži a ženy
  Manžel povídá ženě, hele nejsou peníze tak musíš jít pracovat,tak jde pracovat na D1 a zastaví u ní chlap a povídá, tak co za kolik děláš? A ona odpoví podle toho co chceš a kolik bys chtěla za všechno za všechno chci 3000 a on povídá jseš levnější než zedníci tak si nastup a jedeme betonovat.
  4. května 2013
  Blondýny
  Blondýna jde k pokladně a řekne:a sáček by nebyl?Prodavačka na to:a co tak kouzelné slovíčko. Blondýna:čáry máry sáček.
  4. května 2013
  Blondýny
  Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí. V tom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. Tak první blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní černovláska, ta najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž a odejde po mostě.
  4. května 2013
  Hádanky
  Víte jak se řekne brejlovci bez brýlí?No přece slepýš.
  3. května 2013
  Policajti
  Jede blondýna autem a zastaví ji policista.Paní, řidičský průkaz prosím.Blondýna hledá,ale najde jen zrcátko a policista odpoví:To jste měla říct hned,já nevěděl že jste taky policista.
  3. května 2013
  Blondýny
  Blondýnky Stojí na zastávce 2 blondýnky a ta jedna povídá:mě je zima na ruky.Ta druhá:a proč si je nedáš do kapsy.A ta první. protože tam mám rukavice.
  3. května 2013
  Ostatní
  Víte jaká je rozdíl mezi chlapem a dýní? Žádný. Oba mají IQ tykve.
  3. května 2013
  Blondýny
  Víte jak zabavit blondýnu na celý den? Dejte ji do kulaté místnosti a řekněte jí aby našla roh.
  3. května 2013
  Hlášky
  Šly tři sušenky po cestě a jednu přejede auto a ty druhé se ptají proč tak drobíš?
  3. května 2013
  Ostatní
  Víte jaký je rozdíl mezi hovínkem a motorkou? No přeci žádný, u obou šlápnete a jedete.
  3. května 2013
  Zvířata
  Sedí dvě blechy na patníku u cesty.Jde okolo pes.Jedna z blech prohodí:Dělej,už nám to jede.
  3. května 2013
  Zvířata
  Mravenec se chce koupat ale nenajde plavky. Tak se jde podívat k řece a tam uvidí koupat slona a zeptá se ho: Slone, nemáš náhodou moje plavky?? A slon mu odpoví: Ne nemám,ale mohl bych ti půjčit svoje!! Mravenec se zeptá: Ale nebudou mi velké??
  3. května 2013
  Blondýny
  Běží 2 blondýny závod.Najednou se však jedna zastaví a řekne že končí.Druhá se jí po závodě zeptá proč? .No víš roztekl se mi make-up.
  3. května 2013
  Blondýny,Vánoce
  Blondýny jdou do lesa pro vánoční stromeček.jsou tam hodinu,dvě a jedna říká tý druhý už jsi nějakej našla ne a ty já taky ne tak to budeme muset vzít nějakej neozdobenej.
  3. května 2013