Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Zvířata
  Přijde zákazník do zverimexu a chce papouška.Mají na výběr tři exempláře - 1 za 1 000kč,2 za 2 000kč a 3 za 6 000kč.Chlapík se ptá prodavače: proč jsou ty ceny jiné,když vypadají ti papoušci tak stejně? NO,na to prodavač,ten za 1 000kč mluví španělsky,ten za 2 000kč to umí přeložit do češtiny,a co ten za 6 000kč?ptá se zákazník. TO my nevíme,ale ty dva papoušci mu říkají šéfe,odpoví prodavač.
  6. května 2013
  Blondýny
  Jde blondýna k doktorovi a říká mu:pane doktore,(ukazuje prstem)mě bolí tady,tady,tady,tady,tady a tady. doktor odpoví:hm,to je zlomené. (vtip je v tom,že ona ukazuje ukazováčkem a má ho zlomený.tím pádem kam si šáhne,tam ji bolí).
  6. května 2013
  Zvířata
  Letí tři mouchy.jedna do oka,druhá do nosu a třetí do zadku. ta v oku říká:mě se tady nelíbí,tady není žádný dalekohled. ta v nose říká:mě se tady taky nelíbí,tady plave něco zeleného. ta v zadku říká:mě se tady líbí,tady jezdí hnědé ferari.
  6. května 2013
  Chuck Norris
  Víte že Chuc Norris pálí mravence lupou,ale v noci.
  6. května 2013
  Muži a ženy
  Manžel povídá manželce: Ty Evo kupovala by sis boty,když bys neměla nohy? Manželka odpoví:No jasně že ne. Manžel:Tak proč si kupuješ podprsenku?
  6. května 2013
  Zvířata
  Kdo tě tak pokousal???Můj pes a jak se ti to stalo ??? Přišel jsem ráno střízlivej domů a on mě nepoznal.
  6. května 2013
  Blondýny
  Blondýnka se koupe a volá na kolegyni: "Přines mi šampon!" "Vždyť jich máš v koupelně spoustu." "Ale na všech je napsáno NA SUCHÉ VLASY a já jsem si je už namočila!"
  5. května 2013
  Pepíček
  Paní učitelka vyvolá Pepíčka: Pepíčku, uveď příklad dvou zájmen. Pepíček se vylekaně ptá: Kdo? Já? Paní učitelka ho chválí: Výborně.
  5. května 2013
  Zvířata
  Pes se vidí keř a snaží se ho přeskočit, skočí a spadne, znovu skočí a zase spadne. Přiskáče zajíc a ptá se ho: proč skáčeš na zeď?????
  5. května 2013
  Zvířata
  Sedí dvě blechy u cesty. Najednou kolem přeběhne pes. Ta jedna říká: "Honem,už ti to jede!"
  5. května 2013
  Černý humor
  Zas a znova jeli spolu, zas vypadl, kdo zbyl?
  5. května 2013
  Černý humor
  Jde slepej a jednookej lesem k babičce. Jednookému vypíchne oko a říká: "Tak jsme došli." Slepej na to: "Nazdar babi!!"
  5. května 2013
  Zvířata
  Hádá se česká,slovenská a polská slepice,která snese více vajíček za den.Já snesu za den 10 vajec řekne česká,já 20 řekne polská. A slovenská : Prečo bych si namahala riť keď sa daju kupit v obchodě.
  5. května 2013
  Blondýny
  Jdou blondýnka, brunetka a zrzka k zrcadlu a když něco řeknou špatně tak je vcucne. Jde brunetka a říká:,,Já si myslím, že jsem nejchytřejší na světě.'' Vcuc. Jde zrzka a říká: ,,Já si myslím, že jsem nejhezčí na světě''. Vcuc. Jde blondýna a řekne: ,,Já si myslím´´vcuc.
  5. května 2013
  Zvířata
  Kocour chodí v noci po střeše a namlouvá si kočku. Pořád jí lichotí až se k ní sehne a zašeptá: "Dal bych za tebe život!" Kočka se zvedne, podívá se na kocoura a zeptá se:"A kolikrát?"
  5. května 2013
  Ostatní
  V nemocnici řádí vražedkyně,jedna doktorka uteče na balkon a vezme si do ruky knížku:tady vůbec nepíšou jak zastavit vražedkyně, jů ale rýže tady je, jak uvařit rýži hm zajímavé!
  5. května 2013
  Zvířata
  Koza kůzlátkům říká: kůzlátka kdyby někdo chtěl jít dovnitř zeptejte se na heslo.Heslo je, polib si vemínko. Vlk to zaslechl a přichistal se,když koza odešla vlk šel a povídá, kůzlátka otevřete! Kůzlátka se ptají jaké je naše heslo, vlk povídá polib si vemínko.Kůzlátka říkají, a ty si polib šos, mi máme kukátko!
  5. května 2013
  Zvířata
  ZVÍŘATA:Lev ,protože je král zvířat povídá zvířátkům:,,Tak zvířátka zítra si vyjdeme na výlet.''A žába na to:,,Jo,jo zvířátka zítra si vyjdeme a výlet.''Lev:,,Vemte si jen malý baťůžek.''Žába:,,Jo,jo zvířátka vemte si jen malej baťůžek.''Lev:,,A další informace si upřesníme zítra ráno.''Žába:,,Jo,jo zvířátka další informace si ušetříme zítra ráno.''Lev:,,A ta zelená,ukecaná žába zůstane doma!!!''Žába:,,Chudák krokodýl on se na ten výlet tak těšil."
  5. května 2013
  Blondýny
  Víte do se stane blondýnce když ji otevřete hlavu a tam najdete provázek přešmikněteho a upadnou ji uši.
  5. května 2013
  Ostatní
  Letí babka z okna a před ní se objeví 1. anděl, 2. anděl, 3. anděl, 4. anděl, 5. anděl, 6. anděl a pak 7. anděl.. Pak babka dopadne a praví: Ty jo! Já jsem byla v sedmim nebi.
  5. května 2013
  Ostatní
  Dva zloději se snaží dostat z vězení, aby se dostali na svobodu, musí přelézt 100 zdí. A tak lezou,když přelezou 20 zdí, první se ptá druhého: "Ještě můžeš?" druhý na to: "Jo,jdeme dál." Když přelezou 99 zdí, první říká: "Já už nemůžu." a druhý na to:"Tak se vrátíme."
  5. května 2013
  Rodiče a děti
  Mami, svěřit dům Frankovi je jako nechat šimpanze řídit zoo. Frank: Opravdu? Tak až si tomu opičákovi řekneš o prachy a on ti dá buráky, tak se nediv.
  5. května 2013
  Počítače
  Hádají se: Wikipedia: Já vím všechno! Google: Já najdu všechno! Facebook: Já znám všechny! Internet: Beze mě jste všichni namydlení! Elektřina: A tak se uklidníme,jo?!
  5. května 2013
  Zvířata
  Potkají se dvě myši:,,Slyšela jsem že chodíš s netopýrem?!",,No tohle! A mě tvrdí že je pilot!"
  5. května 2013
  Hádanky
  Co má peněženka společného s cibulí? Když ji otevřete - pláčete.
  5. května 2013