Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Pepíček,Vysvědčení
  V den rozdávání vysvědčení: Mamíí já mám samí. Říká Pepíček mamice. No super Pepíčku. Ale trojky dodá Pepíček.
  8. května 2013
  Škola
  "Pane Bože, dnes jsme psali písemku ze zemáku. Dej, ať je Madrid hlavním městem Estonska!"
  ajdapajda2001, 8. května 2013
  Pepíček
  "Pepíčku kde leží Troja ?" "Mezi dvójou a čtýrou".
  7. května 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris umí zvednout i nepřijatý hovor.
  7. května 2013
  Zvířata
  Malý dinosaurus se ptá maminky. Maminko až umřu půjdu také do nebe? Ne synku, do muzea.
  6. května 2013
  Blondýny
  Víte jak si blondýnka uvaří lipový čaj?Sedne si pod lípu a čeká až zaprší.
  6. května 2013
  Blondýny
  Proč blondýna neumí napsat číslo 11 ? Protože neví jakou jedničku napsat jako první.
  6. května 2013
  Rodiče a děti
  Dopis z výletu-mami, včera na vycházce jsme boxovali ta rovnátka už nebudu potřebovat.
  6. května 2013
  Počítače
  Programátor balí kočku: "Půjdeš se mnou na zákusek?" "Ne." "A do kina?" "Ne." "Ani na pivo?" "Ne." Zajímavé, pomyslí si programátor, tady standardní ovladače nefungují.
  6. května 2013
  Pepíček
  Pepíček jde ze školy a vidí sušenku, na které je napsáno: Když mě sníš, budeš škytat. Pepíček ji sní, a nic. jde dál a uvidí sušenku, na které je napsáno: Když mě sníš, budeš mlaskat. Pepíček ji sní, a nic. Jde dál a uvidí sušenku, na které je napsáno: Když mě sníš, budeš zpívat. Pepíček ji sní, a nic. Jde domů a maminka se ho ptá: Co bylo dnes ve škole? Pepíček odpoví: škyt, mlask, tralala.
  6. května 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá maminky: "Mami je dneska krásný den?" "Moc krásný není," odpoví maminka."Proč se ptáš?" "No,paní učitelka říkala,že se z nás jednoho krásného dne zblázní."
  6. května 2013
  Pepíček
  Ptá se paní učitelka co dostaly děti k vánocům. Vyvolá Pepíčka a ptá se: "Pepíčku,copak jsi dostal k vánocům ty?" Pepíček odpoví:"Já jsem dostal psp." "Aha,to je ta nová hra,viď Pepíčku?" "Ne,to jsou punčocháče,slipy a ponožky."
  6. května 2013
  Rodiče a děti
  Příjde synek za svým otcem s prosbou, zda by mu koupil nový počítač. "A kouzelné slovíčko?" zeptá se otec. Synáček odpoví: "Ach jo, dneska už je zaheslovaný úplně všechno!"
  6. května 2013
  Černý humor
  Přijde bezdomovec do hospody a vidí pána co si čte noviny a má před sebou talíř polévky. Bezdomovec přijde a začne ji do sebe ládovat a až je skoro na dně tak tam uvidí velkou tlustou housenku. Vyzvrací polévku zpět do talíře a už chce odejít ,ale pán říká :"Taky jste ji našel....?"
  6. května 2013
  Zvířata
  Víte, co je vrchol alkoholismu?Že opijete šneka tak, že netrefí domů!
  6. května 2013
  Blondýny
  Sedí dvě blondýnky v kavárně a ta jedna se ptá: "Tak co? Jak si složila řidičák?" Druhá blondýnka smutně odpoví: "Ne, vyhodili mě." "Vážně? Ale proč?" "No, protože před kruhovým objezdem bylo na značce napsáno 30, tak jsem ho 30× objela!" První blondýnka na to: "A nepřepočítala jses?"
  6. května 2013
  Rodiče a děti
  Jde Maruška do obchodu a když přijde domů maminka se jí ptá:Maruško kde máš nákup? A Maruška na to:"Maminko, kluci mi řekli že když vylezu na strom tak mi dají 10Kč." Maminka se jen udiveně kouká a říká:"Ale Maruško, oni jen chtěli vidět tvoje kalhotky." A Maruška říká:"No tak to měli teda smůlu, já jsem žádný neměla."
  6. května 2013
  Blondýny
  Blodýnka si jde koupit do obchodu kšiltovku. Když tam příde tak říká prodavači:"Dobrý den,přála bych si jednu kšiltovku":"dobře paní a jaká by to byla?" :"růžová prosím!": "tahle?" řekne prodavač :"ne!" odsekne blondýnka. "Tak tato?""Samozdřejmě že ne!!" "Ale paní my jsme nejlepší obchod s kšiltovkami ve městě už nevím jak vám mám poradit..." "No víte ,já bych chtěla takovou no.. tu stím kšiltem do zádu!"
  6. května 2013
  Ostatní
  Stopuje smrtka u silnice. Zastaví jí řidič v BMW a ptá se: ,,Tak kam to bude, kmotra?" Smrtka odpoví: ,,Támhle do tý ostý zatáčky."
  6. května 2013
  Zvířata
  "Pane Dvořák, ten váš pes celou noc štěká a vyje!" "S tím si nedělejte starosti, on se dost vyspí ve dne."
  6. května 2013
  Blondýny
  Sejdou se blondýna s brunetou.Bruneta na blondýnu začne mluvit anglicky. Blondýna:"Páni,kde si se to naučila? " Bruneta " No víš v rádiu v 8 hodin jsou vždy lekce angličtiny,tak to zkus! " Sejdou se další den a bruneta : " Tak co? " Blondýna:Chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  6. května 2013
  Obchody
  "Přijde králíček do obchodu a ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???" Paní prodavačka:"Ne nemáme!" Přijde králíček druhý den a ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???"Paní prodavačka:"Ne!"Přijde králíček třetí den ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???"Paní prodavačka:"Ne nemáme!"Přijde králíček čtvrtý den a ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???" Paní prodavačka:"Ano!" Králíček:"To je ale kuliček co???"
  6. května 2013
  Policajti
  Víte proč kopou policajti na zahradě hrob ? Chcípnul jim motor !
  6. května 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýna hází na zem jídlo?Protože chce nakrmit zebru.
  6. května 2013
  Zvířata
  Přijde zákazník do zverimexu a chce papouška.Mají na výběr tři exempláře - 1 za 1 000kč,2 za 2 000kč a 3 za 6 000kč.Chlapík se ptá prodavače: proč jsou ty ceny jiné,když vypadají ti papoušci tak stejně? NO,na to prodavač,ten za 1 000kč mluví španělsky,ten za 2 000kč to umí přeložit do češtiny,a co ten za 6 000kč?ptá se zákazník. TO my nevíme,ale ty dva papoušci mu říkají šéfe,odpoví prodavač.
  6. května 2013