Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Pepíček
  Pepíček se ptá svojí maminky: "Táta mi říkal, že pocházíme z opic, je to pravda?" Maminka se zamyslí a odpoví synovi na otázku: "Nevím Pepo, já totiš všechny příbuzné z tátovi strany neznám.."
  viky290, 7. dubna 2013
  Rodiče a děti
  Jednou jde otec učit svoji dceru Helenku jezdit na kole. Po dvou dnech jí to v celku jde a tak tatínek stojí na místě a nechá svou dceru jezdit samotnou. Dcera objede jedno kolo a povídá: "Tati, tati, jde mi to, jde mi to!" Druhé kolo: "Tati, tati, bez držení, bez držení!!" Třetí kolo: "Tati, tati, bez žubů, bez žubů!!"
  7. dubna 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá při matematice Pepíčka: "Když ti dá maminka jednu žvýkačku a tatínek dvě, co budeš mít?" - "Prosím, svěží dech."
  7. dubna 2013
  Blondýny
  Blondýnka a brunetka vypadnou z letadla. Která dopadne první? Brunetka, protože blondýnka se musí ptát na cestu.
  7. dubna 2013
  Ostatní
  Host: Poslal jsem vám postel. Recepční: My jich máme dost, ale přesto děkujeme. Host: Plosím, nemáte zač.
  Příšernáségra, 7. dubna 2013
  Zvířata
  Kočka říká praseti: "Znám tvoji budoucnost." Prase jí odpoví: "Ty jsi četla horoskop?" Kočka řekne: "Ne, kuchařku!"
  7. dubna 2013
  Hlášky
  Jedna z posledních hlášek před smrtí: "Pusť mně k tomu, já tomu rozumím!"
  7. dubna 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů ze školy,a chlubí se mamince: "Maminko, dnes jsem se hlásil jediný z celé třídy"!!! "Tak to je pěkné,Pepíčku". "A na co jsi se hlásil"? "Paní učitelka se ptala,kdo ve škole na záchodě rozbil okno".
  7. dubna 2013
  Pepíček,Vánoce
  Maminka řekne Pepíčkovi: "Pepíčku, zapal stromeček!" "A mami, svíčky taky?"
  7. dubna 2013
  Ostatní
  Povídá jedna ježibaba druhé: "Radím vám, dejte si pojistit chaloupku!" "A proč, kolegyně?" "Minulý týden mi Jeníček s Mařenkou sežrali půl střechy!"
  7. dubna 2013
  Policajti
  "Víte proč policisté mají kulatý dům?" "Aby je nepřepadli za rohem!"
  7. dubna 2013
  Ostatní
  Muž umřel a dostal se do nebe. Když se dostal za nebeskou bránu, uviděl velikou zeď plnou hodin. „K čemu jsou ty hodiny?“ Zeptal se. „To jsou hodiny lží.“ Řekl sv. Petr. „Každý má jedny. Kdykoliv někdo zalže, ručičky na těch jeho se pohnou.“ „Wow..“ Řekl ten muž. „Čí jsou tyto hodiny?“ „Ty jsou Marie Terezie. Nikdy se nepohnuly, což znamená, že Marie Terezie nikdy nelhala.“…„A čí jsou tyto?“ „Ty jsou Abrahama Lincolna. Pohnuly se dvakrát, což znamená, že Abraham Lincoln lhal dvakrát v životě.“ „Aha.. A kde jsou Kalouskovy hodiny?“ Zeptal se muž, rozhlížejíc se po stěně. Sv. Petr odpověděl: „Mám je v pracovně, používám je jako větrák.
  7. dubna 2013
  Muži a ženy
  ONA: ahoooj! ON: nooo konecne! ONA: chces aby som odisla? ON: nie, nie, co ti sibe? uz len ta predstava je hrozna! ONA: milujes ma? ON: samozrejme, cele dni a noci! ONA: a podviedol si ma uz niekedy? ON: nie, nikdy, preco sa tak sprosto pytas? ONA: a budes ma bozkavat? ON: jasne, pri kazdej prilezitosti! ONA: a bol by si schopny ma niekedy udriet? ON: si sa zblaznila, ved predsa vies aky som! ONA: mozem ti doverovat? On: ano ONA: milacik TERAZ SI TO PRECITAJTE ODDOLA NAHOR
  7. dubna 2013
  Mezinárodní
  Čech, rus a američan se vsadí, kdo nejdýl vydrží v mraveništi. 1. jde rus vydrží tam 1 hodinu. 2. jde američan, vydrží tam 3 hodiny. 3. jde čech a vydrží tam 24 hodin. Druhý den se potkají a ptají se ho, jak tam tak dlouho mohl vydržet. "Zabil jsem královnu a ostatní jí šli na pohřeb."
  7. dubna 2013
  Ostatní
  Jde opilec kolem domu zazvoní a paní vykoukne z okna a řekne:"Pane tady nebydlíte". Tak opilec obejde dům, znova zazvoní paní zase vykoukne a řekne: ,,Pane, tady nebydlíte."A opilec řekne: ,,Hlavně, že vy bydlíte všude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
  3. dubna 2013
  Škola
  Děti jsou na přírodovědné procházce pan učitel na kraji lesa spatří ohryzaný strom a říká:,,Děti, kdo myslíte, že to udělal?" Anička:,,Já nechci žalovat pane učiteli ,ale určitě to byl někdo z béčka!"
  3. dubna 2013
  Počítače
  Hádají se: Wikipedia:,,Já vím všechno!" Google:Já najdu všechno!" Facebook:,,Já znám všechny!" Internet:,,Beze mě jste všichni namydlení!" Elektřina:,,A tak se uklidníme, jo?!"
  3. dubna 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá tatínka:" Tati, víš který vlak má největší zpoždění???" ,,Ne, to opravdu nevím Pepíčku." ,,Ten, který jsi mi předloni slíbil k narozeninám."
  3. dubna 2013
  Ostatní
  Povídají si černoch a běloch. Čenoch: "Když je mi horko jsem černej, když je mi zima jsem černej, když je mi blbě jsem černej, když je mi dobře jsem černej, když jsem mrtvej jsem černej. Ale ty. Když je ti horko jsi červenej, když je ti zima jsi modrej, když je ti blbě jsi zelenej, když je ti dobře jsi růžovej, když jsi mrtvej jsi fialovej. A ty mi říkáš že jsem barevnej."
  3. dubna 2013
  Blondýny
  Blondýna nabourala do stromu a řiká mu: "Já sem na tebe troubila ale ty jsi neuhnul."
  3. dubna 2013
  Policajti
  Uvízne náklaďák pod mostem. Přijede policajt a říká:''Zasekli jsme se co?''A řidič říká:''Ne ty blázne vezu most a došla mi nafta.''
  3. dubna 2013
  Zvířata
  Syn se ptá táty velblouda: "Proč máme tak dlouhé řasy?"
  "Je to proto, že když jdeme po poušti, tak aby nám nefoukal písek do očí."
  Syn se zase ptá: "A tati, proč máme taková roztahovací kopyta?"
  "To je proto, že když jdeme po té poušti, tak abychom se nebořili."
  Syn říká: "A k čemu nám to je, když jsme v zoologický?"
  3. dubna 2013
  Zvířata
  Jde si takhle medvěd a potká šneka: "Zdar šneku, kam zdrháš?" "Ále do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme, to víš, já mám barák, moje má barák, děti mají baráky tak zdrháme." Tak si jde takhle čáp a potká medvěda: "Zdar medvěde kam zdrháš?" "Ále do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme, to víš, já mám kožich, moje má kožich děti mají kožichy tak zdrháme." Tak jde takhle krtek a potká čápa: "Zdar čápe kam zdrháš?" "Ále do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme, to víš, já si žiju na vysoký noze, moje si žije na vysoký noze, děti si žijou na vysoký noze tak zdrháme." Tak krtek hrabe, hrabe, prohrabe se do zoo do klece s paviánama a paviáni se ho ptají: "Jé, zdar krtku, co tu děláš?" "Ále do lesa přijely berňáci, to víš, já mám nahrabáno, moje má nahrabáno, děti mají nahrabáno tak zdrháme." Paviáni: "Prosim tě krtku, vykašli se na to, my máme holou řiť a taky jsme skončili za mřížemi!"
  3. dubna 2013
  Vánoce,Pepíček
  Maminka říká Pepíčkovi: "Oznamuji, že se letošní Vánoce ruší. Podle všeho jsi TY napsal Ježíškovi, že jsi byl celý rok hodný. Chudák se zadusil smíchy."
  31. března 2013
  Ostatní
  Jsou dva kosmonauti ve vesmíru připoutaní na raketu. Podívají se na Zemi a na raketu, zase na Zemi a na raketu. Teď se podívají na sebe a jedem říká: "No na mě nekoukej, já tam ty klíče nezabouch."
  31. března 2013