Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Zvířata
  Jdou dva lední medvědi po Sahaře a jeden povídá: "Hergot, tady to ale muselo klouzat!" "Proč myslíš?" "No, že tak sypali!"
  16. dubna 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris přišel o panictví dřív než jeho otec.
  16. dubna 2013
  Zvířata
  Jedna rybička plave před rybářem aby ji nechytil. Rybička si řekla: ,,Uf, to bylo o fous." Pak si zaplave někam za kámen, zapne si mobil a mobil říká: VÍTEJTE ZPÁTKY V SÍTI!
  16. dubna 2013
  Pepíček
  Pepíček jde poprvé do Zoo a uvidí paní pokladní a vykřikne "Hele mami opice, maminka se koukne a povídá "Né Pepíčku to je paní pokladní!"
  16. dubna 2013
  Ostatní
  Jde opilec z hospody a zkrátí si to přes hřbitov. Najednou uvidí dva duchy. První říká:,,Já jsem duch Marie Terezie". Druhý říká: ,,Já jsem duch Karla IV". Opilec odpoví:,,Já sem duch cát."
  16. dubna 2013
  Ostatní
  Přijde zákazník ke svému kadeřníkovi a stěžuje si, že by chtěl jet na dovolenou, ale neví kam. Kadeřník mu tedy poradí:,,Jeďte do Itálie- Pizza ta se tam na jazyku rozplývá.Víno, to je tak levný, že se v něm můžete i koupat. Na pláží, no Italky jedna báseň a můžeš jet do Vatikánu a normálně tam naživo káže papež, tam určitě jeď." Zákazník tedy dá na radu svého kadeřníka a letí do Itálie. Pizza spálená, no hnus. Víno šíleně drahý. Na pláži dvě vychrtlé Američanky. Jede do Vatikánu a cedulka:, Papež dnes nekáže´ Tak tedy jede zklamaný domů. Přijde zpět do kadeřnictví a kadeřník už čeká a ptá se jaké to tam bylo. Tak zákazník říká:,,No pizza ta se na jazyku rozplývala. Víno no v tom sem se i koupal. Na pláži samý Italky, no prostě super a ve Vatikánu normálně Papež šel do davu a ze všech těch lidí přišel zrovna ke mě, natáhl ke mně ruku, dal ji na mou hlavu a řekl: ,,Jakej blbec tě stříhal ?"
  15. dubna 2013
  Doktoři
  Muž jde k doktorovi a povídá : " Pane doktore, já mám problém s tím že mě všichni ignorují. " Doktor: " Další prosím ! "
  petra2010, 9. dubna 2013
  Hádanky
  Víte co udělá boháč když mu dojdou v peněžence peníze? Vyndá si druhou.
  A-z045, 9. dubna 2013
  Zvířata
  „Kouše ten pes?” ptá se známý majitele zvířete. „Ne.” „Škoda, chtěl jsem mu dát klobásku!”
  dablik923, 9. dubna 2013
  Hádanky
  Víte, jak se nejlíp loví pštros? Bafnete na něj na betonovým dvorku...
  dablik923, 9. dubna 2013
  Ostatní
  Víte, jaký je rozdíl mezi ženou a mlhou? Žádný, obě dvě když se ráno ztratí, tak je krásný den.
  dablik923, 9. dubna 2013
  Ostatní
  Stojí narkoman před zrcadlem a dumá: „Bože, co se to se mnou děje? Tady jsem já i tam jsem já.” V tom kdosi zaklepe na dveře. „Kdo je tam?” ptá se narkoman. „Já,” ozve se zpoza dveří. „Ježišikriste! I tam jsem já!”
  dablik923, 9. dubna 2013
  Blázni
  Jí blázen na zastávce lentilky, a jedna mu spadne na zem. Blázen jí poručí :,,Pojd´ zpátky!" Ale lentilka nejde protože je lentilka. Blázen se naštve a rozsype všechny lentilky na zem a řekne :,,Tak a přived´te ji!"
  9. dubna 2013
  Černý humor
  Babička měla dva stejné kocourky a aby je rozeznala tak jednomu dala jméno Mourek a druhého utopila v potoce!!!!!
  9. dubna 2013
  Hádanky
  Jaká je nejoblíbenější barva Číňanů? Rýžová.
  evisiki, 9. dubna 2013
  Ostatní
  Potká blbý blbého a jeden blbý pravý :,,Když uhodneš kolik mám dětí, ukážu ti všechny tři!"
  9. dubna 2013
  Blondýny
  Jedna blondýna jede v autě kolem pole a tam vidí druhou blondýnu jak si tam plave. Blondýna vystoupí a řve na tu druhou. Kvůli tobě se nám lidi smějou. Kdybych uměla plavat tak k tobě připlavu a jednu ti vrazím.
  9. dubna 2013
  Ostatní
  Bojíte se konce světa? Pokud bydlíte v České republice, tak nemusíte..... Česká republika je totiž minimálně 50 let pozadu ..
  9. dubna 2013
  Ostatní
  Podívej,Martínku!To je "brmbrm"! Babi! To nebylo !brmbrm"! To byl sedan BMW s čtyřválcovým motorem o obsahu 1,9l.
  7. dubna 2013
  Blondýny
  Volají si blondýnka a bruneta. Bruneta se ptá: ,, Půjdeš se mnou zítra do kina? " uběhne 1 minuta, 2 minuty hodina ,3 hodiny a bruneta naštvaně vykřikne: ,,Krucinál odpovíš mi už!!" a blondýnka řekne: ,,Vždyť jsem kejvala!"
  7. dubna 2013
  Pepíček
  Běží vám lednička? ptá se Pepíček babičky. Ano beží! řekne babička. Tak jí běžte chytit!!!!! odpový vysmátej Pepík
  7. dubna 2013
  Blondýny
  Bruneta, zrzka a blondýna se rozhodly předstoupit před zrcadlo. To ale nebylo obyčejné. Když k němu někdo přistoupil a řekl něco nepravdivého, propadl se do pekla. Jako první šla před zrcadlo bruneta: "Já myslím, že jsem krásná." PRÁSK! Bruneta se propadla do pekla. A za ní zrzka: "Já myslím, že jsem chytrá." PRÁSK! Propadla se i zrzka. Nakonec přijde na řadu blondýna a začne přemýšlet: "Hmm, já myslím..." PRÁSK!
  7. dubna 2013
  Restaurace
  Z kuchyně spěchá do sálu číšník a úslužně se klaní před hostem: "Nesu vám radostnou správu, pane! Měl jste úplnou pravdu. Nebyla to polévka, byla to voda na nádobí!"
  kiki82, 7. dubna 2013
  Ostatní
  Hledám telepaty. Ozvěte se. Zn: Vy už víte kde.
  kiki82, 7. dubna 2013
  Blázni
  V blázinci povídá ošetřovatel 3 bláznům: "Tak se podíváme jak jste pokročili. Kolik je 2x2?" První blázen: "To vím, to je tisíc!!" Druhý blázen s nadšením odpoví: "Modrá!" Ošetřovatel jenom zklamaně sklopí hlavu a optá se třetího blázna: "Kolik je 2x2?" Ten se chvíli zamyslí a potom potichounku řekne: "Č-Čtyři?" Nato ošetřovatel: "A jak jsi přišel ke 4?" Blázen jenom s úsměvem odpoví: "Tisíc jsem vydělil modrou..."
  7. dubna 2013