Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zahraj si Šibenici!

  Pepíček
  Pepíček:mami mohl bych dostat k vánocům psa???? Maminka:ne!!!budeš mít kapra jako ostatní!!!
  2. května 2013
  Černý humor
  Pane doktore, kolik mi ještě zbývá života?Není to s vámi tak špatné... Ale být vámi, už bych nezačínal sledovat žádné nové televizní seriály.
  Mikky525, 2. května 2013
  Ostatní
  Muž mě přivítal ve spodním prádle s pouty. Svůdným hlasem mi řekl: "Spoutej mě a dělej, co se ti zlíbí!" Tak jsem ho připoutala k posteli a šla jsem na diskotéku.
  2. května 2013
  Policajti
  Víte proč policajti sedí v zimně v rohu? Je tam 90 stupňů.
  2. května 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček do obchodu a řekne: "Já chci vydvu." Paní prodavačka pochopí že chce vydru a tak mu jí dá. Pepíček jde po ulici a potká policajty. Ti se ho zeptají: "Co to tu smrdí?" Pepíček odpoví: "Vydva."
  anička999, 2. května 2013
  Blondýny
  Blondýnka hovoří muži: ´´Jdu na 5minut ke kamarádce.Každou půl hodinu promíchej guláš!
  2. května 2013
  Ostatní
  Jdou Čech, Američan a Francouz k moři a vsadí se kdo přeplave moře. První jde Francouz, plave, plave, plave a najednou se ve vodě vynoří žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Francouz začne zpívat ale žralok ho sežere. Plave Američan, doplave k půlce a před ním se vynoří zase ten žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Američan začne zpívat a žralok ho sežere. Plave Čech, už je skoro u konce ale vynoří se zase ten žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Čech začne zpívat: Kdé domóv můůj, kdé domóv můůj.. a žralok bezdomovce nežeru.
  2. května 2013
  Zvířata
  Kočka a prase.Kočka:znám tvoji budoucnost.Prase:ty jsi četla horoskop?Kočka:ne kuchařku!
  2. května 2013
  Černý humor
  Stojí Smrtka u domu a říká:"Dobrý den,odčítání lidu."
  2. května 2013
  Černý humor
  Přijde chlapeček do náboženského odchodu a říká prodavači: "Prosím Vás, já bych chtěl tamto letadýlko". "Ale to není letadélko chlapče, to je přeci kříž", prodavač na to. "Dobře, tak mi dejte to s tím pilotem"
  2. května 2013
  Ostatní
  Karel Gott sedí na stromě a zpívá "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?" Pod ním se ozve, sedíš mi na něm!
  2. května 2013
  Pepíček
  Pepíček jde na nákup a potká ho policie,, chlapečku jak je to možné že nemáš košík?"Pepíček na to ,,Proč vždyť já ho přece nechci koupit!"
  2. května 2013
  Obchody
  Jede řidič na benzínku a přijde k pokladně. "Kolik stojí kapka benzínu?" ptá se řidič." Nic." odpovídá prodavač."Tak mi nakapejte 20 litrů."říká řidič.
  2. května 2013
  Pepíček
  Pepíček je na záchodě. Tatínek:Pane bože ty jsi pořád na záchodě? Pepíček se zamyslí: to by mě zajímalo kde je?
  1. května 2013
  Blondýny
  Blondýnka si kupuje šalinkartu.Paní se jí ptá: "Chcete to na měsíc?" Blondýnka odpoví:"Ne,mně to stačí po Brně."
  1. května 2013
  Blondýny
  Stojí dvě blodýnky na autobusovém nádraží a jedna se ptá té druhé hele prosimtě kolikátkou jedeš a ona odpoví já jedu č.1 a ty jedeš kolikátkou no já č.2 hele 12 můžeme jét společně!
  1. května 2013
  Zvířata
  Malý dráček se ptá své maminky:Maminko,až umřu půjdu také do nebe? Ne synku,do muzea.
  1. května 2013
  Ostatní
  Jedou dva blázni autem až přijedou na světelnou křižovatku. Koukají na semafor - červená. Jeden říká druhému: "Hele, podívej, to je ale krásná barva". Druhý odpoví: "No jo, ale počkáme si, třeba bude ještě nějaká hezčí". Tak sedí v autě a čekají na další barvu. Najednou se na semaforu ukáže oranžová. "Dívej, tahle barva je ještě hezčí než ta první", říká jeden. Druhý na to: "No jo, ale počkejme, třeba tahle barva není nejhezčí". Čekají tedy na další barvu - zelená. "Hele, ta je ale nádherná!" "To jo, ale může být i hezčí", na to druhý. Tak pořád čekají, ostatní auta už na ně troubí.... Až náhle blikne na semaforu znovu červená a jeden z bláznů povídá: "Tu už jsme viděli, můžeme jet!"
  1. května 2013
  Blondýny
  Jde jedna blondýna do obchodu a koupí si 2 laky. Pta se té druhé:jestli uhádneš kolik jsem si koupila laků dam ti oba dva.
  1. května 2013
  Ostatní
  ON:Ale já nebyl tak opilej! ONA: Ne...? Hodil jsi s mým křečkem a řval "Pikaču, volím si tebe!".Potom jsi hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje a když jsi vylezl, stál jsi v krbu a neustále křičel "Příčná ulice!".Poté jsi se zavřel do gauče a tvrdil, že jsi Avatar. Zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema a když ses vracel domů, stál jsi u mého auta a křičel: "Optime, transformuj se!" .Když tě to přestalo bavit,skočil jsi po bezdomovci a nadšeně křičel "Brumbále, Ty žiješ!"
  Garfíldek12, 1. května 2013
  Ostatní
  Příjdou dva zloději k domu jednoho milionáře. Zaklepou, on jim otevře a ptá se, co chcou. Chceme zlato, odpoví mu zloději. A kolik kilo ho chcete?, zeptal se. 100 kilo. A může být sto deset?, zeptá se muž. Dva zloději se na sebe podívají a říkají: Může. Milionář zavolá na svoji manželku a řekne jí: Zlato, pojď, přišli si pro tebe.
  1. května 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů a maminka se ptá:Pepíčku,jak bylo ve škole?" "Dobře" řekne Pepíček ,,až na to že si přijde paní učitelka stěžovat že mým výpočtům nerozumí."
  1. května 2013
  Policajti
  Zločinec:nemůžu si odsedět trest dlouhý 45let vždyť je mi 72. Policajt: to nevadí odsedíte co zvládnete.
  1. května 2013
  Pepíček
  Pepíček rozbije ve škole okno a příjde domů.Pepíčku!Co to má znamenat?Zlobí se maminka.Ale to jsem já nebyl.Pepíčku,jestli se přiznáš tak ti odpustím polovinu trestu!No jo,a můžu se přiznat dvakrát??
  1. května 2013
  Ostatní
  Víte co se místo vejce stvoří když dáte slepici čokoládu? Kindervajíčko.
  1. května 2013