Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidejte si vtipy na web!

  Chuck Norris
  Když Chuck Norris hraje šachy, dokáže dát mat bez jediného tahu!
  20. února 2013
  Chuck Norris
  Bermudský trojúhelník byl dříve čtverec, než se Chuck Norris naštval a ukopl mu jeden roh.
  18. února 2013
  Blondýny
  Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy v šest. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá: "Hele, vsaď se, že neskočí." "Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí." No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká: "Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje nejlepší kámoška." "Ber, sázka je sázka." "Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru." "Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."
  18. února 2013
  Vánoce,Pepíček
  Pepíček volá do kuchyně:" Mami náš vánoční stromeček hoří!" Maminka na to:"Pepíčku, neříká se že hoří, ale že svítí." Za chvíli se ozve:" Mami záclony už také svítí!"
  18. února 2013
  Blondýny
  Dvě blondýnky čekají na nástupišti. První se zeptá průvodčí: "Doveze mě tento vlak do Prahy?" Ne." odpoví průvodčí."A mě?" zeptá se druhá.
  18. února 2013
  Blondýny
  Přijde blondýnka v Německu do supermarketu a říká: "Dvě tužkový baterie!" Prodavačka na ní nechápavě zírá a ptá se: "Wie bitte?" Blondýnka: "Néé, nabitý, co bych asi tak dělala s vybitejma?!"
  18. února 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris dělá kliky bez pomoci rukou.
  18. února 2013
  Lordi
  "Jean, přineste mi klavír." "Proč pane?" "Zapomněl jsem si na něm doutník."
  12. února 2013
  Blondýny
  Blondýnka se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: „Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál, neuškodí to motoru?”
  12. února 2013
  Blondýny
  Co udělá blondýna když jí doktor předepíše recept? Objedná si kuchaře
  12. února 2013
  Chuck Norris
  Víte, že Chuck Norris, když byl ještě bakterie, tak porazil Domestos.
  12. února 2013
  Hurvínek
  Říká Hurvínek Máničce:"Máni,když piju kakao,tak mě píchá v oku!" Mánička odpoví:"Tak si zkus vyndat brčko!"
  12. února 2013
  Muži a ženy
  ON: Ale já nebyl až tak vopilej!?!! ONA: Že né?! Hodil jsi mým křečkem o zem a řval "Pikaču, volím si tebe". Potom jsi hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje, a když jsi v ylezl, stál jsi v krbu a neustále křičel "Příčná ulice!". Potom jsi se zavřel do gauče a tvrdil, že jsi avatar. Zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, žes hledal Nema, a když ses vracel domů, skočil jsi po bezdomovci a křičel "Brumbále, ty žiješ!"!!!
  12. února 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýna u počítače ječí? Protože drží myš.
  11. února 2013
  Blondýny
  Víš co to znamená klaustrofobie? Ptá se učitel blondýnky. "Ano, vím. To je fobie z prezidenta Klause!" "Co to má znamenat?" říká učitel. "Tak, je tam napsaný klaus a pak fobie..."
  11. února 2013
  Policajti
  Jdou dva policisté a najdou na zemi zrcátko. Jeden ho vezme a říká: "Jé tady je moje fotka." Druhý mu zrcátko vezme a říká: " NENE!!!!!! Tady je moje fotka." Pořád se dohadují, až si řeknou, že půjdou za šéfem. Šéf dostane do ruky zrcátko a říká: "No hoši, vy jste hodný, že nosíte moji fotku." A dá si zrcátko do tašky. Doma dcera vybaluje jeho tašku a najde v ní zrcátko. Podívá se do něj a volá: "Mami, táta má novou ženskou." Maminka vezme zrcátko a říká: " Fuj, ta je ale ošklivá."
  11. února 2013
  Mezinárodní
  Sejdou se Čech, Rus a Američan. Vsadí se, kdo přeplave Nil. Jako první jde Rus a sežere ho krokodýl. Druhý jde Američan a také ho sežere krokodýl. Poslední jde Čech a zpívá si českou hymnu "Kde domov můj, kde domov můj" a krokodýl na to " Fuj bezdomovce nežeru" :)
  11. února 2013
  Blondýny
  Víte, co si říká blondýna, když myje okna? Konečně pracuji ve windows [vindous]!
  vendy1379, 11. února 2013
  Hádanky
  Víte jaký je rozdíl mezi budíkem a babkou? Budík se nejdřív natáhne a potom běží. A babka nejdřív běží a potom se natáhne.
  9. února 2013
  Blondýny
  Jede blondýna autem a před ní chlap s náklaďákem (podle ní). Když zastaví na semaforu tak blondýnka zastaví a jde za řidičem a říká:,,Dobrý den já jsem Zuzana a ztrácíte náklad." Řidič nic neříká a jedou dál a zase zastaví na semaforu a blondýnka vystoupí a říká:,,Dobrý den já jsem Zuzana a ztrácíte náklad." Zase řidič nic neříká. Tak se to opakuje několikrát. Stojí u posledního semaforu a blondýnka zase vystoupí a říká:,,Dobrý den já jsem Zuzana a ztrácíte náklad." Řidič konečně odpoví:,,Dobrý den já jsem Marek a sypu silnici."
  nelila, 9. února 2013
  Zvířata
  Jde rodinka hlemýžďů blízko kolejí a matka hlemýždice volá na děti " Děti neběhejte přes ty koleje, za 2 hodiny jede vlak!"
  9. února 2013
  Hádanky
  Víte co se stane ze Sněhurky, když se dotkne drátů velmi vysokého napětí? Popelka.
  9. února 2013
  Blondýny
  Blondýnka jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej, až kolem projede sněžný pluh a pak jeď za ním. Zanedlouho se opravdu objeví sněžný pluh a blondýnka jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se, co to dělá. "Otec mi radil, že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněžným pluhem." A řidič na to: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."
  9. února 2013
  Ostatní
  ,Vstávej , Františku , už je bílý den,''budí chlapce o Vánocích babička. Franta povídá:,,No a? Sníh už je přes dva týdny.''
  7. února 2013
  Zvířata
  Jeden kapr ve vaně povídá druhému:,,Je mi nějaká zima!"?,,Vydrž , za chvíli tě obalí!"
  7. února 2013