Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Muži a ženy
  Manželé jedou autem po dálnici a po dlouhém mlčení manželka povídá: - Už mě za těch 15 let začínáš iritovat, nechám se rozvést. Manžel mlčí. Manželka po chvíli: - Budu chtít náš dům. Manžel zase mlčí, ale přidá plyn. Manželka pak: - A obě konta a auto. Manžel pořád mlčí, zase zrychlí. Manželka říká: - A taky si nechám obě děti, vychovám z nich slušné lidi. Manžel stále mlčí, opět přidá plyn. Manželka se na něj podívá a pokračuje: - Stejně už nekolik let spím s tvým nejlepším přítelem. Manžel nic neříká, jen zase přidá plyn. Manželku to rozzlobí a ptá se: - Copak ty nic nechceš? Manžel s klidem odpoví: - Já mám všechno, co k životu potřebuju. A žena odsekne: - A co to je?! Muž: - AIRBAG !
  1. května 2013
  Ostatní
  sýýýýýýýýýýr!!!
  1. května 2013
  Černý humor
  Jde chlápek kolem kostela a říká pane bože každý mi říká blbe a pan bůh říká když mě sundáš z tohohle kříže tak ti pomůžu aby ti nikdo neříkal blbe tak chlap vezme kleště a sundá 1 hřebík sundá 2 hřebík a pán bůh na něho zakřičí začíná se nohama ty blbe!
  1. května 2013
  Ostatní
  Říká hloupý hloupému"když uhodneš kolik je v té krabici housek tak ti všechny 3 dám".
  1. května 2013
  Rodiče a děti
  Příjde Pepiček za tatínkem a ptá se ho:Tati proč se Ježišek u nás svléká?A tatínek nato:Jak si na to přišel?Protože jsem slyšel maminku jak říka ježíš rychle se obleč a vyleť oknem manžel je tady.
  1. května 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýna leje do počítače vodu? Aby mohla surfovat na internetu.
  vendy1379, 1. května 2013
  Černý humor
  Po nezdařeném pokusu s v chemii se žáci rovnoměrně rozprostřeli po okolních střechách.
  1. května 2013
  Mezinárodní
  Vsadí se čech, rus a američan kdo nejdéle vydrží v lednici. Rus po třech minutách vyleze ven. Američan vydží 5 minut. Čech je tam 1 den, 2 dny a třetí den ho vytáhnou a ptají se ho : ,,Proč jsi nezavolal???" Čech jim odpoví: ,, Měl jsem lízátko, které mi přimrzlo k puse."
  1. května 2013
  Ostatní
  Leží guláš v žaludku a ze shora na něj spadne vodka a hned na to rum . Žaludek chvíli přemýšlí a pak si řekne:Hmm tam nahoře se něco děje, jdu se tam podívat.
  1. května 2013
  Zvířata
  Letěla moucha a zakopla.
  1. května 2013
  Zvířata
  Slon a mravenec se vlečou pouští. Žár, vedro a nikde ani kapka vody. "Už nemůžu," naříká slon, "umřu žízní!" "Seber se! Ještě kousek a dám ti napít ze své lahve ."
  1. května 2013
  Ostatní
  Potká se Paroubek s Obamou a ptá se ho: "Baracku, kolik si myslíš, že tě v USA nenávidí lidí?" Obama na to: "No, podle průzkumu tak maximálně 9 až 10 milionů." Paroubek: "Hm, tak to je všude tak stejný."
  1. května 2013
  Muži a ženy
  Přijde Pepa z hospody a praví k nakvašené ženě: "Hádej, co mám v kapse - začíná to na F" - "Fialky?" - "Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse - začíná to na E" - "Tak to nevím." - "Eště jednu!"
  1. května 2013
  Sport
  Po skončení fotbalového zápasu všichni odcházejí, jenom parta mladíků leze přes plot. ,,Hej," křikne na ně pořadatel. ,,Nemůžete odejít kudy jste přišli?" Nejstarší z mladíků odpoví: ,,Však to taky děláme."
  1. května 2013
  Blondýny
  Stojí blondýna na mostě a volá na druhý most na druhou blondýnu: jak se dostanu na druhou stranu? a ta druhá řiká: diť seš na druhé straně!
  1. května 2013
  Blondýny
  Jede blondýna v neskutečné rychlosti a zastaví jí policajt a řiká: vy jste neviděla tu ceduli? a blondýna na to: jste blázen v takové rychlosti?
  1. května 2013
  Blondýny
  Blondýnky hrajú vybíjanú: Zrazu sa ozve čudný, dutý zvuk. Čo sa stalo? Najmúdrejšia blondýna dostala do havy.
  1. května 2013
  Ostatní
  Povídá si pán s doktorem a doktor mu předepíše prášky.Druhý den přijde zas a říká: Pane doktore,ty prášky nějak nezabírají!Pan doktor řekne:Tak je berte dál.Třetí den přijde zas a řekne:Ty prášky opravdu nezabírají!Pan doktor se naštve a ptá se:A jaké berete prášky?No přece ty nejlepší Persil a Ariel.
  1. května 2013
  Škola
  Ve škole:paní učitelka se ptá dětí co dělají zvířátka,Aničko jak dělá pejsek haf,haf.Kubíčku jak dělá ovečka mé,mé.Pepíčku jak dělá kravička píše ukoly a rozdává známky.
  1. května 2013
  Blondýny
  Víte proč dávají blondýnky chilli na televizi? Aby měli ostřejší obraz.
  1. května 2013
  Chuck Norris
  Chuck Noriss spadl do jezera s toxickým odpadem,jezero dostalo zázračnou moc..
  1. května 2013
  Ostatní
  Kontrolor bez oka řekne:"Kontrola"a bláznivě otáčí okem.
  P4cient, 1. května 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris spí s polštářem pod pistolí.
  denizator, 1. května 2013
  Ostatní
  Přijde host do restaurace a poručí si řízek. Když mu ho donesou, host se ptá: A kde ten Váš řízek? Číšník mu odpoví: Račte prosím nadzvednout citrónek!
  1. května 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýny tacují na semaforu?Protože si myslí že jsou na diskotéce.
  1. května 2013