Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zahraj si Šibenici!

  Zvířata
  Mluví jeden farmář s farmářem Jonem. A říká: "Jak to, že moje kráva je hezká, mladá a dojí tak málo mléka a ta tvoje je hnusná, tlustá, stará a dojí tak hodně mléka". "Prozradím ti tajemství, já k ní ráno přijdu a pošeptám jí taak co holka, budeme dnes na trhu prodávat mléko nebo hovězí?"
  katkapetricakova, 14. března 2013
  Pepíček
  Je Pepíček ve škole a paní učitelka ho vyvolá "Pepíčku jak se válčilo v první světové válce?" "Nevím." "A Pepíčku kdo umřel v druhé světové válce?" "Nevím." "A Pepíčku jak je velký vesmír?" "Nevím." Paní učitelka dá Pepíčkovi pětku. Pepíček přijde domů a ptá se tatínka "Tatínku jak se válčilo v první světové válce?" "Padali bomby střílelo se." "A tatínku kdo umřel v druhé světové válce?" "Ooo ten Hitler" "A tatínku jak je velký vesmír?" "To nebylo ještě vědecky prokázáno." Zítra přijde do školy a paní učitelka Pepíčka vyvolá "Co na tu pětku říkala maminka?" "Padali bomby střílelo se." "A co na to tatínek?" "Ooo ten Hitler." "A Pepíčku máš ty vůbec rozum?" "To nebylo ještě vědecky prokázáno."
  14. března 2013
  Chuck Norris,Počasí
  Když se rozzlobí bůh, očekávejte bouři. Když se rozzlobí Chuck Norris, očekávejte apokalypsu.
  14. března 2013
  Zvířata
  Sedějí tři slepice vedle sebe a jedna říká :"Já snesu 100 vajec za 15 minut." Druhá říká : "Já snesu 1000 vajec za 15 minut." A třetí na to povídá:" Proč bych si měla namáhat prdku když se dají koupit."
  14. března 2013
  Černý humor
  Pán sedí smutne pri jedle. ,,Prečo nejete?´´ ,,Stratil som zuby!´´ Druhý pán siahne do vrecka, vytiahne protézu a podá ju pánovi. Pánovi protéza sedí a pýta sa druhého pána: ,,Vy ste zubár?´´ ,,Nie hrobár.´´
  12. března 2013
  Ostatní
  Letí Kalousek, Ráth a Nečas letadlem. Kalousek říká:"Já vyhodím 2 miliony a dva lidi budou štastný." Nečas říká:"Já vyhodím 5 milionů a pět lidí bude štastných." Ráth říká: "Já vyhodím 1 miliradu a deset lidí bude štastných. Pilot říká: Já vyhodím vás a všichni lidi budou štastný.
  12. března 2013
  Věda,Zvířata
  Jdou dva vědci zkoumat přirozené chování tygrů. Najednou jednoho vědce jeden tygr začal honit. Ten druhý na něj křičí, "Jsi v pořádku??" "Jasně, mám dvě kola náskok!"
  12. března 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris dokáže předběhnout svůj vlastní stín. I ve tmě.
  12. března 2013
  Chuck Norris
  Chuck Norris dokáže chytat do lasa bez smyčky!
  12. března 2013
  Blondýny
  Víte co to je blondýnka na gymplu?... Vzácná návštěva!!!!!
  10. března 2013
  Zvířata
  Potkají se dvě želvy a ta jedna se ptá té druhé: "Kde máš krunýř?" Ona odpoví: "Ále, utekla jsem z domova!"
  gabriela515, 10. března 2013
  Pepíček
  Tatínek hubuje Pepíčkovi "jak to že máš zase pětku z Dějepisu!?". Pepíček odpoví "za to může ten zatracený Alexander Veliký" Tatínek na to "tak si najdi jiného kamaráda!!"
  10. března 2013
  Blondýny
  Jaký je rozdíl mezi zubem a blondýnou? Zub ví kdy má vypadnout.
  10. března 2013
  Lordi
  Jean! Áno, pane? Vajíčka! Namäkko či natvrdo? Poškrabkať...
  10. března 2013
  Hádanky
  Víte, jak spáchá šnek sebevraždu? Koukne se do zásuvky.
  10. března 2013
  Ostatní
  Malá Hedvika pije vodu z kaluže a bratr jí varuje: " Nepij tu vodu, jsou v ní bacily!" "Už ne, před chvílí jsem je přejela kolem."
  10. března 2013
  Hádanky
  Víte, co se stalo ženě, která usnula s hlavou pod polštářem? Ráno zjistila, že jí zoubková víla odnesla všechny zuby!
  10. března 2013
  Blondýny
  Dvě blondýnky si koupí kapra. První se ptá: "A jak ho zabijeme?" Druhá odpoví: "Utopíme ho!"
  10. března 2013
  Hádanky
  Víš, co udělá žirafa když jí plivneš do tváře - podkopne ti žebřík.
  10. března 2013
  Rodiče a děti
  Maminka se zeptá Honzíka:,,Tak co jsi se dnes ve školce dověděl?" Honzík odpoví: ,,Že jsem se narodil na narozeniny."
  anička999, 5. března 2013
  Zvířata
  Jsou tři netopýři a dávají si soutěž kdo vysaje nejvíc krve.Letí první a přiletí za hodinu a třicet minut a ptá se:" Vidíte támhle tu stáj? "Ozve se: "Jo,jo! No tak tam jsem je úplně všechny vysál!!!" " Letí druhý a vrátí se za hodinu. A ptá se: "Vidíte támhle ten rodinný dům???" A ozve se:" Ano, ano vidíme! No tak tam jsem všechny v pohodě vysál!" Letí třetí a vrátí se za necelých deset minut s pusou od krve. Ptá se:" Vidíte támhle ten sloup?" Ozve se:"No,jo vidíme! Hmm...ale já ho neviděl:-( "
  5. března 2013
  Muži a ženy
  Babička a dědeček mají výročí svatby. Dědeček povídá: “Babi, dáme si rande jako za mlada.” “Dobře dědečku, tak zítra v 17,00 před kinem.” Druhý den čeká dědeček v 17:00 před kinem a babička nikde, čeká do 17:30, do osmnácti a babička pořád nikde. Jde tedy domů. Doma sedí babička na gauči: “Babičko, víš, že jsme měli v sedmnáct hodin rande před kinem?” “Vím, ale naši mě nepustili!"
  5. března 2013
  Chuck Norris
  Co si řekne Chuck Norris pokaždé, když se podívá do zrcadla? "Sakra, takhle bych chtěl vypadat!"
  5. března 2013
  Policajti
  Přijde policajt do práce a nese si termosku. Ostatní policajti se ho zeptaj. Co to máš? Policajt odpoví. To je termoska. Na co to je dobrý? No, jako když dáš do toho něco teplého tak to bude dlouho teplý a když studený tak to zůstane dlouho studený. a co vtom máš? Kafe a dva nanuky.
  5. března 2013
  Chuck Norris
  Čas na nikoho nečeká... pokud to není Chuck Norris
  5. března 2013