Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zahraj si Šibenici!

  Blondýny
  Sedí dvě blondýnky v kavárně a ta jedna se ptá: "Tak co? Už jsi udělala řidičák?" Druhá blondýnka smutně odpoví: "Ne, vyhodili mě." "Vážně? Ale proč?" "No, protože před kruhovým objezdem bylo na značce napsáno 30, tak jsem ho 30× objela!" První blondýnka na to: "A nepřepočítala ses?"
  31. ledna 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, jakou květinu máš rád?" "Chryzantému" odpoví Pepíček. "Tak mi to napiš na tabuli". "V tom případě mám nejraději mák.
  29. ledna 2013
  Pepíček
  Pepíčku,proč tatínkovi maluješ modré vlasy? Pepa: "Protože nemám plešatou pastelku. "
  29. ledna 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček ze školy a říká: "Mami, dneska jsem se jediný z celé třídy přihlásil!" "No to je pěkné," říká maminka, "a na co se paní učitelka ptala?" "Kdo rozbil okno na chodbě."
  29. ledna 2013
  Škola
  Paní učitelka se zeptá Petra jestli rád chodí do školy. Petr odpoví: "Rád do školy chodím, ale tam mě to nebaví.
  29. ledna 2013
  Blondýny
  Zkoušky v autoškole. Komisař se ptá blondýny: "Umíte popsat funkci motoru???" Blondýna na to:" A můžu vlastními slovy???" Komisař: "ano." Blondýna: "brm,brrrrmm,brrrmm..."
  29. ledna 2013
  Chuck Norris
  Já si stejně myslím, že všechny ty hlášky o Chuckovi Norrisovi jsou blbosti, protože kdyby to byla pravda, tak sem teď přijde a začne mi mlátit hlavou o klávesniedrtschrshjfvdslgbmup :D
  27. ledna 2013
  Ostatní
  Jdou dva balónky po poušti a jeden říká: " Bacha kaktussssssssss," druhý na to:" Kde ho vidíššššššššš."
  27. ledna 2013
  Zvířata
  Chlap chodí po tržišti s ledním medvědem. Přistoupí k němu policajt a ptá se: „Pane, co tu děláte s tím medvědem? A ještě k tomu mezi lidmi!” „Ale, hledám toho neřáda, který mi tu vloni prodal bílého křečka!”
  27. ledna 2013
  Restaurace
  Pán příjde do restaurace a řekne ,, tak já si objednám pekingskou kachnu" Číšník přinese kachnu a pán strčí prst do biskupa (zadku) a řekne:,, tohle není pekingská kachna tohle je italská kachna" Číšník přinese další kachnu a pán strčí prst do biskupa a řekne :,,tohle není pekingská kachna tohle je čínská kachna." číšník přinese další kachnu a od jiného stolu se zvedne opilý bezdomovec, otočí se k němu zády, ohne se a říká : ,,pane mohl by jste mi prosím říct odkud jsem?"
  27. ledna 2013
  Černý humor
  Přijde kostra do baru a říká : " Dejte mi pivo a hadr . "
  petra2010, 27. ledna 2013
  Blondýny
  V baru se náhle zhasne světlo. Opilec se přitočí k sousedovi a povídá: Já ti povím vtip o blondýnkách,chceš???Ze tmy se ozve: Tak hele,já jsem blondýna a umím karate. Vedle mě sedí taky blondýna a ta dělá judo a za tebou stojí taky blondýna a ta boxuje. Máš chuť ještě říkat vtipy o blondýnkách??? Opilec: Ani ne, nerad bych ho třikrát vysvětloval.
  24. ledna 2013
  Lordi
  Jean!" "Ano?" "Bouchni pořádně rukou do stěny!" "Proč, pane? "Jsem rozlobený!"
  24. ledna 2013
  Zvířata
  Jde beruška na karneval a má tváře nacpané tvarohem. Přijde k ní šneček a ptá se jí, za co jde. Beruška si zmáčkne tváře a řekne: „Za beďara.”
  24. ledna 2013
  Zvířata
  Ptá se malé velbloudě svojí maminky: Mami, proč máme takové divné nohy? Maminka odpoví: To, aby nám nevadili kamínky a písek v poušti. Velbloudě: A proč máme tak dlouhé řasy? Maminka: To je proto, aby až bude písečná bouře, aby nám písek nelítal do očí. Velbloudě: A na co máme ty hrby? Maminka: To je kvůli tomu, aby jsme dlouho v poušti vydrželi bez vody. Velbloudě: A mami, není nám to na houby v té zoologické?
  Emushka1999, 24. ledna 2013
  Pepíček
  Pepíčku, řekni dvě zájmena. Kdo? Já? Výborně Pepíčku.
  24. ledna 2013
  Ostatní
  Na autobusové zastávce zatahá chlapeček pána za nohavici a ptá se: "Pane, máte rád lízátka??? " "I kdepak." odpoví pán. "Tak mi ho prosím podržte. Potřebuji si zavázat tkaničku!!!!!"
  23. ledna 2013
  Blázni
  Blázen má kartáček na zuby na vodítku a tahá ho po celém oddělení. Potká svého doktora a ten říká: "Snad si nemyslíte, že na tom vodítku je pes?" blázen odpoví: "Ne, to je přece kartáček na zuby!" Když blázen zajde za roh, otočí se a říká: "To jsme ho zase napálili, viď Fifinko?!"
  23. ledna 2013
  Blondýny
  Blondýnka, rusovláska a bruneta si povídají, co by udělaly, kdyby jim kluk dal kopačky. Bruneta povídá: "Já bych ho asi nakopala do zadku." Rusovláska říká: "Já bych mu taky dala kopačky." Blondýna se ptá: "Pumy nebo adidasky?"
  23. ledna 2013
  Blondýny
  Koupí si blondýna boty značky puma, dá je do klece a řekne: "Nebudete mi zabíjet slepice."
  23. ledna 2013
  Ostatní
  Který čtyřnohý přítel je člověku nejmilejší?

  Postel.
  23. ledna 2013
  Blondýny
  Víte, proč má blondýna strčený rohlík v nose? Krmí holuby.
  13. ledna 2013
  Rodiče a děti
  Na chodníku před školou si usilovně Jarmilka cucá palec. Jde kolem paní a kárá ji: "Holčičko to je ten palec tak dobrý?" Jarmilka na to: "Copak jsi ho nikdy neochutnala?"
  13. ledna 2013
  Černý humor
  Přijde kostra do řeznictví a dívá se. Řezník se zeptá: "Máte přání? A kostra odpoví: "Ne, jenom se dívám, co se teď nosí.."
  Marta200, 13. ledna 2013
  Hlášky
  Co je to maximální hluk? Když buldozér skáče přes švihadlo na plechové střeše...
  13. ledna 2013