Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Přidej si vtipy na web!

  Černý humor
  Přijde kostra do řeznictví a dívá se. Řezník se zeptá: "Máte přání? A kostra odpoví: "Ne, jenom se dívám, co se teď nosí.."
  Marta200, 13. ledna 2013
  Hlášky
  Co je to maximální hluk? Když buldozér skáče přes švihadlo na plechové střeše...
  13. ledna 2013
  Blázni
  Ředitel blázince říká bláznům: "Tak, když budete celý týden hodní, koupím vám bazén." Blázni jsou celý týden hodní. Ředitel blázny pochválí: "Moji milí, protože jste celý týden byli hodní, tak tady máte ten bazén, co jsem vám slíbil. Můžete v něm dělat cokoli a kdykoli do něho chodit." Blázni si tedy bazén celý týden užívají a ředitel má další řeč: "Protože jste byli celý týden hodní, tak vám do toho bazénu napustím vodu."
  13. ledna 2013
  Hlášky
  Šli dva a prostřední upad.
  13. ledna 2013
  Cestování
  Jde reportér po ulici a ptá se lidí, jestli by nechali sednout starou paní v autobuse. Ptá se jednoho: "Nechal byste sednout starou paní v autobuse?" "Ne." "Ani kdyby měla hůl a nesla těžkou tašku?" "Ne." "A proč?" "Protože jsem řidič."
  13. ledna 2013
  Pepíček
  Pepíček jde do obchodu a říká: "To je hloupá vláda, zdražila se čokoláda." Pocestný mu říká: "Pepíčku, jestli tohleto budeš zpívat a uslyší tě páni od policie, tak tě naloží do auta a zavezou tě za ministrem financí." A Pepa: "SUPER." Na druhý den jde Pepíček schválně do krámu zas na čokoládu a zpívá to samé. Páni od policie ho opravdu naloží a jedou za ministrem. Jak dojeli, tak Pepíka postavili před ministra financi a ministr říkí: "Zazpívej mi." A Pepík: "Hloupá vláda, zdražila se čokoláda." Ministr přemýšlí a pak povídá: "Ty jsi hloupé děcko, zdražíme vám všecko."
  13. ledna 2013
  Chuck Norris
  Děti se bojí, že mají pod postelí čerta. Čert se bojí, že má pod postelí Chucka Norrise.
  13. ledna 2013
  Cestování
  Jdou dvě sušenky po silnici a jednu přejede auto. Druhá na to: "Pojď a nedrob!"
  13. ledna 2013
  Zvířata
  Maminka učí malého šnečka, jak přecházet přes ulici. "Když uvidíš dvě přední kola, plaz se do prostředka. Když jedno, tak jdi na stranu." Šneček se plazí, uvidí dvě přední kola a plazí se do prostředka. Leze dál a uvidí jedno přední kolo. Jde na stranu a plazí se dál. Najednou uvidí tři kola a za chvíli se ozve - křup.
  13. ledna 2013
  Zvířata
  Zajíc a medvěd si koupí motorku. První jede medvěd a jede 90 km/h a ptá se: "Zajíci, bojíš se?" Zajíc odpoví: "Ne." Jede 110 km/h a ptá se: "Zajíci, bojíš se?" Zajíc odpoví: "Ne." Jede 120 km/h a ptá se: "Zajíci, bojíš se?" Zajíc odpoví: "Ne." Druhý den si to vymění a zajíc jede 90 km/h a ptá se: "Medvěde bojíš se?" Medvěd odpoví: "Ne." Zajíc jede 110 km/h a ptá se: "Medvěde, bojíš se?" Medvěd odpoví: "Ne." Zajíc jede 120 km/h a ptá se: "Medvěde, bojíš se?" Medvěd odpoví: "Ne." "Ale to by ses měl bát. Já totiž nedosáhnu na brzdu."
  13. ledna 2013
  Pepíček
  "Pepíčku, řekni dvě zájmena." "Kdo, já?" "Výborně!"
  13. ledna 2013
  Doktoři
  "Pane doktore, kdy budu moct jít domů?""Nevím, asi tak týden počkáte tady.""Ale vždyť jste mi tu nohu už zavázal!""To ano, ale za týden jsem vám ještě objednal vozíček."
  mazanakocka, 13. ledna 2013
  Zvířata
  Čáp zaklepe na dveře domečku. Zabák se podívá do kukátka, pak se otočí do chodby a kvákne: "Maruš to je pro tebe."
  13. ledna 2013
  Chuck Norris
  Lidé žádají o radu Boha. Bůh žádá o radu Chucka Norrise.
  13. ledna 2013
  Blondýny
  Jde blondýnka, bruneta a černovláska do nebe. U nebeské brány se dozvědí, že musí projít zkouškou. Všechny tři šly se svatým Petrem po schodech, sv. Petr řekl na každém ze schodů vtip. Pokud by se nezasmály až do 100. schodu, mohly by do nebe. Jde brunetka - zasměje se u 46.schodu Jde černovláska - zasměje se u 77. schodu A blondýnka se zasměje až u 99. schodu. Svatý Petr praví: "Byla jsi na dosah ráje, jak jsi to dokázala?" Blondýnka: "No, já jsem teď pochopila ten první vtip!"
  13. ledna 2013
  Pepíček
  Jde Pepíček do obchodu a říká: "Prosím jednu vydvu." "Vydvu? Ty asi neumíš r..", říká paní prodavačka. Pepíček jde domů a na schodech jsou policajti. Ptají se: "Co to tady smrdí, Pepíčku?" "Vydva."
  13. ledna 2013
  Policajti
  Důstojník se ptá v tetovacím salonu: "Mohli byste mi na záda vytetovat tank?""Klidně,žádný problém." Za dvě minuty tetovač hlásí: "Hotovo!""To jste to zvládl tak rychle?""Vždyt to byla jen čtyři písmena!"
  13. ledna 2013
  Blondýny
  Dvě blondýny čekají na tramvaj na ostrůvku. Ptá se blondýna té druhé: "Na jaký číslo tramvaje čekáš?" "Na 1 a ty?""Já na 2." Za chvíli jela dvanácka. "TAK POJEDEME SPOLU!!!!!!!!!!!!!!!"
  mazanakocka, 13. ledna 2013
  Hlášky
  Letí 2 balónky. První říká: "Pozor! Kaktusssss.." "Kde, kde ho vidíššššš..?"
  13. ledna 2013
  Rodiče a děti
  Příjde synek za svým otcem s prosbou, zda by mu koupil nový počítač. "A kouzelné slovíčko?" zeptá se otec. Synáček odpoví: "Ach jo, dneska už je zaheslovaný úplně všechno!"
  13. ledna 2013
  Muži a ženy
  "Představte si, paní Nováková, Mařka bude mít dítě a neví s kým!" - "To mi povídejte, já mám manžela a nevím nač!"
  13. ledna 2013
  Muži a ženy
  Potká kamarád Pepu. "Tak co, už ses konečně oženil, nebo si ještě pořád vaříš sám?" ptá se první. "Obojí!"
  13. ledna 2013
  Restaurace
  Baví se dva opilci. Jeden říká: "Asi začínám vidět dvojmo." Druhý vytáhne stokorunu a řekne: "Tady máš ty dvě stovky, co jsi mi kdysi půjčil!"
  13. ledna 2013
  Škola
  Úvaha učitele na hodině fyziky: "Kdyby žáci v zadních lavicích byli tak ticho, jako žáci v prostředních lavicích, kteří si čtou časopisy, mohli by žáci v předních lavicích nerušeně spát.."
  13. ledna 2013
  Zvířata
  Nápis v ZOO: "Žádáme návštěvníky, aby nekrmili delfíny bánány. Delfíni je nežerou a opice se topí!"
  13. ledna 2013