Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zahraj si Šibenici!

  Hádanky
  Víš, co udělá žirafa když jí plivneš do tváře - podkopne ti žebřík.
  10. března 2013
  Rodiče a děti
  Maminka se zeptá Honzíka:,,Tak co jsi se dnes ve školce dověděl?" Honzík odpoví: ,,Že jsem se narodil na narozeniny."
  anička999, 5. března 2013
  Zvířata
  Jsou tři netopýři a dávají si soutěž kdo vysaje nejvíc krve.Letí první a přiletí za hodinu a třicet minut a ptá se:" Vidíte támhle tu stáj? "Ozve se: "Jo,jo! No tak tam jsem je úplně všechny vysál!!!" " Letí druhý a vrátí se za hodinu. A ptá se: "Vidíte támhle ten rodinný dům???" A ozve se:" Ano, ano vidíme! No tak tam jsem všechny v pohodě vysál!" Letí třetí a vrátí se za necelých deset minut s pusou od krve. Ptá se:" Vidíte támhle ten sloup?" Ozve se:"No,jo vidíme! Hmm...ale já ho neviděl:-( "
  5. března 2013
  Muži a ženy
  Babička a dědeček mají výročí svatby. Dědeček povídá: “Babi, dáme si rande jako za mlada.” “Dobře dědečku, tak zítra v 17,00 před kinem.” Druhý den čeká dědeček v 17:00 před kinem a babička nikde, čeká do 17:30, do osmnácti a babička pořád nikde. Jde tedy domů. Doma sedí babička na gauči: “Babičko, víš, že jsme měli v sedmnáct hodin rande před kinem?” “Vím, ale naši mě nepustili!"
  5. března 2013
  Chuck Norris
  Co si řekne Chuck Norris pokaždé, když se podívá do zrcadla? "Sakra, takhle bych chtěl vypadat!"
  5. března 2013
  Policajti
  Přijde policajt do práce a nese si termosku. Ostatní policajti se ho zeptaj. Co to máš? Policajt odpoví. To je termoska. Na co to je dobrý? No, jako když dáš do toho něco teplého tak to bude dlouho teplý a když studený tak to zůstane dlouho studený. a co vtom máš? Kafe a dva nanuky.
  5. března 2013
  Chuck Norris
  Čas na nikoho nečeká... pokud to není Chuck Norris
  5. března 2013
  Ostatní
  Dva muži vyjdou pozdě v noci z restaurace a vidí, jak jim v dálce mizí zadní světla posledního autobusu. „Co budeme dělat, tady taxíky nejezdí, jak se teď dostaneme domů?“, běduje jeden. „Víš co?“, navrhne ten druhý, „tady jsou garáže dopravních podniků, vlezeme tam a jeden autobus si vypůjčíme.“ „Tak dobrá“, souhlasí první muž, „tak běž pro autobus, já budu hlídat.“ Druhý muž tam vleze a když se půl hodiny nic neděje, vydá se ten první za ním. „Co se děje?“, ptá se. „Ale, nemůžu najít dvaadvacítku. Budeme si muset vypůjčit třicetčtyřku a vystoupit u kostela.“
  1Kiki2, 5. března 2013
  Škola
  Říká učitel ve škole žákovi: "Vzbuď svého spolužáka!" "Proč já pane učiteli, vy jste ho uspal!"
  4. března 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček domů a povídá: "Mami, představ si, že jsem dostal jedničku z matematiky." Maminka: "Vážně?" Pepíček: "Ale nééé, jenom si to představ."
  4. března 2013
  Povolání
  Zedník Pepa chodí po stavbě a ptá se Franty: "Neviděl jsi tu někde dřevěný hranol 30x30 cm?" "Neviděl, ale zeptej se Vendy." "Vendo, neviděl jsi tu někde dřevěný hranol 30x30 cm?" "Neviděl, ale támhle jde mistr, tak se ho zeptej." "Pane mistr, neviděl jste tu někde dřevěný hranol 30x30 cm?" "Neviděl." Pepa se podrbe na hlavě a říká: "Ale co, kašlu na hranol, sednu si na kulatinu."
  4. března 2013
  Zvířata
  Z křoví se ozve:"Kykyryký!" Jde kolem liška a říká si:"Hm, kohoutka bych si dala," a skočí do křoví. Odtamtud se ozve vrčení a kňučení a za chvíli vyleze medvěd a olizuje se "Kdybych neznal cizí řeči,ani bych se nenajedl."
  4. března 2013
  Vánoce
  V hodině angličtiny: Tak za prvé! Českou mši vánoční složil J. J. Ryba, ne Džej, džej Fish
  4. března 2013
  Ostatní
  V Číně se staví mrakodrap. Když ho Číňani postavili, tak mrakodrap po několika dnech spadl. Číňani se divili a tak pátrali, kde udělali chybu. Tak šli za cihlou a ptali se: "Cihlo, co se to stalo?" A cihla na to: "Já za nic nemůžu, já jsem dobře vypálená, tak mě neobviňujte." Tak Číňani šli dál. Došli si za pískem a povídají: "Písku, co se stalo, že mrakodrap spadl?" A písek na to: "Já taky za nic nemůžu, já jsem v pořádku, jsem přivezen z dobrého místa, tak mě neobviňujte." Číňani přemýšlej dál, koho by se mohli optat. Tu se najednou podívají na cement. A cement na ně hned volá: "Na mě nekoukejte, já tam nebyl!"
  27. února 2013
  Muži a ženy
  Vrací se muž ze služební cesty domů. Když přijede domů, odemkne dveře, a vidí obrovskou hromadu strouhanky. Tak ji přeleze, a vidí druhou. Pak přeleze i tu druhou a uvidí tam svojí manželku-blondýnku. A muž se ji zeptá: "Proč tady je ta strouhanka?" A blondýnka odpoví: "Já jsem Ti chtěla udělat radost, obalit Ti pár řízků na uvítanou, a v kuchařce psali strouhej tři dny staré rohlíky!"
  27. února 2013
  Rodiče a děti
  Říká tatínek dceři: ,, Pokud zítra dostaneš ve škole pětku, nejsi moje dcera." Druhý den přijde dcera domů. Otec se jí ptá: ,, Tak co, jak to dopadlo?" Dcera odpoví: ,, A vy jste kdo?"
  27. února 2013
  Policajti
  Blondýnka jede autem a zastaví jí policista a říká: "občanský průkaz a řidičák prosím." Blondýnka:"co to je????" Policista:"to je taková karta, kde máte svoji fotku." Blondýnka zděšeně hledá v kabelce až najednou najde zrcátko. Koukne se do něj a říká:"to bude asi ono " a podá zrcátko policajtovi. Policajt se do něj podívá a říká: "slečno to jste mohla říct,že jste od policie:-)"
  27. února 2013
  Ostatní
  Jedou dva opilci v autě a ten jeden říká:" Ty, Mirku, na první křižovatce odboč vpravo." Ten druhý mu odpoví: "Já jsem myslel, že řídíš ty!!!"
  27. února 2013
  Hádanky
  Jaký rozdíl je mezi budíkem a opilcem? Když se natáhne budík, tak jde. Když se natáhne opilec, tak zůstane ležet!!!
  27. února 2013
  Ostatní
  "Pane šéf, nedal by jste mi na dnešek volno?? ,zeptá se zaměstnanec,"manželka chce pomoct s cukrovím." "Propána, proč??" "Ach, děkuji, pane šéf ,oddychne si zaměstnanec,"věděl jsem,že je na vás spolehnutí."
  25. února 2013
  Pepíček
  Paní učitelka píše Pepíčkovi do žákovské knížky. Smrdí, umývat! Tatínek odepíše :Učit, nečuchat!
  25. února 2013
  Blondýny
  Šly tři blondýny do lesa a nemohly najít strom. Tak ta první říká: "Tak vezmeme ten neozdobený."
  25. února 2013
  Muži a ženy
  Muž pride domov a uvidí svoju zenu nahu "Preco si naha?" "Nemam ziadne saty..." "Ja ti ukážem kolko mas siat!!!" Pride k satniku a Pozera: "Jedny saty, druhe saty, tretie saty... ahoj, Fero... stvrte saty...
  25. února 2013
  Ostatní
  ČÍNSKÉ PŘÍSLOVÍ: Pes který štěká je nedovařen.
  Lilu229, 25. února 2013
  Zvířata
  Zvířata se rozhodnou, že jedou na výlet. Vedoucí-lev:" Vezměte si pláštěnky." Žába:"Pláštěnky." Lev:"Zubní kartáček." Žába:"Zubní kartáček." Zopakuje se to několikrát a lev říká:"A ta zelená potvora zůstane doma." Žába:"Chudák krokodýl, tolik se těšil."
  P4cient, 25. února 2013