Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o zvířatech
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Zvířata

  Plavou rybičky v moři, jedna rybička zahlédne ponorku a říká:„ Co to je?“
  A náčelník rybiček říká:„ To jsou jenom lidi v konzervě!“

  10. listopadu 2013
  Zvířata

  Spadla slepička z bidla rovnou na hlavu.Vstala,otřepala se a spustila:"Haf,haf,mňau,mňau,mé,mé.....Jejdanánku,jak to bylo?"

  7. listopadu 2013
  Zvířata

  Ve vaně. První kapr: "Je mi nějaká zima!" Druhý kapr:" Vydrž, za chvíli tě obalí."

  7. listopadu 2013
  Zvířata

  Jde slon s mravencem po mostě a mravenec říká: „Slone, to dupem, co??!!“

  6. listopadu 2013
  Zvířata

  Na dveře domu zaklepe slimák. Majitel domu otevře a když vidí, že to byl slimák, naštvaně ho odhodí.
  O deset roků později.
  Znovu buchot na dveře.
  Majitel otevře a ve dveřích se objeví nakrknutý slimák: "Co to mělo znamenat?!"

  ZUZIK765, 6. listopadu 2013
  Zvířata

  Potkají se dva psy. První povídá: „Čau, kam jdeš?“Druhý pes povídá: „ Jdu k doktorovi s blechama.“
  První povídá: ,,Já mám blechy už dva roky a ještě nemocný nebyly.

  5. listopadu 2013
  Zvířata

  Ve vaně :
  První kapr: „Je mi zima“
  Druhý kapr: „Vydrž, za chvíli tě obalí.“

  Ssíma, 1. listopadu 2013
  Zvířata

  Přijde žížala k žížale na návštěvu. "Ahoj, je manžel doma?"
  "Ne, kluci ho vzali na ryby."

  ZUZIK765, 23. října 2013
  Zvířata

  Medvěd se rohodl že půjde za hranice.
  Jak tak šel, tak před hranicemi potkal zajíce.
  A zajíc se ptá:„Medvěde já jsem se dozvěděl že jdeš za hranice, prosím vezmi mě sebou.“
  A na to medvěd: „Hele zajíci to by fakt asi nešlo.“ 
  A na to zajíc: „Tak víš co, já se ti schovám do této kapsičky.“ 
  No tak medvěd souhlasil. A jak tak šli najednou je zastavil celník.
  „Stát! Co tam máš medvěde? “
  Medvěd na to: „Nic celníku.“
  Celník na to: „Ukaž to!!!!! “
  Medvěd: Plác,plác plác! VYTÁHL:FOTKU ZAJÍCE!!!!

  20. října 2013
  Zvířata

  Potkají se dva šneci a jeden se ptá druhého: ,,Kde ses tak zřídil. že jsi samý obvaz?´´ ,,Na závodech. Řítím se z kopce, vyhnu se jedné trávě, vyhnu se druhé tráve... a najednou přede mnou vyroste houba.´´

  20. října 2013
  Zvířata

  Jde slepý králíček a slepý had a hada napadne, že se navzájem osahají a zjistí tak, co jsou za zvířátka. Tak had osahává králíčka a říká: "No, ty jsi takový heboučký, ty jsi králíček." Tak králíček osahává hada a říká: "Ty jsi takový slizký, ty jsi právník."

  18. října 2013
  Zvířata

  Je váš pes hodně zlý? To je slabé slovo! Už týden se nemůžeme dostat domů!

  haf9, 18. října 2013
  Zvířata

  Jde houslista savanou a najednou před ním vyskočí lev. Houslista si myslí, že už je s ním amen, tak si řekne, že si naposledy zahraje. Jakmile začne hrát, lev se blaženě usměje, líně se rozvalí a poslouchá. V tom vedle něj vyskočí druhý lev, ale jakmile uslyší krásnou hudbu, posadí se, přivře oči a zaposlouchá se do hudby. Přiběhne třetí lev, po zaslechnutí hudby se převalí na záda a spokojeně si mručí. Náhle se odkudsi z dáli vyřítí čtvrtý lev, starý, ostřílený mazák, skočí po houslistovi a sežere ho. Ti tři se na něj hned oboří: "Cos to provedl, ten člověk tak překrásně hrál na ten nástroj, a ty jsi ho sežral!" A lev povídá: "Cožé?"

  18. října 2013
  Zvířata

  Jde zajíc Ušáček po lese a uvidí před sebou jámu. Říká si: "Tu já, zajíc Ušáček přeskočím." Rozbíhá se... a nepřeskočil.
  Jde srna Běta po lese a uvidí před sebou jámu. Koukne dolů a říká: "Když ji nepřeskočil zajíc Ušáček, tak to já, srna Běta přeskočím." Rozbíhá se... a nepřeskočila.
  Jde po lese vlk Šedivák a uví před sebou jámu. Koukne dolů a říká: "Když ji nepřeskočil zajíc Ušáček, ani srna Běta, tak to já, vlk Šedivák, to přeskočím." Rozbíhá se... a nepřeskočil.
  Jde po lese jelen Větrník a uvidí před sebou jámu. Koukne dolů a říká: "Když ji nepřeskočil ani zajíc Ušáček, ani srna Běta, ani vlk šedivák, tak to já, jelen Větrník přeskočím." Rozbíhá se...a nepřeskočil.
  Jde po lese pes Voříšek a vydí před sebou jámu. Koukne dolů a říká: "Když to nepřeskočil ani zajíc Ušáček, ani srna Běta, ani vlk Šedivák, ani jelen Větrník, tak to já, pes Voříšek, nebudu tak hloupý a radši to obejdu."

  18. října 2013
  Zvířata

  Jde si kovboj koupit nového koně, chce levného. Prodavač mu říká:„No,máme tu jednoho koně, ale je po farářovi. Když řeknete ´amen´, okamžitě zastaví a když řeknete ´díky bohu´, tak se rozjede na plný pecky.“ Kovboj si ho koupí a jde ho hned vyzkoušet. Vykřikne:"Díky bohu", kůň se rozběhne neuvěřitelnou rychlostí. Kovboj si ne a ne vzpomenout na povel k zastavení. Jsou 10 metrů před propastí...5 metrů...2.. Najednou si kovboj vzpomene a vykřikne:"AMEN!" Kůň zastaví těsně na okraji propasti, kovbojovi spadne kámen ze srdce: "Díky bohu.."

  18. října 2013
  Zvířata

  Jeden pes jde vedle kočky a ten pes říká : „Hej kočko nechceš jít na rande? “A ta kočka říká: „Já nejsem kočka ale kocour.“

  15. října 2013
  Zvířata

  Dva lidé se vydají do hor, ale tam je postihne lavina utíkají před ní ale lavina je rychlejší po chvíli se proberou a vidí bernardýra se soudkem rumu. První člověk říká : „ Hele nejlepší přítel člověka“ a druhý : „ Hm a nese ho pes“

  12. října 2013
  Zvířata

  Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

  9. října 2013
  Zvířata

  Pořádají se šnečí závody.
  Šnek popisuje svým kamarádům jak projížděl dráhou:
  ,,Objel jsem jednu trávu...,druhou trávu... a najednou přede mnou vyrostla houba!´´

  8. října 2013
  Zvířata

  Vyšli dvě blechy z kina a jedna říká: „Tak co? Půjdeme  pěšky nebo počkáme na psa?“

  3. října 2013
  Zvířata

  Kohout se dívá, jak se kuřata opékají na grilu a povídá:
  "Jo, jo, solárko a kolotoč. Na to vás užije!"

  3. října 2013
  Zvířata

  Sejdou se 3 upíři a všichni mají krvavý obličeje.1. s nejméně krvavým obličejem říká: „Vidíte to stádo ovcí, to jsem celý vysál já sám.“ Druhý, který má o něco víc krvavý obličej na to :„No a vidíte to stádo krav, tak to jsem vysál já sám.“ A třetí s nejvíc krvavým obličejem říká:„A vidíte tu zeď? Tak tu jsem přehlídl.“

  27. září 2013
  Zvířata

  Jelen se rozhodne že půjde za hranice . Tak se rozloučí se všemi živočichy z lesa a jde . Když je skoro u hranic , skočí mu do cesty zajíc a povídá:„Počkej jdu s tebou !“Jelen na to: „To nejde!“  Zajíc:„Proč?“ Jelen odpoví :„Nemám tě kam dát!“Zajíc řekne:„A co tahle pravá kapsa ? Do té bych se vešel!“"Tak jelen souhlasí. Přijdou k hranici a celník se ptá jelena :„Co to máš v tý pravý kapse?“Jelen:„Nic!“ Celník:„Co to tam máš?“ Jelen si 2x poplácá na pravou kapsu a říká:..Fotku zajíce!!! "

  27. září 2013
  Zvířata

  Ředitel firmy hledá někoho pro práci v kanceláři. Dá si tedy na dveře vyvěsit cedulku, na které stojí: "Pokud umíte psát na stroji, jste dobří s počítačem a znáte cizí jazyky, je tato práce pro vás jako stvořená!" Jde okolo pes, vidí ceduli, a tak vejde dovnitř. Na recepci stojí, vrtí ocasem a pak dvakrát štěkne. Recepční je vyjevený a zavolá ředitele, aby si psa odvedl. Ředitel vezme psa do své kanceláře a povídá: "Mrzí mě to, ale na ceduli stojí, že musíte ovládat psaní na stroji." Pes seskočí ze židle, běží ke stroji, tam napíše perfektní dopis a otočí se na ředitele. Ten je celý zcepenělý, avšak sebere se a povídá: "No, ale musíte také ovládat počítače. Je mi líto, nemohu vás zaměstnat." Pes přeběhne k počítači, zapne ho a předvádí, jak umí pracovat v různých programech. Ředitel ho sleduje a po chvíli řekne: "Cedule říká, že musíte znát cizí jazyk." Pes se na něj otočí a nevinně praví: "Mňau."

  26. září 2013
  Zvířata

  Dohodnou se zvířátka v lese, že si postaví automat na pití a platiti se bude žaludy. Přijde liška hodí žalud a dostane pití, přijde medvěd hodí žalud a dostane pití, přijde zajíc hodí žalud a nic, hodí druhý a taky nic, najednou se otevřou vrátka a veverka říká: „Zajíci, ty bys chtěl pití, ale mě už se nechce čůrat“.

  petruskasi, 25. září 2013