Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o zvířatech
  Zahraj si Šibenici!

  Zvířata
  Dva lidé se vydají do hor, ale tam je postihne lavina utíkají před ní ale lavina je rychlejší po chvíli se proberou a vidí bernardýra se soudkem rumu. První člověk říká : ,, Hele nejlepší přítel člověka" a druhý : ,, Hm a nese ho pes"
  12. října 2013
  Zvířata
  Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"
  9. října 2013
  Zvířata
  Pořádají se šnečí závody.
  Šnek popisuje svým kamarádům jak projížděl dráhou:
  ,,Objel jsem jednu trávu...,druhou trávu... a najednou přede mnou vyrostla houba!´´
  8. října 2013
  Zvířata
  Vyšli dvě blechy z kina a jedna říká: ,,Tak co? Půjdeme  pěšky nebo počkáme na psa?"
  3. října 2013
  Zvířata
  Kohout se dívá, jak se kuřata opékají na grilu a povídá:
  "Jo, jo, solárko a kolotoč. Na to vás užije!"
  3. října 2013
  Zvířata
  Sejdou se 3 upíři a všichni mají krvavý obličeje.
  1. s nejméně krvavým obličejem říká: ,,Vidíte to stádo ovcí, to jsem celý vysál já sám." 
  Druhý, který má o něco víc krvavý obličej na to :,,No a vidíte to stádo krav, tak to jsem vysál já sám." 
  A třetí s nejvíc krvavým obličejem říká:,,A vidíte tu zeď? Tak tu jsem přehlídl."
  27. září 2013
  Zvířata
  Jelen se rozhodne že půjde za hranice . Tak se rozloučí se všemi živočichy z lesa a jde . Když je skoro u hranic , skočí mu do cesty zajíc a povídá:,,Počkej jdu s tebou !"
  Jelen na to: ,,To nejde!" 
   Zajíc:,,Proč?" 
  Jelen odpoví :,,Nemám tě kam dát!"
  Zajíc řekne:,,A co tahle pravá kapsa ? Do té bych se vešel!""
  Tak jelen souhlasí. Přijdou k hranici a celník se ptá jelena :,,Co to máš v tý pravý kapse?"
  Jelen:,,Nic!"
   Celník:,,Co to tam máš?"
   Jelen si 2x poplácá na pravou kapsu a říká:..Fotku zajíce!!! "
  27. září 2013
  Zvířata
  Ředitel firmy hledá někoho pro práci v kanceláři. Dá si tedy na dveře vyvěsit cedulku, na které stojí: "Pokud umíte psát na stroji, jste dobří s počítačem a znáte cizí jazyky, je tato práce pro vás jako stvořená!" Jde okolo pes, vidí ceduli, a tak vejde dovnitř. Na recepci stojí, vrtí ocasem a pak dvakrát štěkne. Recepční je vyjevený a zavolá ředitele, aby si psa odvedl. Ředitel vezme psa do své kanceláře a povídá: "Mrzí mě to, ale na ceduli stojí, že musíte ovládat psaní na stroji." Pes seskočí ze židle, běží ke stroji, tam napíše perfektní dopis a otočí se na ředitele. Ten je celý zcepenělý, avšak sebere se a povídá: "No, ale musíte také ovládat počítače. Je mi líto, nemohu vás zaměstnat." Pes přeběhne k počítači, zapne ho a předvádí, jak umí pracovat v různých programech. Ředitel ho sleduje a po chvíli řekne: "Cedule říká, že musíte znát cizí jazyk." Pes se na něj otočí a nevinně praví: "Mňau."
  26. září 2013
  Zvířata
  Dohodnou se zvířátka v lese, že si postaví automat na pití a platiti se bude žaludy. Přijde liška hodí žalud a dostane pití, přijde medvěd hodí žalud a dostane pití, přijde zajíc hodí žalud a nic, hodí druhý a taky nic, najednou se otevřou vrátka a veverka říká: ,,Zajíci, ty bys chtěl pití, ale mě už se nechce čůrat".
  petruskasi, 25. září 2013
  Zvířata
  Přijde kachna do hospody a zeptá se: "Máš chleba?" "Nemám," odpoví hostinský. "Máš chleba?" ptá se znovu kachna. "Nemám," odpoví hostinský. "Máš chleba?"ptá se zase kachna. Hostinský se už naštve a říká:"Jestli se ještě jednou zeptáš, jestli mám chleba, tak tě přibiju hřebíkem sem za pult. A tak se kachna zeptá: "Máš hřebík?" "Nemám," řekne hostinský. "Máš chleba?"
  a_u, 24. září 2013
  Zvířata
  Jde vlk lesem a najednou slyší v křoví: "Méé, méé!" Tak vlk skočí do toho křoví, ale v něm jsou dva medvědi. Po vydatné hostině jeden řekne: "Vidíš, říkal jsem ti, že učit se cizí jazyk má výhodu!"
  a_u, 22. září 2013
  Zvířata
  Přijde žába k jámě a řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočila. Pak jde jelen řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočil. Pak jde kobylka a řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočila. Pak jde klokan a řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočil. Pak jde tygr a řekne: ,,Když ji oni nepřeskočily já nebudu tak hloupej a obejdu ji."
  22. září 2013
  Zvířata
  Jde James Bond po poušti a potká velblouda. A říká: ,,Já jsem Bond, James Bond." Velbloud:,, Já jsem bloud, velbloud."
  20. září 2013
  Zvířata
  JEDE CHLAP PO SILNICI A SRAZÍ PTÁČKA. TAK JE NA SILNICI, JEŠTĚ ŽIJE, ALE V BEZVĚDOMÍ. TAK HO DÁ DO KLECE, MÁ TAM CHLEBA A VODU. ZA PÁR DNÍ SE PTÁČEK PROBUDÍ A ŘÍKÁ: ,,JEŽIŠI ŠMARJA JÁ JSEM HO SNAD ZABIL."
  sabca00, 20. září 2013
  Zvířata
  Medvěd, pán lesa zakázal zvířátkům kadit v lese. Zajíčkovi se moc chce a tak utíká z lesa, ale už to nestihne a tak si sedne a udělá potřebu. Najednou se objeví medvěd. A zajíc se lekne a hovínko zakryje tlapkou. Medvěd se ho zeptá: "Co tam máš?" Zajíc: " Motýlka." Medvěd:" Ukaž!" Zajíc zvedne tlapku a nevěřícně vyvalí oči."Darebák, uletěl! Ale kolik toho tady nechal!"
  19. září 2013
  Zvířata
  Medvěd se zajícem chytí zlatou rybku a ta má každému splnit 3 přání. První si přeje medvěd: "Já chci pořádně macatou medvědici ." Když ji dostane, přeje si zajíc: "Já chci rychlou motorku." Když má zajíc motorku, má medvěd druhé přání: "Chci mít harém takových medvědic." Zajíc má druhé přání: "Chci, aby v té motorce byl pořád benzín." Medvěd - třetí přání: "Chci mít v lese deset takových harémů." A konečně zajíc - třetí přání: "Já chci, aby byl medvěd homosexuál!" Na ta slova zajíc nasedá na motorku a uhání pryč.
  18. září 2013
  Zvířata
  Přijde králík do železářství a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" A prodavač povídá: " Nemáme králíku a už sem nechoď." Tak přijde králík druhý den a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" "Nemáme králíku a jestli ještě jednou přijdeš pověsím tě tam na ten hřebík." Králík zase přijde třetí den a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" Tak prodavačka pověsí králíka na hřebík vedle obrazu Václava Havla a králík povídá: "Tys taky chtěl těfnění?"
  17. září 2013
  Zvířata
  Sedí žába na studni, slyší přijíždět prince a už na něj z dálky křičí :,,Když mě políbíš,něco dostaneš." Princ žábu políbí a žába ihned reaguje: ,,Dostaneš ekzém!!!!!"
  17. září 2013
  Zvířata
  Potká se žirafa z myškou a dají se do řeči.Žirafa:,,Ty hele myško víš jaká je to bomba mít tak dlouhej krk?" A myš povídá: ,,Nevím." Žirafa:,,No, když dosáhnu na ty šťavnatý listy a oni mi pak kloužou v tom krku až do žaludku to je krása." Myš: ,,No, to je fakt supr. Žirafa: ,,Nebo¨, když piju a ona mi ta voda tak hezky teče krkem do žaludku to je tak hezký......co ty na to to myško? " A myš na to :,,Žirafo, a už si někdy blinkala ?"
  16. září 2013
  Zvířata
  Houser z husou si povídaly a najednou je ulovil lovec. Housera omylem pustil a houser křičí: ,,Jdu tě zachránit lásko."
  16. září 2013
  Zvířata
  Plave velryba s velrybátkem okolo ponorky a velrybáko se ptá:,,Co to je?" Mamka velryba odpoví :,,To nic to jsou jen lidi v konzervě!"
  16. září 2013
  Zvířata
  Letí vrána v lese a kráká :,,Krá, krá, krá." V tom narazí do stromu a spadne na zem. Zvedne se a povídá: ,,Ku, ku, hů, hů, píp. Sakra jak to bylo?"
  16. září 2013
  Zvířata
  Jde žába kolem rybníku a vidí kachnu. Kachna:,,Hihi haha." Žába se kachny ptá, co se jí stalo a kachna odpoví, že za rybníkem kouří jezevec trávu. Žába se tam jde podívat, jezevec ji uvidí a zeptá se jestli chce taky. Žába přikývne. Jezevec jí řekne, ať se tady nadechne, podplave rybník a vydechne. Žába to udělá. Za chvíli jde kolem rybníku hroch uvidí žábu. Žába:,,Hihi haha."Hroch se jí ptá, co se jí stalo a žába odpoví, že jezevec za rybníkem kouří trávu. Hroch se za jezevcem také vydá. Jak tak k jezevci plave, ty jeho velký oči mu čouhají ven z vody, uvidí ho jezevec a zařve:,,Ty vole žábo vydechni!!!"
  16. září 2013
  Zvířata
  Veverka sedí na stromě a louská oříšky. Rozlouskne první - stříbrné šaty. Rozlouskne druhý - zlaté šaty. Rozlouskne třetí - svatební šaty. Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká: "Já se kvůli tý blbý pohádce nikdy nenažeru!!!"
  15. září 2013
  Zvířata
  Jde krotitel se lvem k zubaři. Krotitel nejprve vyleze na nejvyšší skříň v ordinaci a říká -tak do toho pane zubař.
  14. září 2013