Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o zvířatech
  Přidej si vtipy na web!

  Zvířata
  Přijde žába k jámě a řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočila. Pak jde jelen řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočil. Pak jde kobylka a řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočila. Pak jde klokan a řekne: ,,Já ji přeskočím." Nepřeskočil. Pak jde tygr a řekne: ,,Když ji oni nepřeskočily já nebudu tak hloupej a obejdu ji."
  22. září 2013
  Zvířata
  Jde James Bond po poušti a potká velblouda. A říká: ,,Já jsem Bond, James Bond." Velbloud:,, Já jsem bloud, velbloud."
  20. září 2013
  Zvířata
  Medvěd, pán lesa zakázal zvířátkům kadit v lese. Zajíčkovi se moc chce a tak utíká z lesa, ale už to nestihne a tak si sedne a udělá potřebu. Najednou se objeví medvěd. A zajíc se lekne a hovínko zakryje tlapkou. Medvěd se ho zeptá: "Co tam máš?" Zajíc: " Motýlka." Medvěd:" Ukaž!" Zajíc zvedne tlapku a nevěřícně vyvalí oči."Darebák, uletěl! Ale kolik toho tady nechal!"
  19. září 2013
  Zvířata
  Medvěd se zajícem chytí zlatou rybku a ta má každému splnit 3 přání. První si přeje medvěd: "Já chci pořádně macatou medvědici ." Když ji dostane, přeje si zajíc: "Já chci rychlou motorku." Když má zajíc motorku, má medvěd druhé přání: "Chci mít harém takových medvědic." Zajíc má druhé přání: "Chci, aby v té motorce byl pořád benzín." Medvěd - třetí přání: "Chci mít v lese deset takových harémů." A konečně zajíc - třetí přání: "Já chci, aby byl medvěd homosexuál!" Na ta slova zajíc nasedá na motorku a uhání pryč.
  18. září 2013
  Zvířata
  Přijde králík do železářství a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" A prodavač povídá: " Nemáme králíku a už sem nechoď." Tak přijde králík druhý den a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" "Nemáme králíku a jestli ještě jednou přijdeš pověsím tě tam na ten hřebík." Králík zase přijde třetí den a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" Tak prodavačka pověsí králíka na hřebík vedle obrazu Václava Havla a králík povídá: "Tys taky chtěl těfnění?"
  17. září 2013
  Zvířata
  Sedí žába na studni, slyší přijíždět prince a už na něj z dálky křičí :,,Když mě políbíš,něco dostaneš." Princ žábu políbí a žába ihned reaguje: ,,Dostaneš ekzém!!!!!"
  17. září 2013
  Zvířata
  Potká se žirafa z myškou a dají se do řeči.Žirafa:,,Ty hele myško víš jaká je to bomba mít tak dlouhej krk?" A myš povídá: ,,Nevím." Žirafa:,,No, když dosáhnu na ty šťavnatý listy a oni mi pak kloužou v tom krku až do žaludku to je krása." Myš: ,,No, to je fakt supr. Žirafa: ,,Nebo¨, když piju a ona mi ta voda tak hezky teče krkem do žaludku to je tak hezký......co ty na to to myško? " A myš na to :,,Žirafo, a už si někdy blinkala ?"
  16. září 2013
  Zvířata
  Plave velryba s velrybátkem okolo ponorky a velrybáko se ptá:,,Co to je?" Mamka velryba odpoví :,,To nic to jsou jen lidi v konzervě!"
  16. září 2013
  Zvířata
  Letí vrána v lese a kráká :,,Krá, krá, krá." V tom narazí do stromu a spadne na zem. Zvedne se a povídá: ,,Ku, ku, hů, hů, píp. Sakra jak to bylo?"
  16. září 2013
  Zvířata
  Veverka sedí na stromě a louská oříšky. Rozlouskne první - stříbrné šaty. Rozlouskne druhý - zlaté šaty. Rozlouskne třetí - svatební šaty. Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká: "Já se kvůli tý blbý pohádce nikdy nenažeru!!!"
  15. září 2013
  Vánoční šibenice
  Zvířata
  Jde krotitel se lvem k zubaři. Krotitel nejprve vyleze na nejvyšší skříň v ordinaci a říká -tak do toho pane zubař.
  14. září 2013
  Zvířata
  Povídá jeden šnek druhýmu:" My šneci to nemáme lehký, před měsícem mi utekla žena a támhle ji ještě vidím."
  13. září 2013
  Zvířata
  Prasátko jde v zimě na maliny a potká prasnici. Ta se ho ptá: ,,Kam jdeš prasátko? " A prasátko odpoví:,,Na maliny." Prasnice mu ale řiká:,, Vždyť je zima." Prasátko říká:,,To nevadí mám v batůžku svetřík"
  13. září 2013
  Zvířata
  Potkají se dva psi. -Haf,haf kam jdeš? -K doktorovi. -A co ti je? -Dostal jsem blechy. -Jé, já je mám už dva roky a ještě nemocné nebyly.
  12. září 2013
  Zvířata
  "Slyšel jsem, že pan Pulec leží v nemocnici, je to pravda?" "Jo, včera se chlubil v hospodě, že i když je opilý, dokáže přesně vypočítat dráhu a rychlost střely, ale kam se má uhnout, když letí, to už vypočítat neuměl."
  acek, 6. srpna 2013
  Zvířata
  Přiletí čáp k žábě a žába povídá:,,Aaaahoooj čááááápe co taadyy dělááš?" Čáp odpoví:,,Hledám žábu s velkou hubou." Žába:,,Tady žádná není!"
  5. srpna 2013
  Zvířata
  Leží moucha na zádech a třepe nožičkama. Přiletí k ní druhá moucha a ptá se: "Aerobic?" A moucha odpoví : "Ne, biolit."
  3. srpna 2013
  Zvířata
  Jede medvěd do obchodu na motorce a potká zajíce. Zajíc se zeptá: ,,Svezeš mě do města?" ,,Že jsi to ty, zajíci..." Tak jedou a medvěd přidá plyn. ,,Bojíš se?" Zeptá se zajíce. ,,Ne" Znovu přidá. ,,Bojíš se?" ,,Ne" Přidá potřetí. ,,Bojíš se?" ,,Ne. A nemohl bych to taky zkusit?" Ptá se zajíc. ,,Když jsi to ty..." Zajíc řídí, pridá plyn a zeptá se:,,Bojíš se?" ,,Ne" Znovu přidá. ,,Bojíš se?" ,,Ne" Zajíc přidá potřetí a ptá se medvěda: ,,Bojíš se?" Medvěd nato: ,,Ne" a zajíc na to: ,,To bys měl protože já nedosáhnu na brzdy."
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Je žirafa a myška. Žirafa povídá myšce: ,,Škoda, že nemáš tak krásný dlouhý krk jako já,vždy, když jím listí ze stromu, krásně to mým krkem proklouzne a když piju, celou mě to osvěží." Myška povídá: ,,Hm! a už jsi někdy blila?"
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Víte co dělá osel na sluníčku...STÍN!!
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Přijde tučňák se zebrou, že by se chtěli nechat vyfotit. Fotograf je vyfotí a fotku jim ukáže. A tučňák říká:"Ale my jsme tu fotku chtěli barevnou."
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Chodí medvěd v lednu po lese, naštvaný do všeho kope a nadává: "Já si to kafe v září neměl dávat!"
  31. července 2013
  Zvířata
  Co vznikne když zkřížíte žirafu s krtkem? Vrtná věž.
  Matthew, 31. července 2013
  Zvířata
  Víte jak se nejlíp loví pštros?Bafnete na něj na betonovém chodníku.
  28. července 2013
  Zvířata
  Víte, co je to slimák? Šnek bezdomovec.
  24. července 2013