Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o zvířatech
  Přidej si vtipy na web!

  Zvířata
  Povídá jeden šnek druhýmu:" My šneci to nemáme lehký, před měsícem mi utekla žena a támhle ji ještě vidím."
  13. září 2013
  Zvířata
  Želva jde na policii. "Hlásím znásilnění". "Kdo vás znásilnil"? "Včera v noci dva šneci". "Dokázala byste je popsat"? "Ne, to byl takový fofr".
  Kildovakaček, 13. září 2013
  Zvířata
  Prasátko jde v zimě na maliny a potká prasnici. Ta se ho ptá: ,,Kam jdeš prasátko? " A prasátko odpoví:,,Na maliny." Prasnice mu ale řiká:,, Vždyť je zima." Prasátko říká:,,To nevadí mám v batůžku svetřík"
  13. září 2013
  Zvířata
  Potkají se dva psi. -Haf,haf kam jdeš? -K doktorovi. -A co ti je? -Dostal jsem blechy. -Jé, já je mám už dva roky a ještě nemocné nebyly.
  12. září 2013
  Zvířata
  "Slyšel jsem, že pan Pulec leží v nemocnici, je to pravda?" "Jo, včera se chlubil v hospodě, že i když je opilý, dokáže přesně vypočítat dráhu a rychlost střely, ale kam se má uhnout, když letí, to už vypočítat neuměl."
  acek, 6. srpna 2013
  Zvířata
  Přiletí čáp k žábě a žába povídá:,,Aaaahoooj čááááápe co taadyy dělááš?" Čáp odpoví:,,Hledám žábu s velkou hubou." Žába:,,Tady žádná není!"
  5. srpna 2013
  Zvířata
  Jde beruška na karneval a má tváře nacpané tvarohem. Přijde k ní šneček a ptá se za co jde. Beruška si zmáčkne tvráře a řekne: "Za bedara."
  natyo, 5. srpna 2013
  Zvířata
  Leží moucha na zádech a třepe nožičkama. Přiletí k ní druhá moucha a ptá se: "Aerobic?" A moucha odpoví : "Ne, biolit."
  3. srpna 2013
  Zvířata
  Jede medvěd do obchodu na motorce a potká zajíce. Zajíc se zeptá: ,,Svezeš mě do města?" ,,Že jsi to ty, zajíci..." Tak jedou a medvěd přidá plyn. ,,Bojíš se?" Zeptá se zajíce. ,,Ne" Znovu přidá. ,,Bojíš se?" ,,Ne" Přidá potřetí. ,,Bojíš se?" ,,Ne. A nemohl bych to taky zkusit?" Ptá se zajíc. ,,Když jsi to ty..." Zajíc řídí, pridá plyn a zeptá se:,,Bojíš se?" ,,Ne" Znovu přidá. ,,Bojíš se?" ,,Ne" Zajíc přidá potřetí a ptá se medvěda: ,,Bojíš se?" Medvěd nato: ,,Ne" a zajíc na to: ,,To bys měl protože já nedosáhnu na brzdy."
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Je žirafa a myška. Žirafa povídá myšce: ,,Škoda, že nemáš tak krásný dlouhý krk jako já,vždy, když jím listí ze stromu, krásně to mým krkem proklouzne a když piju, celou mě to osvěží." Myška povídá: ,,Hm! a už jsi někdy blila?"
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Víte co dělá osel na sluníčku...STÍN!!
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Přijde tučňák se zebrou, že by se chtěli nechat vyfotit. Fotograf je vyfotí a fotku jim ukáže. A tučňák říká:"Ale my jsme tu fotku chtěli barevnou."
  1. srpna 2013
  Zvířata
  Chodí medvěd v lednu po lese, naštvaný do všeho kope a nadává: "Já si to kafe v září neměl dávat!"
  31. července 2013
  Zvířata
  Co vznikne když zkřížíte žirafu s krtkem? Vrtná věž.
  Matthew, 31. července 2013
  Zvířata
  Víte jak se nejlíp loví pštros?Bafnete na něj na betonovém chodníku.
  28. července 2013
  Zvířata
  Víte, co je to slimák? Šnek bezdomovec.
  24. července 2013
  Zvířata
  Potkaj se dvě krávy a jedna říká té druhé: "Hele, mně dělá starost na nemoc šílenejch krav." Ta druhá jí odpovídá:"Mně se to netýká, já jsem veverka."
  22. července 2013
  Zvířata
  Říká kočka praseti:"Já vím co z tebe bude až vyrosteš!" Prase: " Vážně?Ty jsi četla horoskop?" Kočka: " Ne,já četla kuchařku!
  21. července 2013
  Zvířata
  Víte, proč mají včely tolik medu? Protože mají královnu. Kdyby měly vládu, jako my, tak nemají nic, jako my!
  18. července 2013
  Zvířata
  Jde zajíc po poušti a táhne sebou dveře od auta.Potká velblouda a ten se ho zeptá: "Proč s sebou táhneš dveře od auta?" A zajíc odpoví: "Když mi bude horko, tak si otevřu okýnko."
  14. července 2013
  Zvířata
  Potkaj se dvě želvy. Ta jedna na druhou vykulí voči a ptá se:"Kde máš krunýř???" "Ále utekla jsem z domova!"
  9. července 2013
  Zvířata
  Zajíce už delší dobu štve medvěd. Jednou k večeru potká hodně opilého medvěda na lesní cestě a ucítí svoji příležitost. Vezme klacek a bezbranného medvěda desetkrát flákne. Druhý den medvěd svolá zvířátka na mýtinu a vylíčí, co se mu stalo. Nepoznal ale útočníka, pamatuje jen, že byl menší postavy a na hlavě měl dva dlouhé výstupky. Zajíc sklopí uši, nakloní se k sousedovi a říká: "Šneku, asi máš problém
  28. června 2013
  Zvířata
  Stojí dvě blechy na cestě a jedna blecha říká:tak co půjdeme pěšky a nebo počkáme na psa?
  28. června 2013
  Zvířata
  Víte, co musíte udělat, když potkáte hladového medvěda v Tatrách? Nemusíte dělat nic, medvěd udělá všechno za vás.
  28. června 2013
  Zvířata
  Přijde medvídek do doupěte a povídá bratrovi: "Dostali jsme deset pohárků medu. Spravedlivě jsem je rozdělil- mně osm a tobě osm." Bráška mu odporuje: "Ale počkej, počkej, osm a osm není deset." "To je jedno. Já si svých osm už snědl."
  28. června 2013