Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o zvířatech
  Zahraj si Šibenici!

  Zvířata
  Co vznikne když skřížíte krávu s želvou? Tele s přilbou!
  9. května 2013
  Zvířata
  Co je to maximálnií přesnost?????? Nakopnout komára mezi nohy!
  9. května 2013
  Zvířata
  Jde žába s punčochou na hlavě k veterináři. Veterinář se jí ptá co se ji stalo? Žabička:"Drž hubu to je přepadení!"
  francouz, 9. května 2013
  Zvířata
  Zvířata v poušti si po nedostatku vody pořídí automat na limonádu. První přijde slon, zmáčkně čudlíček a vypadne citronáda. Pak přijde žirafa, zmáčkně čudlíček a vypadne citronáda. Pak přijde lev zmáčkne čudlíček a nic. Zmáčkne čudlík znova a v tom vyleze z automatu myška a říká: Chtěl bys limonádu viď, ale mně už se čůrat nechce!!!
  9. května 2013
  Zvířata
  Vběhne pán s ledním medvědem do zverimexu a ječí "kde je ten chlap co mi před měsícem prodal toho křečka!!!!!"
  9. května 2013
  Zvířata
  Na policejní stanici zvoní telefon. Policista ho zvedne a ze sluchátka se ozve jemným hláskem: „Prosím vás, okamžitě k nám přijedte, k nám se vloupala kočka!" „Ale paní, to nebude tak zlé…" „Jaká paní? Ty idiote! Tady kanárek!"
  8. května 2013
  Zvířata
  Malý dinosaurus se ptá maminky. Maminko až umřu půjdu také do nebe? Ne synku, do muzea.
  6. května 2013
  Zvířata
  Víte, co je vrchol alkoholismu?Že opijete šneka tak, že netrefí domů!
  6. května 2013
  Zvířata
  "Pane Dvořák, ten váš pes celou noc štěká a vyje!" "S tím si nedělejte starosti, on se dost vyspí ve dne."
  6. května 2013
  Zvířata
  Přijde zákazník do zverimexu a chce papouška.Mají na výběr tři exempláře - 1 za 1 000kč,2 za 2 000kč a 3 za 6 000kč.Chlapík se ptá prodavače: proč jsou ty ceny jiné,když vypadají ti papoušci tak stejně? NO,na to prodavač,ten za 1 000kč mluví španělsky,ten za 2 000kč to umí přeložit do češtiny,a co ten za 6 000kč?ptá se zákazník. TO my nevíme,ale ty dva papoušci mu říkají šéfe,odpoví prodavač.
  6. května 2013
  Vánoční šibenice
  Zvířata
  Letí tři mouchy.jedna do oka,druhá do nosu a třetí do zadku. ta v oku říká:mě se tady nelíbí,tady není žádný dalekohled. ta v nose říká:mě se tady taky nelíbí,tady plave něco zeleného. ta v zadku říká:mě se tady líbí,tady jezdí hnědé ferari.
  6. května 2013
  Zvířata
  Kdo tě tak pokousal???Můj pes a jak se ti to stalo ??? Přišel jsem ráno střízlivej domů a on mě nepoznal.
  6. května 2013
  Zvířata
  Hádá se česká,slovenská a polská slepice,která snese více vajíček za den.Já snesu za den 10 vajec řekne česká,já 20 řekne polská. A slovenská : Prečo bych si namahala riť keď sa daju kupit v obchodě.
  5. května 2013
  Zvířata
  Kocour chodí v noci po střeše a namlouvá si kočku. Pořád jí lichotí až se k ní sehne a zašeptá: "Dal bych za tebe život!" Kočka se zvedne, podívá se na kocoura a zeptá se:"A kolikrát?"
  5. května 2013
  Zvířata
  Koza kůzlátkům říká: kůzlátka kdyby někdo chtěl jít dovnitř zeptejte se na heslo.Heslo je, polib si vemínko. Vlk to zaslechl a přichistal se,když koza odešla vlk šel a povídá, kůzlátka otevřete! Kůzlátka se ptají jaké je naše heslo, vlk povídá polib si vemínko.Kůzlátka říkají, a ty si polib šos, mi máme kukátko!
  5. května 2013
  Zvířata
  Potkají se dvě myši:,,Slyšela jsem že chodíš s netopýrem?!",,No tohle! A mě tvrdí že je pilot!"
  5. května 2013
  Zvířata
  Sedí jezevčík v okně a smutně kouká.Jde kolem buldok,zastaví se a volá na něj:,,Pojď si hrát!",,Nemůžu zamkli mě tady!",,Tak skoč dolů.",,To fakt ne!Nechci mít čumák jako ty!"
  azulik99, 4. května 2013
  Zvířata
  Drahá, mám pocit, že mě tvuj pes má rád.Nespustil ze mě oči, co jsme sedli ke stolu.To bude asi tim, že jiš z jeho talíře.
  4. května 2013
  Zvířata
  Sedí dvě blechy na patníku u cesty.Jde okolo pes.Jedna z blech prohodí:Dělej,už nám to jede.
  3. května 2013
  Zvířata
  Přijde slepice do baru a ptá se číšníka: "Máte chleba?" Číšník odpoví: "Ne" Slepice opět: "Máte chleba??" "Ne!" "Máte chleba??" "Ne!! A ještě jednou se mě to zeptáte tak vás přitluču s kladivem na zeď!!" Slepice nato: "Máte hřebík??" "Ne" "Máte chleba??"
  3. května 2013
  Zvířata
  Jde slon a myš pouští a myš se ptá:"Ty slone to slunko moc svítí můžu jít chvíli pod tebou?" Slon odpoví:"Tak jo, ale pak se vyměníme."
  renda98, 3. května 2013
  Zvířata
  Je papoušek, sedí v kleci u otevřeného okna a najednou kolem běží holčička a ta křičí: "Jo, jo a chci, chci!" Tak papoušek si to zapamatoval a najednou kolem jde chlapeček a křičí: "Batman a Superman!" Tak papoušek si to zapamatuje a najednou jdou kolem dva policisti a rozhodnou se že si z papouška udělají srandu a ten jeden policista říká: "Papoušku, chceš do vězení?" A papoušek na to: "Jo, jo a chci, chci! " A ten druhý policista říká: "A kdo tě zachrání?" A papoušek na to: "Batman a Superman!"
  gabriela515, 3. května 2013
  Zvířata
  Opaluje se žába na pláži a kolem běží slon. Šlápne jí na břicho, žába tlakem vyvalí oči a slon povídá: „To čumíš, co? Mám nové tenisky.”
  dablik923, 3. května 2013
  Zvířata
  Jde králiček do cukrárny a ptá se máte mrkvičkovou zmrzlinu?Né nemám. Na druhý den se zase ptá máte mrkvičkovou zmrzlinu? Né nemám. Tak si řekne: musí koupit králičkovy mrkvičkovou mrzlinu. Na třetí den příde a řekne: Máte mrkvičkovou zmrzlinu? Prodavač odpoví :ano mám. Ta je ale hnusná viď!
  3. května 2013
  Zvířata
  Kočka a prase.Kočka:znám tvoji budoucnost.Prase:ty jsi četla horoskop?Kočka:ne kuchařku!
  2. května 2013